Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) Tegla80


Tegla80
addikt

Koszi sracok...
Nalam akkor a haddent fele verza lenne alkalmazva es akkor ezek szerint mukodne is,igy poroghet tovabb az uk-n. Klafa :C

Szerk
(haddent: kereslek majd a napokban pm-ben egy 50$ kartyaert,ha megjon a penzem es zavarhatlak vele. Lattam a hirdetesed....., el meg ez ugyben ugye?)

Def26
Nalad sztem azert nem megy,mert a jatek es a dlc az nem egy regio.......
Nala viszont egy regiora van megveve es ezt osztja akkor a gepen az osszes accjara.(En epp ezt szeretnem)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25452) haddent válasza Tegla80 (#25451) üzenetére


haddent
addikt

Persze él.
Def26 EU lemezes BF4, UK dlc, UK account ez így ugye mindig is ment. Most (Destiny árának köszönhetően) rávettem magam US acc-ra is. Kiváncsisából kipróbáltam: mindkettő acc. primary a ps4 -emen, és minden játék telepítve van a saját accjával (pl: vettem egy játékot US -sel, átlépek 1 pillanatra, elindul a töltés, mehetek is vissza a fő, UK accomra).
Na, tehát EU bf4 lemez benn, UK premium (dlc -k stb..) letöltve előzőleg, de most US acc-ban vagyok, elindítom és minden prémium szirszar ott van, DE nyilván semmilyen mentés nincs meg, hiszen másik felhasználó. Neked ahogy mondod, az a baj, hogy digitális US bf4 -ed van, a dlc amit töltessz hozzá meg a haverod EU -ja, az úgy nem megy, az EU-HU-UK... egy pakk, US másik pakk szabály továbbra is érvényesül persze!

(#25453) gianni85 válasza Tegla80 (#25446) üzenetére


gianni85
veterán

Us a plus-od, az primary így megosztja az UK-vel, amivel tolod? BF meg EU-s lemez, vagy digital? De szerintem mind1 is, olyan régiós premium kell, amilyen a játék. Nekem Us PS+ van, arra vettem a prémiumot, és az eu lemezzel nem töltötte be.

(#25454) Tegla80 válasza haddent (#25452) üzenetére


Tegla80
addikt

"az EU-HU-UK... egy pakk,"
Sajna ez sem jelentheto ki,mert pl a KZ-m az UK rol leszedett free mapp pack ra a "wait......"dobta,mig a HU rol leszedett meg siman telepult. Van itt kuszasag :D

gianni85
Nekem UK accon van a plus es ezen is jatszom.Viszont US re van megveve a BF digit,mert arban az volt tuti,foleg h ps3 upgrade ps4 el inteztem 50$ ba.
US premiumot veszek es azt osztja a gep magan ,ha primary az US acc.....es tolom UK-n.(ezt haddent tesztelte es muxik.... )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25455) Gabesz77 válasza haddent (#25434) üzenetére


Gabesz77
senior tag

A videón nem jön át, élőben jóval hangosabb. Mondjuk ez az ügy szempontjából sokat nem jelent, tudom, de a szervizes srác is bólogatott, hogy ez szerinte sem normális, azaz létezik a hiba. Főleg, hogy a környezetemben senkinek nincs ilyen gondja.
Mielőtt vettem direkt megkérdeztem a cimboráimat, hogy mennyire halk a kütyü, és a válasz minden esetben "nagyon" volt. :DDD
Vagy csak meg akartak szívatni, hogy ha nekik berreg, én se maradjak ki a jóból. ;] :D

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#25456) Def26 válasza haddent (#25452) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. Akkor lehet megérné prémium helyett egy EU lemezt venni használtan.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25457) Tegla80 válasza Def26 (#25456) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha az EU acc meg fent van es birtoklod a dlc-t akkor valszeg igen. :K

Sony® & PlayStation®

(#25458) Madwe válasza Tegla80 (#25446) üzenetére


Madwe
nagyúr

Digitális USA bf4, vettem hozza felesbe magyar premiumot, waiting to installnal megállt! nem lapoztam

[ Szerkesztve ]

(#25459) mlinus válasza oriic (#25442) üzenetére


mlinus
őstag

betonstabil 30 fps, ez a minőség záloga? nemá.. :C

(#25460) Damage401 válasza haddent (#25452) üzenetére


Damage401
senior tag

Egy gyors kérdés, mivel frankón hosszabbította 1 hónappal PS+ (ami nem lenne gond, de augusztusban szerettem volna 1 évesre előfizetni.) Ha azt akarom hogy nem újítsa meg újból akkor az Edit Wallet settings-be: Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content: No-ra tesze gondolom.
Ezen kívül más valamit kell még állítani?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25461) Damage401


Damage401
senior tag

OTP MasterCard nem fogadja el? Csak az az érdekes hogy fel akarom tölteni az Akuntot és azt írja hogy nem érvényes. De 24. meg le tudta venni a 2098 FT az 1 hónapra. Érdekes :(

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#25462) Madwe válasza Damage401 (#25460) üzenetére


Madwe
nagyúr

Annyit elég ha megteszel!

Az hogy a kártyád egyszer már terhelte, most meg nem fogadta el, furcsa! lehet épp valami pillanatnyi elmebaja van a rendszernek, de máskor működni fog, illetve lehet a bankod tiltotta meg, hogy vegyenek le még pénzt onnan, mert valamiért gyanúsnak találta! ha csak az éves előfizut akartad hozzáadni akkor várj még pár napot, hátha késöbb jó lesz, ha valami digit tartalmat akarsz venni akkor érdemes banknál érdeklődni/ feltöltőkártyát venni vhol gyorsba, ha most kell a tartalom!

(#25463) bolha23 válasza Damage401 (#25461) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én se tudok feltölteni a magyar accomhoz wallet-be pénzt, de a Mastercard kártyámról simán leveszi a vásárlásokat :((

Destiny PvP: [link]

A BF után olyan Deja Vu érzésem van, ezen még dolgozni kell kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#25464) Neoteric válasza bolha23 (#25463) üzenetére


Neoteric
addikt

Csinálsz egy paypal accot amihez hozzákötöd a mastercardot és lőn ölöm é' bódottá'.

PSN: ne0teric_sAN

(#25465) oriic válasza mlinus (#25459) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy nem cső fps-nél? :D Igen. (Frusztráló már hogy egyeseknek a fullHD 60fps csak a nextgen)

Live-Die-Respawn

(#25466) bolha23 válasza Neoteric (#25464) üzenetére


bolha23
aktív tag

Annyira nem lényeg, áttértem a US store-ból való digitális vásárlásra.

(#25467) Mrdevil Hibátlan most is, csak a Tatyla sírását unom már a netcode, hitlag meg ilyen hülyeségek miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#25467) Mrdevil válasza bolha23 (#25463) üzenetére


Mrdevil
addikt

Miért mi volt a BF-el, hibátlan volt nem? :DDD :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#25468) mlinus válasza oriic (#25465) üzenetére


mlinus
őstag

:Én egy szóval nem mondtam, hogy nem elég, de azért ne dicsérjük meg már őket mert tartják a 30fps-t... ez a minimum ami elvárható.

(#25469) Tegla80 válasza mlinus (#25468) üzenetére


Tegla80
addikt

PC rol gyuttel mi?? :DD
nah akkor vagy megszoksz vagy megszöksz,mert itt 30-60fps ek vannak-lesznek meg jo darabig.... ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25470) nismoka válasza Tegla80 (#25469) üzenetére


nismoka
addikt

Szerintem egy "mászkera" játékhoz elég a 30FPS ha stabil, autósnál viszont szeretem a 60FPS-t. :K

(#25471) Tegla80 válasza nismoka (#25470) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor Te maradhatsz..... ;)
Annyi meg meglehet ,ha a jatekkeszitok is ugy gondoljak majd....

Sony® & PlayStation®

(#25472) mlinus válasza Tegla80 (#25469) üzenetére


mlinus
őstag

Nem, van PC-m is, de már több mint 20 éve konzolozok (is).

(#25473) nismoka válasza Tegla80 (#25471) üzenetére


nismoka
addikt

Köszi hogy megengeded! :R Szinte mindig is konzolos voltam, van minden féle, de van pc-is ami nyomatja az FPS számokat is ha kell. ;)

(#25474) Tegla80 válasza nismoka (#25473) üzenetére


Tegla80
addikt

....."megszok vagy megszöksz".... ből indultunk,amit kontraztam a ....."akkor Te maradhatsz"..... dologgal.
Ne ertsd felre a poent ,pls. :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#25475) nismoka válasza Tegla80 (#25474) üzenetére


nismoka
addikt

Dehogy értettem félre! No problemo! :N

[ Szerkesztve ]

(#25476) Garada


Garada
őstag

Szerettem volna kipróbálni a Destiny bétát így a hétvégére de ez az üzenet fogadott a letöltés előtt:
We're sorry, this product canot be purchasted at this time.

[ Szerkesztve ]

(#25477) nkAAA válasza Garada (#25476) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Sanszosan nagy a terhelés, mivel boldog-boldogtalan nekiesett, mint bolond tehén az anyjának.

https://twitter.com/nkaaa

(#25478) Garada válasza nkAAA (#25477) üzenetére


Garada
őstag

Hát akkor próbálkozom egész nap, hátha sikerül végre elkezdeni mert ha jól tudom holnapig lehet játszani.

(#25479) gyuribácsi88 válasza Garada (#25478) üzenetére

Ne bánd hogy nem tudod kipróbálni, mióta nyílt a béta azóta borzalom az egész, az összes szerencsétlen ezzel játszik. Tegnap 3 kört mentem és szétb@szott az ideg, állandóan noobokkal voltam, ellenem meg csak kemperek akik a szikla sarkánál voltak beülve, és csipáztak. Asszem ezt a játékot is elfelejtem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25480) nkAAA válasza Garada (#25478) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Igen, elvileg holnapig lehet csak tolni, de meglehet, hogy lesz pár napnyi ráadás.

https://twitter.com/nkaaa

(#25481) Garada


Garada
őstag

Volt lehetőségem kipróbálni akkor is mikor még nem volt mindenki számára elérhető, gondoltam kipróbálom a hétvégére, kiderül majd végül is.Az biztos hogy első napos vétel lesz megjelenés napján a GTA V játékkal együtt és ezzel a kettővel egy ideig el is leszek :D

(#25482) mrhitoshi válasza Def26 (#25441) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Fú azért durva különbségek vannak, és nem csak a felbontásban. Sokkal rosszabbak a textúrák is. :U
Nem gondoltam volna, hogy ekkora különbségek vannak. Mondjuk még lehet rajta változtatni, mert csak bétáról van szó, de ezek szerint sokkal több munkát fektettek a PS4-s verzióba.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25483) Def26 válasza mrhitoshi (#25482) üzenetére


Def26
félisten

Ha nem is durva de igen vannak azért különbségek. Gondolom ára volt boxon az 1080p -nek. PS4 -en kicsit részletesebbek a textúrák de lehet még finomítanak rajta a véglegesig.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25484) mrhitoshi válasza Def26 (#25483) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Itt azért elég jól látszik. Meg még sok másik helyen.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#25485) devil-k válasza Def26 (#25483) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egy Darbee-val rá lehet segíteni. ;) [link]

- mozi bolondéria -

(#25486) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#25484) üzenetére

Ne aggódj majd a One topicban megmagyarázzák hogy tulajdonképpen a One verzió sokkal szebb mint a ps4, csak mi elfogult fanboyok vagyunk :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25487) Elderath válasza mrhitoshi (#25484) üzenetére


Elderath
őstag

1080ps boxos kép egy fos youtube videóból van azért ennyire ne szaladjunk előre... a többi meg direct capture.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25488) Elderath válasza oriic (#25442) üzenetére


Elderath
őstag

Bungie minőség? :D Az összes haloba volt frame drop nem is kicsik. A 4 volt a legszebb halo és a legstabilabb is, amit meg ugye már nem ők csináltak. Ez egy crossgen cím, assetek is mind ugyanazok, mint a régi konzolokon. Ezt simán megcsinálhatták volna 60 fpsre új konzolokon. Akkor mondanám, hogy minőség. A sok 60 fpses shooter után ez multiba elég gáz. Ráadásul FoV is taszítóan alacsony.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25489) mrhitoshi válasza Elderath (#25487) üzenetére


mrhitoshi
veterán

És ezt hol lehet elolvasni, hogy youtube-ról van ?
De egyébként édesmindegy, mert nem csak ebben van különbség.

PS4

(#25490) Elderath válasza mrhitoshi (#25489) üzenetére


Elderath
őstag

DF oldalon

" The 1600x900 resolution of the current Xbox One beta build causes an interpolating effect across some trees in the distance. PS4 resolves more detail in the far distance, but we need to bear in mind that our 1080p source is from a compressed video here whereas the 900p and PS4 grabs come from a lossless source."

IGN vidóból van.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25491) oriic válasza Elderath (#25488) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Ezt simán megcsinálhatták volna 60 fpsre új konzolokon."

Mégse csinálták? Miért?

Live-Die-Respawn

(#25492) Elderath válasza oriic (#25491) üzenetére


Elderath
őstag

Azt mondták ugyanazt akarták az összes platformon. Kár volt ezt már 360ra/ps3ra csinálni.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25493) Def26 válasza Elderath (#25492) üzenetére


Def26
félisten

Ebben egyetértek. Elhiszem, hogy sokan tolják még a régi konzolokat de ha új játékokkal akarnak játszani akkor tessék továbblépni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25495) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!a joynal a jack dugo melleti csatlakozo az mire valo?

(#25496) oriic válasza Def26 (#25493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ettő függetlenül simán élvezhető prevgenen is. :) Sőt.

Live-Die-Respawn

(#25497) mlinus válasza Elderath (#25488) üzenetére


mlinus
őstag

Én is így gondolom. Egyáltalán nem olyan nagy durranás a grafika, a FoV konkrétan röhej, és a 30 fps pedig csalódást keltő. A BF4 mint indulócím sokkal erősebb technikailag.

(#25498) oriic válasza mlinus (#25497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(bugfield 4. khm, khm, ami a sokadik dlc után is full bugos volt. khm )

Legalább azt már javították.

Live-Die-Respawn

(#25499) Tatyla


Tatyla
őstag

Destinyben nem tudom mi alapján rakja össze a pvp-t de amikor 5v2-ben kell játszani annál nincs megalázóbb...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#25500) Mrdevil válasza Tatyla (#25499) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, van még kis gond a Matchmaking részével is. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.