Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Még a végén a Moto-k lesznek az ár-érték bajnokság győztesei.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) fornettisuti válasza Graphics (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem is ilyesmi ötlött fel.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Oh! Ez meglepett! Szokatlanul jó ajánlat

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) gzoll


gzoll
tag

Ez nem rossz, ami rontja a dolgot, hogy a Moto nagyon foscsika a frissítésben :-/

(#5) Polarstar válasza gzoll (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Eddig ez volt. Ugye a múlt nem ad egyértelmű folytatást a jelenre és jövőre.
Mindenesetre nulla céges közlemény volt ezzel kapcsolatban.
És ez gond!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) Taszillo


Taszillo
tag

Android 13 megígérve.
https://www.androidupdatetracker.com/android/13

[ Szerkesztve ]

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#7) Polarstar válasza Taszillo (#6) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Más is szokott igergetni. Igérgetni divatos, ingyen van, jó benyomást kelt. Aztán majd kerül a palacsintába "más" töltelék ha fel kell szolgálni. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Padree


Padree
senior tag

Nekem az 1év garancia nem tetszik. :(

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Az sd680 nem erősebb jóval, mint az Unisoc T606. Kb egy szint GPU-ban, de a cpu része is hasonló teljesítményű.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) janeszgol válasza Polarstar (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez mitől jó ajánlat? Pláne mitől kirívóan jó?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Polarstar válasza janeszgol (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Természetesen az eddigi "jó árazású és remek értéktartású, nagyon hosszan támogatott szoftver frissítésű"" más motorolákhoz képest. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Gábor90! válasza janeszgol (#10) üzenetére


Gábor90!
csendes tag

Ha valaki fázik a kínai telefonoktól, a Samsung meg legalábbis az alsó - alsó-közép kategóriában elég ganaj, akkor szinte csak a Motorola és a Nokia maradt (ami majdnem olyan fázós, mint a kínaiak). Ez amúgy egy nem egy szar telefon és az egyik utolsó gyártó, ami még hajlandó fejhallgató jack-et tenni a telefonjára, ami nálam erős pozitívum. Ha jönne rá Lineage/Calyx/Graphene támogatás, hólapáttal szórnám a nyakukba a pénzt.

(#13) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Sziasztok. én megvettem a telót. Ha valamivel kapcsolatban kérdésetek lenne, szívesen válaszolok. Így elsőre 2 dolog ami zavaró nekem: szinte maximumon is kevés a fénye a képernyőnek, a másik pedig, hogy az adatkapcsolat be/ki kapcsolója egy gomb, tehát azon belül kell külön a mobil vagy a wifi adatkapcsolatot bekapcsolni... ellenben könnyű a telefon (előző redmijeimhez képest). Még próbálok kompromisszumra lépni vele. remélem szoftveresen lehet majd még fényerőt varázsolni rá

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#14) fradi81


fradi81
veterán

Használ ilyet valaki? Most épp ezt nézegetem barátnőnek a note 10 5g mellett, van valami hibája? Az adatai alapján korrekt.

moto g72, Ninebot d28e

(#15) martonx válasza fradi81 (#14) üzenetére


martonx
veterán

Engem is érdekelne, hogy milyen? Pontosabban, milyen android fut rajta jeleneg? Ugye 12-es?

Én kérek elnézést!

(#16) Krugszvele válasza kicsizee (#13) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Játékok hogy mennek rajta? Gyerek a minecraft klónokat nyomja, de folyton szaggat, kilép, lefagy és szörnyen lassú is.
Xiaomi Redmi 8A

(#17) fradi81


fradi81
veterán

Alzán azt írja adapter nélkül erre figyelni.

moto g72, Ninebot d28e

(#18) zoltan6 válasza fradi81 (#17) üzenetére


zoltan6
őstag

Milyen fajta töltő jó hozzá? melyik fajta gyorstöltés szabványt használja?

(#19) fradi81 válasza zoltan6 (#18) üzenetére


fradi81
veterán

33W fast charging

moto g72, Ninebot d28e

(#20) fradi81


fradi81
veterán

alza+boxba küldés 71000Ft töltőadapter nélkül
b-tel szállítással 75000Ft adapterrel.
szerintem utóbbi jobb vétel, egy új gyorstöltő 7000Ft körül van ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#21) totron


totron
addikt

Az értéknövelő vagy értékcsökkentő a szemetekben, hogy csak IPS a kijelző?

(#23) vacs


vacs
veterán

Motorola Moto G32 6/128 GB szürke vagy piros
68 990 Ft Alza.hu

:K

(^)(>.<)(^)

(#24) kicsizee válasza Krugszvele (#16) üzenetére


kicsizee
aktív tag

igazság szereint nem játszom rajta. Egy pokemon go-t játszok, az korrekt. én lekapcsoltam a 90hz-es képfirssítést, azt nem használom, fölösleges.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#25) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Pár mondatban így egy hónapos használat után:
+ akksi jól bírja, működik a gyorstöltés - nekem 18W-os töltőm van
+ talán a tiszta androidnak köszönhetően jobban kezelei az appokat a RAM
+ 2sim 1memóriakártya - gsmarenán hybrid slotot írt, így nagy volt az öröm kicsomagoláskor
+ bluetooth jól működik, jó a hatótáv

- a fényképezője éjjel használhatatlan, nem zoomol rendesen, nappal átlagos képeket készít - nem szoktam fotózásra használni
- más fotóalkalmazás összeomlik, el sem indul (CameraMX)
- nekem a Xiaomiaimhoz képest kevesebb a kijelző fényereje - pedig magasabb nitet ír (elvileg)
- "szubjektív", hogy az adatforgalmat egy kapcsolóval lehet ki/be kapcsolni, jobban szeretem a külön wifi és mobilinternet kapcsolós megoldást
- napon nem miindig olvasható a kijelző
- hiányolom a napi adatmennyiség mérőt/kijelzőt - nekem hasznos dolog, nem kortlátlan az adatmennyiségem, de lehet vele élni

* a kijelző panda glass
* hívási hangminőség közeps, a xiaomi telefonjaimot jobb volt a hang
* jelenleg 12-es android fut rajta

Mivel én bevezető akciós és kuponos áron vettem, akkor azt mondtam hogya 6/128-as megérte, azt a 165 eurós árat megüti. Nem egy teljesítménybajnok, de netezésre, navigálásra átlagos irodai felhasználásra használható.

Ha van kérdésetek, szívesen megnézem, letesztelem, megválaszolom.
u.i.: ez az első motorola mobilom, nincs viszonyítási alapom, csak a profilban fellelhető xiaomi telók

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#26) martonx válasza kicsizee (#25) üzenetére


martonx
veterán

Köszi, köszi! :R

Én kérek elnézést!

(#27) fradi81 válasza kicsizee (#25) üzenetére


fradi81
veterán

Hát ez nem hozta meg a kedvet a telóhoz, attól függetlenül lehet ez lesz beszerezve.

moto g72, Ninebot d28e

(#28) kicsizee válasza fradi81 (#27) üzenetére


kicsizee
aktív tag

én egy gyorsan, viszonylag barátságos áron elérhető telefont kerestem, mert alaplaphiba miatt behalt a redmi 9t-m. nincsnek nagy igényeim telefon téren, így ezért esett erre a válsztás. na ahhoz képest folyamatkezelésben azért ez sokkal jobb. lehet csak az én példányom ilyen fényszegény, vagy egy frissítés megoldja, beállítás kérdése?! mióta megvan, még semmiféle frissítés nem érkezett rá.

mondjuk a gesztusvezérlés tetszik, mókás dolog, illetve vannak hasznos funkciók, mint pl a feloldógom kétszer gyors érintésére előjön egy gyorsmenü, előre beállított appokkal, funkciókkal. e mellett van még egy redmi note 8-am is 4/128 kisztásban. így két telóval egészen el lehet lenni :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#29) tamikomac válasza kicsizee (#25) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Szia kicsizee,
Ennél a Motorolánál sem lehet a rendszer navigációs gombokat felcserélni úgy, hogy a "vissza gomb" jobb oldalra kerüljön? Fixen a bal oldalra vackolta be itt is a Moto?
Köszönöm.
Üdv.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#30) vacs válasza tamikomac (#29) üzenetére


vacs
veterán

Alap android beállítás, hogy fixen bal oldalon van a vissza, csak a xiaomi szokása megcserélni (illetve régebben a samsung is meg szokta). :K

(^)(>.<)(^)

(#31) kicsizee válasza tamikomac (#29) üzenetére


kicsizee
aktív tag

sajnos igen. átböngésztem a menüt, de sehol sem találtam a beállítást hogy cserélni lehessen a navigációs gombokat

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#32) kicsizee válasza vacs (#30) üzenetére


kicsizee
aktív tag

kár, ezt szeretem a xiomiban, jobbkezes lévén jobb kézben tartva a hüvelykujjammal egyszerűbb visszaléptetni, ha jobb oldalon van a vissza gomb.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#33) zoltan6 válasza vacs (#30) üzenetére


zoltan6
őstag

Mindíg jobboldalon használom a vissza gombot,pedig mióta telefont használok sose volt xiaomi telefonom,csak főképp samsung meg oneplus. :K

(#34) tamikomac válasza kicsizee (#31) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Köszi szépen. Ettől tartottam sajnos.

#30 vacs: Stock Android ide vagy oda, szerintem a többség jobb oldalt szereti a vissza gombot használni, ha használ ilyet.
Xiaomiban, Samsungban ez megoldható, jó lett volna, ha a Moto (Lenovo) legalább ennyire belenyúlt volna a rendszerbe. Gondolom így egyszerűbb, hogy Stock Android (ami ezt nem tudja) és kész.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#35) martonx válasza tamikomac (#34) üzenetére


martonx
veterán

"a többség jobb oldalt szereti a vissza gombot használni" - azért nem kellene általánosítani, pláne hogy butaságot beszélsz.
Mióta könyvek léteznek (és tegyük hozzá, hogy a mi kultúránkban balról jobbra írva-olvasva) a bal oldal a vissza, a jobb oldal az előre.
Ettől függetlenül nem lenne hülyeség, ha választható lenne, simán lehet, hogy a balkezeseknél, jobbról balra író-olvasó kultúráknál, és a furabogaraknál (vegyük észre, hogy ez azért nagyon erősen kisebbség) ez nagyon hasznos tudna lenni.

Én kérek elnézést!

(#36) baalco


baalco
tag

Sziasztok, a dupla sim kezelés nálatok működik rendesen? Nálam pár kontaktnál hiába választom ki a sim1-et, mégis a sim2-ről megy a hívás. Az érintett kontakt mellett pedig ott van a sim1 címke.

(#37) fradi81


fradi81
veterán

Megjött a teló, első körben ami hiányzik az a miuiban található képernyőzár widget, de az nagyon :) Ami kellemes redmi note 7 után alig magasabb és nem mértem le de talán még könnyebb is így ebből a szempontból barátnőnek ideális.

moto g72, Ninebot d28e

(#38) kesenyi


kesenyi
tag

Alzás verzió tényleg nem tartalmaz töltő adaptert?
Gyári dobozos tartozék pedig.

(#39) fradi81 válasza kesenyi (#38) üzenetére


fradi81
veterán

Nincs benne csak kábel.

moto g72, Ninebot d28e

(#40) kesenyi válasza fradi81 (#39) üzenetére


kesenyi
tag

:(

(#41) dolon75 válasza fradi81 (#39) üzenetére


dolon75
aktív tag

Az a szánalmas, hogy ALZA-ban vettem, visszavinném, mert nem jött be, és most keresik rajtam a töltőadaptert...

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#42) kicsizee


kicsizee
aktív tag

na, újabb érdekesség. van egy töltőadapter Baseus 10,5 W dual portos, ami akároh is, 5V mellett csak 0,5A enged a telefonra. A töltőadapter jó, más telókat tölti rendesen 1,2A körüli értékkel, valahogy a motorola hasal el. Más töltők gond nélkül töltik :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#43) kicsizee


kicsizee
aktív tag

semelyik verzió sem, új trend, de más telók se már nagyon

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#44) atthany


atthany
aktív tag

Hali, mobilcsere programban lőttem egy G32-t, elődje Redmi Note 5 volt.
Ami tetszik:
- gyors, remek akksi, jó hangszórók, FM rádió ami RDS-es, azaz kiírja az adót és éppen futó számokat
Ami nem tetszik:
- nincs értesítési LED vagy mondjuk AOD, rezgés erősségét nem tudom állítani, nincs gyorstöltő a dobozban, most egy 20W-os töltővel kb 1,5 óra

33 w-os töltővel mennyi idő alatt tölt fel?
Olvastam, hogy jön rá az Android 13 :)

[ Szerkesztve ]

(#45) dances


dances
tag

Az irànytűt hol tudom ennél elérni?

Only the Good die young.

(#46) kicsizee válasza atthany (#44) üzenetére


kicsizee
aktív tag

olyan gyorstöltőm még nekem sincs :Dvan egy töltőfejem 5V 2.1A, na azzal meg se nyikkan a töltés :) nem tudom, a kameráját próbáltad e, de ilyen vacak még egyik telómon sem volt. a régi xiaoimijaimon még most is jobbak a kamerák (azt is használom, ha fotózni, videózni kell) a többivel egyet értek. olyan budget telefon, inkább gyereknek, játszósnak. de azért a 6gb ram az tetszik, az kell

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#47) Taszillo


Taszillo
tag

.

[ Szerkesztve ]

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#48) Taszillo válasza kicsizee (#43) üzenetére


Taszillo
tag

Szia, megtudnád nézni/mondani, hogy a g32-esen van ütemezett automatikus kikapcsolás? Xiaomin az akkumulátor beállításoknál kell keresni.

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#49) atthany válasza Taszillo (#48) üzenetére


atthany
aktív tag

Ütemezés töltöttségi százalék alapján lehetséges, különben ez mire jó?
Valaki töltött le jobb kamera szoftvert?

(#50) Taszillo válasza atthany (#49) üzenetére


Taszillo
tag

Arra, hogy bizonyos töltöttségi szint alatt energiatakarékossági intézkedéseket lehet aktiváltatni.

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.