Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) oriic válasza nkAAA (#24800) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(megsúgom hogy nekem onnan volt meg a póló, meg a kód is. Ingyen kaptam ismerőstől)

Este tol valaki streamet?

Live-Die-Respawn

(#24802) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem hőbörgök, csak azért ez így marhára nem egységes, és nem korrekt. Csupán ennyi a problémám. Ha nem jutnak be a haverok így jártak, majd tolják nálam, csak az egész levezénylése olyan nevetséges.

PS4

(#24804) bajzal


bajzal
őstag

És itt a ps4-nél a psn kell a multihoz, vagy ingyenes? A játékoknak van multi kódjuk? Tehát ha vezsek egy használt játékot akkor azzal tudok multizni?

(#24805) Nayrobi válasza bajzal (#24804) üzenetére


Nayrobi
őstag

PS+ kell a multihoz, kivéve a f2p játékokat, viszont nincs semmilyen kód, a használt játékokkal is ugyanúgy tudsz játszani.

(#24806) ImpersonatoR

Na vegre megy. Elindult a beta. Legalabbis en mar be tudtam lepni.

(#24807) tarti19


tarti19
senior tag

Azért nem kapkodják el a kulcsok kiosztását :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24808) mettek válasza tarti19 (#24807) üzenetére


mettek
addikt

és most következik a szerverek leomlása :D

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#24809) pFEFErohni válasza ImpersonatoR (#24806) üzenetére


pFEFErohni
tag

Nálam is megy :)

ps4 Id: pFEFErohnii

(#24810) haddent


haddent
addikt

Megjött a mikulás, jó étvágyat a fogyasztásához:

TNC3-PENH-8GNN
NDHG-AKNF-45NK
KB4B-NHNH-B388
QHP6-JFNL-L2NN
GKF7-KANK-JBDM
7LRK-EAN6-6AK6
9H37-GBNP-J3CE

[ mind valódi PS Store -on beírandó Destiny béta PS4 EU kód, nem trollkodok! :DDD ]

[ Szerkesztve ]

(#24811) Madwe válasza haddent (#24810) üzenetére


Madwe
nagyúr

Köszönjük! Sok sikert mindenkinek, én próbálkozom egyet megszerezni, de psn teljesen lehalt (nyilván, miután most szedi mindenki az év egyik legjobban várt játékát...)

(#24812) k4rL^ válasza Madwe (#24811) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja le van halva, de ez várható is volt.

(#24813) gyuribácsi88

Nem enged be a store-ba, meg a bándzsi.net is halott. Ennyit erről, nem is idegesítem magam. Megegyek filmet nézni :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24814) Nescafé válasza haddent (#24810) üzenetére


Nescafé
őstag

Utolsót vittem köszi :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#24815) Rabbitf_24 válasza haddent (#24810) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

konzolon is be lehet pötyögni, vagy mindenképpen a PC-s felület kell hozzá?

(#24816) haddent válasza Rabbitf_24 (#24815) üzenetére


haddent
addikt

Konzolon kell vagy legalábbis a PS store-ban! Ez már a valós kód, nem a bungie honlapos hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#24817) mettek válasza gyuribácsi88 (#24813) üzenetére


mettek
addikt

nekem szedi szépen, 10/1,8 gigánál jár a dolog...látszik hogy sokan nekiugrottak, még a destiny honlapot se nagyon akarta betölteni.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#24818) ImpersonatoR

Borderland hez tudnam hasonlitani de annal komolyabb hangulatu. Harcrendszer is kozvetlenebb. Jol el van talalva a ket fegyo amit eddig probaltam szinten. Shotival elvezet kozelrol osztani oket mg is jol meg van csinalva. Nagy nyilt terek vannak de erzesre nem esett be az fps. Bar a latvany azert elmard egy SS tol. Majd fireteam be lesz jo jatszani de nem latok ra lehetoseget....

(#24819) Rabbitf_24 válasza haddent (#24816) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kaptam kódot PM-ben egy kedves kollégától, de már nem jön be a store se pc-n se konzolon... :D

(#24820) haddent válasza Rabbitf_24 (#24819) üzenetére


haddent
addikt

Ha 7 előtt kaptad a kódot akkor viszont biztos, hogy honlapos kód mégis, boccs.

(#24821) mettek válasza haddent (#24820) üzenetére


mettek
addikt

nem 7 előtt kapta és store-ban aktiválós mert én már szedem a 3-ból az első kóddal :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#24822) bajzal válasza Nayrobi (#24805) üzenetére


bajzal
őstag

Tehát kód nincs? Mert akkor az jó, lehet venni használtan játékokat. :D

(#24823) gyuribácsi88 válasza bajzal (#24822) üzenetére

Az online pass-t már régebben eltörölték, rájöttek hogy zsákutca.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24824) Bencus88


Bencus88
nagyúr

én rámegyek, és cannot start the app... :F

(#24825) Nayrobi válasza Bencus88 (#24824) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha rányomsz a options-ra, utána pedig arra, hogy information, akkor látod, hogy még tölti a háttérben, ezért nem tudod elindítani, nekem is kellett egy 5 perc mire rájöttem :)

(#24826) Sztalker762


Sztalker762
tag

Helló! Valaki megdobna privátban egy kóddal? PS Store-on rendeltem elő, de hiába fogadja el, nem tölt semmit.

(#24827) haddent


haddent
addikt

Akinek nem megy a settingsben PSN -en restore license -t nyomjon!

Egyébként stream: http://www.twitch.tv/rowracsgo [HD]

[ Szerkesztve ]

(#24828) Nescafé válasza Sztalker762 (#24826) üzenetére


Nescafé
őstag

Fentebb van pár kód :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#24829) Bencus88 válasza Nayrobi (#24825) üzenetére


Bencus88
nagyúr

érdekes, mert mikor haza értem azt írta, hogy kész :F

sőt most is azt írja, hogy végzett. Valakinél hasonló?

[ Szerkesztve ]

(#24830) Madwe


Madwe
nagyúr

Destiny usa béta kód valakinek akad esetleg :D?

[ Szerkesztve ]

(#24831) mfranky


mfranky
őstag

Szerintetek mikor éled újra kb. a PSN? Beírom a kódot, el is jutok a confirm-ig, utána hal be mindig... error... :((

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#24832) Sztalker762 válasza Nescafé (#24828) üzenetére


Sztalker762
tag

Tudom, tudom. Egyiket ki is próbáltam, elfogadta, erre azt írja, hogy "cannot download" és hibát írt a store. Azóta nem megy. Azért kéne egy privátba, hogy ha már nem lesz szar a PS Store, nyugodtan be tudjam aktiválni. :/

(#24833) otoaak


otoaak
tag

Én előrendeltem PSN-en de nem tudok játszani letölteni se tölti le csak valami error kódot ír. Amikor belépek a storeba ott ahol a letöltés szokott lenni át van húzva egy nagy szürke X-el a letöltés állapotjelzője. Nem tudom mi lehet a gond.

SG Note Pro P900

(#24834) Sztalker762 válasza otoaak (#24833) üzenetére


Sztalker762
tag

Ugyanez nekem is. Másoknak jó, nekem meg áthúzta X-el...

(#24835) caska1991


caska1991
tag

én sem tudtam elinditani. erre veletlenul letoroltem az egesz 14 gigat. le tudom szedni megegyszer ?????

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#24836) otoaak


otoaak
tag

Azért ezzel most nem sok barátot szereznek, hogy pont ma halt le a store. :)

SG Note Pro P900

(#24837) gyuribácsi88

Nekem is megjöttek a kódok közbe, eléggé el voltak dugva, a bungie oldalán a profilomnál a reedem code alatt, oda is adtam kettőt azoknak akiknek megígértem, de ők letölteni nem tudják error miatt, én meg már a store-ba sem tudok belépni. Jól felkészültek a srácok a túlterheltségre :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24838) tarti19


tarti19
senior tag

PS+ ez így nagyon gyenge lesz, ha nem kapnak észhez. Elhiszem, hogy nagy a hype, de nagyon nem kevés összeget kérnek el az emberektől havi szinten.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24839) Madwe válasza otoaak (#24836) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem véletlenül, azért amikor emberek milliói akarnak leszedni 14 gigát, azt minden rendszer megérzi... Aki panaszkodik az soha nem volt még mmo launchkor? vagy sim city, diablo 3 stb, ami online drmes? pedig ott még letöltés se volt... Nincs ezen semmi meglepő, nem éri meg a rendszert a túlterhelési csúcsidőszakokra kalibrálni, mert nagyon ritka az ilyen. Mintahogy pl készüléklaunchkor is nagy kereset esetén hiány alakulhat ki - azt sem éri meg bővíteni, mert sok pénz, s csak ideiglenesen van rá szükség... pár óra s rendbe lesz minden, nem a világ vége, aki launchkor ezt meglepőnek találja, az még nem volt launchon...

(#24838) tarti19 egyáltalán nem drága, s egyáltalán nem felháborító hogy egy nagyobb cím esetén, amikor ráadásul csak digitális terjesztés van (lemez esetén legalább megoszlik a tömeg, jelenleg meg mindenki azt szedi, lemezes digites egyaránt) lehal...

[ Szerkesztve ]

(#24840) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Félig off, de az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e valamelyik Avermedia vagy hasonló eszközzel a PC-re küldeni a képet/hangot? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#24841) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#24837) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Jól felkészültek a srácok a túlterheltségre

Annyira tudtam, hogy ez lesz. De komolyan, nem hiszem el, hogy nem lehet erre felkészülni, ha tudják, hogy mekkora hype van a játék körül.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#24842) bolha23


bolha23
aktív tag

Használjátok egészséggel :)
24AB-2ENE-86EA
33GG-NDNB-N9BE
49QF-KMN2-89GQ

EU kódok

(#24843) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#24841) üzenetére

Mondjuk Madwe-nek igaza van abban hogy nem kalibrálhatják úgy a rendszert hogy egy-egy ilyen túlterhelést kibírjon, mert valóban kidobott pénz lenne. Azért ez tényleg nem mindennapos hogy ennyien csüngnek a psn-n, az év legjobban várt játékáról beszélünk ;)

Kicsit bosszantó ugyan, de hát ez van. :))

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24844) spawn21 válasza bolha23 (#24842) üzenetére


spawn21
veterán

Elsőt loptam :B

iPhone 13p

(#24845) Madwe válasza spawn21 (#24844) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt hogy csináljátok? nekem be se lép psnbe :D

(#24846) tarti19 válasza Madwe (#24839) üzenetére


tarti19
senior tag

Az a baj, hogy ütemezés kérdése az egész, mert technológiailag bőven kivédhető egy ilyen terhelés.
Ami inkább bosszantó, hogy a multizás totálisan beáll ilyenkor nagyon sok játék esetén.
2014-et írunk s egy ekkora cég ne essen bele ilyen csúfos hibákba, mert az nem fog jót tenni nekik.
Azért nagyobb cégeknél már jól működik egy launch.
Drága nem drága havi 5 euró. Ez bőségesen fedezi a szerver kapacitást. Merem remélni, hogy te sem hitted el, hogy a használt játékoknak nem lesz böjtje. Hozzáteszem nekem ez így szimpatikusabb, mint az online pass s társai.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24847) caska1991


caska1991
tag

Ne is mondd.. Mondom tolok egy kis bfet fajdalomdij gyanant.... peeeeeeersze :D De a hulye fejemmel fogtam es letoroltem a letoltott betat :D merthogy letoltom megegyszer csokolom... peeeersze... onszopatas

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#24848) Madwe válasza tarti19 (#24846) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az igaz, hogy megoldhatnák, hogy a multis móka más erőforrásokon menjen, s ez ne érintse azt. De azért ez még így se a világ vége...

Normális launch online drmel/letöltéssel? én egy példát nem tudok mondani, pedig még idei launchokból is sokban vettem részt :)

(#24849) tarti19 válasza Madwe (#24848) üzenetére


tarti19
senior tag

WoW panda diablo 3 RoS. minimális fennakadás ezek esetében.
dio 3-at ne vegyük ide, mert ott szerintem a mai napig nem tudták mit akartak eladni nekünk.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24850) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Akinek van vitája, az próbálja meg beírni ott a kódot, nekem elsőre elfogadta, bezzeg ps4-en meg a webes felületen be se bírtam lépni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.