Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) spawn21 válasza Faresz29 (#24750) üzenetére


spawn21
veterán

Próbáld ki. Semmit sem vesztesz. Lehet tetszeni is fog. :K

iPhone 13p

(#24752) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Valami hosszan tartó multit keresek őszre,de már régóta agyalok,h az Evolve vagy a Destiny lesz-e tartalmasabb. Igazából mindenki Destiny-t mond,de a Turtle Rock-os csapat a Left4Dead-ekkel több ezer órára odaragasztott régebben a monitor elé így bízok nagyon az Evolve jó szereplésében.
Ki mit gondol (tudom,h kevés az infó az Evolveról) Destiny vagy Evolve? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#24753) Nescafé válasza Faresz29 (#24744) üzenetére


Nescafé
őstag

Én teljesen végigvittem minden részét, nekem tetszett.

 iPhone 15 Pro

(#24754) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
Lehet, hogy kipróbálom...Már 8e lehet kapni!!!!

(#24755) mfranky


mfranky
őstag

Más...nem akarok beállni a Destiny "kódsíránkozók" közé, én is kaptam kódot még anno mikor előrendeltem, be is regisztráltam a bungie oldalán, ki is választottam a platformot, de azóta egy deka értesítést sem kaptam semmiről...attól még remélem letölthető lesz ma a játék...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#24756) Nescafé válasza mfranky (#24755) üzenetére


Nescafé
őstag

Ma kapod meg amivel le tudod tölteni a bétát..

 iPhone 15 Pro

(#24757) mfranky válasza Nescafé (#24756) üzenetére


mfranky
őstag

Köszi! :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#24758) STC Speed


STC Speed
őstag

Egy Destinity UK kulcsot én is elfogadnek, ha valakinek lenne, esetleg nem sajnálná az idejét :)

(#24759) Madwe válasza STC Speed (#24758) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én pedig egy Destiny us kódnak örülnék, ha akad :)

(#24760) spawn21 válasza Madwe (#24759) üzenetére


spawn21
veterán

én fizetek is érte ;]

iPhone 13p

(#24761) Djuree


Djuree
félisten

barátokat tudok vhogy hozzáadni a profilomhoz neten? nem vagyok otthon most.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24762) haddent


haddent
addikt

Na, szereztem még egy 9 jegyű kódot, így már 9 psn kód vihető majd tőlem ha minden igaz :DDD

(#24763) Bencus88


Bencus88
nagyúr

HUN sote-os vagyok, akinek maradt még kódja megköszönném, mert az enyém úgy látszik nem fogadja el. Vagy csak később lehet beírni?

(#24764) balazs025


balazs025
senior tag

Én is kérnék egy kódot, ha van valakinek egy felesleges :R

(#24765) moltam88 válasza Djuree (#24761) üzenetére


moltam88
tag

Telefonról biztos tudsz a PlayStation App-pal. Azt nem tudom, hogy neten van-e rá lehetőség.

(#24766) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Én is kérnék egy kódot, ha valaki megszánna...
Elég nagy a hype a játék körül!!!

(#24767) Qbász


Qbász
aktív tag

Hú de jó a Bungie. Regisztráltam a Destiny bétára még múlthéten, ma ránéztem a honlapra kíváncsiságból, erre meg kidobja hogy regisztráljak be mert hogy én nem is létezek náluk. Frankón megcsináltam akkor újra de a kódomnak annyi és így a bétának is részemről. Ehh ha ez a végleges terméknél fordult volna elő most szétvetne az ideg, de így csak simán lemondom az előrendelést. :N

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#24768) gyuribácsi88 válasza Qbász (#24767) üzenetére

Szerintem te vagy az első akivel ez előfordul, de persze biztos a rendszer a rossz, mond is vissza ezért a játékot, sőt még a gépet is add el, mert ez tűrhetetlen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24769) caska1991


caska1991
tag

Aki psnen rendelte elő és le is töltötte, van még valami dolga ? Bekerült a játékok közé is. 7kor megnyitom és hibaüzenet helyett ha minden igaz indul ugye ? :) várós.... pláne h kimaradt az alfa :)

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#24770) Bencus88 válasza caska1991 (#24769) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem meg tegnap töltött le valami 150mb-ot utána megállt. Most bekapcsoltam és egy 32 mb-os frissítést töltött le. Csak 7 után tudom letölteni a 14 gb-t nem tudjátok? Vagy valamit elcsesztem :D

(#24771) caska1991


caska1991
tag

Letöltötte a a háttérben a 14 gigát, rámész a játékra, options, és ott lesz :K

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#24772) Bencus88 válasza caska1991 (#24771) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És valóban, köszi!
Akkor már csak kód kell :DDD

(#24773) gyuribácsi88 válasza caska1991 (#24769) üzenetére

Elvileg igen, persze mivel sokan rácuppanunk gondolom lesz némi PSN túlterheltség. ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24774) haddent válasza Bencus88 (#24772) üzenetére


haddent
addikt

Akinek letöltötte annak jó eséllyel NEM kell majd kód. Ha előrendelted a psn -en és még nem mondtad le, akkor tuti nem fog kelleni. Ha letöltötte és le is mondtad akkor elképzelhető, de valószínűtlen. Minden más esetben kell csak kód.

Ripper03 hát ez ilyen laza dolog, ezért elképzelhető, hogy még annak is menni fog aki visszamondta közben..

[ Szerkesztve ]

(#24775) Bencus88 válasza haddent (#24774) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Aha, értem köszönöm, akkor minden bizonnyal működni fog.
Viszont én előrendeltem, de semmi adatot nem adtam meg. (bankártya) Remélem így is működni fog. Email értesítőt sem kaptam még, hogy erősítsem meg a megrendelésem.

[ Szerkesztve ]

(#24776) caska1991


caska1991
tag

Nincs mit ! Ha előrendelted, letöltötted, nem mondtad le, valószínűtlennek, és abszurdnak is érezném ha még ezen felül kellene kód..... :(( Viszont hogy szét lesz terhelve ebben biztos vagyok :D Bár kitudja :U

szerk: Nem kell megerősítő email, csak olyat küldenek hogy köszönik az előrendelést, meg hogy mire jön legyen kittyó a kártyádon :D . Bár ha nem regeltél be kártyát semmilyen formában, akkor lehet kell ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#24777) HaZsolt válasza whYz (#24703) üzenetére


HaZsolt
őstag

Varom majd, elore is koszonom.

(#24778) boost válasza Faresz29 (#24754) üzenetére


boost
addikt

Szia, szerintem teljesen jó a WD. Aki elkezdte PS4en az szinte mindenki végigvitte. Azért van olcsón eladó sok, mert sokat vettek belo"le. KZ is nem azért van 5ezerért, mert szar, hanem mert boldog, boldogtlan azzal vette a gépét.

(#24779) Faresz29 válasza boost (#24778) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszi!

Már meg is vettem jatekaim.hu-ról!!!

(#24780) nkAAA válasza Faresz29 (#24779) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Jól tetted!!!!

https://twitter.com/nkaaa

(#24781) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv.

Destiny letöltéssel kapcsolatban: Előrendeltem a játékot a Konz.szerv.-től, a béta kulcs megérkezett egy hete, a Bungie oldalán regisztráltam, kódot elfogadta akkor. A kérdésem csak az lenne, honnan töltöm le a mai napon Ps4-re a bétát? :F

Zolka

(#24782) Anonymus X válasza Cruzolka (#24781) üzenetére


Anonymus X
tag

[link]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#24783) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

Készülök venni egy új konzolt, de nem tudom, hogy ps4-et vagy Xbox one-t. Leírnátok az érveiteket, hogy miért vegyek ps4-et, mert mindenhol azt olvasom, hogy jobb.

(#24784) Madwe válasza bajzal (#24783) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elsősorban exklúzív címek alapján, haverok alapján válassz, mert nem marginális a különbség. Ha kell kinektes ugrabugra, akkor xbox. Ha ezek alapján nem tudsz dönteni, akkor csakis ps4, mert erősebb és szebbek rajta a játékok, better bang for your buck. De annyival nem futnak rajta jobban, hogy ha teszem azt nagy Halo és Forza fan vagy és a Last of Us, Uncharted és GT nem érdekel, akkor ennek ellenére is a ps4et válaszd.

(#24785) HaZsolt válasza bajzal (#24783) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szebb, erosebb, bovitheto (kicserelheto a hdd ssd-re) es olcsobb+ mar kapni Magyarorszagon

(#24786) Madwe válasza HaZsolt (#24785) üzenetére


Madwe
nagyúr

+ jobban fogy, lassan 2x annyit adnak el belőle konstans, emiatt jobban figyelnek rá optimalizációnál, több exklúzív várható rá e miatt (xone exklúzívok szarul mentek, Ryse és Dead Rising fejlesztői is buktak rajta nagyokat, s igaz nem csak e miatt de hatalmas anyagi katyvaszban vannak) valamint nagyobb online felhasználói bázis miat jobb az online jelenlét, meccsek stb.

(#24787) haddent válasza Madwe (#24786) üzenetére


haddent
addikt

Na de kérem, a magyarok nagy xbox360 -sok voltak, majd mi megnöveljük az eladásokat, főleg a játékokban (mert soha senki nem kalózkodott xbox-szal itthon) és akkor az Xbox ONE fog vezetni globálisan mindenhol! ;]

Destiny béta kód (PSN -es) még mindig sehol, mostmár mindegy is, akinek fontos lett volna a preload már ígyse jönne le neki 7-re :(

[ Szerkesztve ]

(#24788) Madwe válasza haddent (#24787) üzenetére


Madwe
nagyúr

Naigen, egy olyan összesítésre kíváncsi lennék a Mo.-i ps3/x360 eladások tekintetében, ahol a flashelt 360akat nem számolják bele :) Lehet kicsit más képet adna...

Ez az adat amúgy sokat elmond a jelenlegi helyzetről...

"Console Percentage of Software Sales From April-June 2014
PlayStation 4 36%
Xbox One 17%
PlayStation 3 17%
Xbox 360 14%
PC 14%
Wii 1%
Mobile/Other 1%"

Legalább a ps3 szintjét hozza az xone :D (a pc szarul szerepléséhez érdemes hozzávenni a híresen szar ubi portok okozta hatást, nem feltétlenül kell CSAK a warezt hibáztatni, bár biztos az is közrejátszik, még úgy is h pcre kb. 2-3000 forintért szórták pl az AC4et...)

[ Szerkesztve ]

(#24789) shunter válasza Faresz29 (#24779) üzenetére


shunter
aktív tag

Hehe.Nekem van egy eladó WD m, és épp most agyaltam, h leviszem 8000 re. Nem szivesen teszem, mert így olyan gyorsan esnek az árak. Mindenki a másik alá áraz. Ok, ha veszek akk ennek örülök. :-) De azért dúrva h nemrég 12körül mentek most meg 10ért a kutyának se kell :-(

(#24790) Tegla80 válasza haddent (#24787) üzenetére


Tegla80
addikt

Nekem nem fontos a pre load..... szimlpan csak jol jonne valamikor egy kod,azt jatszok vele amit tudok,ha par ora ,akkor par ora.....lathatom,probalhatom.....azt kanyar.....
Sokakat tenyleg nem is ertek ,mert nem a vilagvege jon.... bar azt is leszarnam... ha jon ugyis jon.... :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#24791) k4rL^ válasza Tegla80 (#24790) üzenetére


k4rL^
senior tag

Este 7kor lesz kint, a kódokat is akkor adják oda, ha már van mit tölteni...

(#24792) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egyet nem értek még, hogy akkor most azok is kapnak még + 2 kódot, akik digitálisan rendelték elő ? :F

PS4

(#24793) haddent válasza mrhitoshi (#24792) üzenetére


haddent
addikt

Nem, azok egy darab kódot sem kapnak mert nem kell nekik.

(#24794) Gijon válasza haddent (#24787) üzenetére


Gijon
senior tag

Kb. 2 hónapja ugyanezt mondtam egy másik totyikban,... volt egy szimpla "nem" válasz..., hát engem a mai napig nem győzött meg. Az a baj, hogy sokaknak 2-3 e. is drága, ha van virágbolti, az már nem gond ha 3 lemez + f..+ csak szingli...kipróba, aztán jön a következő...Nem általánosítás, de volt pár ismerős.. jajj nekem is megvan,- jelölj vissza aztán multi,...-ááá én nem tudok( ismert okok miatt :( )

(#24795) mrhitoshi válasza haddent (#24793) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ezt a sz@rkavarást. Nem értem, hogy akkor mi jogon osztanak ki + kódot azoknak, akik rendes, lemezes verziót rendeltek elő. :W
Nem értem, hogy miért nem lehet egységesen levezetni ezt az egészet.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#24796) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#24795) üzenetére

Most mi a problémád? Te tudsz majd játszani a bétával, minek neked még plusz kód? :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24797) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#24796) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Talán mert vannak barátaim ? :)) Meg egyébként is, miért kap más + kódot a már meglévő béta mellé ?

PS4

(#24798) gyuribácsi88 válasza mrhitoshi (#24797) üzenetére

Jó neked hogy vannak barátaid, nekem is vannak, de ők is vettek béta kódot. Több mint egy hónapja ezzel volt tele minden topic hogy 600Ft-ért árulták a béta kódokat az ebay-en. Én előrelátó voltam és vettem, meg szóltam a haveroknak és ők is vettek. Ennyire egyszerű a dolog. Félre ne érts, nem kioktatni akarlak, de ez van, most hiába csapkodod az asztalt, én se értem ebben a rációt, de tudomásul veszem mert ez van ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24799) haddent válasza mrhitoshi (#24797) üzenetére


haddent
addikt

Azért mert csak, mert így lett kitalálva. Szerinted, PS Store-ból előrendelés mellé hogy adjanak neked kódot? Ha úgy lenne, hogy ott is kapnál egy 9 jegyű kódot amit aztán PC -én beírva kapsz (3db) PSN kódot amit a storeba beütsz akkor lefogadom az lenne a baj, hogy mennyit kell szenvedni vele... :W
Egyébként többször többen (köztük én is) leírták, hogy 2 módszerrel is lehet bétázni, teljes bizonysággal:
Egyik verzió: előrendeled PSN store-ban (UK-HU store-ban vissza is lehet mondani és nem vonja le a pénzt se), ekkor kód és minden nélkül letölti egyből és menni fog.
Másik verzió: Zavvi -n előrendeled majd küldik a 9jegyű kódot (ha nem írsz, nekem kettőt is adtak, most jött a harmadik) amit a már (túl jól) ismert módon kell felhasználni.
Halkan a harmadik verzió: vársz és majd itt kérsz mert megint többen mondták, hogy lesz fölös bőven.

Aki így sem tud bekerülni az nem akart vagy lusta volt olvasni és 5 percet rászánni :R

[ Szerkesztve ]

(#24800) nkAAA válasza haddent (#24799) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Illetve az 576-nál van ún. pre-order pakk, ami kőkemény 2 rugó és ahhoz is jár a kód, majd később levonják az árát a teljes árából (+ volt mellé egy ajándék M-es Destiny póló, amit itt is lehetett nyerni).

https://twitter.com/nkaaa

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.