Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) falijja


falijja
őstag

Ugye ez most a next gen...meg 2014 stb...szerintetek mennyi esély van arra hogy legyen magyqr felirat a gamek ben....?

(#24152) front3r válasza falijja (#24151) üzenetére


front3r
őstag

Ez nem a nextgenen múlik, hanem a kiadókon. Pl. várhatóan Ubisoft játékokban lehet találkozni magyar nyelvvel, meg esetleg 1-2 sikeresebb EA játékban. A Witcher 3 pl. magyar felirattal érkezik. Mondjuk ez inkább a lengyel-magyar barátság miatt lehetséges.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24153) falijja válasza front3r (#24152) üzenetére


falijja
őstag

Értem én de azért egy szaros feliratot nem tudnak beletenni....de hogy a wicher magyar az örvendetes.... :)

(#24154) front3r válasza falijja (#24153) üzenetére


front3r
őstag

A feliratokat is ugyanúgy supportálni kell, pénzbe kerül. Ha nem éri meg nekik, akkor nem rakják bele. Kis ország vagyunk, kevés a vásárló, és nem lesz annyival több, hogy megérje nekik belerakni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24155) saelin


saelin
veterán

Üdv. Ps4 vásárlás lesz a jövőben, de tényleg csak a jövőben. Jelenleg elég gyér a játék kínálata, ezért inkább várok még egy kicsit. Pár kérdés a konzolról, beszerzéséről stb.:
- Csak egy év garancia jár hozzá?
- Hol éri meg megvenni? Ha elromlik, akkor merre ajánlatos szervizelni?
- Változott a Ps+ előfizetés ára?
- Az irányító fogásra és a gombok, gombák finomsága mennyit változott a ps3-hoz képest?
- Mennyire hangos? Hogy bírja ezt a nyári meleget (szóval mennyire melegszik)?
- Még mindig drágább az online storeban a játék, mint a helyi üzletekben?

Jelenleg csak ennyi. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24156) haddent válasza saelin (#24155) üzenetére


haddent
addikt

DualShock 4 -nek köze nincs a 3 -hoz, sokkal jobb minden értelemben.
Nem hangos, halkabb, mint egy referencia vga, meleget jól tűri még 1x sem melegedett túl.

(#24157) front3r válasza saelin (#24155) üzenetére


front3r
őstag

- 1 év garancia mindenképpen jár, de vannak boltok, ahol 5 évre is ki lehet terjeszteni a garanciát pénzmag függvényében.
- Megvenni bárhol ahol adnak Sony garanciát, én itt vettem. Hireltech Kft elég jó hírű szerviz, ide érdemes bevinni!
- Ps+ előfizetést itt érdemes vásárolni, PSN-en 15k-ba kerül. Persze ha magyart akarsz, más régiós accounttal nem tudom mi a helyzet...
- PSN-en általában drágábbak a játékok ha a magyart nézzük. Vannak kivételek is, pl. a Destiny digitálisan 15k. Érdemes nézegetni időközönként.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24158) boost válasza saelin (#24155) üzenetére


boost
addikt

Még annyit, hogy ha a digitális vásárlás érdekel, akkor a magyar store a legolcsóbb a régióban. Az angol pedig a legdrágább. A leg-legolcsóbb pedig az USA.

(#24159) gyuribácsi88

Kicsi OFF

Zavvi-ról rendeltetek már mást is játékon kívül? Egy bannert akartam rendelni de nem engedi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24160) Mister_X válasza boost (#24158) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg olcsóbb lett a magyar? PS3-on még az árfolyambiztos fontkonverzió volt a menő. PS3-on is olcsóbb? Mondjuk nálam max a Now miatti, már meglévő digitális címek miatt lenne mérvadó a magyar.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24161) boost válasza Mister_X (#24160) üzenetére


boost
addikt

PS3 az maradt drága. PS4 lett olcsóbb.

gyuribacsi:Zavvin még kabátot rendeltem, rendben megkaptam.

(#24162) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok. Szerintetek megéri mondjuk használt ps4-et venni viszonylag sok garival, vagy érdemes betévedni egy boltba s ott 1 év garival új készüléket vásárolni.
Kicsit szemezgettem ezzel a ps4 bundleval, amiben 2 kontroller, 1 camera s egy kz játék van benne 160K-ért.
Igazából nem tudom eldönteni melyik verzió van. Nem nagyon parázok attól, hogy bemondja az unalmast a ps, mert nem hallottam széria hibáról.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24163) Madwe válasza tarti19 (#24162) üzenetére


Madwe
nagyúr

Attól függ mennyivel olcsóbb a használt, illetve milyen az anyagi helyzeted, mennyire akarsz zsír új dolgokat venni. Anno én is ezt a bundlet vettem, ma már nem tenném, mert a KZ lemezesen kb 3000 forintért beszerezhető, a kamera meg egyszer nem volt használva (anno ha kiszámolta az ember akkor alap gép+kz+jox mellé ingyen járt a kamera, ezért bevállaltam, de ma már inkább úgy néz ki a képlet hogy a +joy és kamera mellé ingyen jár a 3000 hufos killzone, azaz nem nagy az engedmény, ellenben pl a kamerát nem is biztos hogy megvenném :D

(#24164) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Arról van valami infó, hogy a ps4 alkalmas lesz a 3d bluray filmek lejátszására, vagy ennek hw korlátai vannak?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24165) saelin válasza Tutu7030 (#24164) üzenetére


saelin
veterán

Anno olvastam, hogy a megjelenés pillanatában nem lesz rá képes, de egy update és már is alkalmas rá. Arról nem találtam infót, hogy azóta bekerült e...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24166) konyi79 válasza Tutu7030 (#24164) üzenetére


konyi79
addikt

Kipróbáltam, azt írja kössek a kijelzőre 3D kompatibilis lejátszót. 2D-ben elindul, bár jóval fapadosabb a lejátszó vezérlője, mint ps3-on.
Itt azért kicsit savaznom kell a sony-t, mekkora balfaszok. Ez csak hozzáállás kérdése lett volna. Olyan hogy hardveres korláta lenne, lenne olyan nincs. ha van valami, ami nem lett a 3D lejátszásra felkészítve, az a ps3, mégis röhögve viszi.

(#24167) tarti19 válasza Madwe (#24163) üzenetére


tarti19
senior tag

Én leginkább egy jó használt fogásra vagyok vevő, de a bundlére is van pénzem, csak valahogy az előző opció ésszerűbbnek tűnik. Nyilván ehhez jó adag szerencse kell, hogy valaki által egy ilyen lehetőséghez jussak, de igaz ami igaz, hogy tudok még várni.
Vannak olyan dolgok, amikben egyértelműen az új a nyerő nálam is, de az elektronikai termékek nagy többségében még soha nem csalódtam, ha használt volt.
Főleg, sok-sok helyen már a húzócímek is 10-12K-ba kapható:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24168) stilo18 válasza caska1991 (#24149) üzenetére


stilo18
addikt

Na, a vége felé jól odapörköltünk az enemy-nek! :)
Köszi a partyt!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24169) Madwe válasza konyi79 (#24166) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyári hdmi kábellel próbáltad? az szerintem nem tud 3d-t átvinni, más mintha írta volna hogy megy a 3d, de 1.4-es hdmi kábel kell hozzá...

(#24170) STC Speed válasza Madwe (#24169) üzenetére


STC Speed
őstag

Két dolog eszembe jutott,
Az egyik,hogy vettem hdmi kábelt(2x árnyékolt,3d,ethernet,4k),elég drága volt Hama márkájú,és élesebb vele a kép,mint a gyárival,sőt nálam volt egy kis homályosodás,miközben gyorsan mozgott a kamera mondjuk egy fps játékban,ez megszűnt.

A másik szerintem a stand by jó dolog,mivel a ventilátor szép fokozatosan lassul le,így nem áll meg a levegő kikapcsolás után.(anno xbox360 nál volt ez jó dolog,de itt is biztosan kiméli a gépet!)

(#24171) k4rL^ válasza Madwe (#24169) üzenetére


k4rL^
senior tag

Bluray 3D nincs még PS4-en.

(#24172) Gijon válasza Madwe (#24169) üzenetére


Gijon
senior tag

Tuti nincs még 3d támogatás, viszont 2d-ben lejátssza az írott 3d lemezt is.

(#24173) Tegla80 válasza Gijon (#24172) üzenetére


Tegla80
addikt

ezt ne hangoztasd...... +látják a sony-sok..... kiveszik a ficsőrt..... :DD

Sony® & PlayStation®

(#24174) Gijon válasza Tegla80 (#24173) üzenetére


Gijon
senior tag

Tulajdonképp felesleges számomra a " ficsőr", meg hát az olvasófejnek sem tesz jót, meg az alapzajt sem szeressem, (20% árból megoldható) de ha valakinek ez kell :F :D , de hogy az mp3-at nem tudja az már felháborító. :U

(#24175) gyuribácsi88 válasza Gijon (#24174) üzenetére

Minek az? Minden más lejátssza az mp3 fájlokat, tv, médialejátszó, tablet, telefon, mosógép, grillsütő, stb. Nem tudom de nekem pl nem hiányzik az mp3 a ps4-ből :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24176) Tutu7030 válasza Gijon (#24174) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem meg jól jönne. Kaptam a sony tv-hez egy bluray játékost, de azt a "buta" lg tv-re kötöttem, had okosodjon.:D Erre meglepetés volt, hogy a ps4 nem barátja a 3d lemezeknek. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24177) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy kis Destiny :)

Destiny - új helyszínek a szemnek

[ Szerkesztve ]

(#24178) gyuribácsi88 válasza ForRedGlory (#24177) üzenetére

Nem nézem meg, nem kell a spoiler :DDD de remélem nem azok a pályák lesznek benne amik az alpha tesztben voltak ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24179) oriic válasza ForRedGlory (#24177) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj de jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#24180) Gijon válasza gyuribácsi88 (#24175) üzenetére


Gijon
senior tag

Félreértettél :) ,egy picit gúnyból írtam.

Tutu7030! Nincs evvel baj, de lehet hosszútávon olcsóbban kijössz egy ilyennel, mint használod a ps4 bluray lejátszóját. Én csak abból indulok ki, hogy a ps3-nál elég sok gond volt az olvasófejjel egy idő után...bár lehet, hogy csak rossz fórumokat olvastam.

(#24181) Tegla80 válasza Gijon (#24180) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem nem olvastal rossz forumokat.
En is a digitet preferalom. ;)

mindenki aki fogekony eme dologra:
Plusz +emlitem,h a jovo het elejen atrakom a ps3ban 2013marc31 ota uzemelo ssd-m.
Elotte haver lefuttatja az ssd tesztet vele,h mit kapott a ps3tol ezen ido alatt,azt sutty PS4. :DD
Tudom.....,+ sokak szerint keves ......,de nekem viszont tuti eleg lesz. :K
Dobok majd kepet,h "mit vesz el a ps4 rendszernek a 256gb(latott 238gb ps3) bol. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#24182) ForRedGlory válasza gyuribácsi88 (#24178) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem spoileres. Csak képek :P

(#24183) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Tervezem egy PS4 beszerzését.Hol tudnék jó áron gyári garist venni?

(#24184) haddent válasza Gijon (#24180) üzenetére


haddent
addikt

Nem támogatom ezt a "használjuk mindenre a ps-t", de olvasófejet azért lehet cserélni, olcsón :K

(#24185) konyi79 válasza STC Speed (#24170) üzenetére


konyi79
addikt

Nem néztem milyen kábel, de az amivel a ps3-on működött a dolog.

(#24186) malphitee válasza konyi79 (#24185) üzenetére


malphitee
senior tag

Grid Automotorsport van már ps4 re?

(#24187) Nescafé válasza malphitee (#24186) üzenetére


Nescafé
őstag

Sztem nincs.
Lesz amugy?

 iPhone 15 Pro

(#24188) saelin válasza malphitee (#24186) üzenetére


saelin
veterán

Én egy dark souls 2-nek vagy 3-nak örülnék. :( Jó lenne, ha bejelentenék valamelyiket nextgenre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24189) spawn21 válasza saelin (#24188) üzenetére


spawn21
veterán

The Last of us 2 :K

iPhone 13p

(#24190) saelin válasza spawn21 (#24189) üzenetére


saelin
veterán

Félve, de azt is várom. A félelmem oka, hogy az első nagyon jó volt, magasra tette a lécet a story szempontjából. Ha új dolgokat tudnak beletenni és a mércének megfelelően mesélnék el a történetüket, akkor minden rendben. De ne azért csinálják meg, hogy eladhassák. Utálom a rókabőröket. Én tipikusan az a játékos vagyok, aki egy évben vesz pár db játékot és azzal elvan. Kicsit válogatós vagyok. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24191) boost válasza saelin (#24188) üzenetére


boost
addikt

DS 2-t várom PS4-re, és szerintem nem alaptalanul.

(#24192) krx21 válasza spawn21 (#24189) üzenetére


krx21
nagyúr

A The Last of us 2 szerintem max. 2016 lesz... Sajnos... De ne legyen igazam...

(#24193) spawn21: Hát igen... És előtte itt az Uncharted 4! :K

[ Szerkesztve ]

(#24193) spawn21 válasza krx21 (#24192) üzenetére


spawn21
veterán

Az abszolút nem baj, ne siessenek. Csak legyen legalább olyan jó, vagy jobb.

iPhone 13p

(#24194) saelin válasza boost (#24191) üzenetére


saelin
veterán

[link] Ez alapján még nem is dolgoznak rajta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24195) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
mivel rövid a kontrollertöltő igy szeretnék venni usb hosszabbítót mindegy miet veszek?
Aki még esetleg nem vett fel az felvehet psn-re, sok játékom még nincs de majd lesz :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#24196) Mister_X válasza spawn21 (#24193) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én szerintem ne legyen. Miért kell mindennek folytatást csinálni? Kaptunk egy csiszolt gyémántot, egy kerek sztorit, egy mesterművet, melyre méltán lehet büszke a Naughty Dog.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24197) spawn21 válasza Nescafé (#24195) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem egy sima pót akuval megy, ha lemerülne :)

Mister_X: igaz igaz. Akkor jöjjön valami jobb

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#24198) hrvp válasza gyuribácsi88 (#24083) üzenetére


hrvp
aktív tag

Kicsit részletesebben? Valami bug, vagy tényleg csal?
Haverral eddig egyszer fordult elő a fifából már jól ismert, mindenképpen meg akar veretni a gép. 5-6x lett leütve az ellenfél, de KO-zni nem lehetett, sokkal több takedown, dominált standup, aztán kihozták pontozással győztesnek...

(#24199) boost válasza krx21 (#24192) üzenetére


boost
addikt

Nem akarok hangulatot kelteni, de szerintem Uncharted legközelebb 2016ban jön, tavasszal. Amit az idei E3on prezentáltak nagy semmi, az bevallottan techdemo volt, amivel a PS4 új fejlesztési módszerét kutatták. (Olyan módon, ahogy a PS3 sokmagjára fejlesztettek)

(#24200) front3r válasza boost (#24199) üzenetére


front3r
őstag

Erről megerősített hír van? Nem pletyka.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.