Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) krx21 válasza boost (#24400) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor már kék, mert a zöld az olyan XBOX-os... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24402) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Egy kis érdekességet véltem felfedezni. Benne hagyom a lemezt a konzolba, majd kikapcsolom (Watch Dogs) majd újra vissza nem érzékeli a lemezt. Csak akkor ha kiveszem, kikapcsolom a konzolt, majd újra be és jó minden. Software bug?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24403) haddent válasza Damage401 (#24402) üzenetére


haddent
addikt

Hát jó kérdés, rakd újra a gépet (recovery mode -> usb -ről telepít) és kiderül :K

szerk.: nem, ez biztos nem "normális", remélhetőleg csak a szoftver szaródott el. Amikor bekapcsolod a gépet, felpörög a lemezmeghajtó?

[ Szerkesztve ]

(#24404) Damage401 válasza haddent (#24403) üzenetére


Damage401
senior tag

Neked csinálja? Vagy valaki kipróbálná?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24405) Tegla80 válasza Gijon (#24392) üzenetére


Tegla80
addikt

+1
(A tobbit inkabb kitoroltem......,de remelem csuklik a jo edes anyukajuk is. ;) Nincs olyan ,h En toluk ,valaha ,barmit is.....)

Sony® & PlayStation®

(#24406) Damage401 válasza haddent (#24403) üzenetére


Damage401
senior tag

Szia,

Igen felpörög a meghajtó. Na most már jó. Mondjuk frissítettem de nem indítottam újra. Most már működik. Izgatottság lehet a ludas. :D Illetve ha elindítok egy játékot, közben töltök egy másikat. Folytatja a háttérben a letöltést?

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24407) k4rL^ válasza Damage401 (#24406) üzenetére


k4rL^
senior tag

Igen, attól a letöltés megy a háttérben, a downloads résznél nyomon tudod követni.

(#24408) Damage401 válasza k4rL^ (#24407) üzenetére


Damage401
senior tag

Az nagyon jó.

Illetve. PSN név: LikeDamage201. Jövőhónaptól vegyek majd PSN+ addig kóstolgatom milyen a trial verzió :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24409) Gebriel


Gebriel
veterán

Várható valamikor ár csökkenés?

(#24410) Tegla80 válasza Gebriel (#24409) üzenetére


Tegla80
addikt

Jah.....
Ugy hivjak,h ps3 ;) ,mert itt sem a gep a draga.......

Sony® & PlayStation®

(#24411) Gebriel válasza Tegla80 (#24410) üzenetére


Gebriel
veterán

:F

(#24412) kovaripeti


kovaripeti
aktív tag

Sziasztok.
PS3-ról váltottam 4-re. Egy kis segítség kellene. Mindig elfelejti a felhasználónevem, és a jelszavam. Ebben a profilban nincs olyan, login setting/ automatikus mentés, pedig az alap user1-ben van. A ps3-as profilt használom.
Előre is köszi

(#24413) k4rL^ válasza kovaripeti (#24412) üzenetére


k4rL^
senior tag

Mennie kell, itt tudod beállitani:

Settings\Login Settings\Log In to PS4 Automatically

Másik profilod, ha van esetleg, akkor ott ezt ki kell kapcsolni, illetve próbálj egy restore-t hátha az megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#24414) semetka válasza Damage401 (#24402) üzenetére


semetka
őstag

Ezt nekem is eljátszotta pont a WD-vel. Restart azóta soha

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#24415) Nescafé


Nescafé
őstag

Üdv
Ezt érdemes bekapcsolni ?
Vagy ez az ha hdmi kábelen megy?
Enable HDMI Device Link

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#24416) Tegla80 válasza Nescafé (#24415) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem igen.
Ez miatt tudod pl teloval ,tv tavval stb vel vezerelni a ps-t .(menu es store szinten)

Gebriel
koztudott,h szinte ingyen adja a sony a ps4et,mert nem a gepbol fog +elni.(persze nekunk az ingyen is draga.... ertem En,szarul keresunk....)
115-130 ba vannak a gepek("szurkepiacos- hivatalos " arak),ebbol max a slim erkezesekor tudnak faragni, olcsositani. Itt is a jatek es a kore epitett egyebb ami hozza a penzt ...... Nezd csak meg a jatek arakat. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#24417) Nescafé válasza Tegla80 (#24416) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszi szépen :)
Bekapcsoltam

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#24418) boost


boost
addikt

Last of Us leírás a supergamer.hu webshopjáról.

Mint aki végigjátszotta PS3-on, kérdezem, hogy MI A P*CSA??

"A The Last of Us egy igazi szerelmi történet, amiben rendkívül fontos szerepet kap a hűség és a megváltás." Szerelmi történet.. az.. ja meg megváltás...

De vannak még ilyenek:

"Joel, a kegyetlen túlélő, aki teljesen erkölcstelen az egyik utolsó karantén zónában él."
Szóval szerelmi történetünk fo"szereplo"je erkölcstelen.. Sok jót nem remélhetek ez alapján a a kislánynak...

Vagy ilyenek:

"Ez a falakkal körülvett, durva helyszín a hadseregből megmaradt valami ellenőrzése alatt áll. "

Èn nem is értem, hogy ki írt / fordított le ilyeneket. Biztos valami játékot sosem látott félhivatalos fordítótanonc.

[ Szerkesztve ]

(#24419) Tutu7030 válasza boost (#24418) üzenetére


Tutu7030
veterán

:W :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24420) Tatyla válasza boost (#24418) üzenetére


Tatyla
őstag

Ebből azt szűrtem le hogy Joel pedofil :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24421) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Destiny:
Egy meghívó, három kód!
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24422) STC Speed válasza Mrdevil (#24421) üzenetére


STC Speed
őstag

Ha valaki adna nekem privát ban megköszönném :)

(#24423) Mrdevil válasza STC Speed (#24422) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem így lesz bőven sokaknak. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24424) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Engem is valaki megszánhatna. Én f*sz ebayen még fizettem is érte és ez lett a vége:

[link] -> [link] -> [link]

:W :R

[ Szerkesztve ]

(#24425) front3r válasza ForRedGlory (#24424) üzenetére


front3r
őstag

Na hát akkor lehet panaszkodni ebayen hogy visszakapd a pénzed. Ahogy néztem ez a dolog működik ott. Vagy már megteted?

Nekem EU-s kódjaim lesznek, de csak 17.-én kapom meg őket, ha marad akkor szívesen adok, de írj be ide kommentet aznap! Aki EU-s csak aznap fog kapni kódot.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24426) saelin válasza boost (#24418) üzenetére


saelin
veterán

Ehh... Ez nagyon gáz, inkább ne is írjanak oda semmit

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24427) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Injustice gods among us-ról valaki véleményt? Jelenleg ez az egyetlen bunyós játék PS4-re, de a haerokkal már nagyon tolnánk valami bunyósat. Az értékelések jók voltak, de a ti véleményetek is érdekelne. :R

(#24428) haddent válasza Mrdevil (#24421) üzenetére


haddent
addikt

LOL, na akkor tőlem vihető lesz 5 darab :DDD
(de ne írjatok előre fogalózni mert fix, hogy elfelejtem :DDD )

(#24429) Mrdevil válasza Rabbitf_24 (#24427) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem rossz, én megvettem anno akciósan store-on, valami négyezer forint volt asszem az összes DLC-vel. El lehet vele bunyózgatni, főleg ha vannak társak.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24430) Nescafé válasza Rabbitf_24 (#24427) üzenetére


Nescafé
őstag

Én Xboxon jáccottam vele jó volt..

Én előrendeltem a destiny -t inkább így biztos lesz kódóm :)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#24431) boost válasza Nescafé (#24430) üzenetére


boost
addikt

Nem tudom minek vagytok ennyire ráizgulva erre az ingyen játszhatsz egy nemteljes játékkal egy hétig dologra. WD hype ehhez képest kutyafüle. :D Fo"leg még ebayen fizetni is érte, az meg aztán WTF :D

Megjelenik, megveszem, és végigjátszom. Minek bétázni...

[ Szerkesztve ]

(#24432) Nescafé válasza boost (#24431) üzenetére


Nescafé
őstag

Végül is igazad van , de a bétából kiderül mien is lesz valójában..
De ha nem lenne béta akkor is megvenném..

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#24433) Mister_X válasza boost (#24418) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én majdnem kefejeltem a tabletet kínomban...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24434) shunter válasza boost (#24431) üzenetére


shunter
aktív tag

Végigviszed? :-) Tudtommal elég tartalmas lesz, uh egy kis idődbe beletellik majd. :-) Am én az alfa hatására rendeltem elő. Abszolút nem tetszett előtte, a képek, videók alapján. De már az alfa amit nyújtott, csak azzal megvettek kilóra! :-) El se merem képzelni, h a béta, majd a full game milyen dúrva lesz :-)

(#24435) Djuree válasza Rabbitf_24 (#24427) üzenetére


Djuree
félisten

qrvajo gém. én tableten tolom, ott is jó, pedig ott sok minden benne sincs.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24436) frango13 válasza shunter (#24434) üzenetére


frango13
aktív tag

Azért annyira ne éljük bele magunkat szerintem. PVE annyiból fog állni, hogy lesznek ugye a mapok/dungeonok. Ezeken ölöd a trasheket meg a bossokat. Végén kapsz tapasztalati pontokat, pénzt, képesség pontokat, felszerelést. Különböző pályákon ezt csinálod a max szintig. Utána, ha akarod kiütöd a legjobb cuccokat(Szerintem nagyon gyorsan megszerezhetőek lesznek). Olyan, mint egy single játék dungeonokban, akár coopban. Tehát ez még mindig nem MMO. Csak egy sima FPS(Úgy is supportálják, mint akármelyik FPS-t). Valami normális történetvezetés mint olyan lesz egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

:)

(#24437) Madwe válasza frango13 (#24436) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem is akar mmo lenni, aki mmo-t akar az ne a destinyben akarja megtalálni... Történetvezetés lesz, elég hosszút igérnek. Ez egy fps, social elemekkel, co-op részekkel, rpg szerű elemekkel, pvp részekkel, raidekkel, ezer féle loottal. De nem egy mmo, és ők se állították soha, hogy az akarna lenni.

[ Szerkesztve ]

(#24438) sittes79


sittes79
addikt

Yes bébi

"
Balazs, the Destiny Beta is almost upon us. Come to Bungie.net and choose which console you'll use to play. Keep an eye on your email. We'll send you your personal download code when the time comes to play! "

Azt nem tudom, hogy us acc-al az amerikai régiót válasszam?

[ Szerkesztve ]

(#24439) gyuribácsi88 válasza boost (#24431) üzenetére

Végigviszel egy olyan játékot amit 6-8 évre terveztek? és folyamatosan bővítik majd helyszíneket újabb bolygókkal! Az igen, meghívlak egy sörre és közben végig tapsolni fogok ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24440) Rabbitf_24 válasza Djuree (#24435) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

hát akkor berendelem :R

meg tudná nézni valaki, hogy most mennyi a magyar store-on? Mert a kb ugyanannyi, akkor nem veszem meg lemezen.

[ Szerkesztve ]

(#24441) H0sT|s válasza ForRedGlory (#24424) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Ha valaki tud nekem is küldhetne egy kódot privátban:) Köszönöm

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#24442) RichieTri válasza gyuribácsi88 (#24439) üzenetére


RichieTri
senior tag

hogy-hogy 6-8 évre tervezik?
a folyamatos "dlc"-kre gondolsz vagy a multit fejlesztik?

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#24443) Tatyla válasza RichieTri (#24442) üzenetére


Tatyla
őstag

is-is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24444) haddent válasza Tatyla (#24443) üzenetére


haddent
addikt

Én még mindig szkeptikus vagyok (annak ellenére, hogy nagyon várom már a bétát is). 6-8 évre még anno a WoW se foglalt le, azt pedig nehéz lesz utolérni/überelni tartalomban.

(#24445) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Szerintem ebből is max. 2-3 évente, de új rész lesz, közte meg dlc-k.

(#24446) shunter válasza frango13 (#24436) üzenetére


shunter
aktív tag

Én sohase mmo-oztam még csak egy keveset diablo3 al. Valahogy nem jött be, de így fps köntösbe bevonzott egyből. Az egész univerzuma, a páncélok, a fegyók. Természetesen az esély meg van rá, hogy mégsem az lesz, mint amit várunk, de azért az alfa egy minimális betekintést kínált a full gémbe. plusz ugye szinte 3 az 1-be, mivel van story, van loot olós része, és egy eléggé jó pvp része.

(#24447) ForRedGlory válasza front3r (#24425) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Már legalább 1 hónapja megvannak a kódok, ebayről lett szerezve, de csak most akartam aktiválni, mivel eddig úgy voltam vele, hogy nem sürgős, hiszen a béta még marha messze van. Így már reklamálni sem fogok 1 hónap távlatából.

A kódot köszönöm előre is, majd megkereslek. Barátnőmnek úgyis magyar accountja van, arra jó lesz. :R

(#24448) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mikor kezdődik ps4-en a beta?

Most olvasom júli 17 :)

[ Szerkesztve ]

(#24449) STC Speed


STC Speed
őstag

Infamous ss izgalmas játék vagy csak a grafra gyurtak? Akinek van elado pesten írjon hnap vennék:)

(#24450) Tatyla válasza haddent (#24444) üzenetére


Tatyla
őstag

nem mondod hogy wowoztál? én 6,5 év után intettem neki búcsút...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.