Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) phgergo válasza WaterWawe (#24247) üzenetére


phgergo
aktív tag

Elobb is hallgathattal volna ram.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#24252) STC Speed válasza WaterWawe (#24247) üzenetére


STC Speed
őstag

Én elég nagy pc-s vok,de van,voltak konzolok.
Nincs csaló,berakod a lemezt,és fut a játék,és mostmár azért sem lehet panaszkodni,hogy rossz a grafika,kevés fps:)

(#24253) gyuribácsi88 válasza WaterWawe (#24247) üzenetére

Én pont ezért multiztam világ életemben konzolon. A sok vérpistike meg mindig lehurrogott hogy dehát az fps játék az csak egérrel jó. Jó az kontrollerrel is, csak meg kell szokni. És kontroller ide vagy oda a játékélmény sokkal jobb konzolon (szerintem) multiplayer téren (meg minden téren) ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24254) semetka válasza gyuribácsi88 (#24253) üzenetére


semetka
őstag

Én is nagy PC párti voltam , aztán mukatársak rábeszéltek egy ps3-ra azóta nem kell pc. Max annyi hogy megnézzem mennyivel jobb pc-n a graf. De mióta megvan a ps4 azóta már azt se kell. Ezerszer jobb konzolon játszani.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#24255) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Üdv..
Olyanokat kérdeznék aki Live után PSPlust használ vagy fordítva. Fifa-t és BF-et tolnék multiba egy kis Destinyvel ha eljön az ideje. Sok karbantartásról hallok meg mintha többen mondanák h laggosak a játékok és sok a connection lost. Érezni érdemi különbséget?..Ha csak ez a különbség a 2 gép közt számomra megéri a Live-ot választani? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#24256) Tatyla válasza Petya2900XT (#24255) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem volt Live is meg most van PS+ is a lényeg ha nem wifivel akarsz játszani nem lesz sose dc vagy csak nagyon ritkán de ez függ az adott játéktól és szituációtól...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24257) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Srácok segítség kéne.

Kihasználatlanság miatt lehet eladnám a PS4-em, de van rajta 2 db digitálisan vásárolt játék (Ground Zeroes és az Infamous Second Son).

Na most ezekért kérhetek plusz pénzt úgy, hogy a profilomat természetesen nem mellékelném, és törölném? Attól még az új tulaj egy új profillal tudja őket használni?

(#24258) ImpersonatoR válasza GeneraL_XTX (#24257) üzenetére

Nem a digitális játék PS4 en account hoz kötött nem géphez. Wii U val kevered szerintem ott van az, hogy a digitális játékokat a géphez köti.

(#24259) mrhitoshi válasza GeneraL_XTX (#24257) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Át kell adnod az egész profilt. De ezt természetesen most nem írtam le. :DD

PS4

(#24260) boost válasza GeneraL_XTX (#24257) üzenetére


boost
addikt

Èn nem kértem a játékokért külön pénzt, mikor eladtam a PS3-amat, viszont a profilomon megváltoztattam a jelszavamat, letöltöttem a játékot, majd visszaváltoztattam a jelszavamat online, de a gépen nem. ìgy a tulaj elérte a játékokat, de nem tudta használni a prodilomat, mert a jelszó nélkül nem tudott belépni. Csak a sajátjára.

[ Szerkesztve ]

(#24261) GeneraL_XTX válasza ImpersonatoR (#24258) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát csak ugye most is két profil van a gépemen, az egyik US (amin vásároltam a gémeket) a másik meg egy magyar talán. De ha jól emléxem azzal is tudtam használni a US-en vásárolt gémeket.

Akkor miért ne működne ez egy 3. profillal is? :U

(#24262) Madwe válasza GeneraL_XTX (#24261) üzenetére


Madwe
nagyúr

Működik ha primary. Azonban ezeket pénzért itt pl nem árulhatod mert tilos, ugyanis bármikor meggondolhatod magad és webes felületen deaktiválhatod azon a psen a profilodat.

(#24263) GeneraL_XTX válasza Madwe (#24262) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

akkor hagyom a fenébe, marad a profil is meg a játék is nálam :K

Valamikor úgy is lesz még biztos PS4-em :P

THX :R

[ Szerkesztve ]

(#24264) Tatyla


Tatyla
őstag

Destiny béta trailer

szerintem ebben is benne lesz pár száz óra...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24265) Jakesz


Jakesz
őstag

Beyond Two Souls – Újabb bizonyíték a PS4-es változatra
A The Last of Us és a GTA V mellett az utolsó olyan cím, ami miatt nagyon irigyeltem a PS3 tulajokat. PS4 birtokában immár az öröm teljes lesz :C

(#24266) Tutu7030 válasza Jakesz (#24265) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha magyar felirattal jön, úgy mint a ps3 verzió, akkor tuti beszerzem. Ps3-ra csak azért nem vettem meg, mert odaadtam unokaöcskösnek.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24267) Jakesz válasza Tutu7030 (#24266) üzenetére


Jakesz
őstag

Tuti itt is megkapja a magyar feliratot, nem hagyják ki ezt a ziccert, ha már egyszer lefordították.

(#24268) tarti19


tarti19
senior tag

Szóval azért egy fake Destiny előrendelést leadtam, remélem adnak tutira béta kulcsot :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24269) mrhitoshi válasza Jakesz (#24265) üzenetére


mrhitoshi
veterán

úh Ezt végig játszottam volna PS3-on, de nem sikerült. Most tuti beszerzem PS4-re. :C

PS4

(#24270) oriic válasza tarti19 (#24268) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Adnak, én is kamu rendelést adtam le(először, aztán tényleg megrendeltem) és kaptam két kulcsot. Egyiket én regiztem be másikat haver.

Live-Die-Respawn

(#24271) tarti19 válasza oriic (#24270) üzenetére


tarti19
senior tag

platinumba adtam le:P Persze, ha nagyon üt béta alapján s nem együtt jön ki a gta 5-tel, akkor simán lehet megveszem a multi erőssége miatt:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24272) oriic válasza tarti19 (#24271) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HÁt nálam is a béta dönt de xbox 360-ra, aztán meglátjuk hogy lecserélem-e a Borderlands 2-t erre: :)

Live-Die-Respawn

(#24273) haddent válasza oriic (#24272) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem ne "Borderlands verő" személelettel ülj le elé, mert az pofáraesés lesz. Azt a hangulatot amit a BL2 nyújt nem fogja visszahozni semmi, szerintem már Borderlands 3 sem. De annak fontos része a grafika artwork és minden egyéb is.
Nagyon várom én is a bétát is meg a végletest is de őszinte leszek (aztán majd itt megskalpoltok érte) de nekem az alfa baromi repetitív volt :U

szerk.: hát reméljük akkor, hogy a több játékból való lopkodás és az egyéni ötletek +tapasztalt csapat tud olyat alkotni, hogy egyéni és új legyen de mégis k**a jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24274) oriic válasza haddent (#24273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most itt nem is konkrétan a hangulatra mondom, hanem a játékmenetre. Tudod, FPS, millió loot, rahedli küldeté, bazi nagy világ stb... BL2-nek van egy frankó hangulata, amit majd a Pre-Sequel meg majd az érkező 3. rész folytat tovább.

Live-Die-Respawn

(#24275) shunter


shunter
aktív tag

Nemtom, h itt szabad e. Ha nem, akk szóljat, többet nem fordul elő! Szóval...
inFamous SS cserélhető. COD Ghosts pl érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#24276) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ezt nem értem. Miért nem tudok Paypallal fizetni ? US storeban szerettem volna előrendelni a Destinyt, a Paypal el is fogadná, de a PS store valami hibát jelez. :F Mi lehet a probléma ?

PS4

(#24277) Tibcsó válasza mrhitoshi (#24276) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Sajnos nem fogadja el, vegyél az amazon-on feltöltő kártyát és azzal megtudod oldani a vásárlást.
Én is azt szoktam tenni.

(#24278) mrhitoshi válasza Tibcsó (#24277) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Jaja, már kész is. Egyből ez jutott nekem is az eszembe. :))
Csak ugye Amazonon nem lehet Paypallal fizetni, én pedig azt jobban preferálom. Na mindegy.

PS4

(#24279) Madwe válasza mrhitoshi (#24278) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet, de csak akkor ha amerikai bankkártya van a paypal mögött, magyart visszautasítja. Ha van egy magyar paypalod ahonnan egy kártya nélküli amerikaira teszel pénzt, azt elfogadja - ugyanakkor amazon olcsóbb (paypal között lesz transfer díj) valamint gyorsabb és egyszerübb is.

(#24280) mrhitoshi válasza Madwe (#24279) üzenetére


mrhitoshi
veterán

ugyanakkor amazon olcsóbb

Efelett elsiklottam. :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#24281) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok. Hogy tudom szinkronizálni a 2. kontrollert is, mert egy időben csak egy hajlandó futni.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24282) Gryzor válasza tarti19 (#24281) üzenetére


Gryzor
csendes tag

Szia!
Mikor bekapcsolod a 2. kontrollert ne a saját, hanem egy másik user-hez rendeld hozzá. Legalább is én így használom.

[ Szerkesztve ]

(#24283) tarti19 válasza Gryzor (#24282) üzenetére


tarti19
senior tag

Igen így működik, bár furcsa :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24284) Madwe válasza tarti19 (#24283) üzenetére


Madwe
nagyúr

Minden kontroller userhez van kötve, így pl ha a haverod lép be, akkor az ő dashboardja tölt be, ha van face recognition és camera akkor az alapján alapból hozzá tudja rendelni. Néha hasznos tud ez lenni :D

(#24285) front3r


front3r
őstag

Driveclub: autózás esőben! Elég durván néz ki így!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24286) k4rL^


k4rL^
senior tag

Battleborn bejelentés, fps moba, inkább Borderlands 3-mat fejlesztenék. :(

(#24287) front3r válasza k4rL^ (#24286) üzenetére


front3r
őstag

Ha már Borderlands: Jön a Pre-Sequel a next gen konzolokra is, tehát PS4-re is az ősszel!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24288) Rabbitf_24 válasza front3r (#24285) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

:C :C Ajjajj, ez nagyon korrekt!!

(#24289) Thodeus válasza front3r (#24287) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Én csak olyat olvastam, hogy jöhet rá majd, de nem ősszel. Valami forrást tudsz linkelni? :)

(#24290) front3r válasza Thodeus (#24289) üzenetére


front3r
őstag

itt olvastam

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24291) Tatyla


Tatyla
őstag

kéne kis help:

netgear powerline XAVB5004 adapternél világítanak a kis ledek hogy van áram/hálózat/elektronikus net de amint bekapcsolom a konzolt elveszti a jelet és nincs net kikapcsolom és újból van,ötlet?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24292) Mrdevil válasza Tatyla (#24291) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nincs ennek, vagy valami hasonlónak topikja Tibi? Hátha ott tudják.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24293) Djuree


Djuree
félisten

srácok akinek megvan az infamous second son és van szkennere be tudná nekem szkennelni jó minőségben a borító elejét és hátulját? van egy sajtóverzióm és nyomtatnék neki borítót. köszi!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24294) GazRic


GazRic
senior tag

Meg lehet nézni, egy adott PSN regisztráció milyen régióban van?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#24295) Cimbye válasza Djuree (#24293) üzenetére


Cimbye
tag

Google a barátod :D
[link]

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#24296) Djuree válasza Cimbye (#24295) üzenetére


Djuree
félisten

ez francia, meg eleve az usa borítós változat. meg nekem a bele is kéne. én is kerestem hidd el, nem is csak guglival. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24297) oriic válasza Djuree (#24296) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#24298) Djuree válasza oriic (#24297) üzenetére


Djuree
félisten

köszi, egy fokkal jobb, bár még mindig a scan lenne az igazi. így ugye nincs meg a közepe, plusz ez is 2 fajta borító, nem az eleje meg a hátulja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24299) ImpersonatoR válasza Djuree (#24298) üzenetére

De hogy szkennelem be ? Bele van ragasztva a ket vege nem ? Ki sem tudom szedni a muanyag tokbol.

(#24300) shunter válasza Djuree (#24298) üzenetére


shunter
aktív tag

És mi lenne ha Photoshop ba csinálnál eggyet? Úgy vágod össze ahogy akarod. Ha ügyes vagy, akár egyedi borítót is csinálhatsz magadnak. :-)

Vagy ha gondolod délután csinálok neked egyet, ha nem lesz dolgom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.