Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) Rabbitf_24 válasza haddent (#24500) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Annyit dumáltunk a dologról, hogy azóta 1 napot szinte végigjátszottam és nem jelentkezett a dolog. Még várok egy kicsit a szereléssel. :) Vissza lehetne gariba küldeni, de ezzel nem tudom, hogy mit tudnának kezdeni. (Max lekaparják ők, aztán visszateszik a garimatricát.. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#24602) haddent válasza Rabbitf_24 (#24601) üzenetére


haddent
addikt

Hát én heatgunnal (=hajszárító lol) felmelegítettem mint állat, szépen ilyen szike szerű késsel alányúltam és lehúztam óvatosan miközben a forró levegő a kezemet szétégette. Nem sérült meg, szerintem vissza tudnám tenni ha akarnám. És főleg, hogy én konzolboltban vettem még UK -ból hozatva, ezért nem is Sony garancia van rá, magyarul a boltos csávó nézné max. meg, az meg nem veszi észre. Hát te tudod, TR9 kell hozzá, arra készülj fel.

Gebriel ahogy gondolod. Elhiheted, egy fityinget nem látok a Sony -tól a "reklámért" :DDD . Ha meg az lenne az indok, hogy "persze, rosszat akarok másnak mert én drágán vettem meg", az sem állja meg helyét, egy kicsit sem bánom a pc után, hogy megvettem, ráadásul kicsit drágábban megjelenés előtt. Kizártnak tartom, hogy jelentőset essen az ára 1-2 éven belül, minimálisért (~1 játék ára) meg megéri várni? :F

[ Szerkesztve ]

(#24603) Rabbitf_24 válasza haddent (#24602) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Max egy vezetéket hozzátolok a fémrészhez és letestelem a radiátornál, akkor kihúzhatjuk a feltöltődős dolgot.... ;] így még a garit se bukom.

(#24604) haddent válasza Rabbitf_24 (#24603) üzenetére


haddent
addikt

:DDD Nálam azt nem köszönné meg, valamiért 100V potenciálon van a fűtéscső :C

(#24605) Rabbitf_24 válasza haddent (#24604) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

:Y nálatok mindig feszült a fűtésidény... :DDD

(#24606) Dreamie


Dreamie
őstag

Sziasztok!

Szervízbe kell küldenem a gépet sajnos, törölnöm kell róla mindent, vagy mi ilyenkor a szokásos eljárás?
köszi!

Üdv.: Dreamie

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#24607) Mrdevil válasza ImpersonatoR (#24600) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az oké is, csak jó lenne nem 17.-én elkezdeni leszedni a 14gigát, nekem tegnap 21órát írt rá, aztán végülis nem is sikerült leszedni, ( bohóckodott a T-home, mikor ha nem a VB döntő alatt ) csak a patch jött le. Hiába törölgettem a download list-ből, majd ma még ránézek.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24608) haddent válasza Mrdevil (#24607) üzenetére


haddent
addikt

Az próbáltátok amit írtam? Részletesen:

Store -ban rákeresel Destiny-re, rámész és ott írja, hogy 56d 13 : 20 :37 .. számláló. Arra a visszaszámlálóra katt. Feljön nagyban a visszaszámláló és ott lesz egy "Set Auto-Download" gomb. Arra is katt, beikszeled a Destiny Beta -t, leokézod és kész, tölti lefele. Nekem így elsőre minden trükk nélkül ment.

Dreamie mindenképp deaktiváld a PSN accountodat! egyrészt ne kotorásszon abban senki, másrészt ha új gépet kapsz nem fogod tudni aktiválni, ha másik gépen még aktív.
--szerk.: huh, na akkor nálad bekövetkezett a legrosszabb amiről épp a minap beszéltünk :DDD Szerintem egy "rövidke" telefonhívás a Sony supportnak.

[ Szerkesztve ]

(#24609) Dreamie válasza haddent (#24608) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszi! :R

Viszont van egy kis probléma... Nem bírom bekapcsolni... Este meló után még megpróbálom...

Gondolom ezt csak a ps4-ről tudom megtenni. Ötlet?

Üdv.: Dreamie

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#24610) Madwe válasza Dreamie (#24609) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#24611) Dreamie válasza Madwe (#24610) üzenetére


Dreamie
őstag

Köszönöm! :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#24612) mrhitoshi válasza shunter (#24595) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem is ugyan ez van a US fiókon. Megőrülök. Nem szeretnék még a letöltéssel is vacakolni, főleg mikor fos netem van. :W

PS4

(#24613) k4rL^ válasza mrhitoshi (#24612) üzenetére


k4rL^
senior tag

Egyelöre csak EU accról megy ez a Beta letöltösdi, de 17-e elött senki sem játszik vele. Akik retailben kaptak kódot is csak 17-én kapják meg a PSN kódokat állítólag.

Szerintem is hülye megoldás, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#24614) haddent válasza k4rL^ (#24613) üzenetére


haddent
addikt

Ez egy szerencsétlen (open) béta. Senki nem fog 1 fűszálat sem odébb tenni, hogy kényelmesebb és jobb legyen, sem a sony sem a bungiee (vagy mi :DDD ).

(#24615) pFEFErohni válasza k4rL^ (#24613) üzenetére


pFEFErohni
tag

Most akkor letölti mind a 14gbt vagy csak azt a 170akárhány megát!? Mert nekem csak az utóbbi jött le...

ps4 Id: pFEFErohnii

(#24616) Mrdevil válasza haddent (#24608) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja, pont így csináltam én is, el is kezdte, csak megszakadt, majd utána már csak a patch-et szedte le.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24617) Tegla80


Tegla80
addikt

Akinek lent volt az "alpha" az is ujra le kell toltse,vagy pecselik "beta"nak??
Technikailag megoldhato lenne igy is,nem??

Sony® & PlayStation®

(#24618) pFEFErohni válasza Tegla80 (#24617) üzenetére


pFEFErohni
tag

Alphat törölheted!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#24619) mrhitoshi válasza k4rL^ (#24613) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem a játszáson van a hangsúly, hanem a letöltésen. Ha egyszer az egyiknek működik, akkor a másiknak miért nem ? Ráadásul tuti le fog minden halni, mert mindenkit egyszerre akarnak odaereszteni.

PS4

(#24620) haddent válasza Tegla80 (#24617) üzenetére


haddent
addikt

Nekem automatán eltünt az alpha miután lejött a béta, ezért szerintem lehet, hogy valamiket felhasznált belőle :K

(#24621) gyuribácsi88

Engem inkább az érdekelne hogy mi van a Driveclub bétával, júliusra ígérték, és sehol semmi, még csak hír se :((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24622) haddent


haddent
addikt

Tudna valaki ajánlani olyan headseteket amihez nem kell optikai kimenet és semmiféle kábelezés? Tehát esetleg egy usb adapter a konzolba és kész a wireless headset. Létezik ilyen?

(#24623) Tegla80 válasza haddent (#24620) üzenetére


Tegla80
addikt

En is igy gondoltam,h sporolhato letoltes ezzel....
Ezert is hagytam meg a gepen es amint irod,muxik is a dolog. :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#24624) Neoteric válasza haddent (#24622) üzenetére


Neoteric
addikt

PS3-hoz volt a Logitech F540, de többen írják neten hogy működik PS4-gyel is.

"Logitech F540 USB wireless headset – Both the audio the microphone features will work with the PS4. This is great considering that a lot of other headsets out there are having issues with the microphone when used with the PS4. Curiously, some users recommend that you may have to plug and unplug the USB cable to get the F540 recognized by the console."

PSN: ne0teric_sAN

(#24625) k4rL^ válasza haddent (#24622) üzenetére


k4rL^
senior tag

PlayStation Gold Wireless headset? ;] Szerintem egész jó és PC-n is használható.

(#24626) gyuribácsi88 válasza haddent (#24622) üzenetére

Csak neked, csak ma, csak most ;)

PS4 kompatibilis fejhallgatók listája

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24627) haddent válasza k4rL^ (#24625) üzenetére


haddent
addikt

Igen én is őt néztem ki, de az elég nyilvánvaló, gondoltam van más is. Nézem ezt a táblázatot is, hát... nem akarok kockáztatni és sokat költeni sem. Valószínűleg a Gold Wireless lesz. De azonnal kell valami csere fülpárna, a bőrt el nem viselem :O

Köszi mindenkinek azért!

(#24628) Dreamie válasza haddent (#24608) üzenetére


Dreamie
őstag

"--szerk.: huh, na akkor nálad bekövetkezett a legrosszabb amiről épp a minap beszéltünk :DDD Szerintem egy "rövidke" telefonhívás a Sony supportnak."

Mit értesz ez alatt?

Már volt régebben is probléma a géppel. Első bekapcsolásra nem adott képet, csak áramtalanítás után... Most pár hónap kimaradt, nem volt vele időm játszani. Próbálom két hónap pihi után bekapcsolni, semmi, elindul, de azonnal le is áll... Kihúztam átvittem másik konnektorhoz ott működött, visszavittem megint ment... Fifáztam kb 2-3 órát, játék közben elkezdett ugrálni szakadozni a kép, aztán kikapcsolt. Most megint bekapcsolom 2 sec után leáll. Lemezt is ki kellene vennem belőle, de nem tudom még hogyan... Szóval ennyi...

Üdv.: Dreamie

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#24629) Djuree


Djuree
félisten

usa accal amcsi destiny beta kodot kellett kérnem ugye?
mikor kapok kódot? azt irja a bungie oldala h 17.-én.
ti már hogy tudjátok tölteni? psn-en rendeltétek elö?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24630) HaZsolt válasza B-L-A-C-K (#24584) üzenetére


HaZsolt
őstag

En is nagyon sokat agyaltam, hogy ps3 vagy ps4 legyen vegul ps4 lett, nem bantam meg. Nehez dontes volt:D:).

(#24631) shunter válasza haddent (#24627) üzenetére


shunter
aktív tag

Nemtom, hogy pontosan milyen bőrből van a fülpárna, de nagyon puha. Nagyon jó tapintása van, nem az a tipikus bőr hatás. Anyaghasználatra a Gold füles durván minőségi cucc. (szvsz) Uh ne félj tőle :-)

(#24632) gyuribácsi88 válasza shunter (#24631) üzenetére

Szerintem ugyan az a gondja a bőrrel mint nekem, beleizzad a fülem 20 perc alatt, így sajnos marad a sima szivacsos :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24633) Madwe válasza gyuribácsi88 (#24632) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ebbe nekem csak akkor izzadt bele a fülem, amikor amúgy is izzadtam a 30+ fokban magas páratartamban, amúgy teljesen száraz az élményem :)

(#24634) Nescafé


Nescafé
őstag

Nektek a kontroller hátulján lévő matrica kopik?

 iPhone 15 Pro

(#24635) Tibcsó válasza Nescafé (#24634) üzenetére


Tibcsó
aktív tag

Nekem le is jött :DDD elraktam a PS4 dobozába :)

[ Szerkesztve ]

(#24636) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a 3 napot bírjátok már ki: :D

Live-Die-Respawn

(#24637) Nescafé válasza Tibcsó (#24635) üzenetére


Nescafé
őstag

Akkor jólvan nekem csak egyenlőre kopik a fekete része körbe..

 iPhone 15 Pro

(#24638) Neoteric


Neoteric
addikt

Ha teszem azt van PS Plusom, ami még kitart x hónapig, de még lejárat előtt adódik lehetőség olcsón venni 1éveset, akkor én azt megvehetem és automatikusan hozzáadódik a mostanihoz, vagy vásárlástól számítva ketyeg a frissen vásárolt 12 hónap, és a különbözet elveszik?

PSN: ne0teric_sAN

(#24639) Tatyla válasza Neoteric (#24638) üzenetére


Tatyla
őstag

hozzá adódik nyugodj meg nem írja fölül...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24640) Rabbitf_24 válasza Neoteric (#24638) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

boxon hozzáadódott, itt nem tudom, de én is kíváncsi vagyok rá.

(#24641) Tutu7030 válasza Neoteric (#24638) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szépen összeadódik. Én mindig olyankor szoktam vásárolni, amikor akció van. Így volt, amikor másfél évre volt meg az előfizetés.:) Remélem lesz is mostanában ismét valami akció, mert lassan (2015. jan. ) lejár az előfizetésem. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#24642) Neoteric válasza Tutu7030 (#24641) üzenetére


Neoteric
addikt

Black fridayre pályázok én is, tavaly akkor $30 volt az éves előfizetés ha jól emlékszem. Annál olcsóbban még nem láttam.

Többieknek is köszi a gyors választ. :)

PSN: ne0teric_sAN

(#24643) gergiboy07


gergiboy07
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a ps4 kamera az ugyan azt tudja mint a xbox-nak a kinect-je,és ha igen adnak ki hozzá olyan játékot mint az xbox-nál a kinect sports?

A választ előre is köszöm.

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom a siker első titka

(#24644) Tatyla


Tatyla
őstag

Destiny Companion App Androidra meg iOS-ra

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24646) bolha23 válasza sittes79 (#24645) üzenetére


bolha23
aktív tag

Remélem a Strike valami más lesz, mint az alpha-ban :)

[ Szerkesztve ]

(#24647) HaZsolt válasza bolha23 (#24646) üzenetére


HaZsolt
őstag

Csak az tud a bétával játszani aki előrendelte?

(#24648) bolha23 válasza HaZsolt (#24647) üzenetére


bolha23
aktív tag

Meg aki kuncsorog kulcsot attól, aki előrendelte.
Nekem is lesz felesleges, majd jelzem itt, és akinek kell viheti.

(#24649) sittes79 válasza bolha23 (#24648) üzenetére


sittes79
addikt

Nekem is lesz lehet magyar és usa acc.-ra is,ahogy most gondolom, de majd kiderül, hogy fog működni a történet...:)

De én 1000 HUF-ért adom/ kód

;]

[ Szerkesztve ]

(#24650) Djuree


Djuree
félisten

usa accos destiny kód nekem is lesz 2 elvileg.
1500/kód!
.
.
.
.
.
.
dehogyis, ingyé viheti akinek kell, egy köszi megteszi, hiába no, áldott jó szívem van. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.