Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) oriic válasza Mrdevil (#24950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azzal nem lesz gond, elő van már rendelve, csak x360-ra. :) Évek óta az első játék amit premier napon veszek meg, pedig megfogadtam hogy Halo részeken kívül ez nem történik meg. Erre tessék...

Live-Die-Respawn

(#24952) semetka


semetka
őstag

Ps4-en készenlétben tölti lefele? Mivel be kellett lépni a játékba úgy saccolom hogy nem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#24953) gyuribácsi88 válasza krx21 (#24949) üzenetére

Bemész a store-ba, és ott van bal oldalon legalul hogy reedem code, oda kell beütni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24954) Mrdevil válasza oriic (#24951) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na ez a másik, amin beszélgettünk este a srácokkal, hogy fog ez a játék festeni a "régi" geneken. Homály momály, elmosott textúrákkal, és még ki tudja mennyi nélkülözéssel, talán ennél a játéknál érezzük először, hogy nem igazán kellett volna szerintem erőltetni az előző genre való kiadást, most persze ez biztos fájó lenne sok embernek, de lehet nem ment volna a játék rovására, ha csak erre a genre fejlesztenek, sőt.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24955) oriic válasza Mrdevil (#24954) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

23-án indul xbox-ra a béta, majd meglátjuk. De pl Titanfall sem néz ki rosszul X360-on, szerintem Destiny is jól néz majd ki.

Live-Die-Respawn

(#24956) nkAAA válasza Mrdevil (#24954) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Viszont, ha a piaci alapokat nézzük - amit már sokszor emlegettek itt is -, akkor jelenleg teljesen ésszerű döntés, hogy az előző generációra is kihozzák (és ki is hoznak még további címeket a közeljövőben), mivel még mindig tetemes lélekszámmal bír a PS3-as/X360-as gamercsoport, ami - egyelőre - jóval megelőzi a nextgenes játékosszámot. Az meg viszont igaz, hogy a hardverkülönbségekből fakadóan óriási különbségek lesznek a PS4/X1-hoz képest, de hát valamit valamiért.

Én pl. sokat vacilláltam, hogy első konzolként indítsak-e PS3-mal, de aztán inkább hosszabb távon gondolkozva úgy döntöttem, hogy a PS4 lesz a tuti, mert még 5-7 évig jönnek majd rá a stuffok és nem is akármilyen (grafikai) minőségben.

https://twitter.com/nkaaa

(#24957) keIdor válasza oriic (#24947) üzenetére


keIdor
titán

Level 5 küszöbén járok, szerintem nagyon jó lett. Én nem tapasztaltam fps ingadozást sem eddig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24958) spawn21 válasza keIdor (#24957) üzenetére


spawn21
veterán

De jó lehet.
Vannak veled online mások? Vagy inkább singleben tolod
Este végre én is kipróbálom

iPhone 13p

(#24959) keIdor válasza spawn21 (#24958) üzenetére


keIdor
titán

Vannak mások is, bár nem igen értem hogyan, mert nincs előfizetve PSN+, ez lesz az első játék konzolon, ahol érdekel a multi, de még nem jutottam el a fizetésig. Vagy beta miatt itt nem kell?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24960) spawn21 válasza keIdor (#24959) üzenetére


spawn21
veterán

Hm ez érdekes. Ehhez lehet nem kell

iPhone 13p

(#24961) bolha23 válasza keIdor (#24959) üzenetére


bolha23
aktív tag

A multihoz, és a Strike-hoz kell a bétában a PS+.

(#24962) front3r válasza spawn21 (#24960) üzenetére


front3r
őstag

Vagy csak a bétáig nem kell, és majd szeptemberben igen. De erről úgy is a kiadó dönt. Ugye azt mindenki tudja, hogy nem feltétlen kell a PS+ a multihoz, de a fejlesztők vagy a kiadó dönti el, attól függ.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24963) Def26 válasza keIdor (#24959) üzenetére


Def26
félisten

Nem minden feladathoz kell ps+. Minden feladat vagy pálya elött fel van tüntetve miket tartalmaz. Coop, single, ps+ stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24964) spawn21 válasza front3r (#24962) üzenetére


spawn21
veterán

Király. De az előző kérdésemre nem kaptam választ

Hát magyar accountomhoz megvett psn+-t aktiválom, az élni fog a uk accomnál is? :D

iPhone 13p

(#24965) Def26 válasza Def26 (#24963) üzenetére


Def26
félisten

.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24966) bajormisi


bajormisi
csendes tag

Ps3,Ps4 EU Destiny kod valakinek kellene?

(#24967) boost válasza spawn21 (#24964) üzenetére


boost
addikt

ùgy olvastam, hogy igen. Elég egy usernek PS+-osnak lenni, és a többi user is tudja használni adott gépen. De be kell állítani, hogy az a konzol az elso"dleges.

Megj: én nem próbáltam, szerintem olvass utána.

[ Szerkesztve ]

(#24968) barcabome válasza Tatyla (#24909) üzenetére


barcabome
aktív tag

Köszi a kódot, középsőt vittem is, még szerencsém volt, senki sem használta fel! :R

(#24969) krx21 válasza gyuribácsi88 (#24953) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi!
Hát szívesen kipróbálnám én is, de nincs kódom már...
Ha valaki megszánna priviben egyel, mert itt nincs lehetőségem chekkolni és stoppolni gyorsba..
Köszönöm! :R

(#24970) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ha valaki megdobna priviben egy Amcsi kóddal hálás lennék :R

(#24971) Tatyla válasza spawn21 (#24964) üzenetére


Tatyla
őstag

igen csak a ps+-os legyen a primary

Ps Vita:ezeknél elsőt és harmadikat próbáld hátha még nem húzták be

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24972) mfranky


mfranky
őstag

Egyébként mennyi ez a "beta" tartalom?? Aki játszott már az alpha-val mennyi játékidőt adtak? Csak a Földet lehet bejárni? Level3-on vagyok, meddig lehet elmenni a beta-ban?

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#24973) Tatyla válasza mfranky (#24972) üzenetére


Tatyla
őstag

nem sokkal több és ugyan úgy level 8 a max

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24974) Def26


Def26
félisten

Hat szerintem a Halo elbujhat a fenebe a destiny mellett. Azert jo hogy a destiny van ps4 -en mert igy nem megy majd az irigykedes a halo 5 miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24975) haddent válasza Def26 (#24974) üzenetére


haddent
addikt

Hát én nem tudom én csak régen haloztam kis kölökként pc -én valamelyikkel, de (nyilván akkor könnyebb volt lenyűgözni) az tetszett. Ez is tetszik, és k**a jó lesz, HA valóban lesz benne tartalom. Ettől én tartok és nem szállok fel a hype vonatra megjelenésig, mert ez szánalmasan kevés tartalom és 1:1 -ben az alpha. Konkrétan tegnap 2.5 óra alatt végigtoltuk. Jó persze, van pvp meg strike meg stb... de tartalom, story is legyen már. Egyelőre nem látom, hogy ez hogy fog 7-10 évig (ahogy a Bungie mondja) tartani. Mert hogy nem fogok 1 hónapig sztorizni és 9év 11 hónapig pvp -ni az biztos :DDD

(#24976) Def26 válasza haddent (#24975) üzenetére


Def26
félisten

Ha a bf4 -be beletoltunk annyi idot akkor ebben sem lesz gond. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24977) Mrdevil válasza F.B.I. (#24928) üzenetére


Mrdevil
addikt

.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#24978) keIdor válasza Def26 (#24974) üzenetére


keIdor
titán

Azért mire Halo 5 lesz addigra a Destiny-t rongyosra játsszuk már. 2015. novemberben ígérték a Halo 5-öt.
Mondjuk engem annyira nem érdekel, mert lesznek jobb címek is (számomra) meg van XO is a háznál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24979) gyuribácsi88 válasza keIdor (#24978) üzenetére

Azért azzal a rongyosra játszással várjál egy kicsit. Eleve több évre (6-7) tervezik a Destiny-t, folyamatosan bővülni fog újabb és újabb bolygókkal ;)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#24980) keIdor válasza gyuribácsi88 (#24979) üzenetére


keIdor
titán

Akkor ebben is olyan lesz, mint a Borderlands.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24981) haddent válasza gyuribácsi88 (#24979) üzenetére


haddent
addikt

Csak nehogy az legyen, hogy 2 havonta 5 ezer lehúzás :U Tudom bizalmatlan vagyok, ez van akkor ha US account 20 ezerért adják, HU és UK accon 30-32 ezerért a gyüjtőit.

(#24982) STC Speed


STC Speed
őstag

Egy EU kulccsal ajándékozzon meg valaki,kééreeem :C
Mindig lekések róla itt a fórumon :DDD

(#24983) falijja


falijja
őstag

helló...
Az egyik haverommal szeretnénk a profilunkat megosztani de nincs olyan opcio hogy activate accunt...tehát nem tudom primarira aktiválni őt...mit csinálunk rosszul...?

(#24984) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Még mindig ugyanaz a gondom. Elfogadta a kódot, ott van a libraryban a destiny, de ha belépek, akkor nincs download opció. Ilyenkor mi van? :F

(#24985) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon szép game, hihetelen grafika. Toppos cucc az tény

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#24986) Neji_


Neji_
újonc

Valakinek van esetleg még felesleges UK béta kulcsa ? :)) :R

(#24987) Herczi


Herczi
senior tag

Megjött az usbs hangkártyám, célnak tökéletesen megfelel, annyi, hogy USB hosszabbítót kell használnom, mert nem fér bele az aljzatba.

(#24988) ImpersonatoR válasza Herczi (#24987) üzenetére

Ez a Ps4 usb aljzat valami katasztrófa. Nekem 3 usb kulcsból egy sem megy bele hosszbitó nélkül. Rádiós billentyűzet usb stick je sem ofc.

(#24989) Herczi válasza ImpersonatoR (#24988) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát ja, ebbe nem nagyon gondoltak bele. Bár biiztos úgy voltak vele, hogy az emberek úgyis csak hivatalos Sony cuccokat használnak, mert ki az a hülye, aki nem. ;] :DDD

(#24990) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Crew zárt béta

Live-Die-Respawn

(#24991) Thodeus válasza haddent (#24975) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Azalatt a "7-10" év alatt kifognak adni belőle szvsz vagy 3 részt, és az egyes részeket 2-3 évig bővítik majd.

USA acchoz aki kapja marja: N8CN-2DNE-NLQ2

[ Szerkesztve ]

(#24992) Sami22 válasza Rabbitf_24 (#24984) üzenetére


Sami22
aktív tag

Store-ban, menj a "View downloads" menüpontra, ott indítsd el. Ezt pedig a "redeem code" felett találod.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#24993) Rabbitf_24 válasza Sami22 (#24992) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hello

ott is ugyanazzal találkozok. nincs download opció és nem is tudok mozogni a lapon belül és csak a PS gomb megnyomásával tudok kilépni. A többi dolog ami itt van az rendesen máködik, pl MotoGP demo. Mit tudok még tenni? :F

(#24994) Ati.Inc


Ati.Inc
tag

Sziasztok!

Ket darab EU kod ha valakit erdekelne ;)

LLHC-H8N7-MDC8

MHKM-MPN2-EHBJ

(#24995) mrhitoshi válasza gyuribácsi88 (#24843) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem kell izomból megoldani. :U
Ha normálisan működött volna a Pre-load, és nem csak EU-ban, akkor sokkal gördülékenyebben ment volna a dolog, és nincs az se, hogy pont aznap töltsem le. De ismerjük már a Sony-t, néha akkora balf@sz, hogy nem igaz.

Ja és visszatérve a Destiny-s kódokra. PSN-en rendeltem elő, és így is kaptam 2 + kódot. Erről ennyit. A vásárlók tájékoztatása maximális. :W

PS4

(#24996) spawn21 válasza Ati.Inc (#24994) üzenetére


spawn21
veterán

első lopva :)

iPhone 13p

(#24997) STC Speed


STC Speed
őstag

tarti19!
KÖSZI!

(#24998) tarti19 válasza STC Speed (#24997) üzenetére


tarti19
senior tag

Ugyan kérlek :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#24999) haddent válasza oriic (#24990) üzenetére


haddent
addikt

PS4 -re lesz / lehet jelentkezi valahol? :F

(#25000) gyuribácsi88 válasza haddent (#24999) üzenetére

Én már regisztráltam rá még E3 után, de akkor még csak pc verzióra lehetett jelentkezni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.