Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) Tegla80 válasza Madwe (#21249) üzenetére


Tegla80
addikt

A ps+ nem oszthato,igy megteveszto a hsz od sztem.
Vagy megkapja a komplett accot jelszoval sajatnak,vagy csak annyira eleg,h a mar meglevo gammak elindulnak es tud multyzni. Uj tartalmat leszedni nem fog tudni masik accal ami nem plus os.
En igy tudom a story-t.

Sony® & PlayStation®

(#21252) fricci válasza nkAAA (#21240) üzenetére


fricci
tag

mondjuk ez az "szörfözök a pickup tetején" téma elégé illuzióromboló

(#21253) bulikavagyok válasza fricci (#21252) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tényleg nagyon gáz, de reméljük ez lesz a játék a legnagyobb baja..

(#21254) sittes79


sittes79
addikt

Na kipróbáltam a watch dogs "demót", jó a játék, nem kell várni egy gta feelinget gondolok itt a kocsikázásra, felfedezésre, de annyi tartalom van benne mint az atom és ez a hackelés nagyon feldobja. Szóval várom a keddet, hogy hozza a futár PS4-re. Viszont remélem nem lesz ez tendencia, hogy ennyire lebutítják a grafikát ahhoz képest, amilyen a tavalyi E3-on volt. ISS sokkal szebb szerintem, de itt talán nem ez a lényeg.

(#21255) tDr1v3r válasza sittes79 (#21254) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A gépeden hogy fut? Jól?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21256) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#21255) üzenetére

Szerintem még az enyémen se fog jól futni :O , nem hogy egy i3 procin ;]

Majd beszerzem inkább szerintem ps4-re, főleg ha a multija is jó lesz, amit csak remélni tudok.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21257) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#21256) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én még reménykedek benne hogy tűrhetően fog menni, bár valószínűleg max elrettentésre lesz jó hogy ne azzal vegyem a PS4-emet. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21258) sittes79 válasza tDr1v3r (#21255) üzenetére


sittes79
addikt

Jah már nem ez a spec.-em(csak nem írtam át), i5 4570+gtx 660+8Gb és ultrára tettem próbaképp és meglepően jól fut, élsimítás txaa 2x, nem mértem fps-t, nyílván nagy robbanásoknál beesik az fps, de nem vészes. De a grafika nem egy BF4 az biztos, sőt gondolom a konzolokra fókuszáltak, ezért kiváncsi leszek PS4-en.

[ Szerkesztve ]

(#21259) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#21257) üzenetére

Az a vicces egyébként hogy borzasztó rosszul portolnak pc-re, szinte mindent. Emlékszem a gta4-hez is atomerőmű kellett, ha normális felbontáson akartál játszani. Ott az adatlapomon a gépem, az új wolfenstein is medium beállítás mellett fut el rendesen, stabil 60fps-el (fhd-n), de ha felrakom ultrára szaggat mint a borzalom, pedig ultrán is csak 40-45%-ban használja ki a vga-t (mediumon meg 30%-ban). Szóval simán el kéne neki futni maxon, de nem optimalizálták rendesen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21260) sittes79 válasza tDr1v3r (#21257) üzenetére


sittes79
addikt

Na megjött az eső :) 20-30 fps max :( durván optimalizálatlan, gondolom jön majd driver is még hozzá meg patch...Nagyon komoly, csak órákat el lehet lenni azzal, hogy mászkálsz az utcán. :) Na de be is fejezem...

(#21261) Def26


Def26
félisten

Megjelent mér a watch dogs? Egyik ismerősöm már játszik vele ps4 -en.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21262) Garada válasza Def26 (#21261) üzenetére


Garada
őstag

EU-ban még nem kapható de én is egyre több amerikai videóst látok ps4-en játszani.

(#21263) Def26 válasza Garada (#21262) üzenetére


Def26
félisten

Francia. Ráírtam, hogy mi a picsa.

Egyébként ha előrendelem store-ból akkor le tudom tölteni vagy meg kell várni a megjelenést?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21264) boost


boost
addikt

Gyakran van, hogy amazon és társai elo"bb kiküldik 2-3 nappal.

(#21265) Garada válasza Def26 (#21263) üzenetére


Garada
őstag

Előre letöltheted ez mindig így van hogy ne a megjelenés napján húzza az időt csak addig nem tolhatod de ez egy okos ötlet volt :)

(#21266) bolha23 válasza Def26 (#21263) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nincs még preload, a Destiny lesz az első játék amit hamarabb lehet majd letölteni.

(#21267) Mrdevil válasza Def26 (#21261) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is van olyan a friend listen aki játszik vele, pl játék újságíró. Ôk elöbb megkapják. ( Gamestar, stb.... ) ;) :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21268) lukirobi válasza Def26 (#21263) üzenetére


lukirobi
tag

Sajnos nem tudod, én is azt hittem, hátha, gyorsan megvettem, de nem lehet :D
Viszont a Destiny-t is elő lehet már rendelni 15.180 ft-os áron :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21269) Newyorker


Newyorker
addikt

Kérdés! Írtátok a korábbi hszekben, hogy ki milyen fülest vesz! Most én BFbe rádugtam a kontrollerbe az iphone fülesem, de ha jól értelmezem attól még a játék hangja a TVn keresztül fog menni, és a fülesen csak beszélni fogok és a beszélgetést hallani! Olyan lehetőség nincs, hogy a TVnél a hangot leveszi és mindent a fülesen hallok? Vagy ahhoz speckó füles kell? Egyébként a kontrolleren a jack dugó melletti gugaszhelyre mit lehet kötni?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21270) barcabome válasza Newyorker (#21269) üzenetére


barcabome
aktív tag

Be lehet állítani, hogy minden a fülesen szóljon.

Most így hirtelen úgy rémlik, hogy PS gomb hosszan nyomva, majd utána Adjust device és ott lesz valahol a beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#21271) Bagan


Bagan
aktív tag

joystickba miert van hangszoro?:D

(#21272) gyuribácsi88 válasza Bagan (#21271) üzenetére

Vannak játékok amik támogatják, és azon a hangszórón is megszólal valami. Én se tudtam, a dead nation közbe megszólalt a kontroller, én meg majdnem eldobtam :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21273) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#21272) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem meg a Killzoneban mikor audio logot találtam. Hasonló reakciót váltott ki :)

(#21274) Newyorker


Newyorker
addikt

Melyik fülest ajánljátok? Érdemes itt 5.1, meg 7.1-es fülesekben gondolkodni? Van értelme, elválnak szépen benne a hangok? Vagy elég a szereo is.

Más! Bf új DLCjéről, a Dragon teeth megjelenéséről tud vki? Állítólag a premium tagok 2 héttel hamarébb tölthetik :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21275) Garada válasza Newyorker (#21274) üzenetére


Garada
őstag

Ha a hivatalos 7.1-es fülest veszed meg ami a konzolhoz tartozik akkor egyértelműen megéri a 7.1 mivel az app biztosít neked mindent bizonyos játékoknál, más fülesek esetében pedig elég az 5.1.

(#21276) malphitee válasza Newyorker (#21274) üzenetére


malphitee
senior tag

Elég a stereo, csak nem hulladékot kell belőle venni. En fps re egy tritton kunai vettem 13500 ért es tökéletes hangja van, mindent hallok es pontosan. Hangja sokkal drágább kategóriába sorolható , tudod használni telefon laptop ps3 ps4 mindenhez. Nem vennék mást ha most ez elromlana.

(#21277) Remi1234 válasza Bagan (#21271) üzenetére


Remi1234
aktív tag

szerintem hangulatos tud lenni. Mr nem emlékszem hol, de ilyen kazettákat kellett felszedni küldetésben. Annak a hangja a kontrollerből jött, mintha tényleg fognám a kezembe a diktafont :) Nekem bejött :)

PSN ID: RemiFungus

(#21278) shunter


shunter
aktív tag

Csak kiváncsiságból kérdezem. Nekem Sony Gold fülesem van, haveromnak TurtleBeach XP500. Mind a kettő virtuális 7.1
Aki próbálta mindkettőt, mi a véleménye? Gondolom a TB sokkal jobb hangzásba. De mennyivel jobb?

(#21279) Newyorker válasza malphitee (#21276) üzenetére


Newyorker
addikt

Tegnap láttam a Tescoba egy nagyon szép külsejű Sony fülest, stereo volt, az is ilyen 13000 Ft körül volt :)

Érdemes egyébként fülesbe fektetni? Nekem jó TV-m van, szval emiatt kérdem.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21280) Garada válasza Newyorker (#21279) üzenetére


Garada
őstag

Attól függ, ha kertes házban laksz akkor kell egy igazán jó házimozi és kész :D

(#21282) gyuribácsi88 válasza Garada (#21280) üzenetére

Nekem jó házimozim van, nem ilyen tesco-s szett, mégis sokkal jobb fülessel játszani, főleg olyan játékoknál ahol hallani kell hogy honnan jön az ellen. Max autós játékokat játszok házimozin, többit fülessel. Szóval szerintem egy jó füles többet ér, egy akármilyen házimozinál.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21283) mrterminator válasza gyuribácsi88 (#21282) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Ezzel vitatkoznék, mert egy jól beállított 5.1-es rendszerrel, sokkal jobban kihallod mi hol jön, mint egy bármilyen fülessel. Csak ugye 5.1beállítás nem egyszerű, hisz sok minden számít. Kell egy szoba a lakásból ami azonos oldalakkal rendelkezik és nem túl nagy se, szimmetrikusan a szoba közepén ülni, vastag kábelek, falakat valamivel befedni, szőnyeget a padlóra (Én lambériáztam) stb...de úgy űberelhetelen a BF4 :D
És amiket felsoroltam többet számítanak mint, hogy nem tescos hangfalszetted van (szerintem, mert nem látok be hozzád)

[ Szerkesztve ]

(#21284) gyuribácsi88 válasza mrterminator (#21283) üzenetére

Csak szeretnéd te egy hangfalszettel úgy hallani pl cod ghosts-ban hogy honnan jön az ellenség mint egy jó fülessel, de nem vitatkozom. Vegyetek 500K-ért hangfalat, és építsetek egy olyan szobát ami pont megfelel erre a célra, nekem jó a füles is, felrakom a fejemre és nem számít hogy a szoba melyik részében vagyok, és nem kell centivel méregetnem hogy pontosan középen üljek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21285) mrterminator válasza gyuribácsi88 (#21284) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Ezért jó a füles, ezt nem vitattam.:) igy nem kell ilyenekkel tökölni,

(#21286) Newyorker válasza gyuribácsi88 (#21282) üzenetére


Newyorker
addikt

Milyen a fülesed?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21287) gyuribácsi88 válasza Newyorker (#21286) üzenetére

Van egy kettő, van egy px21, egy x31, egy sony RF855RK meg egy philips shp8500. Ezekből a philips szól a legjobban csak annyi a baja hogy azon sajnos nincs mikrofon. De ha nem fontos az őrjítő basszus, hanem elvagy egy normális basszus-al megáldott fülessel, akkor az x31 nem rossz választás, vagy ha fontos a térhangzás akkor x41. Nem tudom ezeknek mik a ps4 kompatibilis utódaik, az meg kell nézni a turtle honlapján. De ha konzolhoz kell füles, az nálam sose volt kérdés, csak a turtle beach.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21288) malphitee válasza Newyorker (#21279) üzenetére


malphitee
senior tag

Minden olyan játékot amiben fontos a hallás , leptek pl ghost csak fulessel lehet játszani , de ha amatőr vagy es 3-30 as statjaid vannak akkor teljesen mindegy. Viszont egy autos játéknal talán jobb hangfal szetten keresztül , bar ha van közben beszélgetés , megint csak füles kell. Egy jo fulessel pedig annál is nagy a hangzás . Szóval összegezve ha rendelkezel egy kis skillel, akkor elengedhetetlen egy füles . A noobokbak es at 1 heten egyszer jatszoknak meg mindegy melyik van. Mint mondtam a tritton kunai nak 20000 Ft os arkazegoriaba sorolható hangja van 13500 ért nagyon kényelmes , ezzel nem hallok kevesebbet mint egy sony gold al akar, az tuti. Engem idegesítene a tér hangzás is, mert az inkább élményre megy mint a jobb hallásra . Turtle beach is jók sokan használják , abból is nezhetsz stereot, de az szerintem drágább lesz a név miatt, miközben se kényelemre se hang minőségben nem lesz jobbot egy kunai .

[ Szerkesztve ]

(#21289) malphitee


malphitee
senior tag

"Bár a Kunai nem nyert semmilyen díjat, találtuk magunkat lenyűgözött ez a kis headset. Stílus, a sokoldalúság, és a hangot, hogy jóval meghaladja az áron minden kitesz egy nyerő kombináció, a mi a könyv. Meg kellett ütni a pontszám le néhány pontot, mivel a földre zümmögés azt tapasztaltuk, miközben csatlakozik a PS3. De még ha a Kunai csak használt zenehallgatás, a $ 40, de akkor is egy alku. Ha egy versenyképes játékos keresi a legjobb hangzást lehetséges, a Kunai nem az Ön számára. De ha keresel valami megfizethető, hogy neked mélyebbre játékok akció - és talán az iPod headset nem bánod, vesz az úton - ez nehéz megverni a Tritton Kunai.

Egyik legnagyobb külföldi teszt összegzése .

(#21290) haddent válasza malphitee (#21288) üzenetére


haddent
addikt

Egy kis apró bibi van a gépezetben: a 20 ezres árkategória úgy néz ki, hogy kb. 5 ezer megy el a hangzásra atöbbi a gémer márka, a mikrofonos headset stb stb.. Semmi gondom ezekkel, csak ne akarjuk bebizonyítani, hogy egy 20 ezer Forintos gémer headset a legjobb hangzásra és minőségre.

(#21291) malphitee válasza haddent (#21290) üzenetére


malphitee
senior tag

Ez egy kis részlet volt a nagy tesztbol lefordítva . A bibi ott van hogy ez a 20ezer forintos fejhallgato kategória sorsolás nem a gamer fejeshez van viszonyítva , hanem zenében . Pl shure 440 úgy szól . Nekem voltak komoly fejhallgatoim , beyert70, athm50 stb es ez a tritton szól úgy mint egy srh440. Játékra is pontos terlekepezese van oda is nagyon jo persze. Azért is írtam hogy zenét hallgatni vele 20K kategóriában van mint egy shure srh440 , es játékra nem jobb egy gold füles , maximum a tér hangzása , de az néha rosszabb mint jótékony hatása van, főleg fps játéknal . De en nem akarlak meggyőzni egymilliárd teszt van róla a neten, es ha most egy audio-technika athm50 fülesem meglenne ami egy nagyon erős felső-alsó kategóriás 40K-s zene, es stúdió fejhallgato, nem hallanak vele több részletet játékban , maximum a terlekepezese jobb lenne egy picivel es annyi. Ez pedig egy 13500fules. A másik en tapasztalatból írok nem pedig gondolatokbol, amíg nem probaltal ki egy kunait addig meg főleg ne alkoss róla véleményt, megjegyzem nekem is voltak vétel elott fenntartasaim, úgy hogy előtte rengeteg tesztet olvastam róla.

[ Szerkesztve ]

(#21292) malphitee válasza malphitee (#21291) üzenetére


malphitee
senior tag

Persze meg lehet venni a legújabb turtle beach et 40-45 ezer forintért ami vezeték-nélküli tok jo, es 2 méterrel nagyobb távolságban meg hallod hogy kozeledek feléd , de annyira elenyésző hogy távolabbról hallasz engem hogy úgy is a skill fog dönteni mikor egymással szembe leszünk mar.

(#21293) gianni85 válasza Newyorker (#21286) üzenetére


gianni85
veterán

Vegyél egy iphone kompatibilis portable headsetet az ismertebb gyártóktól, Sennheiser, Akg és társai. Használhatód őket PCvel is, zenelejátszóval, Apple/Android stb mobillal. Én kerülném a gamer füleseket.

(#21291) malphitee
Nekem is volt rengeteg fejesem, beyer dt990, sennheiser ie8, akg k450, most K551. Emellett rengeteg gamer füles, TB X31, PX21, Astro A30... Egyik gamer füles se hozta az azonos árú hifi füles szintjét

[ Szerkesztve ]

(#21294) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Használ valaki PS4-et monitoron? Mennyivel lehett rosszabb mint egy nagyobb TV-n?

(#21295) zzola válasza WaterWawe (#21294) üzenetére


zzola
félisten

Én 23"-os IPS LG-n használtam, csak azon játszottam, az input lag alacsonyabb volt, mint a TV-n...

(#21296) Madwe válasza malphitee (#21291) üzenetére


Madwe
nagyúr

Köze nincs a 20 de akár a 30-40e-s gamer fejeseknek egy normális audiophil fejes/füleshez a 20k-s kategóriában...

(#21297) gyuribácsi88 válasza WaterWawe (#21294) üzenetére

Én csak monitoron játszok, egy 27" LG-n, sokkal jobb szerintem mint tv-n játszani, de hát kinek mi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21298) WaterWawe válasza gyuribácsi88 (#21297) üzenetére


WaterWawe
őstag

Arra gondolok hogy mivel PS4-en nem "Max grafikán" futnak a játékok, nagyon szembetűnő hogyha közel ülsz a kijelzőhöz?

(#21299) gyuribácsi88 válasza WaterWawe (#21298) üzenetére

Egyáltalán nem, 360-on is ezzel a monitorral játszottam, annál se zavart, pedig annak már egy fos volt a grafikája.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21300) zzola válasza WaterWawe (#21298) üzenetére


zzola
félisten

Közel kell ülni, különben nem érvényesül a HD élmény. 42"-os FHD TV-t nézni 4 méterről-nem sok értelme van. Ez igaz a monitorra is...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.