Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) zzola válasza Jakesz (#21899) üzenetére


zzola
félisten

Gratulálok! Azért fizetsz, hogy multizhass! Ha ennek van értelme, akkor úgy kell neked...:)
Fél év lement az egy éves előfizetésemből-igaz most nincsen PS4-em-de e Reshogun-on kívül eddig mindegyik játék kb. 10 fillért ért...

(#21902) Gijon válasza bandi0000 (#21896) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem "lehet", hanem mindent feltelepít. Nincs választás, v. opció.., ha kell, ha nem,.. telepít.

(#21903) Gigabyga válasza Jakesz (#21899) üzenetére


Gigabyga
aktív tag

Múlt hónap végén vettük meg a PS4-et + PSN Pluszt... eddig 1 játékot kaptam (magyar profillal) "Stick in to the man" című játékot.Asszonykám meglehetősen kedveli!
-Kb. hónap melyik felében szoktak "ingyé" játékok jönni? :)
Kifejezetten a multiplayer miatt vettem PSN plus-t a játékok csak Plus így nem nézem 10fillér vagy 5-10E forintos.

# front3r Köszönöm!! :R

(#21904) front3r válasza Gigabyga (#21903) üzenetére


front3r
őstag

Minden hónap 4.-én cserélődnek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#21905) gyuribácsi88 válasza zzola (#21901) üzenetére

10 fillért? Nem sok az egy kicsit? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21906) zzola válasza gyuribácsi88 (#21905) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#21907) malphitee válasza front3r (#21904) üzenetére


malphitee
senior tag

En úgy tudom minden új hónap elso szerdajan, azaz holnap kerül be psn plus ba a trine2 teljes.

(#21908) Jakesz válasza zzola (#21901) üzenetére


Jakesz
őstag

Van más választásod, ha multizni akarsz? Gondolom te sem azért fizettél elő Plusra a PS4 megjelenésekor, mert azt hitted, hogy majd milyen jó AAA játékokat fognak mellé adni.

(#21909) zzola válasza Jakesz (#21908) üzenetére


zzola
félisten

Persze hogy nem! Mert kötelező volt...de ez a gusztustalan benne, hogy míg PS3-ra kapsz jó játékokat, ide csak a Zsé kategóriát csöpögtetik! Fél év alatt igazán adattak volna legalább egy AA címet...

(#21910) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Valaki leszedte a EA UFC Demót?...Aki próbálta milyen véleménnyel van róla? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21911) sittes79 válasza Jakesz (#21897) üzenetére


sittes79
addikt

"GAME Barnsley @GAMEBarnsley · 2h

Apologises everyone about #TheLastOfUs Release Date! #MissPrint #OverEagerStaffMember We will update

you when we get an official date sorry!"

Mondjuk remélem csak dádát kapott és meglepi lesz E3-on, hogy jön jun 13-án :) Jó lenne, már csak a jum 30-án lejáró 576 kuponom végett is :)

(#21912) malphitee válasza Petya2900XT (#21910) üzenetére


malphitee
senior tag

Letöltod, es megnézed :U

(#21913) gyuribácsi88 válasza malphitee (#21912) üzenetére

Amúgy te minek jársz fel ide? :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21914) haddent válasza gyuribácsi88 (#21913) üzenetére


haddent
addikt

Érik a múlt idő használata! ;]

(#21915) Petya2900XT válasza malphitee (#21912) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Lehet,h nincs PS4-em,de nem biztos...-.-
Számomra system seller egy UFC vagy MMA játék azért bátorkodtam megkérdezni,de a topik arca szerencsére rendre utasított,h azért tudjam hol a helyem.. :))

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21916) Def26 válasza Petya2900XT (#21915) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21917) Petya2900XT válasza Def26 (#21916) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Csak én érzem,h mostanában minden topikra jut egy ilyen briliáns lángész aki szinte azért van,h kihozza a másikból az állatot?.. :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21918) Madwe válasza Gigabyga (#21903) üzenetére


Madwe
nagyúr

A régebbieket is le tudod szedni, amíg nem kerülnek ki (kb 1 év termése benn szokott lenni, 1 éves ingyenes címek kerülnek ki) ha itt bejelentkezel akkor jobb oldalt a save - playstation plus - free games alatt megtalálsz mindent amit még ingyen megvehetsz!

szerk: most nézem már csak a resogun és a stickit van fent usa storeon, ez meglepő számomra :F

[ Szerkesztve ]

(#21919) shunter válasza Petya2900XT (#21915) üzenetére


shunter
aktív tag

Hehe. Sokan vagyunk kik vétkeztek és rosszat szóltak mr. pingvin úrnak. Már érik egy kollektív bocsánat kérés felé :-) lol

[ Szerkesztve ]

(#21920) zzola válasza Madwe (#21918) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem módosítottak rajta, hogy nehogy már visszamenőleg le tudd tölteni a PSN Plus tartamakat...

(#21921) gyuribácsi88

Na, itt egy csodás videó hogy milyen a PS4 egérrel meg billentyűzettel, konkrétan szánalmas :DDD

A srác elrántja a 2 négyzetméteres egérpadon az egeret, majd egy negyed fordulatot tesz a karakter, sok sikert annak aki ezt megveszi :C [link]

A késést már meg sem említem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21922) malphitee válasza Petya2900XT (#21915) üzenetére


malphitee
senior tag

Picit észre kellene venned magad. Meg ha ps4 ed is lenne, le kell tölteni , ki kell próbálni . Ja hogy nincs géped es játékról kérdezel az meg botranyosabb szerintem. Ha meg eszembe jut hogy YouTube-on 6millio üdv videó van , egyenesen borzasztonak tartom a kérdésed .

(#21923) bulikavagyok válasza malphitee (#21922) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"Ja hogy nincs géped es játékról kérdezel az meg botranyosabb szerintem." Nem értem mi ebben a botrányos.. :F -egyébként vicces, hogy pont Te írod ezt. Itt biztosan egy másik malphitee érdeklődött..:))

(#21924) malphitee válasza bulikavagyok (#21923) üzenetére


malphitee
senior tag

Annyi különbséggel hogy en csere elott voltam kb, es 2 évig forza4 eztem Haveromnal :))

(#21925) Petya2900XT válasza malphitee (#21922) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Kérlek dramatizáld túl az egészet...kérdem én csendben meghúzódva egy fa tetején banánt eszegetve,hogy egyáltalán játék tesztek minek vannak ha ott a youtube kismillió videói...mindenki megnézné mind az egymilliót és fogalma nem lenne mondjuk h milye az irányítás..talán más berek véleményére vagyok kíváncsi nem a grandiózus fikázódásra

Viccen kívül olvastam egy cikket..(vagy hogy neked kompatibilis legyen néztem egy videót a youtubeon) hogy azok ilyen kibírhatatlan alakok akiknek kevés jutott a ciciből anno..ha szemét és személyeskedőre fognám a dolgot megkérdezném csak simán,sz*pt@ál-e eleget már,de szerencsére jólnevelt vagyok és nem kérdezem meg... :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21926) gianni85 válasza zzola (#21909) üzenetére


gianni85
veterán

PS3-on se rajtolt egyből szuper kínálattal a plus
Na meg ott az X360-nal szembeni kiélezett verseny tette szükségessé a PS+ felfuttatását, kb a HW eladási számokban szerintem a PS+ járult hozzá leginkább, hogy beelőzték a generáció végére a boxot.

(#21927) bulikavagyok válasza malphitee (#21924) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elnézést, nem tudtam, hogy ilyen kritériumoknak kell megfelelni, ha valaki egy játékról szeretne információt kérni. És nyilván teljesen kizárt, hogy a kérdező is PS vásárlás előtt áll, illetve belerakott pár száz órát az előző MMA-ba..:))

(#21928) gianni85 válasza bulikavagyok (#21923) üzenetére


gianni85
veterán

:C

Petya, ne vitatkozz a Mesterrel, fogadd el, hogy szánalmas amit művelsz :DDD :DDD :DDD
Vegyél egy PS4-et aztán kérdezhetsz, addig nem

[ Szerkesztve ]

(#21929) Madwe válasza gianni85 (#21926) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ráadásul akkor már 4 éve piacon volt a ps3 amikor elindult a ps+-os ingyen játék dolog... :)

(#21930) hommeros válasza Jakesz (#21899) üzenetére


hommeros
őstag

A multihoz net kell meg multi szerver (ha egyáltalán kell és nem az egyik kliens a szerver is). Akkor pontosan miért is fizetünk a PS plusért!?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21931) vonSux válasza hommeros (#21930) üzenetére


vonSux
őstag

ha az egyik oldalról nézed akkor a szerverek, a rendszer üzemeltetése pénzbe kerül, és nem mellesleg jó üzletpolitika a stabil előfizun keresztül bevételt generálni; ezért fizetsz. ha a másik oldalról, akkor természetesen ez lehetne ingyen. egy harmadik nézőpont szerint meg 50$ egy évre simán kibírható kategória, és ha beesik egy-egy használható játék is cserébe plusz öröm. érdekes, hogy ez az egész még mindig téma..

(#21932) bandi0000 válasza malphitee (#21922) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez egy fórum, ráadásul még a PS4-es fóruma, tehát itt akinek nincs gépe felteszi a kérdést, aki normális segítőkész az válaszol, aki meg olyan mint te, az ne olvassa el, hanem takarodjon játszani, senkit nem fizetnek itt, de ha ne adj isten olyan fórumba tévedsz ahol én vagyok "otthon", akkor hasonló segítőkészségre számíthatsz :U

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#21933) zzola válasza gianni85 (#21926) üzenetére


zzola
félisten

Az akkor volt, most meg most van... :)

(#21934) malphitee válasza bandi0000 (#21932) üzenetére


malphitee
senior tag

Mer valamiben otthon vagy ?;))

(#21935) bandi0000 válasza malphitee (#21934) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát igen, elég sok mindenben nem csak a fikázódásban :C

Xbox One: bandymnc

(#21936) tDr1v3r válasza hommeros (#21930) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A szerverek fenntartásáért. Mondjuk kicsit nevetséges hogy ennyi karbantartás van és arra a kis időre nem tudnak legalább egy backup szervert fellőni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21937) Tegla80 válasza hommeros (#21930) üzenetére


Tegla80
addikt

En ezt spec leszarom,h fizetunk erte. (kapunk azert erte dolgokat itt is,de teny,h ps3nal jelenleg gazdasagosabbnak tunik. Akinek meg van ,ps3-4 es /vagy vita is,az nem sir)
Sokkal tobbet kizetek olyan dolgokra amikre jobban zavar es megis "kell fizetnem".(es semmit nm kapok erte. Pl . teljesimenyado vagy epp mi a neve.)

Sony® & PlayStation®

(#21938) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Sziasztok! Lehet nem pont ide kéne ezt írnom, de nem találtam hasonló topicot. Tegnap beszereztem az Infamous Second Son-t. Elején minden szép és jó, de ma mikor beléptem a játékba, random stuttering jött elő a városban. 30 fps lock se segített, se gép resi.

Másnak volt esetleg ilyen problémája a játékkal? ( playstation fórumokon sokan írták ezt a hibát még pár hónapja)

(#21939) hommeros válasza tDr1v3r (#21936) üzenetére


hommeros
őstag

Na de milyen szerver? COD-nál nincs is szerver, a kliens a szerver. So? :DDD

Legyen ingyen a multi elérés, ahol meg ténylegesen szerver van, ott kérjék el ami jár! Nem többet, nem kevesebbet, és legyen minőségi a cucc.

Tegla80 most azért a magyar politika pofátlan lehúzásai és e közé nem tehető egyenlőségjel.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21940) Madwe válasza hommeros (#21939) üzenetére


Madwe
nagyúr

Attól még friend listed stbhez kell a psn, nem véletlen nem tudsz codozni ha nem megy a psn, hiába kliens oldali a szerver... Még mindig jobb a helyzet mint msnél ahol 360nál végig kellett, most is kell onehoz, s még a netflix se megy ha nincs előfizud (igaz ez lassan megváltozik)

(#21941) gianni85 válasza zzola (#21933) üzenetére


gianni85
veterán

én 7év x360 alatt hozzászoktam már, hogy fizetek a multiért :DDD

(#21942) hommeros válasza Madwe (#21940) üzenetére


hommeros
őstag

jah ez végül is jogos. Bár egy whats up 1 dollár egy évre. de igazából mindegy is, nem a 2000Ft a gond, csak lehetne ezt talán jobban is csinálni nekik.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21943) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Gondolkozom, hogy megveszem a watch dogst. Nektek mi a véleményetek róla? Local multizni lehet vele?

(#21944) shunter válasza hommeros (#21942) üzenetére


shunter
aktív tag

Ok, persze, plusz anyagi teher a psn+ előfizu, de ahoz h a konkurenshez hasonló szerverpark/online szolgáltatás kiépülhessen pénz kell. Aki multizni akar úgyis előfizet, és nem utolsó sorba az ember várja a köv hónapot, h vajon milyen meglepi game lesz a köv hónapba. Mintha minden hónapba karácsony lenne. Hehe :-) ok, eddig a felhozatal gyér, de ezt le kell nyelni és át kell látni az okot. Lesz ez jobb is! :-)

(#21945) whYz válasza zenwalk (#21943) üzenetére


whYz
addikt

Elmegy es nem lehet local multizni.

(#21946) boost válasza zenwalk (#21943) üzenetére


boost
addikt

Szia zenwalk. Local multi nincs benne. Ez a titokban megfigyelem a másik játékát, és belepiszkálok (megfigyelem/meghackelem) multi van benne, meg autóverseny multi.

Maga a játék tényleg elég jól sikerült, legjobban az Ac4-hez tudnám hasonlítani. Megjelenésben, és játékmenetben is, Nem a története az erőssége, de a mellékküldetések nagy száma kárpótol.

Én minden ps4 tulajnak javaslom, akinek bejön az AC széria, valamint a GTA széria. Ez a kettőnek a keveréke. PS4-en teljesen rendben van a minőség, nem találkoztam problémával, megakadással.

(#21947) tDr1v3r válasza hommeros (#21939) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a CoD nyomora hogy listen servert használ... de leginkább csak a Ghosts-é, a BO2-ben dedikáltak vannak helyettük.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21948) whYz


whYz
addikt

Rayman legends varhato valamikor ps plusban?

(#21949) Madwe válasza whYz (#21948) üzenetére


Madwe
nagyúr

Te is vacilálsz a megvételén :D? én még kivárok pár hónapot, bőven van mit tolni, de ha nyár végéig nem jön nincs mit tenni, költekezni kell! Persze egy jóféle akció elöbb is rávenne a történetre :)

(#21950) hudekira0 válasza zenwalk (#21943) üzenetére


hudekira0
tag

szia, én is ajánlom nekem legalábbis tetszett, és tényleg olyan ac/gta keverék ahogy írták feljebb.
Én például teljesen megvagyok vele elégedve, egyedül az uplayel vannak gondjaim hogy nem bírok rá csatlakozni, de majd javítva lesz :)
rosszat meg azért hallasz sokat mert divat lett rézben fikázni a másik meg hogy nagyon voltak az elvárások sokaknak, de egy jó kis játék lett és eléggé hosszú játékidővel ha kiszeretnéd platinázni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.