Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) malphitee válasza Petya2900XT (#21591) üzenetére


malphitee
senior tag

Csak hogy tisztán láss . Fifa14 next gen konzol jatek, az xbox360 verzió hoz képest sokkal jobb grafika, felbontás es egyebek. (En megjelenés óta játszottam 360 on fifa14 el Haveromnal , es mikor megszereztem ps4 re, beszartam. )A full HD tv nem azért van hogy 1 méterről nezegesd, persze hogy látod a betűkon a pixeleket. Normális távolságból kell lenni tőle 3 méter minimum. A kisebb 22-24" monitoron nem látod közelről a pixeleket, mert sokkal többet jelenít meg mint egy nagyobb tv, ezen nem kell csodálkozni , normális dolog , es nem a ps4 gyengesége miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#21602) hudekira0 válasza Petya2900XT (#21591) üzenetére


hudekira0
tag

hello
én pont ezzel néztem hogy látszik e valami különbség, mert amikor meglett a ps4 volt nála megy xbox360 is és miután a fifa14 demoztam ps4en aztán haverral xboxon toltuk ugyan azon a tévén, hát eléggé szembetűnt a különbség(xbox360on gyengébb volt), és az elején kicsit zavaró is volt. Szóval amit láttál az tényleg nem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#21603) krx21 válasza malphitee (#21601) üzenetére


krx21
nagyúr

3 méterről már egy 55"-65"-os TV-t kell nézni!

"A kisebb 22-24" monitoron nem látod közelről a pixeleket, mert sokkal többet jelenít meg mint egy nagyobb"
Ez így egyáltalán nem igaz... A FULLHD az FULLHD kisebb és nagyobb TV-n is... A mérettel csak a pixelsűrűség változik... :K

[ Szerkesztve ]

(#21604) bolha23


bolha23
aktív tag

A Pixeljunk mellett a Trine2 is jön PS+ keretében júniusban PS4-re :C
És júniustól havonta 2 játékot kapunk ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#21605) Madwe válasza malphitee (#21601) üzenetére


Madwe
nagyúr

32es tvről beszélsz, jó lesz oda fél-1 méter is :) A monitor meg ha ugyanúgy fhdban tolja akkor ugyanaz a nézési távolság kell neki mint a tv-nek - adott mérethez! Mert a felbontás-méret-nézési táv hármas a meghatározó.

(#21604) bolha23 nice, "kár" hogy már megvettem novemberben kb :D

[ Szerkesztve ]

(#21606) bolha23 válasza Madwe (#21605) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nekem 360-ra van meg, de végigtolom megint a fiammal.

(#21607) ImpersonatoR válasza bolha23 (#21604) üzenetére

na a Trine 2 igen is jo jatek végre vmi értelmes
Lehet újra előfizetek rá.

(#21608) malphitee válasza bolha23 (#21604) üzenetére


malphitee
senior tag

En most játszottam a demo javal . Most tenyleg megkapjuk a teljeset júniusban , es minden hónapban kapunk 2, vagy csak sok volt a borsodi?;) ha igaz gondolom mindig lesz egy gagyi indííí, es egy normálisabb is, trine azért mar el lehet vele lenni!

(#21609) malphitee válasza Madwe (#21605) üzenetére


malphitee
senior tag

Értem mesterem. Nekem 106cm es van, kérlek merd le centiméter pontossággal mennyire kell ulnom tőle , es oda húzom az ágy szélét. (Tenyleg)

(#21610) lukirobi válasza malphitee (#21609) üzenetére


lukirobi
tag

Hát azt én max 1.5 méterről nézném, a full HD meg a hd között nem látsz messzebbről különbséget :)
Amúgy én 55"-nál 2m-re ülök, és nagyon kényelmes, főleg minőségi forrásból (br.) származó filmek esetében :)

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21611) bolha23 válasza malphitee (#21608) üzenetére


bolha23
aktív tag

(#21612) GeneraL_XTX válasza oriic (#21586) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát akkor ki másé? :DDD szvsz bef@stak a perrel fenyegetőző Metropoltól ;]

(#21613) oriic válasza GeneraL_XTX (#21612) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja olvastam hogy keményen vissza akarnak vágni nekik.

Live-Die-Respawn

(#21614) malphitee válasza bolha23 (#21611) üzenetére


malphitee
senior tag

Ez jo hír akkor végre , kezd végre a sony a kedvemben járni , jó hogy meg adtam neki egy kis időt mielőtt lecserelem. Főleg hogy olvastam ma junius2 an bemutatják az új mortal kombatot ;) egyik favorit, remelem meg év végére megérkezik . Utána elmondhatom ott lesz a Project cars, driveclub, mk amik miatt kellett konzol, es végre nagyobb értelmet nyer majd a ps4 bekapcsolása naponta. GT7 meg kellene fog meg új cod es en mar boldog is leszek ;) + sw frissítés USB rol lejátszás hab lenne a tortán .

(#21615) caska1991


caska1991
tag

+1 :DD

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#21616) oriic válasza Elderath (#21559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, kíváncsi vagyok hogy streamelve lesz-e, és hogy mennyire laggol majd az előadás alatt a videó. :D

Live-Die-Respawn

(#21617) hudekira0


hudekira0
tag

Vigyétek a magyar storeból az INJUSTICEt hátha rájönnek, hogy tényleg ha értelmes akció van megy a digitális tartalom nincs 4500ft!!

(#21618) malphitee válasza hudekira0 (#21617) üzenetére


malphitee
senior tag

Nem a magyar vasarlokbol fognak rájönni szerintem hogy érdemes akció zni ;)

(#21619) gyuribácsi88 válasza lukirobi (#21610) üzenetére

Hát mondjuk az 55" hoz, kicsit közelinek találom a 2 métert, de hát kinek mi. Játszani oké az a 2 méter, de filmet nézni már nem annyira.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21620) Silent77 válasza gyuribácsi88 (#21619) üzenetére


Silent77
veterán

A legjobb távolság. Minden HD filmet onnan nézek.
Messzebbről elvesznek az apróbb részletek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21621) oriic válasza hudekira0 (#21617) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon jó ár érte, vegyétek vigyétek.

Live-Die-Respawn

(#21622) lukirobi válasza gyuribácsi88 (#21619) üzenetére


lukirobi
tag

Amikor játszok, akkor szerintem olyan 1-1.2m-re lehet lehetek tőle :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#21623) gyuribácsi88 válasza Silent77 (#21620) üzenetére

Öregek vagytok, nekem még jó a szemem, ;] csak játszani szeretek közelebbről.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21624) hudekira0 válasza malphitee (#21618) üzenetére


hudekira0
tag

a magyar storera-ra gondoltam nem általánosságban.
Mivel itt mióta megjelent a ps4 nincs igazán akció, nem úgy mint a többi régióban, ezért hátha látják értelmét itt is néha ilyenekkel kedvezni.
egy raymannek is örülnék 5ezerért :)

(#21625) malphitee válasza lukirobi (#21622) üzenetére


malphitee
senior tag

Most 1,5 méterre húztam a tv állványt a szokásos ülő poziciomhoz, merő szalaggal kímérve, nem közeli ez egy 106cm es tv nek? Azért megvakulni nem akarok. Szerintem madwe most beült a munka szobájába es kiszámolhatja nekem milliméter pontosságra.

[ Szerkesztve ]

(#21626) gyuribácsi88 válasza malphitee (#21625) üzenetére

Mindenki annyira üljön a saját tévéjétől ami neki kényelmes. Van aki 3 méterre ül egy 32" tv-től, mert neki úgy kényelmes, van aki 46" tv-t használ monitornak és azt nézi 60-80cm-ről, kinek mi.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21627) sittes79


sittes79
addikt

Nobody told Tesco...

Nobody told Tesco :)

[ Szerkesztve ]

(#21628) oriic válasza sittes79 (#21627) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az xbox 720 az tulajdonképpen egy Xbox 360 SLI.

;]

Live-Die-Respawn

(#21629) Newyorker válasza gyuribácsi88 (#21626) üzenetére


Newyorker
addikt

Én 3 méterre fexem az 55"tól :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21630) bognar110 válasza sittes79 (#21627) üzenetére


bognar110
őstag

OMG :O

(#21631) Def26 válasza sittes79 (#21627) üzenetére


Def26
félisten

Végül is a legtöbb játék 720p. :D ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21632) Maggio7 válasza Def26 (#21631) üzenetére


Maggio7
tag

:DD

(#21633) Def26


Def26
félisten

Ezt a bf hardline -t veszi valaki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21634) Elderath válasza Def26 (#21633) üzenetére


Elderath
őstag

Majd E3 reveal után kiderül. Abból a 6+ hónapos videóból nem ítélkezem egyelőre. Mindenesetre BFnek elég furcsa.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#21635) krx21 válasza Def26 (#21633) üzenetére


krx21
nagyúr

Én elgondolkodok rajta... A mostani BF nincs meg, erről meg sok mindent még nem tudni... Remélem tisztességes single is lesz benne, nem csak demo mennyiség...
Amit viszont azonnal az a the last of us remaster! :C Furcsállom, hogy 3 hét múlva itt van és semmi videó nincsen róla.. :F

(#21636) Elderath: Ne légy pesszimista...

[ Szerkesztve ]

(#21636) Elderath válasza krx21 (#21635) üzenetére


Elderath
őstag

Talán azért, mert nem jön 3 hét múlva :)

Sose volt dátuma, csak boltok írták ki. 0 Anyag van róla nem fog az jönni csak legjobb esetben nyár végén, de nem lepődnék meg, ha csúszna az is őszre.

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#21637) Madwe válasza malphitee (#21625) üzenetére


Madwe
nagyúr

Megvakulni nem fogsz, a fény nem veszít az erejéből (már ha nem nyeli el valami) e miatt pl az oculus és a project morpheus se károsabb a szemre, hiába van pár tíz centire!

A tv-t pedig onnan nézd ahonnan jól esik :) Csupán azt írtam egy 32"es tv-t 3m-ről nézni túlzás :D BTW itt ki lehet számolni az optimális távolságot átlagos szemmel, tökéletes képpel számolva. Pl ha beállítod hogy mekkora tv-d van 1080p-re kiírja mi az optimális, annál közelebb nem nagyon kéne ülni, ha átállítod 720p-re, akkor tudod hogy a két érték között a legideálisabb, hiszen ha a 720p táv környékén ülsz vagy messzebb akkor nincs értelme az 1080p-nek, de nyilván leginkább a környezet meg a kényelem a fontosabb, mindenesetre ezt is érdemes valamennyire szem elött :C tartani.

amúgy nincs ma már munkaszoba, pörög az absolute vodka, holnap céges kirándulás, ma ivászat :)

(#21638) krx21 válasza Madwe (#21637) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért ez a méret és felbontásból állapítom meg a nézési távolságot, a 4K-nál már nem működik...
Kíváncsi vagyok ki nézne 2 méterről egy 75"-os 4K-s TV-t hosszútávon??? Ergonómiailag igen fárasztó lehet...

[ Szerkesztve ]

(#21639) vg válasza krx21 (#21635) üzenetére


vg
addikt

A kampány részét a Visceral Games csinálja(az egész biztos jó lesz), a multit a Dice. Kizárt, hogy megvegyem, legalábbis egy fél évig tuti nem.

(#21640) Def26 válasza vg (#21639) üzenetére


Def26
félisten

Külföldi fórumokon is igy vannak vajon ezzel? Egyébként én is ezt gondolom. Nem hiszem, hogy első hetekben veszem, mert a bf4 elég szar volt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21641) malphitee válasza Madwe (#21637) üzenetére


malphitee
senior tag

Hat, ha te abból kiigazodni megtapsollak. Az az külföldi oldal ír láb távolságot meg nem is a rendes col méretek vannak megadva, hanem néha kettővel alatta, meg a ket csuszkanal a felső is lehet változtatni hiába választod ki az alapból nem is létező colt. 42" 106cm tvm van, nyilván fullhd nézd mar meg, vagy próbáld ki kalkulálni hogy 1080p nel mennyi elvileg a távolság , illetve ugyan az a méret 720p mellett es annak a kettő különbsége nek az átlaga mennyi ?

(#21642) boost


boost
addikt

Változni fog a PS+. Elöször is fixen minden hét első szerdán jönnek az új játékok, és következő hónapig tartanak. Nem lesznek ilyen csúszások / átfedések, mint most vannak. Másodszor minden hónapban minden platformra jön két új játék. Amik most vannak PS+ játékok, akár régebb óta is, Vitán van olyan, ami közel egy éve PS+-os, azokat most teljesen kivezetik (Legalábbis ezt nyilatkozta valami Sonys fejes). Ezért célszerű most letölteni őket, ha még nem tettük meg.

[ Szerkesztve ]

(#21643) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

falijja
Én is azt vártam,h megfingassa a kis boxom a graf aztán elmaradt a meglepetés...vagyis inkább visszanyalt a fallalt.. :U

Maggio7 és malphitee
Én sem nyugodtam bele a storyba és csalódottságom miatt utána néztem a dolgoknak....most már egyre biztosabb vagyok benne,h vagy a TV kukába való vagy az ott dolgozók érdemelnek egy nyakast,mert még egy tyubos gameplay videó is sokkalta szebb és élesebb képet ad,mint amit azon láttam...így visszagondolva nem is értem miért nem mentem vhogy be a beállításokba,h megnézzem,h milyen képbeállításokat használ a Ps...

Keresgéltem high bitrate-es gameplayeket a neten,hogy lássam,h a kis monitoromon hogy nézne ki ha rákötném végülis,de sajna nem nagyon találtam. :F ...
Valaki tud olyan oldalt ahol vannak letölthető nem tömörített gameplayek játékokból? :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21644) Elderath válasza vg (#21639) üzenetére


Elderath
őstag

Multit is visceral csinálja. Mondjuk sokan a DICEból már ott vannak náluk. DICE battlefrontot csinálja meg a mirrors edget. Meg gondolom a BF5öt már.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#21645) malphitee válasza Petya2900XT (#21643) üzenetére


malphitee
senior tag

Videorol sosem fog úgy at jönni , mintha ott lenne előtted , de ha nem elég hogy tapasztalatból vagy hárman minimum leírtuk hogy pont a fifa14 lett egy next Genes jatek ( sokan miatta konzolt cseréltek ) es nagy különbség van a boxhoz képest , akkor keress tovább hasznavehetetlen videókat . De egyébként ha mar videó rol láttad a különbséget mint amit elobe láttál akkor gondolatod milyen normális körülmények között . De meg mindig nem tudom mi történt ott a boltban. Azt nem hiszem hogy az eladók szándékosan beallitottak volna akar 720p be a gyárilag 1080p be futó ps4 et, nem érdekük . Annyira meg nem lehetett szar az a tv . De olyan nagyon nagyon közelről egy monitoron nem pixeles annyira mint TV-n azt ne felejtsd el. Ez olyan ha iPhone rol nézek egy streamet tuéles a kép, de ha TV-n nézem kicsit ocsmány a kép .

[ Szerkesztve ]

(#21646) vg válasza Elderath (#21644) üzenetére


vg
addikt

Dehogy, azok soha nem csináltak multit, nincs benne tapasztalatuk semmise. Szerk: a gagyi DS multit ne vegyük bele

[ Szerkesztve ]

(#21647) KingKress79 válasza Def26 (#21633) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Nekem nem tetszik ez a rabló-pandúr téma.

PS4: KingKress

(#21648) boost válasza boost (#21642) üzenetére


boost
addikt

Bocsánat, elírtam, nem minden hét, hanem minden hónap első szerdáján. És egy hónapig lesznek aktuálisak. :Y

(#21649) Dexar007


Dexar007
veterán

WD index teszt.

Give me your cum,bull!

(#21650) oriic válasza Dexar007 (#21649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélem senki nem ad az ilyen értékelésekre. (sem az origoéra)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.