Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) shunter válasza malphitee (#21750) üzenetére


shunter
aktív tag

Ismét... hehe :-) itt vered magad mekora pró vagy. Engem meg látatlanba leszarozol. Mikor írom h ok, majd meg nézzük mit tudsz meg nem tetszik? :-) áhhh, hagyjuk, nefárassz... :-)

(#21752) Cimbye


Cimbye
tag

Várom a kihívókat Halo-ban :DDD

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#21753) ImpersonatoR

Mibol gondoljatok hogy az uj cod jobb lesz mint a ghost ?
Ugyanugy meg van ra az esely h elrontjak. Bo2 utan a ghost valoban visszalepes volt hangulatban. Sokaig en is inkabb azzal jatszottam bo2 helyett de aztan ahogy telt az ido ugy tetszett meg egyre jobban a ghost is. Meg ugye jottek hozza a javitasok is. Dedikalt szerverek hianya egyebkent szanalmas egy ilyen jateknal de hat ez van. De ghost nal is be volt igerve minden mint most is h uj grafika meg jatekmenet stb aztan lattuk mi lett belole.

[ Szerkesztve ]

(#21754) Cimbye válasza ImpersonatoR (#21753) üzenetére


Cimbye
tag

Számomra mindegyik cod ugyanolyan :DD Semmi különbség nincs közöttük max annyi hogy más pályák vannak :D

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#21755) shunter válasza ImpersonatoR (#21753) üzenetére


shunter
aktív tag

Igazad van. Rosszul fogalmaztam. Akkor inkább úgy írom, h bízok benne. Új csapat, így nagyobb rá az esély.

(#21756) stilo18 válasza ForRedGlory (#21747) üzenetére


stilo18
addikt

Vigyázz mit mondasz, mert az én apukám erősebb, mint a Tiéd... :D

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#21757) Def26 válasza Cimbye (#21752) üzenetére


Def26
félisten

Haloban? Majd 2016 -ban. :D Szerintem az akkora durranás se lesz mint a titanfall. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21758) gyuribácsi88 válasza Def26 (#21757) üzenetére

Majd inkább 2018-ban, kb addig fogják hitegetni a játékosokat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21759) lukirobi válasza Cimbye (#21752) üzenetére


lukirobi
tag

van a barátlistádba olyan, aki halo 3-ban köröket ver rád szerintem...na mindegy :U (revan rlz. )

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21760) stilo18


stilo18
addikt

Hagyjátok már abba a "ki a nagyobb player" kommenteket!

Menjetek warozni, aztán kiderül!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#21761) malphitee válasza stilo18 (#21760) üzenetére


malphitee
senior tag

Mindenki azt hiszi optic player ;) közben senkit nem érdekel ki milyen , főleg hogy senki nem jatszik a másikkal kb, aminek lenne értelme , csak jönnek mondani az okosságokat ;)

(#21762) tDr1v3r válasza malphitee (#21761) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kiválóan leírtad magadat. :)

Most nem azért, de te miért jársz ide a topikba? Szándékos polgárpukkasztás, vagy komolyan is gondolod amiket írsz? Nem értelek...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21763) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#21762) üzenetére

Nem tud érvényesülni a játékban és feljön ide trollkodni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21764) tDr1v3r válasza gyuribácsi88 (#21763) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Remélhetőleg már nem sokáig...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21765) shunter válasza malphitee (#21761) üzenetére


shunter
aktív tag

Írtam egy véleményt a ghosts ról, nem is neked címezve. Te meg jöttél leszarozni + magadat fényezni, h mekkora pro vagy. Most meg itt magyarázkodsz. Tiszta vicc vagy. Ide jársz leégetni magad? Ezzel nincs is baj, mert legalább jót mulatunk rajtad :-)

(#21766) ForRedGlory válasza Cimbye (#21752) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Varom a kihivokat ivasban :D

(#21767) malphitee válasza shunter (#21765) üzenetére


malphitee
senior tag

Felcsapni? Annyit írtam hogy nem a játékkal van a baj, maximum te nem tudsz játszani , úgy látom nehéz ezt felfogni vagy értelmezni . Tökéletesen játszható a jatek mar . Neked kene belatnid ha nem megy te miattad vagy nem a jatek miatt , es ezt nem kene úgy ki fordítani a szavaimat hogy a végen meg engem pro playerezel le, miközben csak te nem tudsz játszani . Legközelebb mellozuk ezt es nem lesz vita, köszönöm . (Többiek értelmes hozzászólására meg végképp nem vagOk kiváncsi , nem unjatok meg? Nem hat meg sose. Főleg ha igazam van.

(#21768) vicces


vicces
addikt

na csesszétek már szét a topicot. inkább azt mondjátok meg xbox1 vagy ps4? ;]

:)

(#21769) Mister_X válasza vicces (#21768) üzenetére


Mister_X
nagyúr

ví jú - arra eddig töb exkluzív van, mint a PS4-re és Xbox Egy-re együtt ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21770) zzola válasza vicces (#21768) üzenetére


zzola
félisten

Vegyél Nintendót! :W

(#21771) tDr1v3r válasza vicces (#21768) üzenetére


tDr1v3r
veterán

pc me' négyká meg master race ;]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21772) vicces válasza tDr1v3r (#21771) üzenetére


vicces
addikt

akkor legyen, az xboxot választom :C

...

jól gondolom, hogy tökmindegy melyik konzolt választja a paraszt? ps4 természetesen jobban cseszteti a csőrömet..

:)

(#21773) Def26 válasza Mister_X (#21769) üzenetére


Def26
félisten

Olyan is... ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21774) tDr1v3r válasza vicces (#21772) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hja, exxklúzív címeket nézd hogy melyik érdekel 'szt az alapján válassz.

De én egyelőre maradnék az előző generációnál ha első konzol, lefogadom hogy a millióegy jó címmel nem játszottál...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21775) vicces válasza tDr1v3r (#21774) üzenetére


vicces
addikt

volt előző xboxom, még vagy 5 éve kb, de időm csak most lett rá. viszont konzolom már nincs azóta.

az exkluziv cimek merre vannak?
igazából ez a watchdogs is tetszik, meg nekem bejön a call of duty is. ezek meg mindkét konzolon mennek, csak mintha psen több játék is szebb lenne, legalábbis nekem úgy tűnik.
de pl a wolfensteinnél semmi különbséget nem látok.

:)

(#21776) sittes79 válasza vicces (#21775) üzenetére


sittes79
addikt

Vicces vagy...:) loooool mekkora.......... :)) :D :DDD

Más:

"az új Unchartedről is mesélt egy kicsit. Szerinte a játék grafikája magasan túlszárnyalja a „Quantum/Order/Division/” trióét, nevetségesen lenyűgöző trükkök és technológia áll a játék mögött. Az előzetes után, amit az E3-on bemutatnak, eláll majd a lélegzetünk. Egy másik illetékes, bizonyos Tidux azt állította, hogy a főszereplő továbbra is a közkedvelt Nathan Drake, a helyszín „trópusi”, a fejlesztők pedig kiválóan kihasználják a DualShock 4 képeségeit."

[ Szerkesztve ]

(#21778) stilo18 válasza sittes79 (#21776) üzenetére


stilo18
addikt

Iszonyat várom az új Uncharted-et... :)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#21779) mrterminator válasza stilo18 (#21778) üzenetére


mrterminator
aktív tag

MOst néztem a WD-t xbox360on barátomnál, szerintem ott meglepően jól néz ki.

(#21780) stilo18 válasza mrterminator (#21779) üzenetére


stilo18
addikt

Én, bár csak YouTube-on néztem, a PS3-ast is tisztességes munkának érzem..! .

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#21781) gyuribácsi88 válasza Tatyla (#21777) üzenetére

:DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21782) boost


boost
addikt

Tegnap délután óta játszok a Watchdogs-al, és el kell mondanom, hogy nagyonfasza. Pont AC4 szint, AC3nál sokkal jobb, de hozza a 4 szintjét. Nagyon faszán összerakta ezt az Ubi, ahhoz képest, hogy egy sorozat elso része. Gondolom AC4 hez hasonlóan egy ido után repetitívek lesznek a mellékküldik, de egyelore teljesen jó. A legjobban az online része tetszik. Aki még hezitál, hogy szar, stb, az nyugodtan ugorjon bele. Sokkal jobb a játék, mint amennyi negatív kommentet kapott.

[ Szerkesztve ]

(#21783) hudekira0 válasza boost (#21782) üzenetére


hudekira0
tag

teljesen egyet értek veled, és a grafika is szép. nekem annyi gondom van csak hogy a multy nem szokott menni mert nem csatlakozik a uplayre...

(#21784) Dexar007 válasza boost (#21782) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert nincs mas alternativa amivel jatszhat az ember.
De valojaban.: Egy sablonos,unalmas, szar fizikaju jatek ami idovel egyszeruen kifullad. En a 2. felvonas felenel hagytam abba, azota el se inditottam. Az osszes kuldetes arrol szol,hogy menj el ide,hekkeld meg,old meg. A sorrend meg a karakterek valtakoznak,de egyebkent semmi ujdonsag nincs benne.
70-80% kornyekere ertekeltek a jatekot ami teljesen realis,valojaban par ev esetleg honap mulva mar senki se fog emlekezni ra,esetleg arra,hogy mekkora reklamkampany volt mogotte.

Give me your cum,bull!

(#21785) shunter válasza boost (#21782) üzenetére


shunter
aktív tag

Egyet értek. Nekem tetszik, pedig abszolut nem vártam a cuccot. Ebbő kiindulva a már sokat említett hype nak se dőltem be. Én már a 3. fejezetnél tartok. Itt indul be a story. Én azt mondom elvárás volt a hosszú játék idő a gémerek részéről, és ez okozza az unalomba fulladást. Ezt a sztorit ami kurv@ jó, nem klisés, kicsit be kellett volna sűríteni. Ennek ellenére még mindig jó! Akár hol olvasok tesztet mindenki fikázza, szinte divatból. És mindenki ugyan azt fújja..
szar a vezetés/ érdekes én élvezem, jól tudom irányítani.
Nem törik az autó rendesen/minek? Ez nem szimulátor. Ha az lenne egy átlag üldözéshez kellene 5 autóba átszállás.
Nem lehet kocsiból lőni/ minek? Ott a hack elés, azért van
Szarok a zenék/szubjektív. Nekem sok van ami tetszik. Sőt volt egy olyan pillanatom ami nagyon idillikus volt. Kocsikáztam a naplementébe és egy tök hozzáillő soul zene ment. Nagyon fílinges volt. :-)

Vártam a game day iroda tesztet, de kivételesen csak klisé fikázást kaptam. Meglepődtem, de az OtherWorld teszt, eggyezett a véleményemmel. Havernak ajánlottam a wd t, kérdezte milyen. Magamtól mondam neki gta+splinter cell kombó. És még sincs semmi köze a gta hoz, az más, kezeljük is külön...

A sok negatív kritika se biztos h rossz neki. Így lehet a második rész még nagyobbat durran. Sőt a hype pénzt beleteszik a játékba

[ Szerkesztve ]

(#21786) fricci válasza shunter (#21785) üzenetére


fricci
tag

Igen, nekem is tetszik. Sajnos jelenleg elég nagy divat fikázni a WD-t, de erről nagyrészt az Ubisoft tehet a nagy hype-al.

Arra a kritikára hogy csak arról szól hogy menjünk valahova, hekkeljük meg vagy öljük meg, azt tudom mondani hogy igen, ez egy autós/hekkelős/lövöldözős játék ezért ilyen témájú küldik vannak. Egyébként szerintem igyekeznek változatossá tenni. A mellékküldetések pedig még változatosabbá teszik. Persze nincs benne városépítés és repülőszimulátor sem, mert ez nem egy olyan játék.

(#21787) Dexar007 válasza fricci (#21786) üzenetére


Dexar007
veterán

En nem divatbol fikazom, hetekkel a megjelenes elott megmondtam,hogy egy kozepszeru Sleepingdogs fele jatek lesz. ;]
Aki pedig GTA klont csinal,az nem csodalkozzon,ha a GTA-hoz hasonlitjak. Ha pedig ahhoz hasonlitjuk,akkor az osszes jobb volt mint a washdogs.Persze, el lehet vele lenni egy ideig,de majd nezzuk meg mi lesz belole par honap mulva. ;)

Give me your cum,bull!

(#21788) boost válasza Dexar007 (#21784) üzenetére


boost
addikt

Biztos így van, még nem tartok ott. Engem a sandbox játékokban a küldetések nem annyira izgatnak. AC4-nél is, GTA5nél is, és itt is azt tolom a legritkábban, csak annyit, amennyi a fejlődéshez szükséges. Másik kettőnél is elég jó volt, de itt tetszik a legjobban ahogy kapom a feladatokat. Sztori az ráér akkor, ha már meguntam a mellékküldiket. Pl GTA5 sztorija a végén már elég unalmas volt, a mellékfeladatok meg gyengék. AC4nél nem tetszett a multi, GTA5nél jó lett volna, de volt, hogy órákig nem tudtam elég számú partnert szerezni, trükközni kellett a csapatokkal, mert állandóan üres instance-ra dobott fel. Itt meg a kettő között van, jobb a multi, mint az AC4nél, de nem olyan jó, mint a GTA5nél, viszont cserébe 1-2 percen belül tudok játszani. Jó lesz ez, optimista vagyok, és már várom a második részt.

(#21789) shunter válasza fricci (#21786) üzenetére


shunter
aktív tag

Az Ubinak muszály volt tolni a wd szekerét mivel új IP, tehát kellet a hype. Régi motorosok, tudják mit csinálnak. Pozitív, negatív reklám, mind1, a lényeg, h beszéljenek róla. Viszont azt mondom, a tudatos vásárló nem dől be a hype nak. Aki meg vakon beleugrott, csak magára vessen.

(#21790) boost válasza shunter (#21789) üzenetére


boost
addikt

Én tudatos vásárlónak tartom magam, itt is vártam 3-4 napot, és vasárnap megvettem a játékot, mivel a metacritic 80feletti pontszámot mutatott a PS4 verzióra. Elégedett is vagyok vele. Idén ez a második PS4-es játékom a Trial Fusion mellett, tavaly pedig a BF4-et, és az AC4et vettem meg. Mind jó vétel volt. Ezt is bátran ajánlom bárkinek, hogy ugorjon bele. Jól fog vele szórakozni. A WD körüli hype-al egyeltalán nem foglalkoztam, sem azzal, hogy milyen videókat tesznek fel előzetesen a netre. Csak megjelenés napján a 80 feletti pontszámért figyeltem, hogy mit írnak róla, és mi lesz a metacritic pontszám.

[ Szerkesztve ]

(#21791) james001


james001
veterán

Jövőre jön az új Mortal Kombat: Mortal Kombat X
PS4/XOne,de olvastam hogy PS3/X360/PC-re is lesz.
Amúgy ez a zene alatta... Rohadtul nem illik oda...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21792) gyuribácsi88 válasza james001 (#21791) üzenetére

Ja én is azt hallgattam hogy mi a bánat az, nem tudom ki választotta azt a zenét, de jó nagy tökfej lehet.

Ettől függetlenül a játék rohadtul várós :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21793) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Thief demoról lehet valamit tudni?

Amúgy eltolták a Last of Us megjelenését :( :O

(#21794) shunter válasza james001 (#21791) üzenetére


shunter
aktív tag

Uhh, durva. Reméljük ilyen is lesz :-) Am nekem a zene is bejön, talán mert hiphop ot hallgatok :-)

(#21795) Dexar007 válasza james001 (#21791) üzenetére


Dexar007
veterán

Scorpion meg mindig magyar! ,, Gyere a papihoz" ;]

Give me your cum,bull!

(#21796) james001 válasza shunter (#21794) üzenetére


james001
veterán

Meghallgatok én is egy-két jobb hiphop-ot,de úgy értem hogy egy MK alá nem igazán illik az ilyen stílus. :N

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21797) Jakesz válasza Bencus88 (#21793) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem eltolták, hiszen nem is volt hivatalos megjelenési dátum, ahogy egyébként még most sincs. A június 20 meg az augusztus 12 is boltoktól származik.

(#21798) shunter válasza james001 (#21796) üzenetére


shunter
aktív tag

Értelek. Nálam stimmelt alá. Bár tény, egy kis Rock jobban illett volna hozzá.

(#21799) james001


james001
veterán

Amúgy ha már bejelentések,itt van a Homefront 2 bemutatkozó trailere is: Homefront 2 The Revolution Látszódik hogy E3 mindjárt itt van:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21800) oriic válasza james001 (#21799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont most tettem ki én is.

Az új Mortal jön minden gépre. PC-re is.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.