Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) pFEFErohni


pFEFErohni
tag

Ezt a Transistor-t próbálta már Valaki? Megérne 5.500at Wd-ig?! :)

ps4 Id: pFEFErohnii

(#21152) barcabome


barcabome
aktív tag

Tegnap létrehoztunk egy BF4-es klánt PS4-en.

Szívesen látunk mindenkit, aki PS4-en játszik a játékkal.

Elég gyakran fogunk együtt játszani, szóval egy aktív klánról van szó. Bár még csak ketten vagyunk, de tegnap toltunk is egy órát este.

Jó hangulat, lazulás, fun garantált. :DDD

Hungarian Redemption

Várjuk a jelentkezőket!

[ Szerkesztve ]

(#21153) falijja válasza barcabome (#21152) üzenetére


falijja
őstag

Én is benne vagyok egy klánban ....olyant nem lehet hogy klánok klánok ellen bf4-ben....? az ütős lenne..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21154) Bagan


Bagan
aktív tag

multheten felkerestem a Hireltech kft sony szervizt. elmondtam nekik, hogy nem mukodik a Ps4 joy R1 gombja megfeleloen. Szova tettem, hogy barmelyik sony boltba voltam, illetve felhivtam, mindenki bekerte magat a konzolt is.
Mondta nem is erti, miert kell a joy gariztatasahoz magat a konzolt és osszes tartozékat leadni. Masnapra hazhoz kuldte a futart, majd elvitte Pénteken a joyt. Mivel sok volt a munkajuk, nem tudtak elorebb venni a bevizsgalast. Ma sorra kerultem, és jott a mail, hogy holnap adjak a GLS futarnak a zsir ujat, és Péntekre itt van. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#21155) haddent válasza Bagan (#21154) üzenetére


haddent
addikt

Mondtam én, hogy ők jófejek :K

(#21156) Thodeus válasza pFEFErohni (#21151) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ha a Bastion-ből indulok ki amit korábban csináltak, akkor ez a Transistor se lehet rossz.

(#21157) gyuribácsi88 válasza Bagan (#21154) üzenetére

Jó ezt tudni, hogy vannak ilyen korrekt szervizek is, ha gondom lesz, akkor én is hozzájuk viszem el. Kösz az infót :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21158) Bagan válasza gyuribácsi88 (#21157) üzenetére


Bagan
aktív tag

Magyarok jatszanak meg a Cod Ghostal doki? Remelem meg mindig van estenkent full magyar lobbi :)

(#21159) gyuribácsi88 válasza Bagan (#21158) üzenetére

Játszanak ja, csak már alábbhagyott a lelkesedés s COD iránt, én is unom már. Most a wolfenstein the new order-t tolom, és brutál jó (legalább is nekem tetszik) ;)

Ja, meg mindjárt jön a watch dogs, szóval a COD pihen most nálam 1-2 hónapot.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21160) pFEFErohni válasza Thodeus (#21156) üzenetére


pFEFErohni
tag

Már jön lefelé! :) Videók alapján megüti a Child of light szintet!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#21161) malphitee válasza Bagan (#21158) üzenetére


malphitee
senior tag

Megy a COD igen, vegyél fel psn: mallphitee

(#21162) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Hihetetlen...a virágbolt kibővítette a profilját a kutyanézegetővel...és még hol vannak a kutyák megjelenése.. :(((

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21163) mrterminator válasza barcabome (#21152) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Gyertek minél többen :K

(#21164) shunter válasza Petya2900XT (#21162) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi az infót. Bár ez még csak tulipán. A magyar muskátlira még várni kell. :-)

[ Szerkesztve ]

(#21165) malphitee


malphitee
senior tag

Hol lehet először majd olvasni hogy júniusban melyik lesz az ingyenes psn plus -os jatek? Vagy ez nincs bejelentve csak egyszerűen június elsején megjelenik a store ban ?

[ Szerkesztve ]

(#21166) Nayrobi válasza malphitee (#21165) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jövő hét közepén derül ki és június 4-én lesz a következő frissítés, minden infót itt meg fogsz találni.

(#21167) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Azért ez a Watch_Dogs vírusvideó elég kemény lett ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#21168) lukirobi


lukirobi
tag

Csoda történt :D
Storeban fent van a WatchDogs ps4-es mindkét verziója, lehetőség van elővásárolni :)
Watch_Dogs Digital Classic Edition 21.850 ft.-

Watch_Dogs Digital Deluxe Edition 24.900 ft.-

A delux egy csomó pluszt ad, 3 új küldetés, új fegyverek, új perk-ek és skinek..

Sony 55w805+ps4+xone

(#21169) Mrdevil válasza nkAAA (#21167) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, ezt láttam múltkor, tetszik. Azért nem semmi mit promóznak mostanában egy játékot, milyen reklám kampányok vannak, mi pénzt nyomnak bele. Ezért mondják, a film ipar már régen lemaradt, de nagyon, hiába Avatar és társai, semmi pl egy COD-hoz, GTA-hoz képest. :K

lukirobi: jesszus, horror árak ezek, talán még egy WD-ért is

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21170) gianni85 válasza Mrdevil (#21169) üzenetére


gianni85
veterán

főleg egy WD-ért...
ám sehogy se jön ki logikusan ez az ár még 70$-ral számolva (sic!) átváltva és 27% ÁFA-val is "csak" 20ezer

[ Szerkesztve ]

(#21171) lukirobi válasza gianni85 (#21170) üzenetére


lukirobi
tag

sose dollárral számolj, ami kint 70 dodó, az nálunk 70 euró...ez mindig is így volt...most meg olyan fasza a forint, hogy 310 be váltják..és máris kijön az ár :D
Mindegy,a delux már bezsákolva, várom nagyon a keddet :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21172) gianni85 válasza lukirobi (#21171) üzenetére


gianni85
veterán

ez a $=€ szerintem hülyeség, akkor terjedt el, amikor még jobban állt a forint az euróhoz képest, és a hazai ÁFA-val terhelt dollár pont az eurónak felelt meg. Dollár jó ideje 225 körül mozog 225*1,27=286... ki is jön a korábbi euró

(#21173) nkAAA válasza Mrdevil (#21169) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Jaja, de ha megnézed, hogy egy-egy nagyobb játék fejlesztési költsége mekkora összegeket tesz ki, akkor még szép, hogy a hozzájuk kapcsolódó marketingköltségeket ilyen egyedi megoldásokra (is) fordítják.

https://twitter.com/nkaaa

(#21174) bulikavagyok válasza gianni85 (#21172) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az USD-EUR 1:1-es váltásához semmi köze a forint árfolyamának. Ez egy bevett (hülye:) ) gyakorlat az EU-ban, és mivel mi is uniósak vagyunk így nálunk az eurós ár számít. Egyébként nagyon durvák ezek az árak... :N

(#21175) fricci válasza bulikavagyok (#21174) üzenetére


fricci
tag

Hát ahhoz képest hogy a lemezes verziót meg lehet rendelni 16000-ért, az ár valóban a vicc kategória. Persze ahhoz nem kapok még + küldiket de cserébe el tudom adni később

(#21176) Madwe válasza gianni85 (#21172) üzenetére


Madwe
nagyúr

lehet hülyeségnek gondolni, ettől függetlenül bevett szokás, nézz meg bármilyen (leginkább IT-s) terméket, mind 1 dollár=1 euro x1.27 áfa miatt... Szállítási, vámolási költség szerintük, ami hülyeség, nem amerikában gyártják hanem kínában, akkor meg mi ez a plusz sarc? eu-ban ugyis megveszik és kizsákmányolnak, ennyi az egész... pláne egy digitális terméknél vicces ez az eljárás...

(#21177) sittes79 válasza lukirobi (#21171) üzenetére


sittes79
addikt

Értem én, hogy így veszed meg vmi kafatériában, de nem tudsz venni ezzel a kafateriával us store feltöltőt, mert tényleg fáj ez az ár. :)

De valszeg MM-ben nincs us kártya :)

Lemezest veszem 16.800-ért jó kis hűtőmágnes+pólóval ami jó lesz az asszonynak..:)

(#21178) bulikavagyok válasza fricci (#21175) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...és nyilván el is fogom/fogjuk adni később max 5-6 ezer bukóban! :))

(#21179) vg válasza bulikavagyok (#21178) üzenetére


vg
addikt

Csúdajó biznisz ember vagy... :D Szerk: én meg nyerek rajta 5-6 ezret...

[ Szerkesztve ]

(#21180) fricci válasza bulikavagyok (#21178) üzenetére


fricci
tag

nyilván :D :C

(#21181) InterFox válasza lukirobi (#21171) üzenetére


InterFox
senior tag

Nem eladási árral (380 font) kell számolni?

PSN ID: interfoxthedead

(#21182) DonDennis


DonDennis
senior tag

Aki használ közületek gameplay rögzítésre eszközt az mit használ, én az Elgato és ugye spilitter-n gondolkozok, és a neten is ebből találtam a legtöbb feltöltést. Esetleg van aki mást használ és elégedett vele? Köszönöm.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#21183) gyuribácsi88 válasza DonDennis (#21182) üzenetére

Én a share gombot használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21184) Madwe válasza DonDennis (#21182) üzenetére


Madwe
nagyúr

HDCP-t ki lehet már kapcsolni, nem kell splitter...

(#21185) hudekira0 válasza DonDennis (#21182) üzenetére


hudekira0
tag

én az avermediáról hallom egyébként a legtöbb jót, és tesztet, a magyar youtuberesek is ezt használják, és nekik vannak tesztjeik is, az otherworldnek pl több is, és ők is nagyon megvannak vele elégedve.

(#21186) zzola válasza hudekira0 (#21185) üzenetére


zzola
félisten

Persze, mert az olcsó. Az Elgado azért jobb...

(#21187) lukirobi


lukirobi
tag

Aki esetleg új joy beszerzésén gondolkodik, itt most nagyon jó áron kap :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21188) DonDennis válasza gyuribácsi88 (#21183) üzenetére


DonDennis
senior tag

Le is teszteltem most, hogy mondtad csak ki akarom menteni USB-re, hogy meglessem PC-n milyen a minőség ,mert ugye elvileg a Capture Galleryben van egy ilyen lehetőség, hogy Copy to USB Storage Device csak nem ismeri föl az pendrive-t, formázni kell vagy ennek mi a módja, hogy felismerje? Mert berakom mind1 melyik USB-be elöl egyet villan de amikor rámegyek, hogy Copy akkor The USB storage device is not connected.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#21189) hudekira0 válasza DonDennis (#21188) üzenetére


hudekira0
tag

nem mindegy hogy fat vagy ntfs a formátuma

(#21190) Tegla80 válasza DonDennis (#21188) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem is"fat32" vel próbálkozz,ha nem arra lenne csinálva. ;)

3nap pihi és 1 nap ittlét után ismét"nyaralni mentem".
ezt "odaát" érte el :C . No comment,csak szimplán köszi :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#21191) DonDennis válasza Tegla80 (#21190) üzenetére


DonDennis
senior tag

Igen köszönöm, ezzel már simán felismerte fel is másolta meg is néztem gépen, nem rossz a minőség bár csak 720p és hang sincs hozzá:D gondolom valamit a beállításba kéne művészkedni, hogy jó legyen vagy 1080p mondjuk ( vagy azt nem lehet?) bár azt nem találtam meg a share settingsbe eddig sehol.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#21192) fricci válasza DonDennis (#21191) üzenetére


fricci
tag

úgy tudom hogy 720p-ben rögzít és az nem állítható

(#21193) Neoteric válasza zzola (#21186) üzenetére


Neoteric
addikt

Mitől jobb? (komolyan kérdem)
Ez a mostani AVerMedia kártyám max 60mbit-es video bitratet tud 1080p-n + 256k-s audiót rögzítés esetén, ami youtubera bőven sok. Streamelni max 20mbit-es video bitrattel tudok + 256k audio. Sajna a netem előbb véget ér, úgyhogy nekem ez is sok.
Egyedül azt hiányolom, hogy PC-ről usb-s headsetről is tudjak hangot felvenni. Meg lehet oldani, de trükközni kell hozzá, jobban örülnék ha csak egy kattintásba kerülne a beállításoknál.

PSN: ne0teric_sAN

(#21195) hudekira0 válasza Madwe (#21194) üzenetére


hudekira0
tag

Én várom, ps+al letesztelem és úgy eldől hogy megéri-e ,bár egy dirtnek jobban örülnék engem valahogy az fogott meg.

(#21196) Doma88


Doma88
tag

Hol lehet itthon külföldi (USA) accounthoz PS Plus kártyát venni? Eddig ahol néztem mindenhol csak magyar volt. Külföldről lehet csak beszerezni?

(#21197) Garada válasza Doma88 (#21196) üzenetére


Garada
őstag

Én csak UK-t láttam.

(#21198) Tatyla válasza Doma88 (#21196) üzenetére


Tatyla
őstag

például itt

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#21199) zzola válasza Doma88 (#21196) üzenetére


zzola
félisten

Itt lehet vásárolni felárral! Megbízható!
Én amazon.com-ról szoktam venni, tényleges áron...

(#21200) moltam88 válasza zzola (#21199) üzenetére


moltam88
tag

Én is innen szoktam venni, csak UK-hoz. A 35 GBP-s 320 Ft/GBP-re jön ki, ami kedvezőbb mint a valuta árfolyama, szóval nem panaszkodom :) USA viszont tényleg drágább.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.