Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) sittes79 válasza ForRedGlory (#21349) üzenetére


sittes79
addikt

Igenis, tanulok Nagyuram, igyál egy jóféle páleszt és relax...:)

Más: konzolokszervize-től ki rendelt watch dogs-ot? Jó lenne ha holnap kihoznák!

(#21352) vg


vg
addikt

Olyankor mi van amikor hirtelen kilöki a lemezt és kerreg a lejátszó? :F

(#21353) gyuribácsi88 válasza vg (#21352) üzenetére

Hát ha a bf4-et lőtte ki akkor :DDD ha meg mást azt :( tudom

Áramtalanítani kell meg oldalra fordítani egy pillanatra, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21354) vg válasza vg (#21352) üzenetére


vg
addikt

Megoldottam, fejre kell állítani, megrázni és az asztal szélére kell tenni a gépet, mert a lemez kiadó gomb beragad. Ez milyenmár bazzzzzzz. Ha megnézed a gép alját, ott elől a lemez kiadó gomb alatt van egy kis csík, annak le kell lógnia az asztalról.

[ Szerkesztve ]

(#21355) zzola válasza Def26 (#21344) üzenetére


zzola
félisten

Weben PS3-ra engedi megvenni, PS4-re miért ne engedné? HA nézik az IP-t, az nekünk nem igazán jó... :W

(#21356) fricci válasza sittes79 (#21351) üzenetére


fricci
tag

Én tőlük rendeltem, minap beszéltem velük és azt mondták hogy vidékre is kiszállítják holnapra. Egyelőre ezügyben szkeptikus vagyok mert nem jött sms a futárcégtől hogy már náluk lenne a cucc (máskor előtte való nap már kaptam az sms-t a futártól hogy holnap érkezik).

(#21357) semetka válasza fricci (#21356) üzenetére


semetka
őstag

Én felhívtam a gameshopot mert nem érkezett még visszaigazolós e-mail. Bundle-ba rendeltem és azt mondták h a bundle nem érkezett még meg. Közben platinumnál meg raktáron van azt írják.Remélem a héten megérkezik mert ha nem lemondom és rendelem a platinumtól.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#21358) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Aki esetleg éjszakai WD megjelenéskor veszi a játékot (vagy digitálisan) megköszönném,ha írna róla pár szót,ha gépközelbe kerül...:)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21359) lukirobi válasza Garada (#21334) üzenetére


lukirobi
tag

Majd a játékban kell :)

Nah, már csak egy óra elvileg :)

#21358) Petya2900XT : leszünk itt páran, én nyomatok egy twich-et is majd :)

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21360) Petya2900XT válasza lukirobi (#21359) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Egy linket megköszönnék...egy néződ akk már tuti lesz.. ;]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#21361) shunter


shunter
aktív tag

Találkoztatok ezzel a hibával?

Frankón bejön a menü, tudok lépkedni ide-oda. De ha rámegyek valamire pl. lemezes game, letöltött game, web böngésző stb... nem nyitja meg. Be nem fagy, csak nem nyitja meg (beragad). Home gombra csak úgy reagál, h kirak egy áthúzott kört, a jobb felső sarokba. Ha várok 2percet utána enged léptetni de ismét "beragad" az indított app. Ha ki akarom kapcsolni, nekiáll villogni a fehér led és ennyi. Nem kapcsol ki. Pedig vártam kb 30percet is.

Ezután áramtalanítom, bekapcsolom, Safe mode-ba indul. Leelenörzi a rendszert, betölt és minden jó. Indít mindent elsőre. 10 indításból 1-szer csinálja ez.

Ötlet?

(#21362) haddent válasza shunter (#21361) üzenetére


haddent
addikt

Hát most így tiprre esetleg szar hdd? Próbáld meg újrarakni, formázni a gépet!

(#21363) lukirobi válasza Petya2900XT (#21360) üzenetére


lukirobi
tag

Majd ITT lesz, addig rayman, már csak 12 lums kell :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#21364) shunter válasza haddent (#21362) üzenetére


shunter
aktív tag

Köszi a tippet. És újrarakni hogyan lehet?

Ha jól emlékszek az előző frissítés óta csinálja. Arra gondoltam, hogy megvárom a következő update et. Hátha az rendbe rakja. Úgy hallottam Jun 4. -én jön, igaz ez?

(#21365) Thodeus


Thodeus
aktív tag

US storeból a resogun is ki fog kerülni a stick it to the mannel 06.03-mal az ingyenesből. Lehet spekulálni, hogy akkor 2 új cím fog bejönni és akkor az egyik talán egy nagy. E3-ra való tekintettel nem is volna annyira hülyeség. Na majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#21366) Cimbye


Cimbye
tag

Lukirobi itt van a fulemen pontban 0:00-kor Zuglo UPC NET megadta magát :D (Digi rulez :D)

PSN:HUN-Cimbye Xbox live:HUN Cimbye PS4,Xbox One,iPhone 5 HALO RULEZ!!!

(#21367) Def26 válasza zzola (#21355) üzenetére


Def26
félisten

Megtudtam venni csak letölteni nem engedi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21368) zzola válasza Def26 (#21367) üzenetére


zzola
félisten

Mert még nem jelent meg...szerintem.

(#21369) lukirobi válasza Def26 (#21367) üzenetére


lukirobi
tag

Nekem le van töltve, magyar store-ból, viszont ott a lakat rajta..
Meg most látom, van külön season pass 6 ezerért..azért rohadjanak meg, hogy a 25 ezres deluxe edition-be nem fért ez bele már..
Na, kíváncsi leszek, mikor lehet vele játszani, nem is baj, hogy éjjel elment a netem, tuti széttörtem volna valamit, hogy itt szenvedek a semmiért :D
És még a 25 ropit sem vonta le az accrol...

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21370) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Tegnap nyomattam estig a WD-t PS4-en, nem lett ez olyan rossz. El lehet mojolni a városban, HUNosítás jó lett, nagy örömömre, és teljes. Grafika: karakter modellek néhol pécsékok, de összességében maga a város, főleg az esti esős részekkel, elviselhető lett, persze köze nincs az anno E3-as videokhoz, de ezt már tudtuk. Autók, motorok, nem rosszak, sőt még szidták a fizikát is, hát szerintem az sem olyan rossz, egy ilyen játékhoz képest, GTA szerű, nem lesz benne egy DRIVE Club vezetés élmény. Az egész játékon érezni a sok melót, ez a sok NPC profil szinte elképesztő, mindenkinek van kb egy kis rövid pár soros élet története. Van kis fejlődési rendszer is, XP szerzés, stb. Multi részét nem nézhettem tegnap, arról nem tudok nyilatkozni. Liszenszelt autók nincsenek benne, csak hasonlók az eredetihez, bevett példa ez is, ilyen játékokban. Történet is egyenlőre jó, nem hiába akar/t ebből a UBISOFT filmet csinálni, szerintem lehetne is, egy jó kis látványos akció múvi ebből. Talán az autó/motor hangok nem igazán voltak tökéletesek. Ezek voltak az első pár órás benyomások.......
Mondjuk azt azért nem garantálom, hogy 3-4-5 hónap múlva nem fogom eladni, mert ha vége az összes küldinek, meg talán sok mellék küldinek is, nem biztos, hogy a multi része le fog kötni sokáig, ez majd elválik.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21371) boost válasza Mrdevil (#21370) üzenetére


boost
addikt

Köszönjük, ilyen review-ra vártunk.

(#21372) gianni85 válasza lukirobi (#21369) üzenetére


gianni85
veterán

Ez legyen a legkisebb problémád ;)

(#21373) haddent válasza Mrdevil (#21370) üzenetére


haddent
addikt

Akkor most mondd el, hogy te tegnap délután estig hogy toltad ps4 -en mert kell olyan ismerettség :DDD

(#21374) Mrdevil válasza haddent (#21373) üzenetére


Mrdevil
addikt

Titok...... :DDD ;] ;)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21375) gianni85 válasza gianni85 (#21372) üzenetére


gianni85
veterán

illetve a legnagyobb, benéztem :D

Remélem július végére már dobálják az emberek 9-10ezer körül a használt WatchDogs lemezeket aprón és más oldalakon.

[ Szerkesztve ]

(#21376) bulikavagyok válasza haddent (#21373) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elég, ha van egy boltos ismerősöd, vagy egy boltod..:D Ők már 24-én megkapták, legalábbis akitől én vettem ezt mondta..

(#21377) haddent válasza bulikavagyok (#21376) üzenetére


haddent
addikt

Igen gyanús, mert nekem is jött az email, 24- én, hogy a futárnál. Hívtam is a futárt, hogy hééé hát naaaa vagy esetleg elmegyek én akár a központba is .. de nem tetszett nekik az ötlet :O

(#21378) bulikavagyok válasza haddent (#21377) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elmentél volna a depóba is érte? ..gondolom a távolság sem lett volna akadály! :C

(#21379) bolha23 válasza Mrdevil (#21370) üzenetére


bolha23
aktív tag

Amiért már tegnap nyomtad, ma megyünk és kihekkeljük belőled az összes dollárodat. :D

(#21380) sittes79


sittes79
addikt

Reggelt :)

amazonon inFAMOUS: Second Son Standard Edition 35 dodó!

Jajj sorry benéztem csak a dobozos sajnos :(

Más: konzolokszervize vidék watch dogs ügyileg tud valaki valamit mondani? Nem érem el őket....

[ Szerkesztve ]

(#21381) Mrdevil válasza bolha23 (#21379) üzenetére


Mrdevil
addikt

Várlak szeretettel titeket egy kávéval. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21382) malphitee


malphitee
senior tag

Szerintem az elég meredek hogy itt egy játékért depresszióba vagytok napokig hogy meg nem tudtok vele játszani .. Majd meg jön mikor meg jön , meg letölthető meg el indítható mikor ott lesz az ideje , azért eret ne vágja tok miatta, hogy vesztek 25K ért egy játékot plusz 6000 ért season passt, (ps4 gép 1/4 ára) ez a legnagyobb baj inkább , mert addig fogjak csinálni ezt a jatek fejlesztok amíg veszi a sok marha . Ha nem vennék simán nem itt tartanánk .

[ Szerkesztve ]

(#21383) moltam88 válasza semetka (#21357) üzenetére


moltam88
tag

Mikor én Infamous bundle-t rendeltem platinumshoptól, ott is késett 1 hetet, ugyanígy: azt mondták nem kapták meg a sony-tól időben a szállítmányt.

Más:
Megjöttek az első Watch Dogs kritikák: [link]
Szerintem nem rosszak a pontszámok.

(#21384) front3r válasza malphitee (#21382) üzenetére


front3r
őstag

Én pl. a legolcsóbb helyről veszem meg, ha az is jó. Vagy ha nem érdekel annyira az adott cím, akkor használtan megveszem. Az biztos, hogy nem veszem meg a legdrágább helyről, főleg PSN-en, ahol el sem tudom adni a játékom. Maximum indie címeket.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#21385) Def26


Def26
félisten

Us store -os watch dogs -ban van Magyar felirat?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21386) pFEFErohni válasza Def26 (#21385) üzenetére


pFEFErohni
tag

Állítólag nincs!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#21387) vg válasza front3r (#21384) üzenetére


vg
addikt

Tényleg kurva sok egy darab játékra az a 32ezer forint. Annyira jó, hogy nem tapasztalom meg, hogy milyen érzés mikor az újonnan megvásárolt 22ezres Wolf egy hét múlva már aprón virít 11500-ért. :DDD (szerk: igen, tegnap ennyiért árulta valaki)

[ Szerkesztve ]

(#21388) haddent válasza malphitee (#21382) üzenetére


haddent
addikt

Mennyivel jobb lenne ha mi is 1 játékkal játszanánk tavaly október óta viszont cserébe sírnánk, hogy jöjjön már a törés, hogy vigye a másolt játékokat. Hát tiszta szerencse lenne, ha a pc után a konzolt is szétcseszné ez a hozzáállás. Egyéként 4 nappal megjelenés előtt biztos, hogy simán metróztam volna egy fél órát oda meg egy felet vissza, hogy megkapjam "ingyen", bérlettel. De még lehet, hogy azt a liter benzint is megérte volna és ott lettem volna, mintha magyar store -ból vásárolom meg. Csak 4 nappal előbb és dobozosan.

vg ne értsd félre, valóban k**a sok ez a ~20 ezer egy játékért, de ha azt nézem, hogy 10 évvel ezelőtt pc -re már bőven 10k felett (~12k) volt egy játék, akkor szerintem akkoriban az úgy húzósabb volt még ennél is. Nem újdonság a lehúzás, csak pc -re manapság ingyen utánnaddobják a portot, csak vegye meg valaki

[ Szerkesztve ]

(#21389) temes69


temes69
aktív tag

nekem megérkezett a WD konzolvilágtól. kaptam egy pólót is meg posztert meg egy kódot amit ha beváltok kapok új rucit meg a kocsik nehezebben törnek. a póló persze L-es ami nekem kicsi, mindegy majd valamelyik havernak adom :)

(#21390) >Deego..


>Deego..
senior tag

Elég váratlanul, de megérkezett a Perfect Arsenal Phantom szett DS4-re.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#21391) gianni85 válasza malphitee (#21382) üzenetére


gianni85
veterán

Ha valami kiemelkedő játék lenne, ne adj Isten system seller PS4 exkluzív... de ne egy WatchDogs :D Persze ízlések és pofonok. 7 éve mikor még tanultam, akkor én is pörögtem ilyenen, jelenleg meg minden gondom nagyobb annál, hogy hozza-e a futár a játékot :)

(#21390) >Deego..
szép. mobilnetesek örülhetnek ezeknek az óriási beágyazott képeknek :D
Ha az alsó képen látható módon használod, elég lett volna a Vortex-et venned :K

[ Szerkesztve ]

(#21392) lukirobi válasza vg (#21387) üzenetére


lukirobi
tag

De azt sem, hogy milyen érzés vele játszani megjelenés pillanatában, tehát az éremnek két oldala van..én meg pl. sosem adom el, amit megveszek, tegát ezért (is) jobb a storeos.

De ezeken a körökön már túlvágyunk szerintem itt igen régóta, szóval örüljön mindenki annak, amivel tud játszani azt csók :)

Amúgy most meg karbantartás van vagy mi a szösz, szal még mindig várok/várunk :)

(#21388) :R

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#21393) vg válasza >Deego.. (#21390) üzenetére


vg
addikt

Nekem is ilyen zöld volt, rajta volt egy hétig. Aztán leszedtem azt a zöld gumit róla, de úgy is magas. Játszhatatlan ezekkel, szerény semmirekellő és senkit nem érdeklő véleményem szerint. :)

(#21394) >Deego.. válasza vg (#21393) üzenetére


>Deego..
senior tag

Számomra kényelmes, magasságra is teljesen megfelel.

#21391 gianni85

Ez még alakul természetesen, de leginkább így fogom használni.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#21395) haddent válasza >Deego.. (#21394) üzenetére


haddent
addikt

Lehet tudni, hogy miben végződik az a kábel? Elég komolynak tűnik a csati meg mindene :Y

(#21396) >Deego.. válasza haddent (#21395) üzenetére


>Deego..
senior tag

:U Takstar Pro 80

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#21397) malphitee válasza vg (#21387) üzenetére


malphitee
senior tag

Addig ilyen áron fogjak adni a játékokat es a külön megvásárolható season pass ot hozza amíg vesznek a buta emberek 32000 ért játékot es depresszió sok is napokon at hogy meg mindig nem tudnak vele játszani . Csak nekik köszönhetjük ezeket az árakat senki másnak . Ha ez nem lenne , simán 14-15 lenne újonnan egy jatek season pass al együtt , használtan meg 8-9K... Hat köszönöm " buta embereknek" .
Es itt most nem az anyagiak rol van szó , mert ha valakinek van pénze nem kell feltétlen retardaltnak is lennie.
Illetve ha mar pont wd nel vagyunk egyáltalán nem tud a jatek annyit amennyire ezt behypoltak. En pl meg sem fogom venni akkor se ha telnek a hónapok es lesz használtan 7ezerert..

(#21398) sittes79


sittes79
addikt

Jelentem konzolokszervizétől megjött a WD(Pécs), xl-es pólóval végre :) Igaz az 1000 huf-ot nem vonták le :( de állítólag megkapom valamikor valahogyan...

(#21399) fricci Semmit, hívott a futár, hogy itt van 1 perc múlva, mikor leraktuk akkor jött egy sms.

Kicsit lehetnének rugalmasabbak is, hogy legalább 15-20 percel előtte telefonálnak, esetleg előtte nap küldenek valamit....

Atom a póló..:)

[ Szerkesztve ]

(#21399) fricci válasza sittes79 (#21398) üzenetére


fricci
tag

áhh, zsír. akkor még ma kiszállítják.

Te kaptál előtte bármilyen jelzést/sms-t/fuvarszámot vagy egyszercsak csengettek?

(#21400) malphitee


malphitee
senior tag

Erről beszélek , nagyon nevetséges , remeges esetleg jelentkezik valamelyikotoknel? Remelem most mindenki megkapta , es abbamarad a wd téma a fórumban mert jobban hypoljatok, mint maga a készítők . Sok embernek nincs kedve egész nap ezt olvasni, mindenkinek az élmény beszámolóját a játékról es kinek mikor érkezett meg, milyen gatya volt a futár on , hany irat játszott mar vele. Remelem észre veszik magukat akikről szó van .

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.