Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) krx21


krx21
nagyúr

Wolfenstein: The New Order PS4 konzekvencia:
A PC változat nem részletesebb és a sebesség is tökéletes...

Wolfenstein: The New Order | PC vs PS4 vs Xbox One

Wolfenstein: The New Order PS4 vs. Xbox One Frame-Rate Test

(#21202) Madwe válasza krx21 (#21201) üzenetére


Madwe
nagyúr

És ps-en és x1en múködik rendesen a megatextúrázás, pc-n nem, lassan tölt be a textúra..

(#21203) gyuribácsi88 válasza Madwe (#21202) üzenetére

Igen, valóban, de nem nagyon zavaró. Én Pc-n tolom, nem nagy szám a grafika, de kárpótol érte a játékélmény. Nekem nagyon tetszik :K

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21204) malphitee válasza krx21 (#21201) üzenetére


malphitee
senior tag

Hat nem tudom. Szerintem simán átjön a videó bol hogy PC-n a leg élesebb a kép , az elso videó összehasonlításban a grafika is szebb.. Mondom ezt ugye hogy se pc- se wolfom nincs, azaz teljes elfogultság mentesen .

[ Szerkesztve ]

(#21205) stilo18


stilo18
addikt

Srácok jött valami infó a következő havi plusrol?
Megint ilyen indie játék lesz?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#21206) gianni85 válasza stilo18 (#21205) üzenetére


gianni85
veterán

PS4re 99.99% hogy igen

(#21207) malphitee válasza stilo18 (#21205) üzenetére


malphitee
senior tag

Attol tartok en is hogy valami ezer forintos semmirekellő játékot kapunk megint, tízen akárhány ezrest meg úgy sem adnak ..:) felesleges várni rájöttem , pedig érdekelt engem is.

[ Szerkesztve ]

(#21208) Tegla80 válasza malphitee (#21207) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar ezerszer megbeszeltuk,h a "nincs"bol,nem sok mindent tudnak adni meg igy az elejen........... :U (ha lenne ps3ad is,csak vigyorognal Te is az oromtol,h ott pl tavaly mik jottek )

Nem sikerult meg a box-ra csere??
(drukkolok,mert nem valo neked ps4,csak a box a temerdek exrtaival amit ingyibe adnak melle ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#21209) gianni85 válasza malphitee (#21207) üzenetére


gianni85
veterán

PS4en a multihoz kell a Plus. Minden "ezer forintos szar" ajándék. Bár van egy olyan érzésem h Sanyi talán rá fog kontrázni MSre aki bevezeti Oneon is a games with goldot

(#21210) malphitee válasza gianni85 (#21209) üzenetére


malphitee
senior tag

Ezzel nem mondtál semmi újdonságot , en is csak a multi miatt vettem plust, nem a kis picsa ajándék játékok ért ;)

Más : driveclub egyre jobban tetszetős most néztem több videót is TV-n róla , pálya grafika , autó grafika jo, autohang nem az igazi, (pl pagani zonda hangja vs project cars zonda) ég es föld persze PC részére , illetve nekem tűnik csak úgy hogy olyan a jatek mintha egy hatalmas "demo" autos jatek . Úgy értem csilivili autó, táj, jo kocsik, csak egyszer azt veszi észre az ember magán hogy nem jut előrébb a játékban , azaz nem tudja elozgetni a kocsikat. Észrevettem ezt aztán tudatosan figyeltem , egyik tesztelo tok jól vezetett, es a 4 videó alatt le előzött 3 kocsit, mindig az előtte levőt persze. Ez azért elég meredek, hiába vezet jól de az autók úgy mennek előtte hogy nem tudja be előzni .

[ Szerkesztve ]

(#21211) malphitee válasza malphitee (#21210) üzenetére


malphitee
senior tag

Akit érdekli a driveclub, nézzen meg egymás után pár videót , aztán mondjatok el ti hogy látjátok ezt a szerintem "demo" autokazast. Remelem nem így lesz ez majd élesben , Viszont ha az egész fejlesztő csapat online játszottak együtt a videókban , akkor érthető hogy mind tud vezetni, de ha gép ellen ment mindig az adott jatekbemutato akkor baj van ;)

[ Szerkesztve ]

(#21212) vonSux válasza malphitee (#21211) üzenetére


vonSux
őstag

mi baj lenne? max nem veszed meg. nagy ügy.

(#21213) Madwe válasza malphitee (#21211) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igazából nekem szimpatikusabb az hogy ha csak ai ellen megyek azt is kihívás leelőzni, nem feltétlen kell mindig első legyek, persze ehez a rendszer is olyan kell legyen ami nem csak az első 3-at jutalmazza - driveclubban ilyen lesz... Ami még nagyon tetszik az a vegyes pályák, tehát nem verseny van, vagy drift race, vagy speed point egy pályán, hanem bizonyos szakaszon verseny, van olyan szakasz ahol driftelni kell és van ahol pl speed pointot mér - engem ez meggyőzött a social klubbos részével együtt... Ha az autók fizikája vezetési élménye is jó lesz, s ne adj isten Logi DFGT kormányt is támogatja - fejlesztői videóban csak a thrustmasterről volt szó - akkor egész jól elleszek vele a gt6/7 prologueig vele, project cars-al egyetemben :D

(#21214) malphitee válasza Madwe (#21213) üzenetére


malphitee
senior tag

Carrier módot en is ki pörgetem majd, néha meg online leszek, de ha teljesen meg lesz a carrier akkor onnantól csak online lesz úgy is. Az irányít hatósággal nem lesz baj, videó bol is átjön ahogy viselkedik az autók . De PC nálam az várandósabb, de ha nagyon bejön DC akkor meg veszem azt is. PC jobb élménye lesz mint forzanak, vagy bármelyik másnak , maximum gt7 tudja majd felülmúlni. PC lesz nálam legalábbis a tuti befutó mindenben nagyon erős .. Gt6 nem veszem meg , csak gt7.. De mire az kijön , mar világbajnok leszek PC Ben ;))

Remelem DC alá be tesznek erős szervereket. Amennyit késett es amekkora hype van alatta, biztos hogy az userek 80% letolti, es online megy, ha csak kipróbálása szinten is.. Es a szerver majd kapja az ívet akkor.

[ Szerkesztve ]

(#21215) ForRedGlory válasza krx21 (#21201) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért PC-n a legszebb, leszámítva az átvezetőket, mert az nem számít. Utána PS4 majd Xbox szerintem.

(#21216) krx21 válasza malphitee (#21204) üzenetére


krx21
nagyúr

és (#21215) ForRedGlory:
:N
Gondoltam, hogy a erősebb kontraszt beállítás a PC-n sok mindenkit megtéveszt, ne hagyjátok magatokat, az mindenhol állítható... Csak a felbontás, a textúra és a poligon részletességet figyeljétek, az igencsak egyforma... Az ilyen kontraszt különbségek nagyon sok mindentől függnek, pláne hogy a kimentett felvételen éppen hogy látszik stb...

(#21217) Newyorker


Newyorker
addikt

SKacok most nézem, h a kontroller ledje pár napja zöld :S de régebben kék volt :S mi az oka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21218) gianni85 válasza Newyorker (#21217) üzenetére


gianni85
veterán

nincs véletlenül végig töltőn?

(#21219) boost válasza Newyorker (#21217) üzenetére


boost
addikt

nem járt feléd egy másik kontroller? Vagy nem váltottál másik userre?

(#21220) gianni85 válasza boost (#21219) üzenetére


gianni85
veterán

ahhoz egyszerre min 3 kontrolernek aktívnak kellene lennie, nem?

Player one is blue, player two is red, player three is green, and player four is pink

Nekem narancs szokott még lenni, ha töltöm kikapcsolt gép mellett, és talán akkor volt zöld mikor töltőn volt teljesen feltöltve

(#21221) Newyorker


Newyorker
addikt

Nem, semmi :S ha kikapcsolom a gépet és be, akkor is zöld alapba :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21222) boost válasza Newyorker (#21221) üzenetére


boost
addikt

Googlebe ránéztem, de csak az jött ki mindenhol, hogy a Killzone játékban vált zöldre.

(#21223) Remi1234 válasza Newyorker (#21221) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem is volt ilyesmi, de most megint kék.. Én nem foglalkoztam vele..

,,Fuck it dude.. Let's go to bowling.."

PSN ID: RemiFungus

(#21224) front3r


front3r
őstag

THE ORDER: 1886 STREAM ESTE!!!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#21225) bolha23 válasza front3r (#21224) üzenetére


bolha23
aktív tag

Na ezt megnézem :K

(#21226) Garada válasza front3r (#21224) üzenetére


Garada
őstag

Mindenképp meg kell majd nézni, kössz az infót :D

(#21227) ForRedGlory válasza front3r (#21224) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Thx :))

(#21228) Bagan válasza ForRedGlory (#21227) üzenetére


Bagan
aktív tag

Gyerekek megjott az uj joysticom. Szerencsere mattot kaptam, nem a fenyeset. Fenyes van a puhabb anyagokbol. Recseg ropogott, meg a gumi is foszlott.

Holnap este olyan 8 tol gyertek S&R -ni Hardcorebe, aztan toljuk ejfelig:))

(#21229) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#21230) Garada válasza front3r (#21224) üzenetére


Garada
őstag

Gondoltam, hogy lesz késés, de ekkora? :U

(#21231) boost


boost
addikt

Ezt nézzétek meg: [link]

Nekem kötelezo vétel a Watchdogs. Akkora a térképe, mint a GTA5nek. Nagyon faszányos. Végre nem egy városban mászkálok, és lámpákat kapcsolgatok le videó.

(#21232) Thodeus válasza boost (#21231) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem vagyok hasra esve tőle. Grafikára meg folyamatosságról nem nyilatkozok, mert ilyen silány minőségű videóról azt megállapítani nem célszerű, de látszik, hogy nem kiemelkedő. Ami meglepett, hogy alig van járókelő, pedig elvileg több van, mint a ps360 verzióban. A másik meg, hogy 20 méterre előtted tölti be a dolgokat sokszor.

Ez az order 1886 meg tényleg nagyon látványos és jól animált, bár a lövölde része semmi extra nem volt, de ebből a szűk 2 percből megint nem vonok le semmit. Tényleg egy interaktív filmre hasonlít. Ha egy local co-op kampány lenne benne az fasza lenne. (ezt hiányolom kicsit, meg a multi orientált exkluzívokat)

[ Szerkesztve ]

(#21233) Neoteric válasza Garada (#21230) üzenetére


Neoteric
addikt

Milyen késés? Pontban 10-kor elkezdték. Aztán rá 8 percire be is fejezték.. :(((

PSN: ne0teric_sAN

(#21234) InterFox


InterFox
senior tag

The Order: 1886 New Gameplay Video
[link]

PSN ID: interfoxthedead

(#21235) Garada válasza InterFox (#21234) üzenetére


Garada
őstag

Ütős lett az egyszer biztos. :D

(#21236) InterFox válasza Garada (#21235) üzenetére


InterFox
senior tag

Na, most kell nagyon összekapnia magát az ONE-os Gears of War 4-nek, mert ez komoly konkurencia! :C

PSN ID: interfoxthedead

(#21237) Garada válasza InterFox (#21236) üzenetére


Garada
őstag

Hát szerintem megint az lesz mint az előző generáció esetében, hogy megint a playstation választék a sokkal jobb felhozatal. :K

(#21238) InterFox válasza Garada (#21237) üzenetére


InterFox
senior tag

Igen, elég egyértelmű, hogy itt a 3. aranykor. :))

PSN ID: interfoxthedead

(#21239) Garada válasza InterFox (#21238) üzenetére


Garada
őstag

Én az elejétől kezdve maximálisan meg vagyok elégedve a konzollal ahogy azt elvártam tőle :D

(#21240) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Azért ez a Watch Dogs multi nem lesz rossz móka :)

https://twitter.com/nkaaa

(#21241) Madwe válasza InterFox (#21234) üzenetére


Madwe
nagyúr

Itt egy szaggatásmentes hd video Orderből :)

(#21242) Thodeus válasza Madwe (#21241) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Azért az túlzás, hogy szaggatás mentes. :DDD

(#21248) iamfabric


iamfabric
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy használt PS4 vételénél ha az új tulaj accountja az elsődleges,fogja tudni használni a régi tulaj korábban megvásárolt dlc-it ill a plusz tagságát?
Előre is köszönöm a választ!

(#21249) Madwe válasza iamfabric (#21248) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem. De a régi tulaj accountja is maradhat elsődleges (egy gépen több elsődleges account lehet, viszont egy adott account csak 1 gépen lehet elsődleges). Ha elsődleges egy account az megosztja a tartalmát a többi acc-all a gépen, egyébként nem (dlc-t, ps+-t is megoszt) Persze ahoz a tulaj rajta kell hagyja az accot (nem kell bejelentkezve lennie és nem kell tudjad a jelszavát.

[ Szerkesztve ]

(#21250) iamfabric válasza Madwe (#21249) üzenetére


iamfabric
csendes tag

Köszönöm a választ!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.