Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) sittes79


sittes79
addikt

US acc.-al nem tudok eu régiós tartalmat beváltani? Gondolok itt a WD extra kódokra.

(#21400) malphitee Édes szerelmem miért fáj ez neked, ez egy fórum ami PS4-hez kötődő dolgokról, témákról szól, ez miért ne tartozna ide? Drágám engedd meg ezt nekünk kérlek!

[ Szerkesztve ]

(#21402) tDr1v3r válasza malphitee (#21400) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem kötelező a topikot olvasni. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21403) gyuribácsi88

Mint az xbox csoportba, mikor szólni szólni mertem hogy ne ott beszéljék már meg hogy ki, kit, mikor hív játszani :DDD Az utolsó 300 komment az volt hogy na hívjál már be játszani, oké behívtalak, de nem jött invite, hát pedig én küldtem, na küld el még egyszer, na mi van nem küldöd, stb.stb. :DDD :DDD :DDD Aztán még engem szóltak meg hogy húzzak a brébe, a sok okos, fent vannak egymásnak ismerősnek és nem lépnének be party chat-be hogy ott beszéljék meg, nem telefossák a fórumot :C

A watch dogs meg egy elég sokak által várt játék, ami ma jelent meg, szóval normális hogy ha róla van szó ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21404) krx21 válasza >Deego.. (#21390) üzenetére


krx21
nagyúr

A fekete az ok, de a másik két szín nem szép... :(

#21403) gyuribácsi88: Én is szívesen veszem a WD tapasztalatokat, hisz igen csak aktuális...
Vagy miről lehetne beszélni a PS4 tobicban? ;) Hdd cseréről?

[ Szerkesztve ]

(#21405) >Deego.. válasza krx21 (#21404) üzenetére


>Deego..
senior tag

Nem a szín itt a lényeg hanem az ergonómia.
Mindegyiknek más a felülete.
Vagy te a joyt nézed játék közben?

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#21406) Zjunior válasza gyuribácsi88 (#21403) üzenetére


Zjunior
veterán

Igen Gyurika, sok ott a buta:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21407) Madwe válasza malphitee (#21400) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rajtad kívül ez senkit nem zavar, én szívesen olvasom mások örömét, akkor is ha a WD annyira nem érdekel... Az árképzéses agymenés meg egyenesen a lol kategória, ha nem kell ennyiért ne vedd meg, csak akkor amikor neked annyit ér, akinek megjelenéskor kell és nem sokallja az árat az meg megveszi annyiért, ennyi.

(#21406) Zjunior már átrágtuk magunkat rajta :) nem azt mondta hogy sok ott a buta, nem sértésnek írta, csupán egy ilyen ki mikor mit tol dologra ott a party chat, tessék azt használni. A "sziasztok xy néven vegyetek fel ha fifát/forzát toltok" hsz indításra tökéletes itt a fórumon, ami ezután van az mehet partychatbe, mert az már annyira nem érdekes másoknak.

[ Szerkesztve ]

(#21408) boost


boost
addikt

Én majd a hétvégén veszem meg a játékot, de adig is várom a beszámolókat. Örülök más örömének, és szívesen olvasok addig is a játékról míg nekem nincs meg.

(#21409) lukirobi válasza malphitee (#21397) üzenetére


lukirobi
tag

:)
2000 es évek elején a Zelda a nintendo 64-re 23 ezer forint volt-..ez 14 éve volt..vagy nézz meg egy korabeli 576 újságot játékárakkal..tehát most a 18-22 ezres árak abszolútum elfogadható, mert infláció szerint most kb. 40-ezernek kellene lenniük. :)
Régen tényleg luxus volt, ma már csak egy drága hobbi.
Tehát nézz utána, mielőtt trollkodsz bármit is, köszi :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21410) Zjunior válasza Madwe (#21407) üzenetére


Zjunior
veterán

Ez is megoldódott, mivel a gamertagek nálatok be volt írtva 1hsz be, nálunk 2 napja frissült. Tèmát lezártam:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21411) Madwe válasza Zjunior (#21410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Világos, ettől függetlenül gamertag mellett nincs ott hogy mivel szoktál multizni (amúgy lehet azt nem lenne rössz beletenni, persze ez viszonylag sokszor frissül sok macera) szvsz emiatt belefér 1-2 hsz arról hogy milyen néven futsz és miket tolsz, sőt még pzstm (vagy bárki más, de főleg ő szokta) féle ma ekkor és akkor streamelek történet is rendben van minden téren, az is sokakat érdekelhet, csak a mikor mit tolok volt túlzás kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#21412) fricci válasza sittes79 (#21398) üzenetére


fricci
tag

Kicsit lehetnének rugalmasabbak is, hogy legalább 15-20 percel előtte telefonálnak, esetleg előtte nap küldenek valamit....

Igen, ezen én is csodálkoztam. Eddigi futáros tapasztalataim alapján átvételkor vártam egy sms-t meg egy ragszámot ami alapján követni lehet. Most meg egyszercsak hívott hogy akkor itt van, menjek le.

(#21413) Zjunior válasza Madwe (#21411) üzenetére


Zjunior
veterán

;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21414) malphitee válasza lukirobi (#21409) üzenetére


malphitee
senior tag

Felőlem megveheted, nekem teljesen mindegy, csaj az idegesít az ilyen buta emberek miatt tartunk itt jatek árban ;)

Egyébként jelenjen meg ma a jatek nem baj, at lehet fáradni a WD fórumba ott ki élhetitek magatokat a játékról , de a ps4 fórum nem arról szól hogy mindenki írja hol vette , mennyiért, miert nem tudja letölteni , miert nem tudja elindítani , milyen színű gatya volt a futaron, kinek mikor vitte ki a futár a játékot. Ez a fórum a megjelenés előtti , videók rol , segítség rol szól, köszönöm . Mi lenne itt mindenki beirna, mikor milyen játékot vett mennyiért , káosz , mint most. Ez se különb , csak annyira magas a vermersekletetek miatta hogy észre sem veszitek .

[ Szerkesztve ]

(#21415) gyuribácsi88 válasza malphitee (#21414) üzenetére

Ez a fórumozás láthatóan nem neked való.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21416) >Deego..


>Deego..
senior tag

Malphitee

Ember, tőled magas mindenkinek a vérmérséklete, mert írod nap mint nap az ökörségeidet aminek alapja nincs és soha nem is volt.
Ráadásul kötöd az ebet a karóhoz, hogy igen is a buta emberek miatt magassak a játék árak.

Közben tudomást sem veszel a körülötted levő dolgokról.

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#21417) fricci válasza malphitee (#21414) üzenetére


fricci
tag

Nem hiszem hogy lukirobi-t meg kéne védenem, de engem kifejezetten idegesít mikor valaki csak azért lebutázza a másik embert mert az nem a neki tetsző döntéseket hozza. Ennyi a játék, nem egy közvélemény kutatás határozta meg hogy más embereket okolj. Senki nem kényszerít hogy ez legyen a hobbid de ha mégis akkor tudjál rá hogy ez ennyibe kerül.

A WD témájához: nálam ez úgy működik hogy ha valami olyan téma megy ami nem érdekel (pl. múltkor hogy ki miből él és miből vesz játékot) akkor nem olvasom. Esetleg próbáld ki.

(#21418) Tegla80 válasza malphitee (#21414) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem Te leszel a kovi,aki koveti "jofiu90"et nyaralni. :U
;)

Sony® & PlayStation®

(#21419) Maggio7 válasza malphitee (#21414) üzenetére


Maggio7
tag

....nekem is megjött!!!! :D :D :D

(#21420) gyuribácsi88

Kiveséztünk már mindent, a gép hibáit, a kontroller hibáit. Ezeknek a gariztatását. Stb.Stb.

Alig jön játék a "nextgen" a konzolokra, akkor miről beszéljünk? Persze hogy az aktuális játékról van szó, pláne ha ez egy GTA szerű játék, amit mindenki szeret a szabad világ miatt, ahol lehet ökörködni. Az meg hogy ki hol veszi tényleg nem érdekes, max akkor ha olcsóbb mint az átlag 18K, ami nem nagyon gyakori. Bár Ipon.hu-n olcsóbbak szoktak lenni a játékok, de ez most ott éppen nincs náluk :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21421) Gijon válasza malphitee (#21414) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem a vásárló tehet arról, hogy be vannak betonozva az árak. Nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de szinte azonos árakon megy az összes boltban (talán egy kivételével) az új gen. játék. Előző generációnál azért voltak 1-2 ezres eltérések. Az meg, hogy ki hol veszi, és mennyit ér meg neki, szerintem mindenkinek a "maga baja". Az meg, hogy megosztja itt a fórumon, az csak jó. Legalább le tudod szűrni, hogy kell neked, vagy sem.

(#21422) malphitee válasza Gijon (#21421) üzenetére


malphitee
senior tag

Had kérdezzék valamit. Ha senki nem veszi meg 25000 ért a WD , mert okosak az emberek, akkor mi történne ? 2 variáció van. Vagy csőd , azt nem akarja egyik jatek fejlesztő sem, vagy sokkal jobb áron adnak . En kerek bocsánatot az igazamért. Es akkor meg nem tettem említést a 6000ft os season passrol, a legnagyobb lehuzas része . Nem baj , sok 31000ft os játékot a népnek , úgy is megveszik ha éheznek akkor is, főleg ilyen gazdag országban , elfelejtettem, le is zártam inkább a témát , nem tartunk ott agyilag meg hogy felfogjuk úgy látom .

Maggio: fogj a kozeledven levő 10cm es valamit es kezd el erőteljesen huzogatni, ;)

[ Szerkesztve ]

(#21423) sittes79 válasza malphitee (#21422) üzenetére


sittes79
addikt

Édesem, akkor ne vegyünk "iPhone 5 32GB - LG 42LN575S" szifon 5-öt és lg tv-ét sem és akkor megvárjuk amíg észbe kap az apple és 100 ft-ért adja. Okos vagy Papa! Tanuljál még kicsit az életben és utána gyere vissza.

(#21424) gyuribácsi88 válasza malphitee (#21422) üzenetére

Ne felejtsük már el hogy a felvásárló piac nem mi vagyunk, hanem a nagyobb országok, Amerika, Anglia, Németország, stb.stb. Ott meg nem összeg egy játékért 60 euró vagy dollár. Mikor valaki 2-3000 eurót keres, hol érdekli hogy 60 euró egy játék? Le se sz@rja, az nekik aprópénz. Nekik az pont annyi mintha nálunk 2000Ft lenne egy játék ;) Az meg hogy Magyarország beduzzog és nem vesz játékot, az kicsit sem fogja őket érdekelni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21425) gianni85 válasza lukirobi (#21409) üzenetére


gianni85
veterán

az a Zelda viszont tartalmasabb volt a manapság megjelenő játékok 99,99%-ától. :DDD (persze only singleplayer)

(#21426) malphitee válasza sittes79 (#21423) üzenetére


malphitee
senior tag

Semmi köze a telefonnak es tv nek a játékokhoz . De mivel a legjobbnak ara van , meg kell fizetni, es a konkurencia jelen esetben drágább csak szólok , ja es igen 90K ért van iphonom ha annyira fillereskedsz, meg nem is 100ert.

(#21427) krx21 válasza >Deego.. (#21405) üzenetére


krx21
nagyúr

Számít a szín is... ;)
Ha már gyárilag szép, maradjon is az... Én a feketét választanám!

[ Szerkesztve ]

(#21428) Zjunior válasza malphitee (#21414) üzenetére


Zjunior
veterán

Gratulálok a magas IQ szinthez amit sikerül bizonyítani.;]:D

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21429) Maggio7 válasza malphitee (#21422) üzenetére


Maggio7
tag

...már én sem bírom cérnával, szerintem mindenki aki olvassa a fórumot érti miről beszélsz, csak Te nem fogod fel, hogy a Sony, meg a többi kiadó le se sz@rja Magyarországot, nekik nem mi vagyon az üzlet. Mi csak örülhetünk, ha egy-két játék magyarosítva van! Akkor lenne igazad ha pl., Németországban olcsobb lenne a játék... :W

(#21430) malphitee válasza gyuribácsi88 (#21424) üzenetére


malphitee
senior tag

Persze, el is feledkeztem a 2mm aggyal rendelkező amerikaiakrol. Azt mondom hogy meg is érdemli a fejlesztok hogy ennyiért adjak a játékokat , es veszik is. Jól csináljak , akiket le lehet húzni , tegyek csak, a többiek 2 hónap múlva megveszik féláron se.

(#21431) Gijon válasza malphitee (#21422) üzenetére


Gijon
senior tag

Szerintem nem sokan fogják megvenni ennyiért, de rajongók mindig voltak, vannak és nincs evvel baj. Rossz példa, de ki lehet várni az akciót. Szemezgettem psvitán a fifa13-al, de sokallottam érte a 15900ft-ot..., most le van ütve 5850ft-ra..., na így már be is zsákoltam. Lesz majd akció ps4-en is, csak türelem.

(#21432) Maggio7 válasza gyuribácsi88 (#21424) üzenetére


Maggio7
tag

+1 :R

(#21433) haddent válasza malphitee (#21430) üzenetére


haddent
addikt

Akkor majd 2 hónap múlva beírhatod, hogy mid van ;)
Egyébként remélem tudod, hogy szigorúan csak akkor van jogod ezen ennyit vergődni és még cseszegetni is a fórumozókat azért, mert egy PS4 -es játékról beszélnek a PS4 -es topikban, ha minden leárazva, szezonból kifutva, sérült csomagolással veszel. Pl.: babkonzervet földhöz vágod a tescoban hogy olcsóbb legyen és társai. Akkor megértem az érvelésed és logikusnak, következetesnek tartom :R

(#21434) Madwe válasza malphitee (#21414) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az hogy miért nem tudja letölteni, miért nem tudja elindítani pont hogy echte ide tartozik. Az hogy mennyiért hol és mikor vette szintén elfér itt, sokakat érdekel hidd el. Az meg hogy spúr vagy és téged nem, na pont az az ami senkit nem érdekel. Pláne az agymenésed utána, miszerint mindenki hülye aki megjelenés napján veszi meg a lemezt, drágábban mint hónapok múlva használtan. Mi közöd hozzá? ha nem veszi meg nem lesz olcsóbb... ha neked sok várj s vedd meg akkor amikor megteheted, de ha valaki rögtön akarja, szíve joga megvenni - akár hitelből is, ha úgy akarj ;] Season pass és hasonlóak pedig rég bevett szokások, lehet nem szeretni, akkor nem kell megvenni, miért baj az? Kiadó szempontból zseniális, amíg a kis programozók a következő iterációt csinálják, addig a lvl character story designerek is elvannak, s kapnak cserébe fizut ha páran megveszik. Ha tetszik a játék és akarod megveszed a pluszt, ha nem nem. Senkinek nem kötelező rögtön és mindent megvenni, de ha megteheti és akarja akkor tegye meg. :W

(#21435) fricci válasza Madwe (#21434) üzenetére


fricci
tag

Nem beszélve arról, hogy ha senki nem veszi meg megjelenés napján akkor nem lesz aki két hónap múlva eladja használtan :D

(#21436) Zjunior válasza malphitee (#21414) üzenetére


Zjunior
veterán

Amúgy aki nem teheti meg az ne vegyen konzolt.
Ez egy luxuscikk nem jótékonyság!
Kocsinál is ha veszed újonnan akkor felháborodsz miért 5 milka , amint kigurulsz csak 4,5 miska.

Vagy akkor vegyél Ps2-t és akkor nem kell károgni a magas játék árért.
Témát lezártam.

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#21437) gianni85


gianni85
veterán

Lehet arról is beszélni, hogy nem jön idén az Order 1886?

(#21438) fricci válasza gianni85 (#21437) üzenetére


fricci
tag

Na, először a Division aztán ez is...marad valami őszre? :F

(#21439) gianni85 válasza fricci (#21438) üzenetére


gianni85
veterán

Részemről a Dragon Age. Nyáron eddig se terveztem sokat game-elni, de "szerencsére" nem is lesz mivel.

[ Szerkesztve ]

(#21440) lukirobi


lukirobi
tag

Hát nem tudom..
A fifá-t bármikor előtudom venni, cod is meg bf is folyamatos, infamous még nincs kitolva, nfs is jó néha, pókembert még el sem kezdtem, most lett ugye watchdogs, nyáron minimum 5-6 cím kell, és ez csak a ps4-es szekció...tehát azért az, hogy nincs mivel játszani, az erős túlzás, max valakit nem köt le egy egy stílus, vagy teheti meg,hogy minden szara meglegyen, de az baromság, hogy nincs mivel :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#21441) malphitee válasza gianni85 (#21439) üzenetére


malphitee
senior tag

Eladod nyárra a ps4 et?

(#21442) gianni85 válasza malphitee (#21441) üzenetére


gianni85
veterán

jah, nem úgy értettem :) , hanem hogy nem lesz játék amivel tolni tudnám. talán nyár közepén beszerzem használtan a WatchDogs-ot egy végigjátszásra

(#21440) lukirobi
persze, saját magamra értettem, hogy nekem nem lesz mivel. Nyáron hétvégéken mindig van program, így BF4 és Cod multi is hanyagolva lesz. Azt meg csak úgy szeretem tolni, hogy több órán keresztül, így hétköznap se tolom :( szar ügy, régen több időm volt mindenre

[ Szerkesztve ]

(#21443) Madwe válasza gianni85 (#21442) üzenetére


Madwe
nagyúr

Destiny? én azt várom idén a legjobban :) Igaz az ősz, de beta lassan indul...

[ Szerkesztve ]

(#21444) fricci válasza Madwe (#21443) üzenetére


fricci
tag

A Destiny-vel kapcsolatban elég szeptikus vagyok, kevés az infom hogy "nagyon várjam" :D
Bízom benne egyébként hogy jó lesz, ha el kezdenek csöpögni a gameplay-el kapcsolatos tudnivalók, nem kizárt hogy előrendelős lesz...

Feltéve ha nem tolják azt is jövő tavaszra...ez most nagy divat :)

[ Szerkesztve ]

(#21445) Madwe válasza fricci (#21444) üzenetére


Madwe
nagyúr

Közben még ezeket szedtem össze: "azért lehet még Lords of the Fallen, Mad Max, Rime???, Shadow of the beast??? meg még ki tudja mi. Én még a helldivers-t is várom mert ps3/4 multi lesz benne s haverokkal tolhatnám :)"

Gameplay-el kapcsolatban már nagyon sokat tudni (persze közel se eleget :D) de pl a Destiny update-es yt oldalon sok info van itt van egy masszív összefoglaló pl, engem ezek meggyőztek :)

(#21446) fricci válasza Madwe (#21445) üzenetére


fricci
tag

Múltkor még ezt néztem: Middle-earth: Shadow of Mordor. Fejlevágos orkgyilkolós

(#21447) gianni85 válasza Madwe (#21443) üzenetére


gianni85
veterán

de-de, meg Arkham Knight... közben én is okosítottam magam, mert sok cím átsiklott a radarom alatt :)

(#21448) shunter


shunter
aktív tag

Csúszik az Order, és The Evil Within is :-(

(#21449) gyuribácsi88 válasza shunter (#21448) üzenetére

Most már az a hír ha nem csúszik valami, 10-ből 10 játék csúszik, nevetséges amit csinálnak :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21450) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na szóval, aki US Store-on vette, akkor abban tuti nincs magyar? :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.