Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) gianni85 válasza WaterWawe (#21298) üzenetére


gianni85
veterán

Jelenlegi multiplatform játékok PCs ultra helyett PCs high szinten futnak, nabumm :) Infamous pl gyönyörü ;)
Nekem splitter-rel van megosztva a PS4 a 47es tv és a 23as monitor között. Mindkettőn szeretek játszani, tv előnye a méret, monitoré meg a pixelsűrűség.

(#21302) malphitee válasza gyuribácsi88 (#21299) üzenetére


malphitee
senior tag

Felveszel psn re? Ugyan ez a nevem ott is. Ghost mehet majd.

(#21303) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#21301) üzenetére

Ja kell majd lassan nekem is egy ilyen splitter, mert autós játék azért tv-n lesz az igazi.

Találtam egyébként itthon is, adapterrel mindennel együtt 6K, és még gari is van rá, meg nem kell rá várni 3 hetet mire Hongkong-ból idehozza biciklin valaki.

malphitee; fel

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21304) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#21303) üzenetére


gianni85
veterán

Volt az nekem 4hét is, mire megérkezett, de ez végre működik is :DDD

(#21305) Garada válasza WaterWawe (#21298) üzenetére


Garada
őstag

Szerintem a kanapén ülve egy 120cm-es TV társasága az igazi a konzolos élvezet szerintem, de kinek mi :D

(#21306) gyuribácsi88 válasza Garada (#21305) üzenetére

A főnöki forgós bőrfotel sem egy fapad :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21307) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Rendben, mert egy ilyen monitorom van. És ha nem nyújt annyival nagyobb élményt akkor nem vennék hozzá külön TV-t.

Szerk:
Ja, csak hogy tiszta legyen a kép, majd hamarosan tervezek venni PS4-et. (Csak ez lemaradt az elejéről :D)

[ Szerkesztve ]

(#21308) gyuribácsi88 válasza WaterWawe (#21307) üzenetére

Csak azon a monitoron lesz 2 oldalt fekete csík, mivel a ps4 nem tudja (még) a 21:9-es képarányt.

Newyorker; hát válassz magadnak megfelelőt, örülj neki hogy van miből válogatni :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21309) Newyorker válasza gyuribácsi88 (#21287) üzenetére


Newyorker
addikt

turtle beach-ek közül rengeteg van :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21310) WaterWawe válasza gyuribácsi88 (#21308) üzenetére


WaterWawe
őstag

Igen, ezt én is tudom :D

És tudnátok valami jó fülest is ajánlani a cucchoz? (Mivel gondolom a Tiamat nem fog működni vele. :( )

[ Szerkesztve ]

(#21311) Newyorker válasza gianni85 (#21293) üzenetére


Newyorker
addikt

Iphone 5-ösöm van, annak a gyári headsetje?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21312) Newyorker válasza Newyorker (#21311) üzenetére


Newyorker
addikt

Nah most ezzel a gyári apple earpods-sal kipróbáltam és sokkal jobban kijön a szereo hang! A TV egy 55"os Samsung, annak se lenne karcsú a hangja, no de így azért sokkal finomabb a dolog :) sokat dob a füles

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21313) krx21


krx21
nagyúr

Egy fejhallgató akár hogy is nézzük, mindig is egy kompromisszum megoldás... Ha az valakinek jobban tetszik mint egy házimozi hangja, akkor az valószínű azért van, mert a házimozija komolytalan... Igen az nem vitás, hogy egy jó fejes megvan 50e-ből, míg egy házimozi 250e-től indul...
Én most játszottam a kényszerből a Denon AH-1100-as (kb.50e)fejesemmel (igen komoly mélyei vannak...) és egy megváltás volt levenni a fejemről ebben a 28-30Cban... A hangzása is egy tisztességes házimozihoz képest igen fárasztó hosszú távon... De persze ez erősen szokás is, tehát szubjektív...
Egyszerűen a dobhártyától 2cm-re nem túl komfortos a hangzás hosszútávon. Én csak kizárólag este használom zenére...

[ Szerkesztve ]

(#21314) tDr1v3r válasza Madwe (#21296) üzenetére


tDr1v3r
veterán

+1

Sőt, meg merem kockáztatni hogy a 30+k-s törtülbícs gamer1337swagyolo headsetet körbealázza egy 8k-s Superlux játékban... a többiben meg egyértelműen agyonveri.

freestyée, eladod a PC-d?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21315) Madwe válasza krx21 (#21313) üzenetére


Madwe
nagyúr

Attól függ mi a szempont. Ha kényelem kell, mély basszus, akkor hm. ha pontos térhangzás, akkor füles, mert hm-et belőni csak kifejezetten erre kialakított szobával lehet pontosra csinálni. Én pl nappaliban tv-n hm szetten játszok (kivéve későn mert akkor füles+tv kombó) de ha fps-t tolok multiba, akkor csakis monitoron fülessel, mert mindkettő sokat segít abban... mellesleg én sony gold fülesem 6 óra játék után se fárasztó :) persze ha nincs semmi a fejemen az még kevésbé, de azzal is elvagyok bőven...

[ Szerkesztve ]

(#21316) Gijon válasza krx21 (#21313) üzenetére


Gijon
senior tag

Egy jó fejes meghajtásához kell egy jó fejhallgató erősítő is. Igaz egyik sem két fillér, de arányaiban jobb hangot lehet kicsiholni belőle, mint egy közép házimozi rendszerből. A sok basszus, meg elnyomja sokszor a lényeget, és egy idő után akár zavaró is lehet. Nekem jobban bejön a nyitott füles hangilag, viszont azt kívül is hallható. Rel subom van, szóval azért én is szeretem a "jó" mélyeket. Valaki írta a szimmetrikus elrendezést..., én még kocka moziról nem hallottam, de lehet hogy az a jó.

(#21317) Madwe válasza Gijon (#21316) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kocka moziról én sem, de olyanról se nagyon ahol csak 5.1-en jött volna a hang :) Amúgy nem feltétlen kell kocka, be lehet lőni delay-ekkel másra is, de azt otthon nehézkes megtenni, bemérni...

(#21318) WaterWawe válasza tDr1v3r (#21314) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem, nem adom el.

(#21319) Gijon válasza Madwe (#21317) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem akarok nagy hülyeséget írni, de a kocka és a sarkos elrendezés asszem az állóhullámok miatt nem jó. A delay-nek a Dolby Surround Pro Logic-nál volt nagyobb jelentősége, oda ajánlották a 15ms-t, de van rá valami arányszámítás áhh megvan Td = késleltetési idő [az ezredmásodperc] Td = (D1 - D2)
D1 = Legközelebbi elülső hangszóró [lábban]
D2 = Legközelebbi hátsó hangsugárzók [lábban]
Például: Távolság a elülső hangszóró = 9 láb
Távolság a térhatású hangszóró = 3 méter
Késleltetési idő = 9-6 = 3 ms (1 méter = 3 láb)

(#21320) gyuribácsi88 válasza tDr1v3r (#21314) üzenetére

A márkát meg kell fizetni ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21321) Newyorker


Newyorker
addikt

A másik kérdésem meg pont erre irányult volna, hogy fejes használata nem kényelmetlen é nagyon? Én ágyba fekve Psezek, párnák közt, nyugodtan :) párnán fekszem, most egy füles nem tudom, hogy nem é nyomná így a fejem :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#21322) malphitee válasza Newyorker (#21321) üzenetére


malphitee
senior tag

Annyit morfondirozol egy fejes beszerzésen, mint más egy esküvőn kb.. Bemész valahova veszel egyet aztán csókolom használod . Ha meg az agyban oldalra fekve játszol annak csak gratulálni tudok ;)

[ Szerkesztve ]

(#21323) krx21 válasza Madwe (#21315) üzenetére


krx21
nagyúr

és (#21316) Csabiapu73:
Ki mihez szokott persze... Engem hosszú távon zavar, hogy a fejemen van valami... Meg az is hogy közvetlen a fülem mellett szól... De tudom, hogy többen vannak a fejhallgatósok, hisz egy jó füles jóval olcsóbb és könnyebb kivitelezni is... Bár igen egy jó DAC+füles kombó simán lehet 200e felett is...
Egyébként én dolby pro logic IIz-n játszók, tehát van high front is a rendszerben... Sokan nem szeretik, mert ez nem valós csatorna, hanem kreált... De nekem nagyon tetszik... Egész fentről jön az eső vagy a helikopter hanga és eleve megnő ez egész front tere...

(#21324) vg válasza krx21 (#21323) üzenetére


vg
addikt

Szerintem ez nem szokás kérdése. Egy társasházban konkrétan egy tahó az aki éjjel hangosan játszik. Tudom, mert volt/van ebben tapasztalatom. Nyilván egy kertes házban, ott lehet bömböltetni, bár gyanítom a családtagok se nagyon örülnek neki.

(#21325) boost válasza Newyorker (#21321) üzenetére


boost
addikt

Szerintem meg rendeld meg online a fülest rendes helyről, kicsit drágábban mint valami sunfiwebshop.

Próbáld ki, és ha nem tetszik, visszaküldheted X napon belül. Legfeljebb a postaköltséget bukod.

(#21326) tDr1v3r válasza Newyorker (#21321) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tőled függ. Nekem nem az.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#21327) krx21 válasza vg (#21324) üzenetére


krx21
nagyúr

Én még nappal sem játszok nagyon hangosan, mert én is társas házban lakok... Direkt úgy van beállítva, az egész, hogy ne zavarjon senkit... A szoba akusztikája is nagyon számít az áthallásban... Nálam sok a szőnyeg, falvédő és egyéb berendezés, kép a falon stb... Ezek elnyelik a hangot...
Míg alattam lévő szomszédnál semmi nincsen, a padló is linóleum, visszhangzik az egész szoba mint egy barlang, még azt is hallom ha kifújja az orrát!
Egy biztos: családi házban azért felhőtlenebb ez a szórakozás... Pláne, ha az ember figyel, arra hogy ne zavarja a szomszédokat (filcet teszek a falra fúrt konyha bútorra, hogy ha csukom ne dübörögjön a szomszédba stb..), míg közben hallód, hogy a szomszéd a légalapvető dolgokat sem tartja be! Vasárnap fúr, délután 18 órakor veri le a csempét és úgy csukja a bejárati ajtaját hogy majd beszakad a beton...
(gondolom ilyen története sok mindenkinek van...) ;]

[ Szerkesztve ]

(#21328) gianni85 válasza krx21 (#21327) üzenetére


gianni85
veterán

fel se sorolom :D ezúton is sok jót kívánok egyes szomszédaimnak.... édesanyjuk biztos sokat csuklik :D

(#21329) lukirobi


lukirobi
tag

Most elkezdett 11 különböző dolgot letölteni a WD-hez? Másnál is, aki előrendelte a Deluxe Edition-t?
Azért furcsállom, mert a visszaszámláló az ikonon még 6 órát pörög, tehát csak éjféltől tudom majd tolni...

Sony 55w805+ps4+xone

(#21330) Maggio7 válasza lukirobi (#21329) üzenetére


Maggio7
tag

...nekem a futár holnap hozza... Csak este tudom kiprobálni. :O :))

(#21331) lukirobi válasza Maggio7 (#21330) üzenetére


lukirobi
tag

Én meg elviszem inkább asszonyt most moziba, teljen az idő, minél előbb éjfél legyen :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#21332) lukirobi


lukirobi
tag

IDE beregisztrál bárki az alábbi kóddal, egy játékban fel nem oldható fegyót kap ajándékba. E-mail-ra megy majd a felhasználandó kód!

Ezt írjátok be a megfelelő helyre a link alatt: 2L4K-7KK5-HFM9

Sony 55w805+ps4+xone

(#21333) Maggio7 válasza lukirobi (#21331) üzenetére


Maggio7
tag

:DDD ...nekem is ki kéne találni valamit... Altató ;]

(#21334) Garada válasza lukirobi (#21332) üzenetére


Garada
őstag

Köszi szépen, a kódot hol is kell majd aktiválni amit megkaptam? :D

[ Szerkesztve ]

(#21335) haddent


haddent
addikt

Na, megvolt a tavaszi nagytakarítás kivül belül megint mint az új. De lehet, hogy jobb, mert még mindig volt ilyen fehér por hátsó triggereknél ahol csúsznak, gyári "sorjapor" vagy valami. Most patent :K

(#21336) gyuribácsi88 válasza haddent (#21335) üzenetére

Gondolom nem volt bonyolult szétszedni, csak az analóg kopás miatt kérdezem, mert ha nekem lekopik én nem fogom gariztatni, hanem rendelek ebay-ről (2db-ot, 1000Ft) aztán kicserélem magamnak.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21337) haddent válasza gyuribácsi88 (#21336) üzenetére


haddent
addikt

Hát első szétszedésre (ez nálam még a magyar rajt előtt megvolt :DDD ) elég patent (vagy épp túl óvatos és nőies voltam még hozzá), de utánna már sima ügy. A legnagyobb probléma ami szembejöhet, hogy az R2/L2 gondol egyet és kilövi magát a kis rugóval együtt. Illetve összeszerelésnél kicsit nehézkes ugyanezt a 2 triggert beakasztani. De nem gáz egyáltalán :N

Ja és bónusz: DX -en találtam 2000mAh -ás akksit, eredeti méretben, DE a kis műanyag tok amiben az akksi ül simán kijön (semmi extra funkcionalitás amennyire láttam, és ezzel kb. 1.5x akkora fizikai méretű akksi is betehető. Lehet, hogy elrugaszkodott ötlet, de valami ~3000mAh -ás telefon akksi és hazavágja a ps3 üzemidejét is :B :Y

[ Szerkesztve ]

(#21338) semetka válasza lukirobi (#21332) üzenetére


semetka
őstag

Na ha megjön aktiválom is a kódom. THX.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#21339) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem tudom mitévő legyek. Lehet Ps4-re is be kellene szereznni a Watch Dogs-ot. PC-re már megvan 6500 Ft-ért, US Storeból lenne 13.000 Ft. az kb pont anni, mint itthon dobozosan, de csak két platformon lenne meg :D

(#21340) sittes79 válasza ForRedGlory (#21339) üzenetére


sittes79
addikt

Na most azonnal dobj egy linket, ahol a dobozos 13k loool :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#21341) Def26 válasza ForRedGlory (#21339) üzenetére


Def26
félisten

Én pont most vettem meg. 59$ de letölteni nem tudom. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21342) gyuribácsi88 válasza sittes79 (#21340) üzenetére

Nem is normálisak amúgy ezekkel a 18K-s játékárakkal :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21343) ForRedGlory válasza sittes79 (#21340) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ki mondta, hogy 13k a dobozos? :U

(#21341) Def26: Miért nem tudod letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#21344) Def26


Def26
félisten

Más se tudja letölteni US profillal? Nézné az ip -t?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21345) sittes79 válasza ForRedGlory (#21343) üzenetére


sittes79
addikt

"US Storeból lenne 13.000 Ft. az kb pont anni, mint itthon dobozosan"

(#21346) ForRedGlory válasza sittes79 (#21345) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor olvasd el a teljes mondatot újra. PC 6500 Ft, US Store 13000 Ft, ami kb annyi, mint itthon dobozosan. 6500+13000 Ft=19500 Ft. :U

[ Szerkesztve ]

(#21347) ImpersonatoR válasza ForRedGlory (#21339) üzenetére

Sztem hülyeség megvenni mind2ore.

En most azt varom h végre jelenjen meg és legyen egy PC ultra vs PS4 grafikai összehasonlítás. Ha nem lesz nagy eltérés akkor PS4 re veszem meg de csak lemezesen h el is tudjam adni később ha mar nem kell.

Fuu most nézem végre 2 hónap után van új whql \o/ szepen megvartak wd -t vele :))

[ Szerkesztve ]

(#21348) sittes79 válasza ForRedGlory (#21346) üzenetére


sittes79
addikt

Nem trollkodni akarok, de egy jó nyelvtanóra, fogalmazás szakkör vagy valami befigyelhetne...:)

(#21347) FragStaR Nyugodtan vedd meg PS4-re ...

Watch Dogs Graphics On PS4, Xbox One Are Equal To PC's High Settings

[ Szerkesztve ]

(#21349) ForRedGlory válasza sittes79 (#21348) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem meg tanulj meg értelmezni mielőtt hülyeséget beszélsz. Nem véletlen írtam a mondat végére azt is, hogy "de csak két platformon lenne meg". Evidens, hogy abban a szövegkörnyezetben a magyar ár lett összehasonlítva a PC+US Store árral. Azon gondolkodj inkább el mielőtt beszólsz, hogy más miért értette meg elsőre és Te miért nem. Téma részemről lezárva, van jobb dolgom is, mint ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

(#21350) ImpersonatoR válasza sittes79 (#21348) üzenetére

Legyen úgy :) Bar most mar megvárom a holnapot

Egyébként most hogy melegebb van azért megjött a hangja is a masinának, tudja pörgetni rendesen a ventiket télen ilyen azért nem volt.

Egyébként van vmi okai h magyar store on a Destiny 15180 Ft "csak"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.