Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#211444) FunPro válasza Bogyi007 (#211441) üzenetére


FunPro
senior tag

Mi egyszer unokaöcsémnek vettünk valamilyen kisautókat. Talán karácsony környéke lehetett, mert 1-et fizet kettőt kap akció volt.

*Azt tudni kell, hogy a tesco-ban ez úgy működik, hogy felszámolja a két tételt, majd fizetéskor levon egy előre betáplált összeget. Jelen esetben ha jól emlékszem ez 2500 Ft volt, mert annyiba került egy autó.*

Na most jön a csavar:

Nem volt olyan autó kirakva, ami ne lett volna meg a gyereknek.

*Azt is tudni kell, hogy általában az árufeltöltők kihoznak a raktárból cuccokat a felső polcra (dobozokban), hogyha elfogy az árú, onnan lehessen után tölteni. (Jó tanács, ha valami kéne de úgy tűnik kifogyott, pásztázzátok át a felső polcokat.)*

Én szemfülesen észrevettem, hogy a fenti dobozban még vannak kisautók, meg is néztük milyenek.
Csodák csodájára olyan voltak, ami még hiányzott, így vettünk kettőt.

Mituán eljöttünk a boltból, akkor tűnt fel, hogy valamiért gyanúsan keveset fizettünk.

Aztán rájöttem:

A dobozos kisautók valamiért fele árra voltak betáplálva, így darabja 1250 Ft-volt. Kettőt véve az ugye 2500, de az akció miatt 2500 levonódott.

Szóval ja, ez így jó vétel volt.
De nem éltem vissza a lehetőséggel, túl jól neveltek. :K

Meg aztán lehet gyanús is lett volna a dolog, hogy tűnnek el a kisautók, pénz meg nincs utánuk. Bolti lopás egy kis csavarral. :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.