Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Jónak tűnik, amint megjelenik hivatalosan, kipróbálom :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) banhammer


banhammer
veterán

A második részt megvettem Androidra.
Az Androidos árképzéshez képest drágább volt, de nem bántam meg.
Tableten nagyon jól néz ki a játék.
Az új részt meg már nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Eddig minden tabletemen toltam a 2. részt, szerintem ezt is kipróbálom, bár kicsit aggodalmas, amit leírtál, de reméljük a legjobbakat :)
Köszi az infókat.
:R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4) bepken


bepken
veterán

ez egyszerűen gyönyörű! kíváncsian várom! (van esetleg info a támogatott android készülékekről? vagy ez majd 28-án kiderül? :D)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#5) sixpak


sixpak
nagyúr

Jól néz ki. Vajon 2 magos, nem túl acélos teljesítményű telókon is fut majd elfogadhatóan? Xperia ion-ra gondolok konkrétan. Egyik részét sem próbáltam, mennyire van optimalizálva régebbi telefonokhoz? Bár a grafikát nézve nagy reményeim nincsenek:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6) bepken válasza sixpak (#5) üzenetére


bepken
veterán

én a 2. részről tudok nyilatkozni, az az én (picit mókolt) Defy+ telómon anno egész tűrhetően futott :) bár ez most egy elég drasztikus fejlesztés, ahogy elnézem! én is csak reménykedek, hogy majdani Xperia Sola-m megbirkózik majd vele.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7) king1367


king1367
csendes tag

Droid-os készülékekről még nincs pontos infó. Ahogy halad tovább az ember, annál inkább beszippantja a játék amúgy.

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#8) olbaidhun


olbaidhun
őstag

hihetetlen szép!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#9) king1367 válasza olbaidhun (#8) üzenetére


king1367
csendes tag

Gyengébb készülékeken is hihetetlen. iPhone 4-en nincs élsimítás, meg nincs visszapillantó (csak hátrapillantás), de ezzel rengeteg FPS jön, és gyönyörűen fut. :)

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#10) dokee78


dokee78
félisten

Remélem Androidra is ingyen lesz. :U

(#11) king1367 válasza dokee78 (#10) üzenetére


king1367
csendes tag

Ez már biztos. ;)

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#12) Sh4rKy válasza dokee78 (#10) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

Nincs droidra valami kiszivárgott beta verzió? csak kíváncsiságból... amúgy nekem szokatlan az irányítás az ilyen játékoknál :U

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#13) Jeanne d'Arc

Ez nagyon ütős lesz, nálam már a 2 is nagy becsbe volt tartva.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) #85636864


#85636864
törölt tag

Még IOS Touch-omon próbáltam a 2-t, ami gyönyörűen és akadásmentesen futott kedvenc telós autós játékom lett. Remélem a 3 is legalább olyan jó lesz mint a 2.

(#15) mightymo3


mightymo3
tag

Sziasztok, én is a 2-vel játszottam ipaden nagyon jó volt. Azóta platformot váltottam ezért kérdésem a következő lenne, tud valaki infot wp8 megjelenésről?

(#16) infectedmann


infectedmann
őstag

Rühellem a freemium játékokat így ez kimarad. Pénzéhes EA -vel összeházasodni, Blöeh. Már el is temettem ezt a franchise -t.

(#17) king1367 válasza infectedmann (#16) üzenetére


king1367
csendes tag

Ez van az App Store értékelésekben is. Egy próbát minimum megér.

@mightymo3: WP megjelenésről egyelőre nincs hír, de nem is zárkóztak el tőle.

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#18) luw2win


luw2win
őstag

Mi a helyzet ezzel az update-el? 1.1 giga van a telomon es azt irja hogy nem tudja telepiteni mert nincs eleg hely a telefonomon? Mi van ebbe, egy uj jatek?..

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#19) king1367 válasza luw2win (#18) üzenetére


king1367
csendes tag

Letöltjük, megnézzük. Remélem a Skyline-os hibát javították, mert az elég csúnya egy ilyen kvalitású játéktól. Amúgy nem kell meglepődni a nagy frissítéseken, jöhetnek új autók, és pályák is akár. :)

Célszerűbb a játékot gépen tartani, ott frissítgetni, és utólag szinkronizálni.

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#20) luw2win válasza king1367 (#19) üzenetére


luw2win
őstag

Csinaltam 1.7 giga helyet a telon, akkor mar nem kotozkodott a szabad hely miatt, feltette kb 1 perc alatt, es megneztem ugyan ugy 1.7 giga hely van a telomon... Nem ertem mit akadekoskodott hogy nincs eleg szabad hely. Amugy semmi valtozast nem vettem eszre..

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) king1367 válasza luw2win (#20) üzenetére


king1367
csendes tag

Ez az iOS eszközök faszsága. Frissítéskor nem felülír egyből, hanem először kitömörít, és utána felülír. Ha Jailbreak-elve van a telód, és iFunbox-al követsz egy frissítést, akkor fogy a helyed, majd felülír, törli az ideiglenes fájlokat, és minden jó ismét.

Változások: Karosszériásokra már nem kell várni, de a szervízidők visszanyúltak. Optimalizáláson is javítottak, állítólag i4S-en nagyon gázul ment, és azért kellett. :)

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#22) zs.kristof10


zs.kristof10
csendes tag

Mát nagyon várom :))

(#23) Bermi


Bermi
aktív tag

Sziasztok,

Rákattintottam az írás végén az AppStore linkre, azóta viszont ahányszor belépek a storeba nem enged semmit telepítenem az ország beállítás miatt, ha jól értem a linkre kattintva átállítódott új zélandra, de hogy tudok a magyar boltba visszamenni? Ipadot próbáltam iOS 6.1.2.

Köszi.

F1.....

(#24) king1367 válasza Bermi (#23) üzenetére


king1367
csendes tag

Próbálj egy log out-log in-t az App Store-nál a beállításokban.

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#25) Sundesz


Sundesz
őstag

Én a 2. részt leszedtem S3-ra, de nem megy valami jól, framerate ingadozó, sokszor akad, a hang meg teljesen el van csúszva. Abban is van egyébként igazi pálya, mert eddig nem tűnt fel nekem?

Hörcsög Powa'

(#26) king1367 válasza Sundesz (#25) üzenetére


king1367
csendes tag

Az furi. Nekem i4-en teljesen jól ment az is. :F Abban nincsenek még igazi pályák. Viszont van benne Corvette ZR1. A egyetlen kocsi amit hiányolok a 3-ból. :))

Jelezném mindenkinek, akinek "írtam", hogy az elmúlt 2-3 napban illetéktelen(ek) fért(ek) hozzá a fiókomhoz, vagyis NEM én írtam PÜ-t!! Aki esetleg más úton (e-mail vagy telefon) felvette a kapcsolatot Szendrővári Tiborral, kérem írjon PÜ-t, hogy a jelenlegi üzleteket le tudjuk zárni!

(#27) Bermi válasza king1367 (#24) üzenetére


Bermi
aktív tag

Köszi, átírtam a linkben nz-t hu-ra és átváltott.

[ Szerkesztve ]

F1.....

(#28) sixpak


sixpak
nagyúr

Kipróbáltam, nem tűnik rossznak. És egészen tűrhetően fut gyengébb két magos készülékeken is. Xperia Ion-nal tolom és játszható rajt, nyilván nem úgy mint az új 4 magos, erős gpu-val szerelt telókon, de azért nem megy a játék rovására a régebbi hw. Ja, és kb 800 mb-ot szed még le a 6mb-os apk mellé.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#29) plejik


plejik
addikt

S3 - on laggol sajnos.... ez nagyon kellemetlen pedig nagyon vártam. Remélem hamarosan jön valami javítás.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#30) heihachi válasza plejik (#29) üzenetére


heihachi
addikt

Az még annyira nem lenne gáz, de pl iPhonon meg még szebb is a grafikája. Pl ahol sgs3-on nálam egyáltalán nem volt semmilyen effekt, ott haver iPhone4s-én szikrázó napsütés, lens flare. Ráadásul az aszfalt és a fű is részletesebb textúrájúnak tűnt. Egyszerűen sokkal szebbnek hatott iPhone 4s-en, bár, mondjuk ott is laggol.

Kicsit csalódott vagyok emiatt én is többet vártam az sgs3-amtól, de amúgy meg király játék.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

i9100g n cm10.1el nem indul a játék ...
intro előtt megfagy és se kilépni nem tudok se semmi....
ahogy kiírja a real racing logot viszlát... már próbáltam újra rakni is de ez se segített.... valaki találkozott ilyen hibával már?

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#32) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Kocsit valahogy el lehet adni?

(#33) plejik válasza heihachi (#30) üzenetére


plejik
addikt

Igen vannak benne, bár nálam szebb a kép, mint za amit belinkeltél .:D Asszonynak I4 e van és nála elég szépen fut, bár ott is van 1-2 lagg... De hátha lesz javítás .:)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#34) heihachi válasza plejik (#33) üzenetére


heihachi
addikt

Ja, ez a kép valamiért "átméreteződött" valahol az éterben :D

Amúgy az a baromi érdekes, hogy ha átteszem a telót energiatakarékos módba, akkor is pont ugyan úgy fut a gamma.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#35) drlovi válasza heihachi (#34) üzenetére


drlovi
aktív tag

az elöbb felraktam tf300 ra, de laggol. Kár érte. Milyen gpu-n fut normálisan ?! :DDD

(#36) heihachi válasza drlovi (#35) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem semmilyenen :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37) plejik válasza heihachi (#36) üzenetére


plejik
addikt

Majd csak jó lesz ez, ne légy pesszimista... bár én két telón nyomom, ha az egyiken szervíz a másikon go race.. :D:D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#38) heihachi válasza plejik (#37) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem meg van több autóm, amíg egyik szerelőnél van, addig a másikkal tolom :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39) plejik válasza heihachi (#38) üzenetére


plejik
addikt

NA van már egy szép Skyline-om is :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#40) ADAM1337 válasza heihachi (#38) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Xperia S-en tényleg jól fut nálam.
Igaz effektek itt sincsenek mint az iphone 4s-en.

(#41) csorba23


csorba23
tag

Valahol azt olvastam, hogy ha kikapcsoljuk a wifit , akkor működik az idő előreállításos trükk (nem kell megvárni a szervízt). Még nem próbáltam, de majd megpróbálom.

Nekem SGS Advance van GB-vel. És beszaggat, ha sok autó van a pályán. Van valaki, akinek 2 magos telefonja van JB-vel és nem szaggat neki? Ha csak kevesebb autó van a pályán, (kb. max 8) akkor tök simán fut.

Más: hogyan tudok mindent alapra visszaállítani? (elherdáltam az aranyat). Töröljem a programot és rakjam fel újra?

(#42) csorba23 válasza BigBlackDog (#32) üzenetére


csorba23
tag

Ne, lehet eladni.

(#43) Peterson_


Peterson_
addikt

Félve szedtem le az igencsak gyenge és elavult Playemre, pont a rettentő hardverkövetelményt és az optimalizáltság hiányát firtató vélemények miatt, de már csak azért sem hagytam ki, mert azt gondoltam, hogy alkalmi akció miatt ingyenes.
Most akkor tiszta a kép:R
A játék pedig nagyon jó és szórakoztató, bizonyos szempontból minden más mobilos autóversenyzős játéknál jobb.
Az optimalizáltság tekintetében megint egy szavam nem lehet, mikro lagok persze vannak, de simán megy az említett mobilomon.
Természetesen effektek kiherélve...de btw így is bőven szép.
Viszont az asszony HOX-áról megnéztem a piactéren és benyögte, hogy nem kompatibilis:F:D
Részemről pedig csak az Xperia Gamepad támogatást hiányolom, igaz, azt nagyon.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#44) csorba23 válasza Peterson_ (#43) üzenetére


csorba23
tag

Nem csak a piactérről szerezhető be. És mivel ingyenes, így is legális :)

Piactéren nekem sem hozza, mint kompatibilis program, mégis fut.

[ Szerkesztve ]

(#45) plejik


plejik
addikt

Na van egy megoldás a laggok csökkentésére esetleges megszüntetésére.
Amikor elindítod a játékot csatlakozni akar wifihez és/vagy 3g - hez. Itt lépj be a wifi kapcsolatba amit ő felajánl, de ne kapcsold be a wifit, és a 3g-t pedig offold. Aztán nyomsz egy visszagombot és már tölt is a game. :) Így érezhetően megszűnik a lagg, amit valószínűleg az online eredmények folyamatos lekérdezése okoz. Amikor sok autó van a pályán érezhetően szépen szalad a játék. Remélem tudtam vele segíteni.

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#46) petymeg


petymeg
addikt

Üdv én Xperis S telón és tabon is játszom vele, mindkettőn tökéletes. Profilt hol lehet létrehozni, mert csak Guest a nevem sajna...

Ja most már értem fb-n kell bejelentkezni...

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#47) csorba23 válasza plejik (#45) üzenetére


csorba23
tag

Nekem is eltűnt a lag, de egyszerre 2 dolgot csináltam: wifi-t kikapcsoltam, ill. előtte újraindítottam a telefont. Nem tudom, melyiktől , de megjavult, már nem fagyogat, ha sok kocsi van a pályán.

Aztán visszaraktam a wifit és úgy sem laggolt, úgyhogy én az újraindításra tippelek. Azért még tesztelni fogom.

(#48) plejik válasza csorba23 (#47) üzenetére


plejik
addikt

Újraindításnak nálam nincs agy jelentősége, de most gyakrabban kifagy, vagy verseny végén, vagy amikor a menübe mászkálok.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#49) ADAM1337 válasza petymeg (#46) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gondolom azért fut jól mert a legtöbb software fejlesztő a qualcomm-al van szerződésben ezért is arra optimalizálták elsőként. :K

(#50) petymeg válasza ADAM1337 (#49) üzenetére


petymeg
addikt

Érdekes, hogy a tegra 3-mal felszerelt tabra nem tudtam playből letölteni... Külön szedtem le fájlmegosztón az apk-t és úgy töltötte le, de azon is tökéletes!

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.