Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) svgyula


svgyula
addikt

Üdv! Nem én akartam nyitni de kezdjük inkább itt.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#2) crok válasza svgyula (#1) üzenetére


crok
nagyúr

Nekem mindegy :D Hátha itt megtűrik a népek :D

(#3) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Eddig ehhez nem lehetett hozzászólni? 🤔 :DDD

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#4) crok válasza Viktor0610 (#3) üzenetére


crok
nagyúr

De.. 3 éve van meg az írás, azóta tartom karban..

(#5) svgyula


svgyula
addikt

Urak a következőre jutottam. Pár napja tesztelés szinten ment a régebbi verzió a telefonon a 19.09.39 verzió tökéletesen működik android 14 áprilisi frissítéssel Realme GT2 Pro. De itt le van tiltva egy sor Google cucc, nyilván amit én soha nem használok.
A tableten is tökéletesen fut akár háttérben játék közben is órákon keresztül leállás nélkül. Ez egy blackview TAB 11 android 11 a revanced verziója19.09.37. Ezen nem frissült a rendszer.
Ma délelőtt a TV-vel játszottam és visszaraktam a 19.09.37-es verziót és fiók csere-bere :DDD után most ~2órája megy folyamatosan többször váltottam, kerestem másik videót de nem állt meg "karikázni" :N
Viszont ezen is tiltottam a Google alkalmazást,
a Google szolgáltatások keretrendszer-t.
Ezen a rendszer kb 3 hete kapott frissítést. Most még a play store lesz amit csak akkor engedélyezek rajta ha kell valami új alkalmazás.
DE! nem akarok senkit semmire biztatni csak leírtam a saját tapasztalataimat.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.