Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195601) torik válasza winery (#195600) üzenetére


torik
senior tag

Az egy pazar játék, egyik fő húzóerő volt amiért ps4-et vettem, és nem hiába :K pont mostanában fontolgatom hogy nekimegyek az ng+nak :D

All that and a bag of chips

(#195602) hombre[EU] válasza markknight (#195579) üzenetére


hombre[EU]
veterán

According to the design director, a single-digit handfull of the developers from the Titanfall team went over to work on Star Wars Jedi: Fallen Order, but it’s essentially an all-new team making that game [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#195603) Mike válasza Carlos Padre (#195599) üzenetére


Mike
veterán

John meg úgy hívja a fiát Jack-et hogy: boy :)

(#195604) l.skywalker


l.skywalker
félisten

JRPG lovers:
PS4 Exclusive Azur Lane: Crosswave’s New Shipgirls Showcased in New Screenshots and Box Art

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195605) tboy93


tboy93
nagyúr

No, egy 6 év lemaradással de én is végigtoltam a Last of Us-t :D A sztori, a karakterek tetszettek, volt benne jópár elgondolkodtató rész. Szuperül ki volt dolgozva a világ, élmény volt bejárni az elhagyott épületeket és apró dolgokból megtudni, hogy mi lehetett a család sorsa aki anno ott lakott. A játékmenet viszont nem tetszett kifejezetten, nem vagyok oda ezért a lopakodós style-ért, plusz aim nélkül célozni sem tudok, második PS4-es játékom volt és rengeteget szenvedtem a célzással. Végül visszavettem a nehézségi fokozatot easy-re, mert már nagyon frusztrált, hogy állandóan meghalok. Még letolom a Left Behind DLC-t, aztán jöhet az Uncharted 1-4.

(#195606) Xaels


Xaels
félisten

További Ratchet & Clank játékok jöhetnek PS4-re?. Én kifejezetten örülnék neki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195607) Carlos Padre válasza Xaels (#195606) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó jó, de ezek is remake-ek lesznek?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195608) Scholes9 válasza torik (#195601) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A legjobb PS4 játék. Legalábbis nekem biztosan :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#195609) erahurka válasza Carlos Padre (#195607) üzenetére


erahurka
félisten

Nem hinném, szerintem a 2016-os remake inkább reboot volt. De valami nagyon kisiklott, mert gondolom nem azért jött az animációs film is, hogy egy rész után 3 évig még pletyka se legyen folytatásról.

(#195610) Xaels válasza erahurka (#195609) üzenetére


Xaels
félisten

A mozifilm ami kisiklott, de az nagyon. A játék azért elég jó értékeléseket kapott szinte mindenhol és a játékosok is szeretik. A mozifilm meg bár nem nézhetetlenül rossz, de nagyon gyenge eresztés lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195611) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
FiFa 19-et szeretném megvenni PS4-re.
Tudtok valami jól bevált boltot? Lehet felőlem digitális is, nem fontos a dobozos változat, csak olcsó legyen. :DDD :R

(#195612) Mike válasza Xaels (#195610) üzenetére


Mike
veterán

egyetértek. a mozifilm nem túl maradandó alkotás. de a játék jó.

(#195613) Carlos Padre válasza Xaels (#195610) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert játékos szemmel "asztadedurva, pont úgy néz ki a játék, mint a film", ellenben filmnéző szemmel nem tűnik olyan jónak, hogy úgy néz ki, mintha a játék cutscene-jeiből vágták volna össze. Szerintem. Ugyanakkor jó ki eredetfilm volt, a játékokat azért folytathatnák, de inkább új részekkel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195614) Mike válasza Carlos Padre (#195613) üzenetére


Mike
veterán

inkább az volt a baja, hogy elcsépelt volt, tele klisékkel
én elég sok rajzfilmet megnézek, ma már nem elég hogy hű de szép a víz vagy há de szép a sörénye

egyébként ez az "aztadedurva úgy néz ki a játék mint a film" a Kingdomban lehet érezni igazán. Konkrétan pl. a Let it go-t egy az egyben beletették. De a többi helyszín is olyan. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer Andy szobájában fogok a falon rohangálni mint egy pók.

[ Szerkesztve ]

(#195615) Xaels


Xaels
félisten

DF: Borderlands Goty elemezés

A R&C film baja nem az volt, hogy úgy néz ki mint a játék. Szerintem gyenge a vágás és azok akik nem játszották a játékot fontos infókról is lemaradnak. Szét van esve kicsit és még csak nem is annyira vicces, hogy a gyerekeket szórakoztassa.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195616) penge111


penge111
addikt

Souls stílusú játékok szerelmeseinek ajánlom figyelmébe a mostani akcióból a Hollow Knight-ot, kis indie cím, de kellő kihívást tartogat és szerintem nagyon szép kis egyedi grafikája van. 2100 forintocska, ennyi még sosem volt.

Ezt a játékot, meg kisfiús apukáknak, elég durca leárazás: Skylanders

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#195617) Sefter válasza penge111 (#195616) üzenetére


Sefter
veterán

köszi, a skylanders-re rányúltam :R

Psn ID: sefter_hun

(#195618) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fiam kipróbálta hétvégén a PSVR-t, a GTS-sel. Mivel 6 éves, ezért nem tudott részletes élménybeszámolót adni, de azt mondta, hogy a közepesen távoli dolgok már homályosak voltak. És amikor nagyon oldalra fordult, akkor kiírt valamit a játék (valami kontroller jellel.) Ez mi lehetett?

Összességében nem esett tőle hanyatt. Nem igazán kell nekünk otthonra, azt mondta. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195619) sutyesz96


sutyesz96
őstag

R&C egy olyan játék volt számomra, amit utólag megbántam hogy csak “ingyenes” formában szereztem be, és nem támogattam közvetlenül a fejlesztőket. Mert az igaz, hogy a régivel nem játszottam, de Jak&Daxter, illetve hasonló ps2 játékok megvoltak, szóval ismerem az érát, és a R&C egy 10/10-es remake lett. Nagyon jó kivitelezés, élvezhető játékmenet, jópofa sztori, haláli karakterek.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195620) bAtt001 válasza penge111 (#195616) üzenetére


bAtt001
addikt

Hollow Knight +1, pénteken kezdtem bele, magával ragadó a hangulata, gyönyörű a játék, a zenéje is kiváló, de tényleg nem könnyű, nem fogja a kezed, nem mutatja merre kell menni mit kell csinálni. Csak türelmes embereknek javasolt :)

(#195621) S e t h válasza sutyesz96 (#195619) üzenetére


S e t h
nagyúr

Detto így gondolom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195622) Carlos Padre válasza sutyesz96 (#195619) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Attól, hogy megkaptad ps+ játékként még meg tudod venni ha támogatni akarod a fejlesztőket. :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195623) Deck válasza bAtt001 (#195620) üzenetére


Deck
titán

+1 rá :)

PS5

(#195624) toompa válasza #04441088 (#195611) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Használtan 7ezer körül megkapod lemezen,itt az aprón is. Ennél olcsóbban nem kapsz.
11ezerért pedig bontatlan,dobozosan.

[ Szerkesztve ]

(#195625) sutyesz96 válasza Carlos Padre (#195622) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azt senki nem mondta hogy milliárdos is vagyok, aki feleslegesen szórhatja szét a pénzét. :)

Hozzáteszem, a milliárdosok is pont attól milliárdosok mert nem felesleges dolgokba fektetnek.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195626) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megnéztem a the surge ingyenes ps+ játékot. Hát azt kell mondja ez is bejön.. ugyan még csak az első pályán kolbászoltam, de teljesen élvezhető egyelőre. De megállom a héten nem akarok éjszakázni marad a god of war :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195627) sutyesz96 válasza Woodslave (#195626) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ne aggódj, majd pár ragequit után nem lesz messze a delete gomb. :D

Ebben a Conan-ben konkrétan az első 5 percben bebugoltam a földbe, aztán respawn után közvetlen mellette a vízbe is. Valakinél játszható volt?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195628) Woodslave válasza sutyesz96 (#195627) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem szokásom a rage ilyen játékoknál :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195629) Kendek válasza .LnB (#195618) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azt írhatta ki, hogy Out of play area.

<-ƘƘ->

(#195630) .LnB válasza Kendek (#195629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem videót, van olyan is, hogy press Options, to reset camera position. Lehet az volt neki, mert kontroller ikont emlegetett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195631) Gigicuci válasza .LnB (#195618) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Na azt nekem is sikerült kipróbálni a Pólusban ráadásul egy Pro géppel de nekem még így is homályos volt, de konkrétan olyan szédülés jött rám pár perc után, hogy dobtam el a cuccot. Alkalmatlan vagyok rá úgy látszik.

(#195632) .LnB válasza Gigicuci (#195631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott próbálta ő is. Volt jégkorong tornájuk, és utána. Én ki se akartam próbálni. Volt szerencsém a HTC Vive-val játszani, az se hatott meg. Egy lyukas garast sem adnék érte.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195633) Gery9112


Gery9112
őstag

SNL paródia a modern játékokról

Kit Harington hatalmas benne. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#195634) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok! Tegnap vettem egy Platinum fejhallgatót, az érdekelne ha aki ezt vagy a goldot használja, akkor a virtual uzemmodban használja vagy a simára alap üzemben.? Kicsit fura a 7.1 hangja, lehet csak szokni kell még nem tudtam nagyon tesztelni.
Köszi!

(#195635) .LnB válasza Gery9112 (#195633) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vicces, egyrészről. Másrészről meg szomorú, mert a játékosok tényleg nem vevők ma már a komoly sztorikra, és párbeszédekre, amik a régebbi RPG-kre jellemző. Ez lett a hozománya a sok COD-nak. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195636) Deck válasza .LnB (#195635) üzenetére


Deck
titán

A COD köszöni szépen jól megvan. Kellenek ilyen játékok is nem pedig csak olyanok amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#195637) markknight válasza .LnB (#195635) üzenetére


markknight
veterán

Miért szomorú az? Nem tudtam, hogy az RPG az árja a videojátékokban :D

(#195638) ProEvoFan válasza markknight (#195637) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az a Dark Souls és barátai ;]

(#195639) vraghdash


vraghdash
tag

üdv

olyannal találkozott valaki már hogy ps4 kontroller ami eddig tökéletesen működött jelenleg semmilyen alkalmazásban nem megy. a press any kay nél mindenhol megáll és csak a középső bekapcsoló gomb reagál, azzal vissza tudok menni a ps menübe és ott megint minden gomb megy semmi játékban nem...?!

(#195640) .LnB válasza markknight (#195637) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elhamarkodottan írtam hülyeséget. Ha belegondolok, elég sok jó sztorit kaptunk manapság. És van játék ahova nem is nagyon kell mély sztori. Ez a videó eléggé hajaz a The Division-ra, gondolom azt akarják kifigurázni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195641) nemorino válasza vraghdash (#195639) üzenetére


nemorino
tag

Bocs:

Én még nem találkoztam ilyennel, de érdekelne, hogy melyik játékkal van gond.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#195642) penge111 válasza reggi (#195634) üzenetére


penge111
addikt

Szia, nekem gold van, én a 7.1-et csak a támogatott játékoknál használom, amúgy 2-es módban használom a fülest. Sajnos nem találom a listát mely játékok ezek, amit fejből vágok, és van 3d sound támogatása: Hellblade, Batman Arkham Knight, Uncharted 4, Uncharted LL, Horizon Zero Dawn, emlékeim szerint a GoW is az volt és a Days Gone is azzal jön.

ui: megtaláltam itt a lista a 7.1-et támogató játékokról, többinél inkább ront, mint javít a 7.1 gomb aktiválása! De ez sem teljes lista...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#195643) penge111


penge111
addikt

Tököm, lejárt a szerkesztési idő, figy anno egy kollega megosztotta, hogyan lehet szépen beállítani minden játékhoz a fülest, igaz ez goldra van, de szerintem a tiedre is jó lesz:

Íme

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#195644) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Project EVE Teaster Trailer - készülőben lévő koreai akció RPG Xbox-ra, PS4-re és PC-re [link]






Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195645) saelin válasza l.skywalker (#195644) üzenetére


saelin
veterán

Képek alapján eléggé eye candy.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#195646) belan válasza l.skywalker (#195644) üzenetére


belan
addikt

Dögös a csajszi az biztos :DDD nekem olyan nieres beütése van .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195647) hombre[EU] válasza saelin (#195645) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze,mert egy render farmmal készült :))
A gameplay meg ilyesmi lesz ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#195648) ldave válasza hombre[EU] (#195647) üzenetére


ldave
félisten

Szokásos koreai szutyok.

A Slime draws near! Command?

(#195649) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#195551) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na? Még most se?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195650) #58978304 válasza Gigicuci (#195631) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem volt a szemedre kalibrálva azért volt homályos!

Minden egyes usernek más -más a szemtávolsága!

Srácok ha valaki VR-t próbálgat valahol akkor kalibráljátok előtte be és tisztítsátok meg a lencséket is.
Mert éles a kép proval!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.