Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Semmi tetszett, meg ajánlom, meg ilyesmik?

...

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A lényege félig-meddig elveszett... Mindenes mobilt csináltak, és ez nem biztos, hogy mindenkinek be fog jönni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) mjani1172 válasza cs.zs. (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Ellenségnek?

[ Szerkesztve ]

(#4) perge666


perge666
veterán

Nekem tetszik,csak a méretével nem igazán vagyok kibékülve,ezért vagyok még IOS-os. ( 13 mini )

(#5) LosBlancosRM válasza Graphics (#2) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Szerintem jól tették, több embert bevonzhatnak vele. Ez már nekem is tetszik, letisztult, prémium gamer kütyü, nem a gyerekes csillivilli bazár. Új ROG laptop is rohadt jól néz ki.

Ami a negatívumokat illeti. Hangzásnál tény, hogy gyengébb lesz, viszont nem tudom, hogy mennyire valós elvárás a jobb doboz hangzás a kevésbé jó doboz hangtól. Szerintem inkább fülessel játszanak, út közben a telefonokkal, ott meg csak a cintányéroknál menő full hangerőn üvöltetni valamit. Lyukért kár.

Nekem ami aggodalomra ad okot, az a SD... Ennél is melegszik, kicsi rá az esély, hogy az S24Uban, és a későbbi telefonokban nem fog. Úgy látszik az új 4nm-es gyártósor se lett az igazi a Samsungnál. :(

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#6) MikeWazowski válasza cs.zs. (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mégis mit kéne kapnia? Nevetséges telefon, papíron nagy számokkal, amire semmi szükség... ellenben minden másban felejthető kategória, lsd kamera. Minden játék elfut maxon egy s23-ason, pedig csak 8 giga RAM van benne... sőt,. dexre is elég. Az a hátsó kijelző vagy mi a bánat is totál haszntalan. Ott az AOD, minden szükséges infót látok. Legalábbis nekem ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) joey04


joey04
titán

Van még hova fejlődni, de tetszik az irány. Ma már nem sok értelme van dedikált gaming telefont csinálni, inkább a kiegészítőkkel érdemes játszani, az meg csak a gyártón múlik, hogy mivel lesz kompatibilis.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Introdoktus


Introdoktus
junior tag

A kamera szerintem rendben van. Ez egy ROG telefon, senki nem fotózni veszi. Viszont a hangszórók lebutítása érthetetlen, ahogy a rövid támogatási ciklus is. Ha egy Galaxy A54 ugyan annyi frissítést kap mint egy ROG flagship, akkor ott baj van.

(#9) Janika--1982 válasza LosBlancosRM (#5) üzenetére


Janika--1982
aktív tag

Hát nemszeresse az akksi a meleget,pöcsméregetésre kíváló! :U

Nagy János

(#10) GoneTom


GoneTom
tag

Sziasztok! :)
Tetszik külsőre ez az új ROG Phone...értékelem a gyártó próbálkozását, de inkább érdekelne a Zenfone újabb generációja.
A gyártó cáfolta, hogy megszűnne a Zenfone széria...de elég nagy a csend. Szerintetek lesz idén új Zenfone?
Most egy 7 Pro-t használok, de gondolkodok azon, hogy hamarosan leváltanám a napi használatból (nem válnék meg tőle) és vagy az új Zenfone lenne a befutó ha megfelelne a szempontjaimnak (A 10-es Zenfone a kamera miatt csúszott el nálam, nem is értem, hogy nem akarták megoldani, hogy lehessen makrofotózni). Vagy egy Honor...
Szóval szerintetek lesz idén Zenfone 11-es?
Köszönöm előre is a válaszokat, spekulációkat! :))

(#11) cs.zs. válasza Introdoktus (#8) üzenetére


cs.zs.
addikt

Rog telefont nem fotózni veszik?
Magánvéleményem az, hogy tök mellékes hogy "ROG" a neve.
Félmillió forintos telefonnak mindent is illik tudnia, ugyanúgy, ahogy az egyéb félmilliós telefonoknak is illik mindenben jónak lenni. (S-Ultrák, iPhone pro-k)

...

(#12) Introdoktus válasza cs.zs. (#11) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Lehet hogy mindent is illene tudnia, viszont mindent nem tudhat. A fizikát nehéz megerőszakolni. Ennél a mobilnál érezhetően a "gaming" élményen volt a hangsúly, a kamera modul másodlagos volt. Az egy sajnálatos baleset, hogy eközben a "gaming" élmény is rosszabb lett.

(#13) NoEmpty válasza GoneTom (#10) üzenetére


NoEmpty
csendes tag

Szia!

Nekem ZF 8-am van, szerintem nem lesz idén új ZF.
A ROG-okat véleményem szerint pont azért csinálták ilyenre, hogy ne kelljen még egy ZF-et is kiadni.

Méretben egyébként a Samsung S23 szinte azonos, mint a ZF 10, tehát ha vki kis telefont keres, akkor valszeg az S24 lesz a megfelelő opció.

(#14) Navaren válasza joey04 (#7) üzenetére


Navaren
aktív tag

Pontosan ezen járt az eszem nekem is.
Pont azért, amiért pl. iPhone-nak is mekkora szerepe van a mobil játékok/játékosok köreiben, azért lehetne inkább ROG STAGE vagy vmi hasonló név alatt kifelyezetten ilyen gamer dock-ot, gamer "keretet" adni a telefonnak, integrált kontrollerrel, hangszórókkal, nagyobb, extra kijelzővel, stb., aztán had szóljon, ami kifér a csövön.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#15) LaPedite001


LaPedite001
csendes tag

Hát úgy néz csak sikerült elkúrni megint az új SD procit...

Lesz olyan, hogy egymást követő 2 évben nem melegszik a konstrukció? 😀

(#16) Introdoktus válasza Navaren (#14) üzenetére


Introdoktus
junior tag

Már csak játékok kellenének

(#17) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

A 7 sokkal vagányabb volt, és a kameralyuk sem tetszik hogy bekerült a kijelzőbe. :(
8 gen 3 forrófejűbb mint a tavalyi, de amíg játékok alatt sem melegszik tök mindegy, nyilván a leghugyosabb állapotában is veri a 8 gen 2-őt, ami szintén elég még mindenre IS.
Kamera fejlődés örvendetes és a jobb kijelző is, de ezeket a külső változtatása nélkül is meglehetett volna oldani.
Inkább hozni kellett volna egy normál telót és meghagyni a rog szériát olyannak amilyen volt, de kinek kinek mi ugye.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#18) LosBlancosRM válasza Elit3Zotya (#17) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Vagy ha már van sima és pro, akkor a pro maradhatott volna a lyukmentes vonalon, előre néző hangszórókkal, nagyobb aksival.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#19) szemy94 válasza LosBlancosRM (#5) üzenetére


szemy94
senior tag

Legenddnél még jobban melegedett, 61°C :Y
Egyébként nem lesz ilyen telefonom, a design még így is tetszetős, de a szoftver frissítésből nem ártana legalább 3 főverzió, bár biztos úgy vannak vele, hogy a "gamerek" hamar cserélgetik, de ha már szélesebv közönségnek akarják, erre is figyelhetnének majd a jövőben.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#20) doooo


doooo
veterán

Kamerákra kell még pár frissítés, de legalább már van hardver, amire lehet szoftvert fejleszteni.
Minden másban meg simán megüti a mércét. Ja bocsánat, a szoftvertámogatást minimum 1 évvel illene bővíteni, de inkább kettővel.

[ Szerkesztve ]

(#21) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ebben is keményen throttlingol a Gen 3... Mi a fene történt ? Gen2 betonstabil, semmi throttling se Red Magic telefonban, se Rog Phone-ban, a Gen3 viszont mindkettőben throttlingol... RM ha szerencsés akkor "csak" 90-92%-ra, ebben viszont ez az érték szégyen... Gen 1 deja vu?

(#22) Graphics válasza Darth_Revan (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gen 1 sem melegedett ennyire, sajna túltolták a teljesítményt...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Hallosz


Hallosz
senior tag

Vegyes érzelmeket keltett bennem ez a majdnem gémer majdnem átlag telefon. Az SD Gen3-ra amúgy mi szükség? Úgy nagy átlagban kihasználhatatlan a papíron meglévő különbség. :R
Lassan egy éve nyüstölöm az S23-at, mindent is gondolkodási idő nélkül csinál az SD Gen2

Mert lakni, muszáj.

(#24) Graphics válasza Hallosz (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gamer, így a mi szükség kérdés értelmetlen. De nem te és én vagyunk a célcsoport.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) smashLMAO válasza cs.zs. (#11) üzenetére


smashLMAO
csendes tag

Illene, de sajnos nem fog. Ha ez a szempont, akkor jobban megérné egy IPhone, ami hasonló teljesítménnyel rendelkezik.

Üdv:smashLMAO

(#26) cs.zs. válasza MikeWazowski (#6) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az a hátsó kijelző a Rog Zephyrus laptopok ANIME MATRIX fedlapi kijelzője. Keress rá.
Áthozták, emlékeztetőül, hogy ez is egy ROG.
Azzal semmi baj nincs, egy aprócska gesztus.

...

(#27) Jeanne d'Arc

Elég húzós lett ennek is az ára. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) judas13


judas13
addikt

Ezt így ne.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#29) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#30) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Ez a széria mindig is réteg termék volt, most, hogy kicsit letisztultabb lett a forma, lehet sokan elpártolnak majd mellőle. Aki pedig csak néha játszik, annak nem fog tetszeni a gyenge fotós képesség...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#31) Greentea


Greentea
senior tag

Nekem tetszik a hátlapi kijelző ötlete, bár hogy ezért fizetnék-e pluszba.. :D Nem hiszem, pláne nem egy gamer telefonnál :N

2x2 néha 5

(#32) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Hát elég sok negatívum lett. Lyukas kijelző, és még mindig az az ocsmány lekerekítés. :W

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#33) Button


Button
aktív tag

sikerült kilyukasztani a kijelzőt, remek
ezentúl legalább nem csorog a nyálam ha meglátom, sajnálatos :(

(#34) Dwokfur


Dwokfur
csendes tag

Kérdés a szerzőnek: van hangfelvételi lehetőség? Asus oldalán vett global Rog Phone 5-ben még volt, de Android 14-ből állítólag a Google tűzzel-vassal irtja.

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#35) Dr. Maci válasza Dwokfur (#34) üzenetére


Dr. Maci
tag

Van benne. A tárcsázóba be van építve.

(#36) Kamarásss


Kamarásss
junior tag

3 napig az Emagnál 314 ezer Ft volt az Asus Rog Phone 8. ( 12/256). Kvázi ugyanaz, mint a Zenfone 11 Ultra. 100 ezerrel olcsóbb volt. És itt még van 65w- os töltő is. Szuper kis telónak tűnik, csodás kijelzővel. Ilyen jó panel még nem volt Asus telóban. ( tegnap este vettem)

(#37) bostone válasza Kamarásss (#36) üzenetére


bostone
addikt

És nem szóltál nekünk? :)

(#38) Kamarásss válasza bostone (#37) üzenetére


Kamarásss
junior tag

Èrdekelt volna?

(#39) bostone válasza Kamarásss (#38) üzenetére


bostone
addikt

Ennyiért ez egy igen erős ajánlat. Egy hónappal ezelőtt biztos éltem volna a lehetőséggel.

Ha már nálad van mesélhetnél róla, csak nagy vonalakban.

[ Szerkesztve ]

(#40) Kamarásss válasza bostone (#39) üzenetére


Kamarásss
junior tag

Rendben :R :R :R

(#41) Kamarásss válasza bostone (#39) üzenetére


Kamarásss
junior tag

Vettem egy Asus Zenfone Ultra 11 telót. 16/512. Kèk színű. A Rog 8 csodás telefon. De valszeg mennie kell, ha megtartom a másikat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.