Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195551) 30z.Samu válasza szallasi007 (#195550) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Days Gone engem valahogy még mindig nem hozott lázba. :(

Sic Parvis Magna

(#195552) markknight válasza 30z.Samu (#195551) üzenetére


markknight
veterán

Nana! Majd jön a klasszik csavar meg a családi dráma, aztán csattanni fog a 9 pont mindenhol, 120 díj stb.

(#195553) iceool20


iceool20
tag

Ha valakit nem hozott eddig lázba lehet ezekután fog :DDD [Days Gone] Vótmán akkor elnézést. Csak most fedeztem fel.

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#195554) 30z.Samu válasza iceool20 (#195553) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt is láttam már, de nope... :(

Sic Parvis Magna

(#195555) Wesder válasza iceool20 (#195553) üzenetére


Wesder
félisten

A többi exklúzívot elnézve ez igen gyagyinak hat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195556) Carlos Padre válasza szallasi007 (#195550) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ja, mindenki sír, hogy mennyi offtopik téma megy, de nem dob be semmi ontopik témát helyette. Mégis miről kéne beszélgetünk?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195557) S e t h válasza szallasi007 (#195550) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sekirotól is csak egy szűk rétegnek lett nedves.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195558) hombre[EU] válasza markknight (#195526) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem viccelōdni akartam,ezek a tények. Egy modern lineáris story based játékban csak a cutscenek hossza 4-5óra,erre jön a 10-15 gameplay ami a legkeményebb. Fenntartani a játékos figyelmét/érdeklōdését,óráról órára megújulni,karakterfejlōdés(nem skill tree) stb. Ez nem multi,hogy lerakod ōket egy mapra és el vannak (ez sem egyszerū,de nem egy liga a kettō, a DICE évente hozza ezeket), nem engedheted el a kezét,hogy folyosókon kóboroljon/lootolgasson. És még mindig nem azt mondom,hogy a Respawn nem tudja megcsinálni! A Guerilla is megcsinálta,de ōk már 2 évvel a megjelenés elōtt megmutatták és 1 évvel elōtte játszható demójuk volt az E3-mon.
Na most ez a StarWars az év végén jön :)
Ja, és nem a Titanfall-os csapat csinálja,mert azok mind az Apexen dolgoznak, ez egy új részleg. Kiváncsian várom

Life, Uh, Finds A Way

(#195559) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#195548) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Remélem eladnak belōle annyit,hogy a Bend kapjon még nagy AAA munkát. Jó kis tapasztalat lesz a DaysGone számukra

Life, Uh, Finds A Way

(#195560) Wesder válasza hombre[EU] (#195559) üzenetére


Wesder
félisten

Az eladàsokkal nem lesz gond.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195561) hombre[EU] válasza Wesder (#195560) üzenetére


hombre[EU]
veterán

PS5-re egy SyphonFilter Reboot jöhetne

Life, Uh, Finds A Way

(#195562) Wesder válasza hombre[EU] (#195561) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ismerem. PS1-2 jàték?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195563) iceool20 válasza hombre[EU] (#195561) üzenetére


iceool20
tag

Az jöheten most a 4-re is :))

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#195564) hombre[EU] válasza Wesder (#195562) üzenetére


hombre[EU]
veterán

1,2,psp-re is volt. trailer

Life, Uh, Finds A Way

(#195565) hombre[EU] válasza iceool20 (#195563) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A DaysGone után szerintem mennek a devkitekre :)

Life, Uh, Finds A Way

(#195566) #58978304 válasza hombre[EU] (#195561) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ja persze meg Deathrap Dungeon meg Corck 1,2 Reboot :P
Memó kártyát ne hozzák vissza véletlen neked 15 blokkal a ps5 re ? :D

[ Szerkesztve ]

(#195567) seniman válasza 30z.Samu (#195551) üzenetére


seniman
addikt

Nem vagy vele egyedül.Ha már arra sem visz rá a lélek,hogy a bemutató videóját végig nézzem,akkor kár is erőltetni.Ha nem ex cím lenne,szerintem fele ekkora hype nem lenne,majd három évesen kétezerért megveszem. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#195568) #58978304 válasza seniman (#195567) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jujj ,ha a Days Gone nem tetszik akkor melyik zombi témájú játék tetszik?
Lenne ott hype minden platformon hisz az ilyen témájú gamma édeskevéske sajnos...
Talán Dying Light azt kifújt. .

[ Szerkesztve ]

(#195569) szallasi007 válasza S e t h (#195557) üzenetére


szallasi007
őstag

Más nem jött én meg on topikot nem tudok :(

(#195570) Wesder válasza #58978304 (#195568) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom a Last of Us.
Szerintem zombis jàtékból a Dying Light az ami igazàn értékelhető és van benne Co-op.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195571) seniman válasza #58978304 (#195568) üzenetére


seniman
addikt

Leginkább egyik sem,a csapból is ez folyik a marvel agymenéssel együtt,legyen szó moziról vagy játékról.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#195572) hombre[EU] válasza #58978304 (#195566) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]
Még a Croc-ot sem tudtad helyesen leírni :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#195573) sutyesz96 válasza hombre[EU] (#195572) üzenetére


sutyesz96
őstag

Úristen a Croc mekkora nosztalgia faktor. :C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195574) hitvanyalak válasza hombre[EU] (#195561) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nem emlékszem rá, hogy tényleg jó volt-e vagy csak akkor volt jó, de ma már kínos lenne? Azt tudom, hogy 2000-ben én is odáig voltam érte a kölcsön konzolon :D

Teljesen más: Az Anthem másnál is nehezen kapcsolódik, vagy a saját netemben keressem a hibát?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#195575) marilllyo válasza Wesder (#195570) üzenetére


marilllyo
veterán

Cod Zombie? ;] :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#195576) hombre[EU] válasza hitvanyalak (#195574) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Képzeld el az elsō Tomb Raidereket és nézd meg a mai trilógiát. Kínos?
Egy "szuper-kém" third person shooter-stealth action játék volt,puzzle elemekkel,volt humora,egyedi ötletek,változatos pályák... Lehet ebbōl jó gamet csinálni

Life, Uh, Finds A Way

(#195577) Bogyi007 válasza sutyesz96 (#195573) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy Remaster abból is elférne...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#195578) hitvanyalak válasza hombre[EU] (#195576) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Abszolút fejet hajtok az érvelésed előtt :)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#195579) markknight válasza hombre[EU] (#195558) üzenetére


markknight
veterán

Hmm, az Apexen biztos nem, mert ahogy jönnek a patchek, meg a kontentek úgy szerintem pont annyi ember fejleszti mint a Battlefront 2-t a mai napig a Dicenál (2-3)

(#195580) l.skywalker válasza hombre[EU] (#195499) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nyilván tök üres lesz. Year2-ben meg kész lesz. Csak a szokásos.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195581) l.skywalker


l.skywalker
félisten

God of War Director Wants Viking Crossover with Assassin’s Creed ‘Kingdom’

Ez mekkorát szólna, AC Vikingek Kratos crossover :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195582) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na folytattam a nioh miatt két hétre letett god of wart. Ha tudom hogy Baldur előtt voltam és pár csónakázas némi verekedés után vége akkor megcsináltam volna mint hogy most az irányítással baxkodjak megint :D

41 éves kétfiús apa vagyok mégse mondanám hogy nagyon mélyen megérintett a történet.

Persze ezután megpróbálom azért kimaxolni ahogy lehet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195583) Deck válasza l.skywalker (#195581) üzenetére


Deck
titán

Már rendelem is elő ha hivatalos lesz.. :P

PS5

(#195584) Xaels válasza hitvanyalak (#195574) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyenkor hétvégén délután néha van, hogy nehezebben csatlakozik de nekem nem szokott általában problémás lenni, mert kábelen van a Pro. Havernak Wifin volt a gép panelban és neki sokkal problémásabb volt amíg nem költöztette át és dugta bele a tyúkbélt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195585) hitvanyalak válasza Xaels (#195584) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nekem is wifi :/

Van olyan topik ahol tudok segítséget kérni sim kártyás de kábeles routerhez?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#195586) #58978304 válasza hombre[EU] (#195572) üzenetére


#58978304
törölt tag

De vágtad melyik játékra gondoltam ugye!??
Ílyen xarul írok heyesen ez van :P
Ezeket a hülye gif eket nem unjátok ?
Tiszta gáz ...

[ Szerkesztve ]

(#195587) #58978304 válasza sutyesz96 (#195573) üzenetére


#58978304
törölt tag

+1

(#195588) Xaels válasza hitvanyalak (#195585) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon kevesen használnak olyan routereket, itt a Milyen routert vegyek topikban sem nagyon vannak tapasztalatok. Nekem volt Telenoros simmel használva egy TP-Link de az szoftveresen nem volt jó, eldobta random az ISP-t és csak a restart segített rajta. [link] pedig 30k-ért vettem anno és gariban kaptam helyette újat, de bontatlanul adtam rajta túl mert addigra jött a digi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195589) d@vee válasza #58978304 (#195568) üzenetére


d@vee
őstag

Nem biztos hogy lenne hájp...engem sem mozgat meg, pedig szeretem a PS exeket. Egyszerűen semmit nem vált ki belőlem. Kötelező mindenkinek tetszenie? NEM
Várom a teszteket, azért arra kiváncsi vagyok hogyan sikerült, de a Dying Light 2-t sokkal jobban várom. Bár ebben az is szerepet játszik, hogy ötször vittem végig kieggel együtt :C :DD

Ja

(#195590) #58978304 válasza d@vee (#195589) üzenetére


#58978304
törölt tag

Dehogy is kötelező tetszeni mindenkinek...
Viszont kapunk egy nagy játszóteret tele zombikkal ,fegyókkal,járművekkel jó grafóval nyakonöntve,szal rossz nem lehet :)
Nem is tudtam h lesz második része a Dying Light nak.
Most már én is nagyon várom :)
2x pörgettem ki, a the Followingot pedig 1 x.
Érdekelt volna másodjára az is de egyszerűen időm nem maradt azóta sajnos rá :)

[ Szerkesztve ]

(#195591) hitvanyalak válasza Xaels (#195588) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Pontosan ez a bajom,hogy random elmegy a net... telenor. Volt mar hotspot telefonok minden :/ megnézem azt a topikot,koszi.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#195592) Xaels válasza hitvanyalak (#195591) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a Telenoros Mifi-vel nem volt bajom ilyen téren csak itt a város szélén nem volt 4G vele csak stabil HSDPA akkor, telefonokkal meg ezzel a Routerrel nagyon jó sebességet hozott a net és játszani is stabilan tudtam vele. Annak a TP-linknek ez ismert sw hibája volt, hiába jött rá fw update meg cseréltünk simet benne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195593) d@vee válasza #58978304 (#195590) üzenetére


d@vee
őstag

Nem, rossz biztosan nem lesz. Csak arra értettem hogy nem lenne kötelező nagy hype-ot kapnia ha multiplatform lenne. Simán lehet hogy a nagy többségnek nem jön be,de lehet ennek az ellenkezője is.

Vicc az egészben, hogy utoljára PS-en játszottam végig, de tuti nem konzolra veszem meg a következő részt. Nekem ehhez P(ö)C(s) kell az egér miatt :D

Ja

(#195594) marilllyo


marilllyo
veterán

Láttam többen is nyomjátok a Borderlands Handsome -ot. Ha valakinek kell lvl.boost szóljon :)
Szívesen segítek!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#195595) d@vee válasza marilllyo (#195594) üzenetére


d@vee
őstag

Már ne is haragudj, de itt senki sem vesz cheat-et, légyszives máshol próbálkozz a lomjaiddal... ;]

Ja

(#195596) S e t h válasza l.skywalker (#195581) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezek megvennének már most.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195597) marilllyo válasza d@vee (#195595) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem teljesen világos mire gondolsz de oké! Nem kell azt megvenni. Ingyé megyek. :)
De ha már mondod... Ugye tudjátok mik azok a shift kódok? Borderlands 1-nél is van?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#195598) Wesder válasza marilllyo (#195597) üzenetére


Wesder
félisten

Aki megvette kapott 75db-ot. Gondolom majd oda is osztogatnak Facebook/Twitter/etc. helyeken.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#195599) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak hogy csakazértis legyen egy kis GOW VS RDR2, mikor az óriás hullájánal Kratos benyögte, hogy "I have a plan" kissé összerándult a gyomrom :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195600) winery válasza Carlos Padre (#195599) üzenetére


winery
aktív tag

Ez lefekvés előtt tökéletes volt :C

Én Bloodborne-al kinzom magam , vagyis tanulom . :F

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.