Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195901) d@vee válasza tboy93 (#195900) üzenetére


d@vee
őstag

Kell bizony. Megfigyel, megharap, este megtermékenyíti asszonyok tucatjait... :D
Nyugodtan veheted a Sony-t. LG nem ajánlott, dolgoztam műszaki áruházban másfél évig. Legtöbbet meghibásodott TV az LG volt. MINDEN méretkategóriában.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#195902) belan válasza tboy93 (#195900) üzenetére


belan
addikt

Sony jobb lesz kontrasztba de kérdés hogy va paneles vagy ips , lg talán színben lesz jobb és betekintési szöge jobb lesz , nagyjából egy kutya a két tv . Nekem volt lg LED LCD tv de soha többé nem kell.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195903) tboy93 válasza belan (#195902) üzenetére


tboy93
nagyúr

Johet privibe is, mi volt a gondod vele?

(#195904) belan válasza d@vee (#195901) üzenetére


belan
addikt

Több éve használok lg oled tv-t és nem a első lg oled tv eddig műszakilag nem volt gond egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195905) d@vee válasza belan (#195904) üzenetére


d@vee
őstag

OLED tv, itt a titok nyitja.
Minden LG készülékben, ami meghibásodott, a háttérvilágítás ment tönkre. OLED-nél ugyebár nincs ilyen probléma.

Ja

(#195906) belan válasza d@vee (#195905) üzenetére


belan
addikt

Hát igen ha lg csak is oled, ebbe igazad van !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195907) d@vee válasza belan (#195906) üzenetére


d@vee
őstag

Vagy LCD. Ősöknek a régi katódsugárcsöves helyett vettem egy használt szállodai, 32"-es LCD-t. Ha bekapcsolják délután, éjfélig meg sem áll, így strapabíró kellett :D

Ja

(#195908) Deck válasza Loucifer (#195898) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#195909) belan válasza d@vee (#195907) üzenetére


belan
addikt

Igen LCD bírja a gyűrődést ,lg uf8500 tvm volt de sötétbe a katódsugárcsöves tv-nek is jobb volt a feketeje 😂😁tboy93 ment a privi .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195910) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Új Rage 2 gameplay:

Rage 2: The BFG 9000 and 11 Minutes of Awesome New Gameplay - IGN First

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195911) S e t h válasza .LnB (#195910) üzenetére


S e t h
nagyúr

10 sör után talán még tudnám is élvezni

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195912) .LnB válasza S e t h (#195911) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem iszok alkoholt, mégis megveszem. :) Jó bulinak tűnik. Bár azért első nap szerintem nem fogok érte 18-20k-t fizetni. Ha végignézek az idei, már dátummal rendelkező megjelenéseken. Még mindig csak a Rage 2 meg a Control érdekel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195913) pulffy válasza .LnB (#195912) üzenetére


pulffy
őstag

Jó kis fps lessz majd 6k-ért... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#195914) Woodslave válasza .LnB (#195912) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de amúgy a rage és a new dawn között milyen lényegi különbséget fedezel fel?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195915) Carlos Padre válasza .LnB (#195910) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem már volt a kezemben de meggondolatlam magam. Jó lesz ez ps+ban vagy gp-ben. :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195916) .LnB válasza Woodslave (#195914) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Rage 2-nél rámentek erre a full fun gameplay-re. A fegyvereket is így alakították ki, a grafikát (layereket, effekteket) is, és a hangokat (bemondókat) is. Úgy látom, hogy itt tényleg az volt az alapkoncepció, hogy jó nagy állatságot csináljanak. A New Dawn-nál meg az volt az alapkoncepció, hogy még egy bőrt lehúzzanak Montana-ról.
Sajnos a Rage 2 mögött tuti nem lesz minőségi sztori. Érdekes karakterek. Mint mondjuk a Borderlands 3 esetében. A reklámkampány is a "hülyeségekre", badass dolgokra van kihegyezve, a sztori említést sem érdemel. Ez baj, pedig ha sikerülne úgy megtölteniük a világot, ahogy azt a Gearbox teszi, akkor nagyon durva játék lenne ez a Rage 2. Így viszont azon kívül, hogy jó móka lesz, nem sokat mutat még. Ezért szerintem sok is lesz érte egy 18-20k-s kezdő ár.

Szal' ha össze kell vetnem a kettő játékot, akkor szerintem a Rage 2-nek van azért "karaktere", egyedisége. A new dawn meg nekem csak egy erőltetett sz*r-nak tűnik, budget árú kis dlc.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195917) vg válasza #10186752 (#195880) üzenetére


vg
addikt

Itt láthatod "élőben" is. Mondjuk nem csodálkozom nem tudod kiről van szó korodból adódóan.

(#195918) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Napi Days Gone hájp.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195919) Bétaville válasza tboy93 (#195900) üzenetére


Bétaville
senior tag

Nekem Sony-m van. Meg vagyok vele elégedve.
Engem az LG cuccok mindig is taszítottak valamiért. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#195921) Gombinyó válasza tboy93 (#195900) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha csak a kettő közül lehet választani, akkor a Sonyt, az legalább VA paneles.

(#195922) #58978304 válasza Bétaville (#195919) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nekem meg volt Lg 4k hdr ips ps pro melle.
Egy szóban kifelyezve :
Pfejj :D
Ha Lg akk OLED
Ha Samu akk meg Qled
Nekem a Sony-k képe sem tetszett ezért nem Sony-t hoztam legutóbb 1~éve akkor a 400-500k szegmensből.
Engem a Qled a baxott nagy kontrasz és fényerővel vett meg kilóra :D

[ Szerkesztve ]

(#195923) S e t h válasza .LnB (#195916) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rókabőrt lehet és talán érdemes is lehúzni, ha az előd alapján érdemes rá.
Nem pozitívum, de ha találkozik az igényekkel, sokak szerint igénytelenséggel, akkor lehet helye a piacon.

Csak azért, mert hasonlít az elődre, és kb. dlc szint, attól nem lesz automatikusan rossz, ez maximum használat során derül ki.

Én egy hete tolom és omg mit szentségeltem már a bugok miatt, mert igen, bugos, mint általában ezek a futószalagon kijött ubisoft klónok, de vmiért még mindig a képernyő elé ragaszt a hentelés.
A hentelés, amit most látok a Rage videókon is, de ott minden sallangtól mentesen, szinte mint egy shoot em up, amiben történet sincs is nagyon.

Szinte kínálja magát, hogy az ember a Borderlandshez hasonlítsa, de vajon kiállja-e ezt a próbát, ha az árukat is nézem?
Valóban AAA kategóriás játék, vagy csak max a Borderlands mostohagyereke lehetne?

Egyébként ugyanolyan hello kittis rózsaszín hányásnak néz ki, mint most a New Dawn, szerintem simán van közös halmaza a játékosaiknak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195924) belan válasza #58978304 (#195922) üzenetére


belan
addikt

Ez így van de a Qled is el vérzik sötét szobában sötét részeknél a oled tv mellet .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195925) frankdelgado válasza Carlos Padre (#195918) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na kár volt benéznem......

(#195926) sp8787


sp8787
addikt

The Past And Present Of Dragon Age 4

Szoval akkor lehet jon a Dragon Age-nek alcazott Anthem 2. :DDD

(#195927) Carlos Padre válasza frankdelgado (#195925) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mégsem veszel ps-t miatta? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195928) Bétaville válasza #58978304 (#195922) üzenetére


Bétaville
senior tag

A Samsungok is jók. A Sony előtt az volt nekem. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#195930) Bétaville válasza frankdelgado (#195925) üzenetére


Bétaville
senior tag

Mi a gond rák testvérem? :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#195932) .LnB válasza S e t h (#195923) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Borderlands ellenében szerintem el fog bukni. Viszont nekem jobban tetszik mint a DooM, vagy az a FC: ND. AAA kategóriásnak simán el lehet adni a Rage2-t, ha az első részét, vagy a Mad Max-szet ellehetett.
Én se várok tőle sokat, nem egy év játéka aspiráns ez tény. De egy jó kis erezd el a hajam szórakozásra jó lehet. Tőlem ez fura is, mert nálam ott kezdődik a jó játék fogalma, hogy legyen benne jó a sztori. Na itt ez meglepne, ha lenne. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195934) Gery9112


Gery9112
őstag

Beyond Good and Evil 2 hír Yves Guillemotól

Hát....ezek alapján még annyira se bízom ebben a játékban mint eddig. Ebből vagy instant klasszikus lesz vagy óriási zakó....

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#195935) nemorino válasza sp8787 (#195926) üzenetére


nemorino
tag

Szerintem egy online coop mód jót tenne a játéknak (az Inquisition multiplayer módjával nem sokan játszottak mert nem volt semmi értelme), de remélem offline is játszható lesz. A BioWare problémái láthatóan a vezetés alkalmatlanságára vezethetőek vissza, két nagy pofon után talán még menthető lesz a játék, én bízok benne. Az Anthem kódokra épülő játék az én olvasatomban jó hír, legalább nem a nulláról építik fel a játékot, hanem az Anthemesek bétatesztelik a DA4-et. Már az Anthemnél is rezeg a léc, szerintem tudják, hogy egy DA4 bukás után kasza a BioWare-nek, ráadásul a Kotaku cikkek után letolt gatyával áll a vezérkar a gamer világ előtt, ha van eszük most mindent beleadnak és a programozóknak megfelelő időt és körülményeket biztosítanak.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#195937) frankdelgado válasza Carlos Padre (#195927) üzenetére


frankdelgado
őstag

Faszt, csak felizgatom magam és nem váltottam még ki a havi gyógyszereimet. Azért a tesztet megvárom. Meg a tavaszi sale-t. Hátha a sony megcélozza a 100 millát és feldob egy olyan akciót, mint tavaly karácsonykor....

(#195938) Mike válasza frankdelgado (#195937) üzenetére


Mike
veterán

A whistlistemet akciózzák le

(#195939) d@vee válasza .LnB (#195932) üzenetére


d@vee
őstag

Nekem is teljesen ilyen érzésem van a Rage 2-vel. Egy állatkodós, agyatlan hentelésre abszolút megfelel, nem kell ide mindig mély történetű, minden szőrszálat komolyan vevő alkotás. Ez egy játék, amibe nem kell belemerülni vagy gondolkodni rajta, csak elindítod és élvezed.
Ha már ennyire a New Dawn-hoz hasonlítjátok, az tényleg csak a kötelező Spinoff volt, mint a 3-nál a Blood Dragon, 4-nél a Primal, az 5-höz meg ezt dobták össze. Annyi különbséggel, hogy a Blood Dragon-ban és a Primal-ban volt egyfajta újdonság, kreativitás. Addig az ND simán összehányt fércmunka, átskinezett világgal. Nem lett rossz, csak 3 nap alatt a story végére értem, kb. kimaxolt felszereléssel.
Várom a Rage 2-t, de szerintem teljes árat így látatlanul nem ér. Max a tesztek rámcáfolnak. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#195940) Carlos Padre válasza Mike (#195938) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az mit takar?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195941) d@vee válasza Carlos Padre (#195940) üzenetére


d@vee
őstag

A személyes kívánságlistáját, Call of Duty World at War, Ghosts, Infinity Warfare, Black Ops 4... ;]

Ja

(#195944) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na tegnap levertem a második bosst is a Surge-ben (a trófea lista szerint a játékosok 11%-a ennyire hülye :D ) hát nekem ez a játék bejött. Mondjuk a from játékok lába nyomát csókolhatja csak, de amúgy a hangulata teljesen rendben van. Nekem parább amikor egy qrva nagy robot támad az emberre mint egy sárkány. Felüdülés a nioh után hogy nincs 1800 féle kard páncél meg mittomén nem érzi az ember hogy kihagy valamit, ráadásul elég fű alatt van a játék nincs tele gameplayel a youtube ezért még spoilerbe se futottam bele. :D

A rövidítések jól működnek itt tényleg örül az ember mert "bonfire" kb pályánként egy van. Furcsa mondjuk hogy egy boss fight után nem lök tovább a játék, legalábbis nem olyan nyilvánvaló módon hogy kinyílik az ajtó.

"ingyér" jó (mondjuk nekem tényleg annyi mert most nem én fizettem a ps+-t ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195945) Wlac válasza Gery9112 (#195934) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első részt imádtam, viszont a másodiknak nem jött be a trailere. A prequelekért alapból nem vagyok annyira oda (nem lenne gond velük, ha jól megcsinálnák, de a legtöbbször csak fan service és erőltetett magyarázgatás a vége), és a bemutatóban felvázolt világ nagyon más volt, mint amit vártam. Ha új irányt vesznek, az még jól is elsülhet, bár ez felveti a kérdést, hogy ténylegesen akkor hányadán is áll a projekt. Anno mintha 2019-es megjelenést rebesgettek volna, bár semmi hivatalos infó nem volt, de ha új irányba kezdenek, akkor biztos hogy még 1-2 évig semmit sem kapunk.

A napi nyelvtanhoz annyit tennék hozzá, hogy ez itt valóban nem az iskola, de azért egy sikeres alapvető helyesírási teszthez lehetne kötni a posztolási jogot. Nem arról van szó, hogy mobilon egy-két karaktert elüt az ember, vagy lemarad egy-egy vessző, ezek mindenkivel megesnek, de amilyen nyelvtani gyilkosságok vannak napi szinten a fórumon (nem csak ebben a topikban), attól égnek áll az ember haja.

És hogy on is legyek, végre eljutottam a Far Cry 5-höz. Hát, élvezetesnek élvezetes a játék, de abszolút megértem, ha valaki szidja. Alapvető tervezésbeli hibái vannak, gyakorlatilag ha nem úgy csinálunk valamit, ahogy azt megálmodták, akkor a játék nem tud mit kezdeni a dologgal. Például Nick gépével kellett repülnöm, de nekem ő is volt a társam, így az egyedi repülőjéből rögtön kettő is volt az égen, ráadásul az utolsó feladatnál ő lőtte le az ellenséget, nem én, mire a rádióból megszólaltak, hogy mennyire jó lövész vagyok, Nick félhet, mert bennem kihívójára akadt. De mondhatnám azt is, hogy egy pecás küldetéshez a játék azt akarta, hogy szerezzek egy botot, és ki is jelölt a földön egyet nekem. Hiába volt már nálam egy jobb bot, addig nem volt hajlandó tovább menni, amíg nem vettem fel azt az alapot, amit ő megálmodott nekem. Persze rögtön vissza is cserélhettem, és így már nem volt baja vele, de kissé hülyén jött ki.

A fő probléma azonban egyértelműen a grafika. Haverom PC-n odavolt érte, de (sima) PS4-en szerintem elég rosszul néz ki. Nem elég részletes, ellenben rendesen meg van töltve textúrákkal, ezért kifolyik az ember szeme, ha például fut a mezőn, ami azonban hazavágja az illúziót, az a rajzolási távolság. Az ellenséges járműveket pár tíz méterre spawnolja elénk, és ez bizony nagyon rosszul néz ki, mivel még az illúziója sincs meg annak, hogy nem körülöttünk forog a világ. A Vice City-ben ez még nem volt gáz, de itt már szerintem az. Amúgy tényleg bejön, és sorozatnézés közben jól elszórakozok vele, de a Far Cry 2-3 realisztikusabb hangvétele hiányzik.

“The wha-"

(#195946) wierra válasza Woodslave (#195944) üzenetére


wierra
senior tag

A harmadik bossig lelkes voltam én is. Utána viszont továbbra is sötét és meglehetősen unalmas belső terekben bolyongtam. El is tűnt a lelkesedés. :U
Ezúton revideálom korábbi véleményemet, összességében nem egy kiemelkedő alkotás, erősen közepes iparosmunka. DS3-BB-hez képest az átlag ellenfelek, és a bossharcok is jellemzően könnyebbek.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#195947) Woodslave válasza wierra (#195946) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen abszolút így van ahogy az utolsó sorokban fogalmazol. Meglátjuk lehet ez lesz nálam is, itt a második pályán is volt egy mélypontom bár azt vettem észre ha ezeket a játékokat nem teljes beleéléssel és koncentrációval játszom akkor semmit nem ér. Úgyis meg kell várnom míg a sekiro 10k lesz a használt piacon ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195948) Woodslave válasza Woodslave (#195947) üzenetére


Woodslave
nagyúr

viszont a korábban linkelt pc guru teszttel nem értek egyet. :N ahogy mondtad a kihívás faktora nem közelíti meg a ds3 bb bossokat

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195949) Mike válasza Carlos Padre (#195940) üzenetére


Mike
veterán

wish list, csak nemtok írni

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.