Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195701) belan válasza sting2 (#195686) üzenetére


belan
addikt

Csak már jönne a ps5 . :U

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195702) hombre[EU] válasza zzola (#195697) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Még szerencse,hogy a Digital Foundry elmagyarázza mit kell nézni 200x zoom alatt :D erōbōl a hülye is meg tudja oldani, szerintem fejezzük be

Life, Uh, Finds A Way

(#195703) zzola válasza hombre[EU] (#195702) üzenetére


zzola
félisten

Hát fejezd! :DDD

Még 1080P-re sem tudnak normális képet adni, de majd a következő generációs tuti tudja majd a 8k-t.
Ugyan. A mókusokat meg lehet ezzel rendesen vezetni...

[ Szerkesztve ]

(#195704) S e t h


S e t h
nagyúr

Resident Evil 2 kapott egy 33%-os leárazást.
Már majdnem elérte az ingerküszöbömet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195705) torik


torik
senior tag

Nagyon gondolkozom Horizon-on,de nem is tudom :D ajánlanátok egy olyannak akinek a FC játékokból csak a 3. rész tetszett, AC-t pedig a lehető legmesszebbről kerüli? MH: World és BotW viszont bejött, ahogy néztem kb. ezekre játékokra hajaz leginkább.
kicsit egysíkúnak tűnik leírás meg videók alapján, fedezz fel majd menj és öld le az adott szörnyet (ami egy az egyben elmondható MH: W-ről is szóval ez lehet nem jó érvelés) :D

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#195706) hitvanyalak válasza torik (#195705) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én nagyon szerettem a FC3-at, és a Horizon-t is nagyon szerettem :) Merem ajánlani, főleg, hogy kb megveszed 5-6.ért és ha nem tetszik bukó nélkül továbbadod.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#195707) bagyulajuve válasza torik (#195705) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én imádtam, az alapjátékot végig is vittem egy pár hónapja, tegnap pedig hozzákezdtem a kiegészítőhöz. A harcok számomra is egysíkúakká váltak a vége felé, viszont a hangulat és főleg a háttértörténet lépésről lépésre való megismerése óriási élményt adott nekem.

Resistencia eterna

(#195708) seniman válasza bagyulajuve (#195707) üzenetére


seniman
addikt

Érdemes a párbeszédeket is végig nyomni,a frozen-ben CYAN-t vallattam sokáig,érdekes dolgokat lehet kiszedni belőle.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#195709) S e t h válasza bagyulajuve (#195707) üzenetére


S e t h
nagyúr

A történet alapja nagyon eltalált, a kivitelezés kicsit defektesebb. Nekem egy főküldetés van a játékból és belekóstoltam a kiegészítőbe is, de már a púpomon jönnek ki a robot fightok.
Persze hogy nem tudom folytatni, mert most a Far Cry nem enged, de még be fogom fejezni, viszont egyelőre meglepődtem, hogy a dlc-ben mennyire gyorsan levertek, pedig azt hittem én vagyok az Erős Pista.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195710) Carlos Padre válasza Def26 (#195699) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na milyen kis tájékozott valaki :U
Várható volt, mert kimozdult a komfortzónából, és a PC master race-el kekeckedett, amit nem szabad, mert nem lesz jó vége.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195711) Carlos Padre válasza KaitouP (#195692) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát dobj fel egy témát, lécci lécci lécci!

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195712) pulffy


pulffy
őstag

Path of Exile vélemények? Milyen a game, mennyire közelíti meg a Diablot? :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#195713) Tatyla válasza pulffy (#195712) üzenetére


Tatyla
őstag

Eléggé és ha megfogott nem ereszt...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#195714) seniman válasza S e t h (#195709) üzenetére


seniman
addikt

A frozenbe én épp ultra hard fokozaton lestem be,aztán amikor az első demonic scorcher elkalapált,kicsit lejjebb tekertem. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#195715) belan válasza Def26 (#195699) üzenetére


belan
addikt

Kis padon van rá fért már .Legközelebb jégre teszik ;] Valaki nyomja a új metrót pár órája nyomom de valahogy nem jött még be .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195716) Xaels válasza pulffy (#195712) üzenetére


Xaels
félisten

Ingyen van, próbáld ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195717) Carlos Padre válasza belan (#195715) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A második mondatod töröld ki ha jót akarsz magadnak! :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195718) S e t h válasza seniman (#195714) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ott pislogtam én is, hogy ácsi, erről nem volt szó, azonnal a hóba taposott engem is, és gépolajat pisált a hullámra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195719) S e t h


S e t h
nagyúr

Ilyenkor érzem, hogy vissza kell még mennem egy kört letolni, de ezt amúgy mégis hogy?
Mennyi gyakorlás lehet benne?
Far Cry New Dawn Stealth Kills
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195720) Deck válasza S e t h (#195719) üzenetére


Deck
titán

Ez igen. Ez már aztán valami. Nem semmi a tag :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#195721) belan válasza Carlos Padre (#195717) üzenetére


belan
addikt

Jó bugos is ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195722) #58978304 válasza belan (#195715) üzenetére


#58978304
törölt tag

Khmm.
Micsoda a 🤘🤘🤘 +++ METRO +++ 🤘🤘🤘 nem bejövős!!!!???
! Az lehetetlen ! :D
Tessék kipihenten kisimúlt arcal tolni :DDD

Szerk:
Nem bugos az ,csak már fáradt lehetsz és csak a szemed tréfálkozik veled :D
------------------

Amúgy Wesder nekem személy szerint hiányzik innen.
Tény,hogy nem tökéletes hiszen nincsen Ps-e ,viszont hiszem ,hogy idővel jó útra tér majd :K

[ Szerkesztve ]

(#195723) belan válasza #58978304 (#195722) üzenetére


belan
addikt

Első második rész már elején beszippantott lehet most kicsit másabb érzelmi állapotban voltam ;] De tényleg bugos néha . Wesder jót pihen legalább játszik is :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195724) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Napi Days Gone hájp: DAYS GONE: HOW SONY BEND BUILT THE HORDE

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195725) hitvanyalak válasza pulffy (#195712) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nagyon jó kis játék, az ékkövek fejlődése és kombinálása miatt teljesen más a karakter fejlődés, mint a Diabloban, de a játék nekem emiatt pl. jobban tetszett. Viszont nekem Pro-n néha beszaggat, elakad, de az is lehet, hogy a netemmel van baj. (mármint az nem lehet hanem tuti, de nem tudom amiatt vagy optimalizálatlanság miatt van a dolog.)

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#195726) Woodslave


Woodslave
nagyúr

God of warban a két világ nifheim meg a másik az ilyen aréna jellegű? Tegnap levertem egy valkűrt de vhogy qrvara nem motivál van még benne vmi ami miatt érdemes játszani.?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195727) Deck válasza Woodslave (#195726) üzenetére


Deck
titán

A Valkűr királynő. Durvább mint a souls gamek néhány bossa.. ;)

PS5

(#195728) S e t h válasza Woodslave (#195726) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem csak a valkűrök lennének vissza, de szerintem delete, inkább játszok más játékokkal.
Azért hogy neked a Nioh után sem jön be az sokat mond, pedig maga a harc még hasonlítható is hozzá.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195729) Woodslave válasza Deck (#195727) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az a bajom vele hogy az egész játék nem ilyenre készít fel. Egy souls gameben végig úgy kellene játszani mint a bossok ellen. Itt végig daráltam ezért egy valkűr tök más. Edfdg gunnert nem is tudtam lenyomni. Most vmi Kara volt ennél is csak a kiskatonák miatt lehetett probléma.

Na nem tudom. Surgeben is levertem az első bosst de az szippantott be.

Seth: ja de lehet csak azért mert "vége" a játéknak. Eltűnt a motivációm de amúgy se tetszett annyira.

Na mondtam van egy csomó játékom aztán a végén kiderül hogy semmivel nem lesz kedvem. Lehet izzitom a pókot

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195730) Def26 válasza Carlos Padre (#195710) üzenetére


Def26
félisten

Te is el tudod olvasni. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#195731) Deck válasza Woodslave (#195729) üzenetére


Deck
titán

Valakinek ez jön be valakinek az, ezzel nincs semmi gond. Eléggé sietsz és darálod a játékokat így élvezni sincs időd. Van benne egy nagyon durva nehézség is ha souls gamet akarsz csinálni belőle.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#195732) _drk válasza pulffy (#195712) üzenetére


_drk
őstag

Számomra elég gyenge a Diablo után. Hirtelen átláthatatlan az egész. A Sztori és a kezdő pálya részek nekem elég semmilyenek. Egyáltalán nincs meg a "még ide menjünk le, jaj még ezt is öljük meg" feeling.
Ráadásul konzolon ez az irányítás is elég nehéz így elsőre, vagyis az inventory kezelés, de a cuccok felvétele se a legkönnyebb. De a gyakás elég jó.
Ez a gem alapú spell rendszer nekem elsőre nagyon nagy katyvasz. Ebbe bele kéne olvasnom, meg tanulnom hogy egyáltalán élvezzem. Ez a Scroll of Wisdom-os identify-olás is érdekes, gyakorlatilag semmi pénzem nincs mert az vissza megy egyből abba. Itt nincs a városban valami auto több cucc beazonosítás?

De a kedvencem, hogy a sok nyomorult bele áll a waypoint-ba, és az istenért se sikerül rá kattintanom! De egy nyomorult tuti mindig ott áll, de a legtöbbször körbeveszik 2-3an, hogy az legyen a játék legnehezebb része, hogy egyáltalán ki menj a városból.

Egyébként több mint 1000 óra D3 után, bármibe nehéz áttanulni, még egy kis esélyt kap.

(#195733) Woodslave válasza Deck (#195731) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem akarok :D sztem a souls játék nem feltétlenül a nehézség miatt lesz. Ja lehet túlságosan sietek..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195734) Deck válasza Woodslave (#195733) üzenetére


Deck
titán

Abba a hibába esel így mint akik 1 nap alatt akarják kigyúrni magukat, vagy tegnapra ;]

PS5

(#195735) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Flipperezzetek inkább. Ezt tegnap este értem el Pinball Fx3-ban a Sorcerers Lair asztalon 1 Ball Challange során...

Hát nem egy rövid menet volt... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#195736) sutyesz96 válasza Bogyi007 (#195735) üzenetére


sutyesz96
őstag

Erre ps4-et tartani azért elég luxus kategória, nem? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195737) Deck válasza sutyesz96 (#195736) üzenetére


Deck
titán

Ha most ehez van kedve akkor miért ne.. :)

PS5

(#195738) .LnB válasza sutyesz96 (#195736) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Önmagában flipperezni is csak időpocsékolás szvsz. Csocsó, darts az oké, de a kocsmákba is a flipper gépek csak azért vannak, hogy neki lehessen dőlni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195739) 30z.Samu válasza .LnB (#195738) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pedig poén...egy ideig-óráig. :D Néha én is kedvet kapok és flipperezek. Windows XP-n mennyit toltam, pláne számtech órán, Te jó ég... :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#195740) sutyesz96 válasza .LnB (#195738) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ezzel egyetértek. Nem is értem egy flipper mitől lehet építő/kikapcsolódás jellegű?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195741) ProEvoFan válasza sutyesz96 (#195740) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindenkinek más jön be.Valaki utálja a souls játékokat, más meg a GOWt, a harmadik meg fifát, mert szerinte minden évben ugyan az.
Ilyenen kár vitatkozni ill kiakadni.

(#195742) Woodslave válasza ProEvoFan (#195741) üzenetére


Woodslave
nagyúr

imádtam flipperezni élőben. Amúgy a gépen nem annyira. pc-n megvettem a pinball fx-et, meg ps4-en is az ingyenes pályát, ami pont a fish tales amivel rengeteget játszottam tiniként. De nyilván teljesen más érzés.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195743) Deck válasza .LnB (#195738) üzenetére


Deck
titán

Számodra. Számára meg lehet az időpocsékolás amivel te játszasz..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#195744) .LnB válasza Deck (#195743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha te játszasz. Akkor ha többen csináljátok akkor játszaszosztok? Vagy ez, hogy van? A sport meccseket meg lejátszaszozzák? :DDD

Egyébként vicceltem csak, sok haverom flipperezett régen (leginkább azok akik a csocsóhoz és a darts-hoz is bénák voltak. ;] )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195745) Deck válasza .LnB (#195744) üzenetére


Deck
titán

Pesti vagy ugye? Látszik.. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#195746) pulffy válasza Deck (#195745) üzenetére


pulffy
őstag

:C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#195747) Mike válasza .LnB (#195744) üzenetére


Mike
veterán

Teljesen jó a játszasz

(#195748) sutyesz96 válasza Mike (#195747) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem mondanám.

-grammarnazi ON-

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195749) Deck válasza Mike (#195747) üzenetére


Deck
titán

Úgy néz ki csak számunkra jó.. :D

PS5

(#195750) penge111 válasza .LnB (#195738) üzenetére


penge111
addikt

Én nem tudom, az tuti ps-en már nem flippereznék, mert így is alig van szabadidőm. De azt nem jelenteném ki, hogy értelme nincs. Nagyon sok a komoly tábla, fiatalként amikor időmilliomos voltam (máig nem értem,hogy volt annyi mindenre időm a sok játék mellett is) sokat flippereztem, de csak olyanokkal, amiknek jó kis "történetük" volt, a kis kijelzőn rendes kis mini küldiket kellett csinálni, szintezni stb...

Ja, és megjegyzem bármikor elkenem a szádat csocsóban vagy dartsban :P ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.