Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195051) #58978304


#58978304
törölt tag

Jó reggelt fórumtársak!
Ki mivel játszik ma?
Asszem én totál kiégtem valszeg fel kell keresnem a háiziorvosom is mert 2 napja a ps be sem volt kapcsolva :D
Na jó 10 percre igen míg meglestem a Conan Exelis-t vagy mit.... Amit szinte azonnal gyalúltam is :DDD
Days Gone -t várom már nagyon,remélem az majd visszahozza a játékos szenvedélyemet!
Mikor is landol pontosan a Days Gone ?

Torik:

A Gow nem lett rosz játék de ha engem kérdezel akkor a 3 nak a nyomába sem ér játékélményileg.
A hármat kitoltam vagy 5x annó ps3 kezdtem, ott
2-3 x .
Az újat meg 1× azóta pihen a tokjában.
Hogy mikor veszem újra elő?
Talán sohasem...

[ Szerkesztve ]

(#195052) 30z.Samu válasza #58978304 (#195051) üzenetére


30z.Samu
félisten

A héten már semmivel, meló van reggeltől estig. :( Egyébként a Sekiro megy jelenleg.

Sic Parvis Magna

(#195053) #58978304 válasza 30z.Samu (#195052) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hú meg kell mondjam ez a Sekiro nagyon tetszik :)
De mivel kerülöm a stresszet így egyenlőre csak hezitálgatok rajta...
De a grafó ,játékmenet így gameplayekből amit yt-n néha megtekintgetek az nagyon adja :)
Egyszer egy akció keretein belűl viszont biztosan berántom majd!

(#195054) Woodslave válasza torik (#195044) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Souls jatekok után ne csodálkozz ha nem jön be :D sztem azért adj időt neki belejössz a darálásba nyugi

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195055) .LnB válasza BoneDragon (#195030) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt azért tényleg nemár. Ott az offtopik, oda tökéletes lenne. Sokunknak el van mentve az is kedvencek közé, olvassuk. Mondjuk manapság ott gasztro hetek mennek. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195056) Kendek válasza #58978304 (#195051) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én azt hittem most mindenki Borderlands-ezik a harmadik rész előtt, főleg mert itt a GotY és az UHD pack a második részhez.

<-ƘƘ->

(#195057) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Foglalkoztat egy gondolat pár napja. Volt is szó róla itt, de jobban kifejtve megbeszélhetnénk. Meg érdekelne a ti véleményetek (még ha sokan ilyen AC-ra, FC-re is fanyalodtok sokszor.) :)

Szóval tudom, hogy meg lehet venni mindkettőt, de.. Rage 2 vagy Borderlands 3.

Ezen vacillálok, mert:

A Borderlands összes részével játszottam. Nem vagyok a legnagyobb fanok között. De azért egy olyan szériáról beszélünk ami minden részével tartott egy magas szintet, egyedi, vicces, és van egy elég rendben lévő története. Több játékmód, és kemény tartalom. Szóval minden adott lenne. Viszont én most nem látom, hogy ez a széria, így a harmadik részre képes lenne megújulni. És az eddigi trailerektől sem estem hanyatt.

Ellenben ott Rage2. Aminek az első részét sose játszottam végig. A második rész bejelentésekor a fejemet fogtam, hogy "mi ez a sz*r"?! Teljesen hidegen hagyott. Aztán az utóbbi idők trailerei meg úgy felcsigáztak, hogy ennyire várom: [link] (epicgif) Pedig only single player, nagy sztori se lesz gondolom, csak egy nagy nyitott terület és baromi nagy fun. A grafika is agyon van layerezve, meg effektezve, színes mint egy pride felvonulás, mégis bejön. (vagy lehet, hogy pont ezért?! [link] :D

Na, véleményekk?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195058) S e t h válasza torik (#195044) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az eddig általam játszott játékok közül az elmúlt félév legfelejthetőbb alkotása.

Most éppen azt várom mikor akad el a gyerek a Ratchet and Clankban és már csapok is rá.

A GOW esetében azt vártam mikor lesz már vége. A végére összeszedte ugyan magát a játék a történetnek köszönhetően, de még így sem maradandó élmény.

A Detroit viszont brutális, párom játsza és nem tudom levenni a szemem a tévéről annyira jó ez az interaktív film.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195059) 30z.Samu válasza #58978304 (#195053) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké könnyű mondani, de nem kell rástresszelni. Egyébként csodával határos módon én eddig sokkal kevesebb alkalommal húztam fel rajta magam, mint bármelyik más játékon. Oké, egy rage quit volt nekem is, de azóta kezdek belerázódni a játékmenetbe. Persze így is meghalok jó párszor, de már nem úgy élem meg, mint az elején. Meg fáradtan már nem ülök le elé, mert azért le tudja szívni az agyamat, másfél óránál többet nem is tudok vele többet játszani egyhuzamban.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#195060) .LnB válasza #58978304 (#195051) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persona5 még mindig. Február 13 óta. De már a felénél tartok (kb.)! :D

(#195058) S e t h Teljesen egyetértek. Leszámítva a R&C-ot. Azzal sose játszottam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195061) Tatyla


Tatyla
őstag

Huh ez a Conan, csalódtam mert azt hittem hasonlítani fog arra amit anno a Funcom csinált PC-re és azzal még el is voltam, de ez egy köpedelem gyorsan megcsináltam a platinát és delete és hogy oda voltak érte hogy ez az ingyenes játék...brrrr

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#195062) sp8787 válasza #58978304 (#195053) üzenetére


sp8787
addikt

Egyaltalan nem veszes! Nem kell bekapcsolni a hard-mode-ot hanem csak siman easy-mode-ban kell jatszani.
Egy egyszeru lopakodos kalandjatek kb. olyan nehezseggel mint az Assassin's Creed Odyssey.

(#195063) #58978304 válasza S e t h (#195058) üzenetére


#58978304
törölt tag

Ha a Detroit tetszik akkor Beyond- ot ki ne hagyd a Heavy Rain után ! :)

sp8787:

Na az úgy akkor olyan nehézséggel rendben is lenne nekem :)
Körűl is nézek első körben lemezesen !

[ Szerkesztve ]

(#195064) ProEvoFan válasza #58978304 (#195051) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(re) Diablo 3 télen, nyáron. :K

(#195065) oriic válasza .LnB (#195057) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majus vs szeptember. Mi a kerdes?:D

Live-Die-Respawn

(#195066) felixo válasza #58978304 (#195051) üzenetére


felixo
őstag

Days Gone április 26.-án érkezik. :))

Redmi Note 9

(#195067) markknight válasza torik (#195046) üzenetére


markknight
veterán

Amúgy nyugottan rakd a legnehezebbre. Én szétszivattam magam a legkeményebb fokozattal, majd kiderült, hogy azért nem jár trófea :(

(#195068) .LnB válasza oriic (#195065) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne uszítgassál! Próbálok spórolni. :) Bár valóban rengeteg idő van a két játék megjelenése között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195069) Carlos Padre válasza torik (#195044) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát, ha utálni szeretnéd menj át a másik topikba, ott társaságra találsz :C
Nekem sem jött be a harc mikor hozzám került a játék, mert akkor még benne volt a kezembe a HZD (és persze én voltam a hülye ugye :p), most kezdtem újra és most teljesen más. Szóval ne mások elvárásainak próbálj megfelelni hanem magadnak játsz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195070) Carlos Padre válasza oriic (#195065) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szűkös a budget.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195071) Carlos Padre válasza .LnB (#195057) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdeklődve várom a fejleményeket, mert én akkor a másikat veszem meg :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195072) .LnB válasza Carlos Padre (#195071) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mégis milyen logikai gondolatmenet révén jutottál erre a döntésre?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195073) penge111 válasza #58978304 (#195051) üzenetére


penge111
addikt

Dragon Quest XI-el, Persona 5 után a generáció második legjobb jrpgje. Talán május végére meglesz a platina 100+ órás cím ez is!

Sokan beszéltek itt a Borderlandsről, történetben is jó? Nekem Diabloszerűnek (fps köntösben)8 tűnik a sok loot miatt, singleben is élvezhető?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#195074) .LnB válasza penge111 (#195073) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy looter FPS-hez képest jó a története. Inkább az emlékezetes karakterek, mellékszereplők, és a humor ami maradandóbb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195075) Carlos Padre válasza .LnB (#195072) üzenetére


Carlos Padre
veterán

50% esély van rá, hogy az lesz mint a HZD-vel. Úgyhogy inkább a Rage 2-t vedd meg, az nem érintett meg eddig :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195076) markknight válasza markknight (#195067) üzenetére


markknight
veterán

*nyugodtan

(#195077) Carlos Padre válasza penge111 (#195073) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igazából pont a történet a lényeg benne, anélkül csak egy újabb (lol, ők teremtették a műfajt, szóval inkább régibb :D) agyatlan looter-shooter lenne. De mivel meg sem próbálja komolyan venni magát itt biztos nem fogsz rédzselni a hitreg miatt, csak eszetlen dara, móka és kacagás az egész.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195078) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Valaki linkelt a múltkor egy brit oldalt, ahonnan nagyon jó minőségű fóliát rendelt PS4-hez.
Ki tudna segíteni az illető a linkkel?
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#195079) .LnB válasza LeventeV (#195078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195080) Gery9112


Gery9112
őstag

How Bioware's Anthem Went Wrong Érdekes és hosszú cikk a Kotakutól, ha valakit érdekel a téma. Reggeli kávéhoz/munkakerüléshez tökéletes. :DDD

Ha vótmán' akkor bocs.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#195081) sp8787 válasza Gery9112 (#195080) üzenetére


sp8787
addikt

Gyors vagy! :DDD
Amugy az Anthem subreddit-en eleg erdekes linch hangulat van.

[ Szerkesztve ]

(#195082) LeventeV válasza .LnB (#195079) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ez volt az, köszi :R

(#195083) hhenry válasza .LnB (#195079) üzenetére


hhenry
őstag

VR Full feketében :D

(#195084) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na nioh befejeztem, legalábbis alapszinten, még szütymörgök kicsit, de látom már itt is hogy a ng+ meg a dlc nem biztos hogy nekem való.

Azt hiszem inkább felveszem a god of war fonalát :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195085) ldave válasza Tatyla (#195061) üzenetére


ldave
félisten

Ajánlom ;]

#195057 .LnB: Borderlands-et csapat nélkül nem venném meg, biztos jó móka egyedül is, de ha picit is hasonlít majd a második részhez, akkor a coop adja majd az élmény jelentős részét.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#195086) Tatyla válasza ldave (#195085) üzenetére


Tatyla
őstag

Ezt mire érted? Hogy kényszerből platináztam ki? Dehogy csak ennyire röhejesen könnyű...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#195087) ldave válasza Tatyla (#195086) üzenetére


ldave
félisten

Könnyű? Psnprofiles oldal szerint 50 óra és 7/10-es nehézség. Nem tudom ez igaz-e, nem próbáltam még, de ez alapján nekem picit fura.

A Slime draws near! Command?

(#195088) .LnB válasza ldave (#195085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda?! Badassasaurus Rex-szet soloztam. :D Kb erre emlékszek csak a második részből, iszonyat kínlódás volt ha jók az emlékeim. 5 éve nyomtam.

De persze, azt nem egyedül kell (és kellett volna annó a többi részt se) játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195089) Tyler Durden válasza #58978304 (#195051) üzenetére

Hetek óta kizárólag a Nioh pörög /ahogy elnézem még fog is egy darabig/ :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#195091) Rage47 válasza hhenry (#195090) üzenetére


Rage47
veterán

nyugi én megértem

(#195092) Mrdevil válasza ldave (#195087) üzenetére


Mrdevil
addikt

Dehogy, van valami 16 perces platko video, csít módba ki lehet szedni simán, ha jól látom.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#195093) .LnB válasza hhenry (#195090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

szerk.: Uhh basszus bocs, ezt nem láttam előre, hogy ekkora a felbontása. Sryy (de mostmár marad)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195094) hhenry válasza Rage47 (#195091) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor jó :D valahogy nekem nem jött át az egész

(#195095) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#195096) .LnB válasza Carlos Padre (#195095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A blikk.uk
megbízható forrás. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195097) ldave válasza .LnB (#195096) üzenetére


ldave
félisten

Megírta az újság, akkor igaz! :P

A Slime draws near! Command?

(#195098) sp8787 válasza #58978304 (#195063) üzenetére


sp8787
addikt

Na megvolt a napi trollkodasom es megint csak egy "reakcio" volt.
Mondom vmi nem stimmel itt! :DDD

(#195099) Woodslave válasza sp8787 (#195098) üzenetére


Woodslave
nagyúr

írni akartam mondja az aki fakarddal kisgatyában veri le Thacibana mittomén ki párost. Én nem vettem trollkodásnak elhiszem rólad hogy így gondolod ;] :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#195100) .LnB válasza sp8787 (#195098) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő volt az egyetlen aki elhitte, hogy van állítható nehézségi szint benne. Ennyi. :) Mondjuk én megvártam volna míg megveszi, és megkérdezi itt, hogy hol kell easy-re állítani a játékot. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.