Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#195451) #80123904 válasza oriic (#195450) üzenetére


#80123904
törölt tag

A felső sorban, ahol felül vannak a stickek... :F jelenleg nem tudom elképzelni, hogy az kényelmes lenne bárkinek is.

(#195452) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Meglett a Hellblade platina. Nagyon könnyű :D

Zseniális játék. Tényleg csak fejhallgatóval kezdjen neki mindenki!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#195453) Carlos Padre válasza RangerFox (#195447) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+1
Próbáltam megfogalmazni érthetően, hiába jobb egyes részleteiben a RDR2, ha nem áll össze egy jól működő egésszé. A sztori meg hát ízlés kérdése tényleg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195454) sutyesz96 válasza seniman (#195420) üzenetére


sutyesz96
őstag

De van.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#195455) Carlos Padre válasza oriic (#195450) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bal szélen a harmadik sorban az egy igen érdekes koncepció :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195456) S e t h


S e t h
nagyúr

A God of war sikere nem köszönhető másnak mint a közízlésnek való megfelelésnek. Az a játék szép, jól hangzik, de a történtet csapnivaló. Kb. az a szint, amikor az Angry Birdset megfilmesítik, itt szimplán egy hack and slashből akartak Hamlet mélységű drámát kovácsolni és döbbenet, hogy mennyien beszopták, pedig nem hogy csiszolt gyémánt lett, de fekete széndarab maradt.

Tőlem csinálhatnak a Marioból és év játékát, de attól még nem fogom komolyabbra értékelni, mert két szereplő beszélget egymással.
Ehhez képest a Last of us Oscar gyanús alkotás, a RDR2-ről ne is beszéljünk.

Én elhiszem, hogy Kratost egyfajta kultusz övezi( engem elkerült, mivel nem voltam konzolos), de azért mert volt fejlődés, sőt igen komoly evolúción ment át a játék, attól még nem az év játéka. Max a leglátványosabb fejlődés díját kaparinthatta volna meg.

Persze én elfogadom, hogy sokaknak bejön, mert több konzolgeneráción keresztül ismerték és szerették meg Kratost, de pont emiatt érzem elfogultnak a szavazás eredményét.

Egy biztos, ha nekem ajánlanom kéne játékot, játékokat vkinek, hogy mik azok amelyek miatt a ps jó választás, nem tuti, hogy az elsők között mondanám, hogy GOW.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195457) hombre[EU] válasza oriic (#195450) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kööösziiii :D
Rákerestem a képre-resetera fórum-belinkelték a videót-megtaláltam az idei GDC videókat. Ezt kerestem már egy ideje :R

Life, Uh, Finds A Way

(#195458) RangerFox válasza S e t h (#195456) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van a GoW elején egy jelenet, amelyben Kratos karjáról úgy bomlik le a kötés, mintha egy lánc lenne. Na ebben a nüansznyi jelenetben is több drámaiság van, mint a legtöbb tavalyi címben összesen. :)

(#195459) vonSux válasza S e t h (#195456) üzenetére


vonSux
őstag

“A God of war sikere nem köszönhető másnak mint a közízlésnek való megfelelésnek.”
“Ehhez képest a Last of us Oscar gyanús alkotás, a RDR2-ről ne is beszéljünk.”

Azért ezt a képzavart valójában érzed, csak gondolom visz a löttyös indulat. Egyébként meg, szerencsére tök sok játék van a GoW mellett, simán tovább lehet sétálni. Én pl örülök, hogy egy single player game ilyen sikeres, mert ütötték mostanában eleget ezt a játékmódot.

(#195460) Mike válasza RangerFox (#195458) üzenetére


Mike
veterán

miért nincs a GoW-nak fan topikja? oda tessék ezt írni

(#195461) Mike válasza Carlos Padre (#195436) üzenetére


Mike
veterán

számodra sehol. masnak meg inkább. nekem meg tetszik a last guardian és a Kingdom Hearts 3
mégsem olvasok itt róla ömlengéseket (de legalább fikázásokat sem)
az is érdekelne miért gondolják itt sokan hogy az a játék amiben harc van

többieknek:
másik amit észrevettem itt topikban fél év alatt!, hogy nincs miről beszélgetni. ugyanazokat a köröket rójuk állandóan

(#195462) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
1 TB-os PS4 Slim 2 karral, headsettel + FiFa 19-el 8 hónap garanciával megér 90 ezer Ft-ot? :R
Nem nagyon értek hozzá, tesóméknak akarok vásárolni.

(#195463) _drk válasza Mike (#195460) üzenetére


_drk
őstag

Szidni lehet, védeni nem? Oda mernétek ilyenek írogatni...
De egyszerűen nem is értem ezt a nagy össze hasonlíttatást, ha 2018ban ez a 2 játék volt messze a csúcson a soron következő 3. már a bokájukhoz se ér fel, akár az Odyssey, vagy a pókember csak nevetséges próbálkozásnak tűnnek, pedig még azok is átlag felettiek.
Amúgy meglehet nézni az összes gamingel foglalkozó bármit, mindenhol a GoW nyert, ezért lehet dühöngni csak semmi értelme itt fröcsögni egy nagyon jó játékot, míg az RDR2-nek is rengeteg hibája van.
De bár ez lenne az általános, hogy csak ilyen hibákkal jönnek ki a játékok.

(#195464) Gebriel válasza Mike (#195461) üzenetére


Gebriel
veterán

2002 óta nem sikerült a szerkesztés gombot megtalálni és nem duplán írni a hsz.-at?

(#195465) erahurka válasza oriic (#195450) üzenetére


erahurka
félisten

Elnézve ezeket a prototípusokat, akkor járunk a legjobban, ha a következő generáció is a DualShock 4-et használja.

(#195466) Carlos Padre válasza S e t h (#195456) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát a korábbi részekhez képest, amik agyatlan hack-n-slash csőjátékok voltak az új GOW egy teljesen új IP :)
Sokat elmond a játék "közízlésnek való megfeleléséről", hogy az a trófea, amit az első sárkány leveréséért kaptam 66%-on áll. Aki játszott a játékkal tudja mennyire az elején van (level 2. bájdövéj).

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195467) Carlos Padre válasza Mike (#195461) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te meg ne durcizzál :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195468) hombre[EU] válasza Mike (#195461) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pff pedig a kingdomheartsot lehet szidni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#195469) _drk válasza Carlos Padre (#195466) üzenetére


_drk
őstag

Azok az Acsik minden játéknál érdekes %-on vannak. Van hogy az első amit meglehet szerezni kb 5 perc után csak hogy elindítottad 80% alatt van.
Most a Soma-t vittem végig, nem egy nehéz játék, hogy abban elakadjon valaki, nem is nagyon hosszú, hogy ha már elvitte a feléig akkor nem sok van a végéig se. Mégis szép számban csökkennek a %-ok és csak haladni kell a sztorival.

(#195470) Carlos Padre válasza _drk (#195469) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az első nem a pökhendi srác után van?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#195471) Rigormortiis válasza _drk (#195469) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az Plus-os volt. Gondolom sokan leszedték, mert ingyen volt, aztán meglátták, hogy brrrr, horror, és már szedték is le.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#195472) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok,

Thermal Grizzley hűtőpasztát simán le lehet szedni fülpucoló +alkohol kombóval vagy kell hozzá valami "extra cucc"?

Köszi előre is a segítséget.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#195473) S e t h válasza vonSux (#195459) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért ezt a képzavart valójában érzed, csak gondolom visz a löttyös indulat.
Nem érzem, te meg nem bontottad ki, megelégedtél egy közhely benyögésével.

Egyébként meg, szerencsére tök sok játék van a GoW mellett, simán tovább lehet sétálni.
Jelentsen is ez bármit.

Én pl örülök, hogy egy single player game ilyen sikeres, mert ütötték mostanában eleget ezt a játékmódot.
Csak azért nem kap tőlem plusz pontokat egy game, mert single, még akkor sem, ha egyre kevesebb ilyen jelenik meg.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195474) _drk válasza Rigormortiis (#195471) üzenetére


_drk
őstag

(#195470) Carlos Padre :

Nem tudom, de más játéknál is láttam már, hogy a legelső se 100%. Pedig az akkor lép életbe, ha feltelepíted, de ha egyszer felrakom, csak elindítom és játszok vele legalább 10-20 percet.
Legalábbis én csak azt rakom fel ami érdekel is legalább annyira, hogy kipróbáljam. A Steep-ből is kaptam valamit, pedig éppen hogy csak megnéztem milyen.
Bár a plus-os játékok tényleg nem mérvadóak, lehet sokan el se olvassak amit a Store ír, hogy ez micsoda...

(#195475) belan válasza RangerFox (#195447) üzenetére


belan
addikt

Pontosan így van.👌

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195476) Kendek válasza stilo18 (#195472) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mármint melyiket? Ha paszta akkor feltételezem a Kryonautra gondolsz, ahhoz pedig simán jó az alkohol. :)

<-ƘƘ->

(#195477) birorichard válasza Rigormortiis (#195413) üzenetére


birorichard
őstag

Az apa-fia dramara, a karakterfejlodesre, azzal, hogyan birkozik meg azzal, hogy jo apa legyen, es ne legyen a fianak az az ember, aki neki zeus volt. Mikent emeszti meg a korabbi tetteit most, hogy jobban becsuli az eletet, hogyan valik az elfojto, hideg tavolsagtarto absztinens emberbol olyanna, aki szembe mer nezni magaval, es vallalni a felelosseget a tetteiert. Igy hirtelen, meg sem eroltettem az emlekezetem.

Am az lehet a gond, h leultel transformest nezni, de egy "par" fokkal empatia igenyesebb tortenetet kaptal. Nem gaz, ha nem tetszik, de annal okosabban meg tisztelettudobban is biztos ki tudod fejezni magad, mint hogy mi "csak" belekepzelunk ezt-azt.
Feltelezem rolad, hogy ha talalkozol valakivel szemelyesen, veluk normalisan beszelsz, tegy igy itt is pls.

(#195478) iceool20 válasza stilo18 (#195472) üzenetére


iceool20
tag

Én papírtörlővel szoktam lepucolni majd azután törlöm át alkoholos rongyal.

Arra ébredtem reggel, hogy a takarítónő az őrület határát súrolja. https://www.youtube.com/user/20icecool/videos

(#195479) ProEvoFan válasza birorichard (#195477) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hatalmas +1! az első bekezdésedre.

[ Szerkesztve ]

(#195480) stilo18


stilo18
addikt

Köszi Srácok :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#195481) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akit érdekel, Playing Hard a Netflix-szen. Még csak belenéztem. Jason VanderBerghe-ről és a For Honor készítéséről szól. Majd írok bővebben ha megnéztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#195482) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Jövő héten szombaton mutatja be az EA és a Respawn először részletesebben az új készülőben lévő Star Wars: Fallen Order játékát.

Hivatalos leírás a honlapon:
"From Respawn Entertainment comes a brand-new action adventure game which tells an original Star Wars™ story around a surviving Padawan set shortly after the events of Star Wars™: Episode III - Revenge of the Sith™. The game will be releasing Holiday 2019."

Amit eddig tudni lehet:
- tps, akció-kalandjáték lesz [link]
- single játék lesz [link]
- Unreal Engine 4-ben fejlesztik, nem a Titanfall és Apex-nél használt módosított Source Engine-en fut.[link]
- a God of War 3 rendezője vezeti a csapatot [link]
- a sztori, a karakterek és cinematic részeknél közreműködött Chris Avellone (Kotor2, Fallout 2, Fallout: New Vegas) [link]
- a sztorija szerint illeszkedni fog a SWU kánonba [link]
- olyan lesz mint a Force Unleashed a Mountain-Dew tulajdonságok nélkül (bármit is jelentsen ez) [link]
- a játéknak lesz egy sötét hangulata [link]

Forrás: resetera

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195483) zzola válasza l.skywalker (#195482) üzenetére


zzola
félisten

Húzza az EA a fa szára.

(#195484) Rage47 válasza l.skywalker (#195482) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#195485) S e t h


S e t h
nagyúr

A RDR2 elhozta a vadnyugatot, talán úgy mint még egy játék sem korábban és úgy néz ki, hogy Kurosawa japánja szintén kopogtatni fog az ajtónkon, na jó, berúgja azt az ajtót.
Sokáig el tudnám nézegetni, akár egy film, még ha talán nem is gameplay, de a hangulat.....

Jobban tudnék most neki örülni, mint a Days gonenak.
[nem tudom vót e de sebaj]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195486) nylontacsko válasza S e t h (#195485) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Alapból nem csípem az ilyesfajta játékokat...
De ez eszméletlen jól néz ki.
Kíváncsian várom az "árazását" majd.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#195487) bagyulajuve válasza S e t h (#195485) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bejelenthetnék már, no

Resistencia eterna

(#195488) belan válasza S e t h (#195485) üzenetére


belan
addikt

Én bízom a Sucker Punch Stúdióba , infamous is jó volt szeretem , szerintem days gone-nál is jobb játék lesz .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#195489) d@vee válasza S e t h (#195485) üzenetére


d@vee
őstag

Hogy néz màr ki gyerekek??? Ahogy a növények reagàlnak a szélre, a levelek mozgàsa, a fények...ez màr a nextgen. Làttam màr pàrszor ezt a videót, de egyre jobban érdekel. Ha ilyen grafikàt fogunk kapni és nem butítjàk megjelenésig atomstabil 30fps mellett, egy szavam nem lesz.

Ja

(#195490) hombre[EU] válasza birorichard (#195477) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem kell magyarázni...már rájöttem. Aki nem nem fogadta be audio-vizionálisan (audio), írásban sem fogja. Nem mindenki fogékony erre

Life, Uh, Finds A Way

(#195491) vonSux válasza S e t h (#195473) üzenetére


vonSux
őstag

:) kibontom neked, a közízlésnek való megfelelést kifogásolod, de ezzel szemben az oscar díjat említed, mint pozitív példa. ami vajon mégis mit tükröz? A többit meg ha nem érted, nem baj.

(#195492) Rigormortiis válasza birorichard (#195477) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amiket felsoroltál, így leírva valóban jogos érvek, és ha benne lennének a játékban, vagy legalábbis kifejezőbben jelennének meg, még elégedetten csettintenék is.

Nem a Transformers homályosította el a GoW értékeit, hanem jelen pillanatban épp a Hellblade. Senua kalandjában van karakterdráma.

A GoW mellett akkoriban pedig a Nier Automatával játszottam. Ez pedig történetvezetésben ver köröket rá.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#195493) S e t h válasza vonSux (#195491) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja hogy nem értetted, hogy viszonyításképpen érzékeltettem a játékok egymáshoz képesti tartalmi differenciáját és ezért elkezdtél okoskodni az érdemi, játékot érintő megnyilvánulás helyett, ahogyan ezt tették többen.
Nagyon leragadtál egy szónál, próbálj értelmezni egy hozzászólást egészében, ne görcsösen kapaszkodni vmibe és azt a személyeskedésig vinni.
Játékokról beszélünk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#195494) Adam8199


Adam8199
tag

Sziasztok.
Olyan problémàm adódott,hogy nem tudok csatlakozni a hálózathoz.Se wifi-vel se kábellel,mindig lefagy a gép ha beakarom àllítani a netet,ilyenkor csak kikapcsolni tudom.Tovàbbá arra lettem figyelmes mikor kikapcsolom ,hogy 3-at csipog egymás után.Valaki esetleg tudna nekem segíteni?

[ Szerkesztve ]

Audi A4 B5

(#195495) 30z.Samu válasza S e t h (#195485) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos vótmá, de kit érdekel. :D Ezt a játékot nagyon várom már. :))

Sic Parvis Magna

(#195496) BoneDragon válasza l.skywalker (#195482) üzenetére


BoneDragon
veterán

En mar nem hiszek a tundermesekben. :(

(#195497) erahurka


erahurka
félisten

Fura ez a Surge. Alig lehet fejlődni, az ellenfelek meg rohadt messziről is odajönnek ha elkezdek harcolni valakivel. Bloodborne sokkal könnyebb volt.

(#195498) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

The Dark Pictures Anthology Nyáron érkezik az elsō része a sorozatnak

Life, Uh, Finds A Way

(#195499) hombre[EU] válasza l.skywalker (#195482) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tavaly az E3-mon csak egy JPEG-et tudtak felmutatni, beszélni sem tudtak róla érdemben,most áprilisban jön az elsō videó,ahol mozgás közben láthatjuk és ōsszel release date, mert decemberben jön az új film...
OK :D

Life, Uh, Finds A Way

(#195500) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#195499) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos jó lesz, "folyamatosan bővülő tartalommal", ahogy azt mostanában szokás mondani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.