Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194101) Gery9112 válasza Deck (#194099) üzenetére


Gery9112
őstag

Ubisoft és történet szó egy bekezdésben? :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#194102) Deck válasza Gery9112 (#194101) üzenetére


Deck
titán

Bocs, bezzeg az EA ;]

PS5

(#194103) .LnB válasza Deck (#194102) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért? Az EA tök szép történeteket tud előadni, hogy milyen lesz a játék ha megjelenik. Andersen megirigyelné azokat a meséket. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194104) Deck válasza .LnB (#194103) üzenetére


Deck
titán

Úgy adják elő, hogy még maguk is elhiszik szerintem. ;]

Április 13.án kiderül az új SW játék is milyen lesz. Mit vársz tőle? :D

PS5

(#194105) Gery9112 válasza Deck (#194102) üzenetére


Gery9112
őstag

Jajj ha már EA de jó, hogy mondod őket. Újabb 350 dolgozótól vált meg az EA

Megküzdenek az év legrosszabb cége díjért idén is. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#194106) Deck válasza Gery9112 (#194105) üzenetére


Deck
titán

Nem csak úgy van, hogy a legrosszabb stúdió lesz valaki.. Dolgozzanak is meg érte.. Lássam az igyekezetet..;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194107) .LnB válasza Deck (#194104) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmit. Mit várnék egy olyan EA játéktól, amiről már előre tudjuk, hogy volt egy fasza, grandiózus ötlet amit rég óta fejlesztettek már. De azt lelőtték a fejlesztést, hogy gyorsan csináljanak helyette egy játékot, amit ki lehet adni hamar.

Lábjegyzet: Az Anthem-re meg hány évet mondtak 7-et? Szóval.. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194108) Deck válasza .LnB (#194107) üzenetére


Deck
titán

De a Respawn-ba se bízol, hogy jó lesz? :)

PS5

(#194109) markknight


markknight
veterán

Hehe, csak nehogy valami jó kis Battle Royale legyen ebből a fallen orderből :D

(#194110) .LnB válasza Deck (#194108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima-n és a CDPR-en kívül én senkiben sem bízom vakon.

(#194109) markknight

[link] Ezt gondold át légyszíves.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194111) BoneDragon válasza Gery9112 (#194105) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vezetőséget is kirúghatnák már. ;]

(#194112) Wlac válasza Deck (#194108) üzenetére


Wlac
Ármester

Valamiről lemaradtam. A Respawn csinál egy új SW játékot?

“The wha-"

(#194113) malystryx válasza Deck (#194099) üzenetére


malystryx
senior tag

Így ebben a sorrendben jöhet is, természetesen én a japán AC-t várom a legjobban, de ha beteszik az északi mitológiát is, akkor belép a SAGA a top 5-be nálam. Amúgy Xkoti véleményére egy kicsit rábólintok, hogy az Origins bejött neki,az Odyssey már nem annyira, én meg úgy vagyok vele, hogy mindkettő nagyon szép volt, valamiért az egyiptomi jobb volt egy fokkal, de rájöttem valamire. Nekem ezek az újabb részek annyira jönnek már be, a városokban játszódó részek nálam viszik a pálmát, kezdve Ezio trilógiával, amit meg fogok venni, a francia Unity-t és a londoni Syndicate-et most behúztam. Lenyűgöző módon vannak a városok megkreálva, leesett az állam valahányszor sync-elte a város egy-egy részét. Az Uncharted részekben kigyönyörködtem magam a természet szépségeiben, annyi épp elég volt. :D A római rész sokkal inkább érdekel mint a másik kettő, megnézném teljes pompájában a vízvezetékrendszert :) No meg persze a várost madártávlatból. Jó lesz az :)

(#194114) Carlos Padre válasza .LnB (#194098) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem neked írtam válasznak, csak a Control kapcsán hozzáfűztem hátha valakit érdekel valamelyik. Egyébként van rss a oldalon, felesleges nézegetni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194115) Gebriel válasza zzola (#194056) üzenetére


Gebriel
veterán

Account törlésre miatt volt rá szükség. Arra akkor elég a gyors?

(#194116) Gery9112 válasza Deck (#194108) üzenetére


Gery9112
őstag

Sajna nem a Respawn-on múlik. Az Apexnek is az tett jót, hogy a Respawn meg akarta csinálni és az EA nem szólt bele a folyamatokba (nem ezt a játékot várták és nem is nagyon bíztak a játék sikerében)

Másrészt, ami a Star Wars játékhoz elengedhetetlen az a történet. Na ez az a pont, ahol a Disney/Lucasfilm elég komoly megkötéseket szab meg. Konkrétan megszabják, hogy egyes karaktereknek hogyan kell kinézni, illetve olyan sztorit nem írhatnak a játékokhoz, ami belekavarna a Disney féle SW univerzumba.

Wlac: Elvileg már évek óta dolgoznak valamin de egy képkockát nem láttunk még belőle. A tavalyi E3-n volt egy EA-s villáminterjú, amin csóri Vince Zambella csak ennyit tudott mondani: It is gonna be dark yeah, lightsaber yeah.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#194117) Deck válasza Gery9112 (#194116) üzenetére


Deck
titán

Oké, ez teljesen jogos. Mocskos Disney.. :(

PS5

(#194118) Kendek válasza Gebriel (#194115) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szinte minden esetben elég a gyors, a konzol eladása előtt is tökéletes.

<-ƘƘ->

(#194119) pulffy válasza gyuromoj (#194074) üzenetére


pulffy
őstag

Ezioval ha jól tudom Firenze volt és kb. 15. században. Most ha Róma lessz akkor az szerintem a Rómia Birodalomban fog játszódni. Gladiátorok és hasonló finomságok közt. :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#194120) Wesder válasza pulffy (#194119) üzenetére


Wesder
félisten

Itt is lesz legalàbb aréna. Az Odyssey-ben kàr hogy nem lehet ott minden mercenary-t kihívni, csak randomot aki épp arra jàr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194121) Gebriel válasza Kendek (#194118) üzenetére


Gebriel
veterán

Eladó részéről volt szükség a törlésre. Végül egy 7216B PRO mellett döntöttem. 3 hónapos gépet sikerült 98e meg venni.
Köszönöm a vasalás előtti infókat mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#194122) gyuromoj válasza pulffy (#194119) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igaz, így viszont lehet hogy fog érdekelni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#194123) penge111


penge111
addikt

Sohasem gondoltam volna, hogy egy arcade verekedős játékot meg fogok venni, de ez tuti vétel lesz nálam. Gyerekkoromban e miatt a játék miatt éheztem, a kaja pénzem hordtam a Samurai Showdown 1-2 játéktermi változataiba. Tudom, hogy storéban elérhető az összes rész, de ezek már grafikailag nem állják meg a helyüket, mellesleg mind a telefonomon csücsül. Ez a rész már nagyon kellemesen fest :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194124) .LnB válasza Deck (#194117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira még se mocskos, mert úgy néz ki, hogy lesznek Kotor filmek. :) De amíg az nem tuti, addig Mocskos Disney! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194125) Deck válasza .LnB (#194124) üzenetére


Deck
titán

HA lesznek is.. Milyenek.. Csak elrontani tudják, inkább ne piszkálják a Kotor-t :(
Olyan PC filmet kapnánk amilyet még nem látott a világ.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194126) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hogy kapcsold be a Sekiro-ban a Hard szintet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194127) Woodslave válasza Carlos Padre (#194126) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elképzelem ahogy ezt valaki (mondjuk egy inkább kazuál játékos) véletlenül aktiválja :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#194128) Deck válasza Woodslave (#194127) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#194129) penge111


penge111
addikt

Dark Souls Trilogy szerintem nagyon jó akcióban van... Mondjuk azt még nem nyomoztam ki, hogy mindegyik lemezen van, vagy van amelyik letölthető kód formájában csak.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194130) Deck válasza penge111 (#194129) üzenetére


Deck
titán

Ez tényleg nagyon jó ár :D

PS5

(#194131) mttssz válasza Woodslave (#194127) üzenetére


mttssz
senior tag

Dark Souls 2 elso szarnyprobalgatasaimnal veletlenul belebotlottam Majulaban a Company of Champions covenantba, ami lenyegeben csak annyit csinal, hogy NG+-ba loki a jatekot. Hat, szidtam az eget amig ra nem jottem hogy miert halok meg 1-2 utesbol. :DDD

(#194132) ldave válasza penge111 (#194129) üzenetére


ldave
félisten

Nekem úgy rémlik, hogy abban három lemez van, mindegyik játék külön.

A Slime draws near! Command?

(#194133) Wesder válasza penge111 (#194129) üzenetére


Wesder
félisten

Csak lemezes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194134) .LnB válasza penge111 (#194129) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkora nyomozó vagyok mint a cíeszáj: [link] :DDD
De ha ez amit linkeltél nem steelbook-os, akkor itt ez az: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194135) _drk válasza Deck (#194099) üzenetére


_drk
őstag

Elvileg Róma lesz, csak fentebb a gallokkal is lesz valami. Na azokhoz már majd belehet hozni az északi mitológiát.
De én még rómában se bizakodnék, max 1-2 város, mert az ugyan olyan lenne mint a görög városok. Építészetileg vannak különbségek de messziről ugyan úgy néz ki.

(#194136) penge111 válasza .LnB (#194134) üzenetére


penge111
addikt

Én csak lusti voltam, mondom hátha dolgozok valaki helyettem :))

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194137) zzola válasza Gebriel (#194115) üzenetére


zzola
félisten

Igen.

(#194138) Woodslave válasza penge111 (#194129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na Ulthanitonak csak igaza lett a végén, így azért jobb lett volna. Mondjuk lehet a lelki békém és egészségem érdekében elég a 3-as is. De ez qrvára jó akció. :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#194139) Grande Ale válasza vg (#193461) üzenetére


Grande Ale
őstag

Itt a történet folytatása és remélem a vége:

Bementem a Media Marktba, beszéltem az ügyfélszolgálati vezetővel. Mondtam neki, hogy nem vagyok hajlandó átvenni a kontrollert, hibásan kaptam vissza előzőleg is. Először erősködött, de mondtam neki, hogy nem veszem át, beírok a panaszkönyvbe, a kontrollert otthagyom, esetleg ott előtte széttaposom. Feleségem nyugtatgatott, de nem szeretem, ha hülyének néznek, számtalan kontrollert vettem már, ez helyett is vettem, nem az ára érdekelt már igazán, hanem az eljárás.
Megegyeztünk, hogy felhívja a szervízt, utána értesít. Tegnap hívott, csere lesz, sőt, az újat megkapom postán, be sem kell menjek érte.
Korrekt, viszont az gáz, hogyha az ember nem erősködik, nem háborodik fel és áll ki magáért, akkor simán lerázzák... Sony szeriz volt, tehát az sem lehet mondani, hogy valami sufniszerviz küldözgette vissza a kontrollert javítatlanul... ([link] ). Ez volt a papíron...
Media Markt nyilván cserélt volna elsőre is, nem rajtuk múlt, a szervizen.

(#194140) .LnB válasza penge111 (#194136) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Helyetted bármikor. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194141) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077 Financial Conference Call

E3 2019 a valaha volt legfontosabb esemény lesz a játék életében

Megerősítették, hogy cross-gen lesz a játék

További főleg pénzügyi és egyéb adatok a link alatt...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194142) .LnB válasza l.skywalker (#194141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

bocs bazdmeg akkor kitörlöm.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194143) l.skywalker válasza .LnB (#194142) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csoda is lett volna, ha szó nélkül el tudsz mellett menni :D

Szerk:
amúgy szerintem ezzel a mondattal mindketőnk értelmezése helytálló:

"He also confirmed that the plan for Cyberpunk to possibly be cross-generation already exists. " :P

"Megerősítette, hogy létezik egy terv egy esetleges cross-gen megjelenésre"

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194144) hhenry válasza l.skywalker (#194141) üzenetére


hhenry
őstag

Jó lenne...

(#194145) SemmerFH válasza penge111 (#194129) üzenetére


SemmerFH
tag

Ezt most nagyon kellett... Pc, XBox One mellé muszáj volt megvennem ezt is. Bankkártyám innen csókoltat.:D

PSN: SemmerFH

(#194146) 3L1T3 válasza .LnB (#194110) üzenetére


3L1T3
addikt

Sose fogom megerteni mitol akkora zseni Kojima. De tovabbi sok sikert a remenyhez! :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#194147) Wesder válasza 3L1T3 (#194146) üzenetére


Wesder
félisten

MGS széria miatt nagy koponya.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194148) Deck válasza 3L1T3 (#194146) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#194149) _drk válasza l.skywalker (#194143) üzenetére


_drk
őstag

A játékokban a csúszka már benne van. Remastered újra kiadások vannak.
Mióta 2-2 konzol van a piacon szerintem nem akkora probléma ez.

(#194150) .LnB válasza 3L1T3 (#194146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ettől az én szememben nem lesz kevesebb Kojima. :)

Most is valami teljesen újat próbál elkészíteni. Próbálja fellendíteni az ipart.
Azért nem mindennapos, hogy videojátékos szabadalmakat nyújtottak be a Death Stranding fejlesztése közben. Kíváncsi leszek mi lesz ez a Social Strand System.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.