Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193401) Lacko66 válasza Imilenni (#193387) üzenetére


Lacko66
tag

Csatlakozz nyugodtan. Nekem is csak D a Driver Ratingem de ahány versenyen csak tudok mindig indulok. Nincs ranghoz kötve a versenyen való indulás. Minden eseménynek megvannak a szabályai (gyakorlás, időmérő és maga a verseny). Általános kérdésekben is segítenek egymásnak a tagok, jó a társaság. Idősebbeknek (40 év felett) ott az Old Boys Hungary sok eseménnyel (bajnokság, bulifutamok, márkák harca, go-kart és F1 versenysorozat, stb...)

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#193402) Wesder


Wesder
félisten

Sekiro-ban csak uncapped van, vagy vàlasztható fix30fps?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193403) WhiteWalker válasza Domaximus (#193398) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont hogy az ötös a leggyengébb ... :U

(#193404) #80123904 válasza WhiteWalker (#193403) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szerintem pedig a 3 után az 5 volt a sorozat legjobbja.

(#193405) RangerFox válasza #80123904 (#193404) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem az 5-re kicsit megfáradt a széria.

(#193406) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#193374) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az hittem xboxos de látom itt is terjed :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193407) frankstork válasza Imilenni (#193387) üzenetére


frankstork
aktív tag

Az nem büntetendő, ha valaki casual. A lökdösődés, meg az ész nélküli játék igen, de az hol nem.
Jó a banda!

(#193408) Deck válasza Rebell (#193395) üzenetére


Deck
titán

Van benne már normális story coop :D Lehet haverral játszani így meg sokkal jobb játszani.
Én szerettem az 5 is de ez jobban bejön. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#193409) Woodslave válasza Tyler Durden (#193357) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Meglett. Nagy durvák nekem a bossok első pillanatra. Pl. Nuc. Bementem kb egyhit. Viszont sokkal jobban ráérzek a movesetjükre mint a ds3 vagy bb-ben. Látom ott is hogy van de itt érzem is. :U igaz 100-adjára de legalább itt korrekt közel van az oltár mindig.

Mondjuk a hollóvarázslóálszamuráj vicc volt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193410) Domaximus


Domaximus
tag

Vampire - Bloodlines 2 Reveal

[link]

(#193411) Deck válasza Woodslave (#193409) üzenetére


Deck
titán

A Nioh gameplaybe/harcrendszerbe sokkal jobb mint a DS. Itt gyors a játék jobban rálehet érezni, DS lassú. Persze mindegyik kiváló játék de eltérnek egymástól.

PS5

(#193412) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyre jobban tetszik ez a Control nekem. Pletyka szerint augusztusban fog megjelenni. Remélem nem lesz rövid játék, mert elvileg "csak" azon a bázison fog játszódni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193413) hombre[EU] válasza .LnB (#193412) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem olyan hosszú lesz,mint a Remedy játékok általában, 10 óra meg valami apró

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#193414) Wesder válasza .LnB (#193412) üzenetére


Wesder
félisten

Quantum Break 2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193415) .LnB válasza Wesder (#193414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt se fejeztem be sose, pedig steamen megvan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193416) RangerFox válasza .LnB (#193412) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én egy laza 10-12 órával megelégednék, egy kalandjátéknak nem kell hosszabbnak lennie. Inkább a játékban használható képességek miatt aggódom, amiket a videóban mutattak, azok mind ötlettelennek,
unalmasnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#193417) .LnB válasza RangerFox (#193416) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De sok képesség van egyszerre. Lehet repülni is, meg minden. Bár tény, hogy engem leginkább a hangulata, a világ, ezek a brutalista épületek fogtak meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193418) fausto válasza Kendek (#193399) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, én is ezt ismertem, de most csináltam egy új profilt és nem ajánlotta fel

(#193419) Deck


Deck
titán

Sekiro teljesítmény: Úgy fut mint a DS3 ha szerencsénk van épp. A Nioh teljesítmény módját meg sem közelíti. Kell még ide majd pár Patch az biztos.. :D

PS5

(#193420) Deck válasza Deck (#193419) üzenetére


Deck
titán

Mindez pro-n simán rosszabb a helyzet. A játék amúgy hangulatos. Szép a Death felirat.. ;]

PS5

(#193421) 30z.Samu válasza Deck (#193420) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán egész jól tartja a 30 FPS-t a DF videó szerint.

Sic Parvis Magna

(#193422) Woodslave válasza Deck (#193420) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért ez elkeserítő kicsit. Slimen mondjuk nekem a bb d3-nál nem volt probléma emiatt. Tegnap a Nioh-t kipróbáltam movie ingadozós módban hát katasztrófa volt, mondjuk a katakombában amúgy valami miatt nagyon szaggatott action módban is nem tudom miért de előtte bekapcsoltam az online-t aztán nem tudtam kikapcsolni ezért kikapcsoltam a ps hálózazi kapcsolatát, nem tudom/hiszem mi köze lehetne ehhez. Egyszer a kontoller is xarakodott azt is váltottam. De aztán helyreállt.

Szóval ok hogy pro meg minden, legyenek extra dolgok minőségi javulás, grafika, de azért még mindig ugyanarról a generációrol beszélünk a slimen se szaggasson már egy qrva konzoljáték :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193423) 30z.Samu válasza Woodslave (#193422) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1
Egyébként az hagyján, de ahogy elnéztem az erősebb gépeken 40 fölé nem igen akar menni az FPS. Nem vagyok egy FPS vadász (konzolon pláne), csak nagyon hangoztatták, hogy a "nagy" gépeken 60 lesz.

Sic Parvis Magna

(#193424) Deck válasza 30z.Samu (#193423) üzenetére


Deck
titán

Én se csak sokkal jobb minden 60-al, szemnek is. Nioh-ba kilehet próbálni mennyit számít. :)

PS5

(#193425) 30z.Samu válasza Deck (#193424) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt akartam én is kifejezni, csak másképp. :D Nem mindegy, hogy 60 vagy 30-40.

Sic Parvis Magna

(#193426) Jim-X válasza 30z.Samu (#193425) üzenetére


Jim-X
őstag

"Hogy akarjam maganak kifejezni..." :DDD

A játék az nem játék!

(#193427) Kendek válasza fausto (#193418) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor nem tudom, pedig állítólag ezt a kétnaposat félévente is felajánlja ha közben nem volt. Ezt még konkrétan nem tudtam lefigyelni, de eddig olyan account-oknál amiknél a kéthetes sem volt még (vagy nem is lehetett fizetőeszköz hiányában) aktiválva, azoknál itt simán adta a kétnapos próbát.

<-ƘƘ->

(#193428) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A psprices szerint újabb 90+ játék kapott csendes leárazast tegnap.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193429) zzola


zzola
félisten

COD Remastered online játékhoz milyen regisztráció szükséges?

(#193430) Wlac válasza zzola (#193429) üzenetére


Wlac
Ármester

PS+

“The wha-"

(#193431) tboy93 válasza Carlos Padre (#193428) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nézegettem, de nem láttam semmi must have-et. Heavy rain 2k, de igazából inkább beszerzem majd a beyonddal bundleban.

[ Szerkesztve ]

(#193432) .LnB válasza zzola (#193429) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Személy igazolvány, adókártya, lakcímkártya, egy emailcím.
Az első három fontos, mert az nélkül még internetet se tudsz beköttetni.
:)

Szerintem ez elég, BO4-hez itt regeltem ha jól emlékszem: [link] Egyébként első indításnál jelzi, hogy regelj, abból kiderül.

(#193430) Wlac Gondolom PS+-ból van meg neki. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193433) zzola válasza Wlac (#193430) üzenetére


zzola
félisten

A PS+ mióta regisztráció?
A játékon belül kell regisztrálni, Battlefield-nél ugye EA fiók kell.

(#193434) zzola válasza .LnB (#193432) üzenetére


zzola
félisten

Kösz, lehet jó lesz a link...

(#193435) hhenry


hhenry
őstag

Tudtok valalmi jó akciós játékot most storeban?

(#193436) .LnB válasza hhenry (#193435) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

De ha ez nem tetszik. Akkor bármelyik ászászinkríd vagy fárkráj. Amelyik éppen akciós. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193437) Tyler Durden válasza Woodslave (#193409) üzenetére

Nahh grat, mondtam én ha megvan a moveset, utána már lehet legénykedni. Illetve nagyon nem mind1 milyen fegyverrel illetve milyen stance-ben kalapálod az ellent. /nekem ez is sokat dob a játékon/
A befutkosás teljesen jó, eddig egy pályán se volt, hogy ne lett volna a közelben spawn pont, ahonnan seperc bentvagy.
Annak a fószernek az igazi verziója vicces lesz, kiv vagyok, mikor azzal találkozol egy side mission keretében, mit fogsz szólni :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#193438) Wlac válasza zzola (#193433) üzenetére


Wlac
Ármester

Így próbáljon meg segíteni az ember... Nem kell semmi.

“The wha-"

(#193439) sp8787 válasza hhenry (#193435) üzenetére


sp8787
addikt

Mintha a LOTF-t lattam volna 1200-ert az sztem nagyon jo ar.

(#193440) sp8787 válasza .LnB (#193261) üzenetére


sp8787
addikt

Hallod most nezegettem 2 Sekiro playthrough-t, a FightinCowboy-et meg a "Nioh magus" Whitegoat-et.

Olyan mintha nem is ugyanazzal a jatekkal jatszananak. :DDD

(#193441) .LnB válasza sp8787 (#193440) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Whitegoat sokkal defenzívebben játszik. FightinCowboy vagányabban tolja. (sztem)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193442) sp8787 válasza .LnB (#193441) üzenetére


sp8787
addikt

A vaganyabb-at inkabb forditsd at arra ,hogy "eszetlenul". ;)
Ez a facetanking ez itt marhara nem megy egy ido utan ez kb. abbol is latszik ,hogy ki meddig jutott el.

(#193443) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!
Media Marktban vásárolt gép kontrollere tönkrement. (elhúznak a karok valamerre, nem tudom, fiam játszik vele). Bevittem a Media Marktba, átvették, elküldik szervizbe. Azt hittem ez csak formaság, úgyis csere lesz belőle, hát nem. Tisztítást írtak, visszaküldték. Hazavittem, ugyanaz a helyzet. Visszavittem még aznap, jegyzőkönyvet vettek fel, hogy ugyanaz a hiba, az ügyfél cserét kér. Jött az üzenet, hogy megjött, felhívtam őket, hogy csere-e, hát nem. Megint tisztítást írt a szervíz!
A kontrollerről így látatlanba is elmondom, hogy nem jó, ha hazaviszem a gyerek rádugja, tuti ugyanaz lesz a helyzet. Kérhetem, hogy próbáljuk ki az üzletben, vagy kiröhögnek? Vigyem megint haza, és vissza?
Tudod valamit kezdeni az üggyel, vagy hagyjam a fenébe az egészet?
Azért a Sony, vagy bárkinek is küldik szervizelni vissza, az nagy csalódás. Több mint 20 ezer ft egy ilyen gagyi kontroller, és nem képesek cserélni...
Mi a teendő ebben az esetben? Addig küldözgessem vissza, míg egyszer megunják?

[ Szerkesztve ]

(#193444) 30z.Samu válasza Grande Ale (#193443) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem tudom, hogy ilyenkor viheted-e közvetlen a szervizhez, egy telefont megér.

Sic Parvis Magna

(#193445) S e t h válasza Carlos Padre (#193428) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezekre lehet külön szűrni, vagy újra át kellene nyálazni az egészet?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193446) wierra válasza Grande Ale (#193443) üzenetére


wierra
senior tag

Legközelebb kérd ki a panaszkönyvet is egyúttal.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#193447) vg válasza Grande Ale (#193443) üzenetére


vg
addikt

Media Marktban nem cserélnek, és nem adnak vissza pénzt. Ott az a stratégia, hogy ha rossz a portéka beveszik "szervizbe", majd kb egy hónap után ha összejön egy teherautónyi, akkor elviszik a saját "szervizükbe", ami valószínűleg egy raktár, ott letörölik törlőkendővel és visszaküldik. Te az árut visszakapod 3 hónap múlva pont olyan hibásan mint amikor beadtad, ha visszaviszed, akkor újra 3 hónap... arra játszanak, hogy megunod, és veszel náluk egy másikat. Tudod: hülye azért nem vagyok.

(#193448) Grande Ale válasza wierra (#193446) üzenetére


Grande Ale
őstag

Mire megyek vele? Ők továbbküldik a szerviznek, az nem javítja meg normálisan és nem is cserél.

vg: komolyan? Nem is Sony szervízbe küldik? Saját szervíz van? Na ezt nem tudtam, Így akkor mehet is a panaszkönyv...

[ Szerkesztve ]

(#193449) markknight válasza Grande Ale (#193443) üzenetére


markknight
veterán

Valóban elhúznak azok a karok?

(#193450) Grande Ale válasza markknight (#193449) üzenetére


Grande Ale
őstag

Persze, hogy elhúznak. Azért vittem már vissza kétszer. Nem élvezetből járkálok majd 50 km-ről a media marktba, munkaidő után...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.