Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193801) saelin válasza .LnB (#193799) üzenetére


saelin
veterán

A Nioh nagyon jó kezdő souls játékosoknak szvsz! Eléggé sok buildet össze lehet rakni és azok mindegyike valid az alap nehézségi fokon. Én csak a multiba vagy 15 órát tettem bele, és így is van hogy előveszem pár naponta. A loot rendszere tényleg a dioblo-hoz hasonlítható.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193802) .LnB válasza saelin (#193801) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neki írd, ne nekem. :D Én nem vagyok kompetens a témában. Majd valamikor sorra kerül a Nioh nálam is. De nem tudom, hogy mikor.
Egy dolog viszont világos nekem. Amennyi játékos, annyi vélemény, hogy melyik a könnyebb. Nekem is mindenki más játékot írt mint legkönnyebb souls játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193803) Woodslave válasza .LnB (#193799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a bb bossok sokkal nehezebbek ennél szerintem. A a niohban a mobok a pályán szopatósabbak, de az első pár boss nem volt annyira durva (szamurájt leszámítva). Bár azért bb-ben is már az első pályán bele lehet kötni olyanba akibe nem kéne, vagy ott a farkasok a hídon, szóval inkább össszességében is nehezebb. legalábbis sztem.

Nekem amúgy hangulatában a ds3 jött be legjobban várak, lovagok stb. Azt hittem jobban fogja jutalmazni a pajzsos stílust de qrvára nem, lehet az elsőt kellene kipróbálnom

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193804) .LnB válasza Woodslave (#193803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na nekem meg pont a lovagos, kardos téma nem fekszik. Ezért se próbáltam ki sose a DS-eket. A BB és Nioh világa jobban felkeltette az érdeklődésemet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193805) pr0bi válasza penge111 (#193776) üzenetére


pr0bi
senior tag

2. résznek van store-ban demoja.

(#193806) saelin válasza .LnB (#193804) üzenetére


saelin
veterán

Sekiro? Nálam kb launch óta pörög, azóta szerintem öregedtem 20 évet. A harcrendszere iszonyú player skill based és ez a posture bar hatalmas ötlet! Én abban sem vagyok biztos, hogy végig fogom tudni vinni... :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193807) .LnB válasza saelin (#193806) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam már, hogy az tetszik, de ha megvan a Nioh (és azt se játszottam még végig) akkor minek vegyem meg? Felesleges megvennem csak, hogy meglegyen. Mire sorra kerül, olcsó is lesz. :)

A Persona5 mellett van még 5-6 játékom amit végig akarok játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193808) WaterWave válasza Xaels (#193768) üzenetére


WaterWave
veterán

Beszarok már ebben is van ilyen leugrok a térképre?
Ezt ki kell próbálnom ma...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193809) penge111 válasza .LnB (#193799) üzenetére


penge111
addikt

Majd az FFX-et se feled megvenni egy leértékelés alkalmával, én most vadászom lemezesen használtan, de nem nagyon van eladó példány...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#193810) sp8787 válasza saelin (#193787) üzenetére


sp8787
addikt

Ha valaha ujrajatszanek egy TES jatekkal akkor az a Daggerfall lenne.
Es ezt most komolyan, nem trollkodasbol irom.

Ez a szeria ahogy haladt ugy lett egy semmilyen, jellegtelen f*sch.
Ha tippelnem kellene a kovetkezo is ugyanerre a kapatfara keszulo hulladek lesz.

(#193811) saelin válasza .LnB (#193807) üzenetére


saelin
veterán

A későbbi vétellel biztos jobban jársz, mert addigra lehet jönnek hozzá dlc-k is. Nem tudom mennyi van még hátra a játékból, de már most érzem, hogy ebbe fér még content bőven.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193812) Woodslave válasza .LnB (#193807) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt remélem mire befejezem a nioht meg esetleg a god of wart talán 11-12k környékén lesz sekiro

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193813) .LnB válasza penge111 (#193809) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Innentől kezdve egy játék van amit tuti első napos vétel nekem. Az a Death Stranding. Minden más kérdéses. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193814) Tyler Durden válasza Woodslave (#193812) üzenetére

Erre alapozok én is. Bár ha abysst is végig akarod tolni Nioh-ban, akkor szerintem már ingyen lesz a Sekiro ps+-ban :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#193815) Wesder


Wesder
félisten

A Sekiro engem is érdekel, pedig a japàn téma nem vonz, és még Dark Souls jàtékkal sem jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193816) ldave válasza .LnB (#193813) üzenetére


ldave
félisten

Legutóbbi Kojima nyilatkozatok szerint az még elég messze van...

A Slime draws near! Command?

(#193817) 30z.Samu válasza Wesder (#193815) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is így voltam vele. :)

Sic Parvis Magna

(#193818) penge111


penge111
addikt

A héten kiplatkózom a HZD-t utána jön egy kis nyalánkság, megnézzük, mit tud a híres DQ XI, utána meg megsimogatom a lelkem egy kis DS3-al, mert már csak az maradt ki a "keményebb" játékok közül.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#193819) .LnB válasza ldave (#193816) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose lehet nála tudni. Nagy kamugép az öreg. :D
A legutóbbi tweetje alapján év vége kb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193820) banánocska


banánocska
aktív tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy külföldön vásárolt PS4 PRO esetében van e magyarországi garanciális ügyintézés?
Gondolok itt arra, mint az Apple esetében, ahol megtudják mondani, hogy az adott készülékre van e garancia, és ha van akkor meddig.

Nem az én konzolom, egy ajánlatot kaptam, ahol az eladó korrekten közölte, hogy nincs garancia rá, de pár hónapos a készülék.

Próbaképp írok ide, hátha ha van lehetőség számla megléte nélkül, külföld vásárolt konzolt itthon gariztatni.

Köszönöm előre is.

(#193821) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na, este vajon bedobják végre a Last of Us2 megjelenését? :D

All→M8

(#193822) laci1117 válasza callmeakos (#193821) üzenetére


laci1117
tag

Miért, mi lesz ma este?

(#193823) oriic válasza laci1117 (#193822) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

22:00 State of Play

Live-Die-Respawn

(#193824) hhenry válasza banánocska (#193820) üzenetére


hhenry
őstag

Nem nagyon én úgy tudom,hogy az ps-nél nincs világgari

(#193825) WaterWave


WaterWave
veterán

Egész jó ez a BattleField 5 FireStorm

Élő

El lehet vele bohóckodni

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193826) BaLee válasza banánocska (#193820) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Él rá a gari itthon, ha külföldön vette az EU-ban akkor is, csak legyen róla valami igazolás (mondjuk egy blokk). 1év.

(#193827) .LnB válasza oriic (#193823) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Milyen időközönként lesz ez a műsor? Vagy ez egyszeri?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193828) oriic válasza .LnB (#193827) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelore nem tudni. De sorozatnak tervezik, szerintem 1-2 havonta lesz.

Live-Die-Respawn

(#193829) Wlac válasza Madwe (#193760) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi a tippet, legközelebb úgy próbálom. Amúgy az Androidos appot használom, de ott nem láttam formázási lehetőséget.

A Bethesda-nál nem az a probléma, hogy az régi motort használ, hanem az, hogy nem jót. Anno nagyon rá voltam függve a Skyrimra és a New Vegasra is, és nagyon vártam, hogy mit fognak kihozni a Fallout 4-ből, ha már az egy olyan új generációra készül, ahol sokkal több erőforrással rendelkeznek. Számára főleg azért volt csalódás a játék, mert semmi extra nem volt. Nem voltak egybe függő hatalmas terek, minden épületbe/barlangba lépve töltött a játék, minden tök ugyanaz volt, mint a Fallout 3-ban, csak kicsivel szebben.

Nem olvastam utána, de nem lennék meglepődve, ha a TES VI a következő generációra jönne csak ki. Ha így van, akkor félek hogy pont ugyanazokat a mechanikákat és jellemzőket kapnánk a motor kapacitása miatt, mint a Skyrim esetében, csak szebb grafikával (esetleg alapból VR támogatással), holott a hardver - mint azt sok más játék bizonyítja - többet bírna. De ne legyen igazam, én is szeretnék egy újabb olyan RPG-t, ami hosszú időre beránt. Szívesen látnék egybefüggő, töltés nélküli (vagy maximum egy-két darabra szabdalt) világot, kooperatív játékmenetet, jobb fizikát satöbbi. Ezek viszont ezzel a motorral szerintem nem lesznek meg, bár nem értek a játékkészítéshez, szóval őszintén szólva fogalmam sincs. Mindenesetre a Fallout 76 technikai bajai nem győztek meg azzal kapcsolatban, hogy elég a mostani engine egy új játék alá - már ha abba a játékba valami újdonságot is szeretnénk látni, nem pedig az eddigi mechnanikákat ismétlődni.

A CoD szerintem azért rossz példa, mert egyrészt azt is folyamatosan éri a kritika a kevés változás miatt, valamint viszonylag kis terepen zajlik és elég egyszerű a játékmenet is. Egy hússzor akkora térkép a járműves harccal - gondolom - már megfektetné azt a motort is. Csak míg ott elég, ha évenként hozzák ugyanazt, mert az új multi mapokkal elvannak az emberek, addig egy 100+ órás single kampányú játéknál már nem elég, ha ugyanazt hozza mint az évekkel ezelőtt megjelent előd.

“The wha-"

(#193830) banánocska válasza BaLee (#193826) üzenetére


banánocska
aktív tag

Köszönöm!

(#193831) hombre[EU] válasza callmeakos (#193821) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szeptember 26 :)

Life, Uh, Finds A Way

(#193832) .LnB válasza oriic (#193828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor én nem várok hú de nagy bejelentéseket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193833) ldave válasza .LnB (#193832) üzenetére


ldave
félisten

Mivel ez lesz az első ilyen Sony műsor, valamivel azért csak előrukkolnak, lehet kisebb játék is, pl MediEvil, de ha semmi új infó nem hangzik el, az elég negatív visszhangot adna ennek az egész tervezett sorozatnak.

A Slime draws near! Command?

(#193834) callmeakos válasza oriic (#193828) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Havonta 1-2 szerintem túl sok. Még ha havonta is lenne, akkor is. Szerintem jónéhány havonta lesz azt kész.

#193831) hombre[EU]
Hát ezt jól bedobtad mit ne mondjak :DDD

All→M8

(#193835) hombre[EU] válasza .LnB (#193832) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet,hogy a mūsor fele a Days Gone-ról fog szólni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#193836) Xaels válasza WaterWave (#193825) üzenetére


Xaels
félisten

Nem rossz. Solo-ban egyáltalán nem dominálnak a járművek úgy vettem észre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193837) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#193835) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jóóóó :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193838) RangerFox válasza S e t h (#193770) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én a 6-tal kezdetem a Yakuza pályafutásomat, nem volt zavaró, hogy a sztori lezárásával játszottam először. Nagyon sok flashback van, rengeteget magyaráznak, kb elmeséli a komplett 5. rész tartalmát, jól fel tudod venni a ritmust a történettel, a karakterekkel. És ezt tisztelem az írókban, elég nehéz lehetett egy ilyen sztorit összehozni, ami ennyire kezdő barát. Eddig ennek a sztorija tetszett a legjobban, de ne várj tőle GTA szintű játékmenetet. Inkább Sleeping Dogs, vezetés nélkül. Jó kis karakterközpontú krimi történet rengeteg japán agymenéssel és mini játékkal.

(#193839) WaterWave válasza Xaels (#193836) üzenetére


WaterWave
veterán

Tetszik... Teljesen más mint a BlackOut, de tudtak újat hozni, ez dicséretes...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193840) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az Elder Scrolls széria 25. évfordulója alkalmából a játéksorozat Online verziója ingyenes játszható minden platformon március 28. és április 3. között. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193841) oriic válasza callmeakos (#193834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt írtam hogy 1-2 havonta jön szerintem, nem azt, hogy 1-2 jön havonta. :DDD

Live-Die-Respawn

(#193842) F-ECT$ válasza ldave (#193789) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is most kezdtem (Complete Edition), egyelőre épp megszereztem az első mountot. Tetszik, szóval áprilisban elleszek vele :) (Hitman és Unravel 2 fut még vele párhuzamosan.)

Dive ever, work never.

(#193843) callmeakos válasza oriic (#193841) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Amúgy tényleg :DDD
Jóreggelt magamnak, ez van ha éjszakai műszakos voltam, még délután is olyan a szemem mint a sasé. Olyan csipás :DDD

All→M8

(#193844) .LnB válasza callmeakos (#193843) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látszik, hogy teljesen megvagy zavarodva mióta Browns drukker vagy. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193845) gyuromoj


gyuromoj
veterán

EA Acces bejelentés lehetséges este? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#193846) Adam_Shepard válasza Wesder (#193815) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

HA végigviszed, akkor egy eléggé meghatározó élmény lesz gaming szempontból.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#193847) oriic válasza gyuromoj (#193845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán igen, talán nem. ;]

Live-Die-Respawn

(#193848) Xaels válasza WaterWave (#193839) üzenetére


Xaels
félisten

Nagy para amikor kinyitod a bunkert és az egész map halja a szirénát.


A legjobb eredményem ez a 4. hely eddig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193849) Bencus88 válasza WaterWave (#193825) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most nyomtunk 3 kört, kettőt be is nyertünk, nagoyn király. :C

Dobtok egy linket, hol lehet majd követni? közbe meg is van.

[ Szerkesztve ]

(#193850) WaterWave válasza Xaels (#193848) üzenetére


WaterWave
veterán

gondolod felvehetsz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.