Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193551) belan válasza 30z.Samu (#193549) üzenetére


belan
addikt

Darksouls3 voltam így aztán ki ismertem a játékot sok farmolas stbi és sok halál ,de a végén platina lett ,dlc2 az viszont még keményebb volt ng4-en . Nioh is végig tolnám de ezekhez a játékokhoz nagy türelem kitartás kell.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193552) l.skywalker válasza gyuromoj (#193550) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ott a pont.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193553) Carlos Padre válasza l.skywalker (#193541) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát én nagyon várom a keleti és távol keleti frontokat. Egy kurszki, vagy okinavai grand operation nagyon adná magát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193554) l.skywalker válasza l.skywalker (#193541) üzenetére


l.skywalker
félisten

5. fejezet: Csendes óceáni hadszíntér

Legalábbis az Art of Battlefield V. könyvben ez a kép van:

Awakening the Giant: mibe, hogy ez Pearl Harbor lesz...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193555) EczkE


EczkE
addikt

Sekiroban van coop vagy valami online hogyha segitseg kell akkor tudjak valakit behivni segiteni?

Asszem mindenféleképpen!

(#193556) Wesder válasza EczkE (#193555) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193557) belan válasza EczkE (#193555) üzenetére


belan
addikt

Saját magadra vagy utalva !

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193558) blountex


blountex
senior tag

Közben azt hiszem megtaláltam miért nem működik ez a Paypalos vásárlás storeon belül.
"Is the PayPal Account from the same Country as your PSN Account??
Both have to match and both need the exact same billing information."

Nem is értem miért kellett ennyire túl bonyolítani ezt az egészet. Alapból úgy kellett volna megoldani a kezdetektől hogy egységes legyen mint pl a steam, nem pedig országokra szétszabdalni külön feltöltőkártya és stb. és még a paypal se működik, pedig azzal aztán máshol eddig még nem igen volt gondom... ha volt is megoldódott.

És nem csak nekem vannak ilyen problémáim. Ebből a szempontból tényleg elég fos egy rendszer.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#193559) Wesder válasza blountex (#193558) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet venni màst ha nem tetszik.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193560) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

De k.rva jó ez a Hellblade! Én nem gondoltam korábbam, hogy ez ennyire erős pszichológiai utazás, de nagyon kemény.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#193561) belan válasza Rigormortiis (#193560) üzenetére


belan
addikt

Igen elég erős pszihooo!😁)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193562) KaitouP válasza belan (#193561) üzenetére


KaitouP
veterán

Kivele srácok, milyen szeren éltek... ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#193563) oriic válasza Rigormortiis (#193560) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2017. év játéka volt nálam, nagyon jó cucc. :)

Live-Die-Respawn

(#193564) Kendek válasza blountex (#193558) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez alapesetben így van, csak az account regisztrálásakor megadott országgal egyező digitális fizetőeszközt fogadja el. Viszont a magyar MasterCard elvileg működik UK fiókkal is, sokan fizetnek még most is így.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#193565) marilllyo válasza Rigormortiis (#193560) üzenetére


marilllyo
veterán

Írtam is róla itt hosszan. Szerintem is fantasztikus. Csak a helyén kell kezelni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#193566) Purple_46


Purple_46
tag

Remekül hangzik! :)
Eltökélten várom.

[ Szerkesztve ]

(#193567) Thorkos


Thorkos
tag

[link]

13e az éves ps+. Nem tudom volt-e már. Ja és Győr környékén ingyenes a kiszállás.

(#193568) zzola válasza Thorkos (#193567) üzenetére


zzola
félisten

13390-

(#193569) fausto


fausto
addikt

Valaki múltkor angol profilon akart plus-t hosszabbítani. Cdkeys-en 35GBP (kb. 12e) az éves.

(#193570) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Colin Furze megcsinálta a Sekiro pajzsát.
Érdemes követni ezt a még nem értett zsenit. Épített már egy birodalmi lépegetőt is a hátsó kertjében, meg egy életnagyságú tie vadászt is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193571) WaterWave válasza Carlos Padre (#193570) üzenetére


WaterWave
veterán

Engem nem villanyoz fel:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193572) Rigormortiis válasza marilllyo (#193565) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Eléggé meg tudja viselni az ember lelkét. Kifejezetten az a játék, amit fülessel KELL játszani...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#193573) csab2


csab2
veterán

Jaj! Ez a Wircher nagyon durva. Ma hajnali 5-ig nyomtam, pedig nagyon álmos voltam.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#193574) consono


consono
nagyúr

Most végeztem a Heavy Rain-nel, hogy ez mekkora játék volt!

"In God we trust. All others must bring data"

(#193575) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Egészen korrekt preview a DaysGone-ról remélem lesz benne hard fokozat

Life, Uh, Finds A Way

(#193576) seniman válasza Carlos Padre (#193570) üzenetére


seniman
addikt

Meg jet engine hajtotta bringát,meg BBQ sütőt. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#193577) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#193575) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Amikor kéccázezer freakers a nyakadba zúdul az nem elég Hard neked?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193578) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#193577) üzenetére


hombre[EU]
veterán

outsmart them :) végülis csak zombik... Az erōforrások miatt remélem,mert ahogy a podcastben említi:ha klasszikus openworldös lootolós stílusban játszod akkor a túlélōs része háttérbe szorul. Pl.: nagyon el kell "bambulni" ahhoz,hogy kifogyj az üzemanyagból...
A Last of Us is szerintem azért mūködött olyan jól,mert keveset adott (ergo jobban megbecsülted) és be kellett osztani. Soha nem az 2-3 clicker volt a para akikkel egy szobában voltál,hanem az ismeretlen ami utánuk következik.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#193579) TazLeacher válasza hombre[EU] (#193575) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak szerintem nem szép ez a játék? Nincs baj vele, korrekt, de a széptől (amit megszoktunk általában a Sony ex. címeknél) elég messze van. Nekem kb. a TLoU PS4-es verziója ugrott be róla látványban. Ettől függetlenül a játék lehet remek, ez nem ennek a függvénye, csak nekem kicsit avitt a megjelenése.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#193580) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#193578) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát valószínűleg én sem ízimód kezdek hozzá. Sajnálom, hogy ezekben a jatekokban a Hard mód kimerül abban, hogy több lövéssel tudod csak kinyírni az ellenfeleket, akik cserébe viszont nagyobbat sebeznek rád, ahelyett, hogy lenne benne igazi survival mód, akár úgy, hogy csak egy életed van és nincs manuális mentés és visszatöltés.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193581) Deck válasza TazLeacher (#193579) üzenetére


Deck
titán

Teljesen más egy játék youtube videón és mikor rendesen fut a konzolon + tv-n. Szóval ebből még ne vonj le semmit :D

PS5

(#193582) TazLeacher válasza Deck (#193581) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem fogok hosszútávú következtetéseket levonni, és valószínűleg előrendelés lesz, de már a karaktermodellek, a környezet alapján látszik. A GoW, a Detroit, de még a Spider-man sem ilyen volt, pedig attól aztán totál nem estem hanyatt.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#193583) freeknight


freeknight
őstag

Sziasztok!

Konzolbirodalomról mi a tapasztalat? Előrendelt játék ideér megjelenés napján? Előrendelném a Days Gone-t, de eddig lemezes játékot csak a konzolvilágból vettem, ott soha nem volt ezzel probléma.

(#193584) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Van valami PC-s program amivel megtudnám nézni hogy a kontrollerem úgy viselkedik-e ahogy kéne neki?
Nagyon régi kontrollerem van már, amikor pl PC-n játszom a Horizon 4-el, hatalmas delay van a játékon, aztán most itt a Sekiro is...... :W

Press "F" to pay respects.

(#193585) hombre[EU] válasza TazLeacher (#193579) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mondták,hogy az arckifejezés,szinkron,mozgás/animációk nem high end Sony :) Ha jól tudom a SyphonFilterek óta "nagykonzolra" nem csináltak játékot szóval van mit behozni, de szerintem nincs messze egy AC vagy FC játéktól. Egyébként ezek a videók még alpha-ból vannak. Szerintem szép lesz a világ, de lesznek egyéb hiányosságai
Szerk.: Screenshot Azt nem tudom,hogy cutscene vagy gameplay, de biztosan valós idōben in-game engine

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#193586) belan válasza KaitouP (#193562) üzenetére


belan
addikt

Nincs itt semmilyen szer ,csak egy kis skizohajlam 😂😂😂)))

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193587) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Sony to Stop Selling Full Game Digital Download Codes at Retail?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193588) RangerFox válasza Imilenni (#193584) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem kell hozzá külön program, ha csatlakoztatod hozzá, akkor tudod tesztelni a gombokat és analógokat.

(#193589) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#193580) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vagy: következményei vannak a halálodnak. Ott van a souls-os megoldás,ami elég primitív, de legalább van. Remélem Kojima elōáll valami izgalmas megoldással a DeathStrandingben.

Life, Uh, Finds A Way

(#193590) Carlos Padre válasza l.skywalker (#193554) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pont ez az amit várok.

Pearl Harbor nem lehet, ott csak japán repülők támadtak, szárazföldi művelet nem volt, ráadásul a képen kamikaze támadásnak látszó valami van, az meg csak a háború végére volt jellemző.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193591) consono válasza TazLeacher (#193579) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a TLoU is szép nagyon, ez is tetszik :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#193592) TazLeacher válasza consono (#193591) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A TLoU ma már messze van a széptől. Akkor elég jó volt, ma meg simán elmegy, sőt korrekt (az, hogy manapság is jönnek ki játékok, amik az 5 éves mércét sem ütik meg, az nem mentség), de messze nem üti meg a mai "szép" mércét. Összehasonlíthatatlan mondjuk ezzel. Szerintem nem egy 5 éves játékhoz kéne hasonlítani egy 2019-es címet. Ha azt a szintet tudja hozni, mint 5 éve a TLoU, arra azért ne mondjuk már, hogy szép...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#193593) ViktorHUN79 válasza TazLeacher (#193592) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ez valami brutál ahogy kinéz. Nem szoktam day one venni, de ez szetintem meg fogja érdemelni.

(#193594) marilllyo válasza Imilenni (#193584) üzenetére


marilllyo
veterán

Tv game módban van? Btw szerintem egy COD-on / BF-en teszteld le. Azok nagyon figyelnek a delay-re.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#193595) hombre[EU] válasza TazLeacher (#193592) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De a DaysGone openworld lesz, míg a GoW,TLoU,Detroit sokkal "zártabb" térben játszanak. Inkább ezzel kell pariban lennie vagy HZD ha PS-en belül akarunk maradni

Life, Uh, Finds A Way

(#193596) erahurka válasza TazLeacher (#193592) üzenetére


erahurka
félisten

Ha korrektül néz ki és mellé odatol 1000 zombit a képernyőre akkor az azért elég jól meg van csinálva :K

(#193597) Deck válasza marilllyo (#193594) üzenetére


Deck
titán

Nem abban volt neki. Game módban jobb neki, Sekiro topikba írta ;)

PS5

(#193598) TazLeacher válasza hombre[EU] (#193595) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezt én értem, és nincs is ezzel baj, de nem a játékmenetről beszéltem, nem technikai háttérről, pusztán arról, hogy nem dobtam hanyatt magam a látványtól. De javítson ki valaki, aki azt mondja, hogy ő bizony igen... Hozzáteszem a HZD is összehasonlíthatatlanabbul szebbnek tűnik egyelőre, ami szintén nem mai cím. De mint írtam, ez nem vesz el a játék értékéből, számomra nem elsődleges a graf, csak észrevételként fogalmaztam meg, hogy ez nem hozza azt a szintet, amit mostanában dobtak. A pókember is nyílt világú volt, a grafika ott sem volt nagy durranás, de a pl. maga póki eléggé jól nézett ki. Itt a főhős maga is elég kocka, az átvezetők is olyanok, amilyenek...már, amit eddig láttunk.

Ettől teljesen függetlenül van egy kis rossz érzésem a játékkal kapcsolatban. Szerintem korrekt játék lesz, de nem több. Valahogy mind kommunikációban, mint mindenben ezt éreztem a Sony részéről, hogy ez azért annyira nem fontos. És a graf. is valahol ezt igazolja. De nagyon remélem, hogy fordítva lesz, mint a pókembernél, ahol a nagy elvárások és csinnadratta ellenére is egy erős közepes játék jött össze...itt remélem megfordul, és grafika ide vagy oda, a játék király lesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#193599) Krisz0630 válasza TazLeacher (#193598) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Hasonlóakat érzek én is sajnos...

Attól függetlenül marad nálam egyelőre előrendelésben, viszont vannak félelmeim nekem is. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#193600) TazLeacher válasza Krisz0630 (#193599) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Minden rossz érzés ellenére azt eléggé kétlem, hogy ne érné meg a pénzét. A magyar felirat miatt pedig nem használtan veszem...támogatom a kezdeményezést.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.