Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194751) sutyesz96 válasza tboy93 (#194749) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hardveraprón egy tizesért dobálják a hibátlan darabokat.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194752) Deck válasza tboy93 (#194749) üzenetére


Deck
titán

Évente kb 2-3 alkalommal van akcióba mikor 13k :)
Akkor szoktam venni 1-2 db-ot mindig :P

Xaels: Trigger stop kéne nekem rá. Hogy a ravasz csak fele akkora utat járjon be ne az egészet.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194753) Xaels válasza Deck (#194752) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is az az egyik olyan funkció ami tetszik, meg az L3-R3-at raknám át az alján levő gombokra.

Astro headsetek is tetszenek és most, hogy kicsit jobban multizgatok gondolkoztam a sima telefonos headset helyett valami komolyabban. Miket érdemes nézni, nem csak Astro-ból?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#194754) Deck válasza Xaels (#194753) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy. L3 sprint valami borzalom.. :D

PS5

(#194755) Xaels válasza Deck (#194754) üzenetére


Xaels
félisten

A sprint még annyira nem is zavar, de egyik játékban rendszeresen benyomom a harc hevében és nem a legjobb dolog nekivágódni a falnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#194756) d@vee válasza tboy93 (#194749) üzenetére


d@vee
őstag

Nemrég vettem HA-n, bontatlan OEM csomagosat 11-ért. Lehet kifogni, csak bogaràszni kell az aprót.

Ja

(#194757) S e t h válasza nemorino (#194695) üzenetére


S e t h
nagyúr

Witcher 3 all time favourite( még pc-én), Life is strange eléggé ismeretlen, a hypera kaptam fel csak a fejemet, de nem nagyon tudom miről szól, de vmiért az az érzésem, hogy páromnak inkább megfelelőbb lenne mint nekem.

Game of thrones
A könyvek nagy rajongója voltam, a sorozat viszont kiölt belőlem minden rajongást, főleg amiatt, hogy méltatlanul el lettek felejtve a könyvek, kerülöm mint a pestisest.

Heavy raint meg nem is néztem, mivel 9 éves játék, már a Red Dead Redemption is kompromisszumos volt, de a második rész miatt muszáj volt megcsinálnom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#194758) Deck


Deck
titán

Megveszem a Borderlands The Handsome Collection-t. Vannak itt akik majd kaphatóak egy kis Co-op-ra?

Holnap jön a játékhoz az UHD pack.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194759) Carlos Padre válasza Deck (#194758) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jelen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194760) vg válasza Deck (#194758) üzenetére


vg
addikt

Azzal a "kis co-op" dologgal az a baj, hogy vagy az elejétől játszod co-op-ban, vagy sehogy. Ha már 5 szint különbség van a karakterek között, akkor máris értelmetlen.

(#194761) Deck válasza vg (#194760) üzenetére


Deck
titán

Azt hittem az egész játék "fun" és kikapcsolódásra van. Mi van akkor ha valakik közt több szint különbség van? Tényleg érdekel :D

Carlos Padre: Szuper. Már elkezdted vagy csak most veszed te is? :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194762) vg válasza Deck (#194761) üzenetére


vg
addikt

Annyi, hogy amíg te egy pisztolykával egy lövéssel leterítesz egy szörnnyikét a társat lövi 15 percet nagypapával.

(#194763) Xaels válasza Deck (#194761) üzenetére


Xaels
félisten

Mi még PC-n játszottuk orrvérzésig, de gondolom az a baj a szintek között, hogy vagy túl nehéz lesz annak aki lemarad vagy túl könnyű aki előrébb jár. Én ezért ott több karakterrel játszottam, egy volt coopra haverral egy másik mimden másra így nem szakadtunk el nagyon egymástól.

Most, hohy mondtátok én is behúztam ide is. Van egy csomó coop játékom, ha úgy van mindig szívesen játszom ilyesmiket.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#194764) Deck válasza Xaels (#194763) üzenetére


Deck
titán

És nincs ilyen "kiegyenlítés" dolog ilyenkor? Vagy hasonló?
Mert így akkor majdnem értelmét veszti a co-op szinte.

PS5

(#194765) Xaels válasza Deck (#194764) üzenetére


Xaels
félisten

Az XP-ket olyankor úgy osztja, hogy gyorsabban felzárkózzon aki lemaradt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#194766) Deck válasza Xaels (#194765) üzenetére


Deck
titán

Tehát szinte fel boostolja.
De a legtöbb ilyen játékban így van ez nem?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194767) vg válasza Deck (#194764) üzenetére


vg
addikt

Passz, nem tom. Én szerencsére végig tudtam játszani egy társsal elejétől végéig. Mondjuk nem kicsi co-op volt, hanem gyakorlatilag két hétig minden este 1-2 óra. A másik rész, az a előzmény rész meg konkrétan szar, azzal az ugrálással meg levegőfogyással. Az nagyon nem tetszik a mai napig.

(#194768) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Piszok jó volt a Hellblade. Nem kellett ide sem rpg- szerű fejlődés, sem nyílt világ. Amúgy is tököm kivan vele, hogy már szinte minden játék ilyen lesz.

Kellenek az ilyen egyszerűbb felépítésű single élmények. Fasza volt a harcrendszer is, és az a két alkalom, amikor garc közben zene is felcsendül...fantasztikus.

Nagyon "kemény" játék. Nem nehézségre, hanem élményre. Ahjoz képest, hogy nem horror, vannak bizonyos részek, ahol sokkal parásabb, mint bármi, amit horrornak nevezünk. Plusz alapból nagyon felzaklató az egész. Egyedi darab. Kell az ilyen.

Még nem talalkoztam játékkal, ahol valóban ennyire kellett a fejhallgató. Hangzásilag is zseniális.

Egyedül az élőszereplős átvezetők tűntek olcsó húzásnak, nyilván a fejlesztők álltak be, nem nagyon zavaró, de egyedül itt lógott ki kicsit a lóláb.

Huh. K.rva jó játék!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#194769) .LnB válasza Rigormortiis (#194768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A végén az a zene... ahh.. :D Nagyon jó játék.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194770) Rigormortiis válasza .LnB (#194769) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még egyszer végigmegyek rajta, csábító a platina :D

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#194771) sutyesz96 válasza vg (#194767) üzenetére


sutyesz96
őstag

20-25 óra alatt kijátszható a campaign? Pedig én úgy hallottam hírhedten hosszú ez a játék.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194772) penge111 válasza Rigormortiis (#194768) üzenetére


penge111
addikt

Ez a játék nálam is előkelő helyet foglal el a bakancs listámon... Ma ismét eladtam két lemezes játékomat, lassan leapad majd a gyűjteményem, és akkor újra fogok vásárolni. Én most a DQ XI-el nem tudok betelni :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194773) Deck válasza sutyesz96 (#194771) üzenetére


Deck
titán

howlongtobeat szerint:

Borderlands: The Handsome Collection:

Single-Player
56½ Hours - 192 Hours

Co-Op
150 Hours

PS5

(#194774) vg válasza sutyesz96 (#194771) üzenetére


vg
addikt

Közel két éve játszottam vele, de az biztos, hogy nem volt az 150 óra, pedig az összes dlc-t is kitoltuk.

(#194775) Rigormortiis válasza penge111 (#194772) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ki ne hagyd!

A játék menüjében van egy "így készült" videó. Nagyon durva, mennyire körbejárták a pszichózis kérdéskörét.

Nem gondoltam volna, hogy még a játékmenet is erre épül (a rúnák keresése).

Zseniális cucc, nagyon bízom benne, hogy lesz folytatás!

Igazából mostanában kicsit kiégtem videojátékok terén, de a Senua nagyon visszarántott.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#194776) sutyesz96 válasza Deck (#194773) üzenetére


sutyesz96
őstag

Akkor valaki sumákol. :))

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194777) penge111 válasza Rigormortiis (#194775) üzenetére


penge111
addikt

Dehogy, ami a listán van azokat beszerzem, de csak ha ledarálom a mostani címeimet:
DQ XI, Fallout 4, Divinity Original Sin 2, Batman Arkham Knight, Ac Origins, Dark Souls III Goty, Dragon Quest Inquisition, Ys VIII, Children of Light, Fallen Lords

No, ha végzek a fentiekkel ezeket szerzem majd be:
Hellblade, Disgaea 5, Spiderman, Detroi, Yakuza 0 és 6, Ac Odyssey, Order 1886, Thronebreaker, RDR 2, Pillars of Eternity 2, Sekiro, Resident Evil 2 és el is fogynak a címeim amik érdekelnek :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194778) ldave válasza penge111 (#194777) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Hát, most sajnállak, hogy csak ennyi játék van még hátra :( Ennyiért kár volt gépet venni, pár hét, aztán már unatkozni fogsz....

A Slime draws near! Command?

(#194779) .LnB válasza penge111 (#194777) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Order: 1886-ot ne vedd meg. Majd neked adom az enyémet. Sőt szólj ha kell, akkor akár holnap elküldöm. De akkor vissza kell majd küldened. Ha megvárod, míg végigjátszom (a Persona5 után mondjuk), akkor a tiéd is lehet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194780) penge111 válasza ldave (#194778) üzenetére


penge111
addikt

Mindig félek, hogy kifogyok a címekből :B

@LnB: köszi, ráér látod azért van még mit ledarálnom előtte, de majd lehet élek a lehetőséggel, ha el nem felejtem :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194781) Rigormortiis válasza penge111 (#194777) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az YS-t érdeklődés hiányában szüneteltetem (vita-n). A korábbi részeket is csak vonaton játszottam, de ps4-en el nem inditanám már. Ez is olyan, mint a többi, el lehet vele lenni, de borzasztó repetitív, b-kat hekkendszless rpg.

Galaxy S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#194782) ldave válasza penge111 (#194780) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Mindenesetre a Dragon Quest Inquisition-t majd kölcsönkérném, ha végeztél ;]

A Slime draws near! Command?

(#194783) .LnB válasza penge111 (#194780) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát akkor ne felejtsd el. Mondjuk én szerintem nem fogom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194784) penge111 válasza ldave (#194782) üzenetére


penge111
addikt

Hát, az egy hidden gem, nem is hallottál róla mi :P Annyira a DQ-n kattogok, hogy elírtam. Rég volt ilyen na, hogy melóhelyen is azon jár az agyam, mikor leszek már gép előtt, mit fogok csinálni stb... A Witcher III-nál volt ilyen utoljára, sok szuper játékot kipörgettem már, de kevés hatott rám így...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194785) pr0bi válasza Rigormortiis (#194770) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nekem is tervben van, zseniális játék lett. Szerencsére dobozos változatban sikerült feltennem a polcra. Most a Yakuza kiwami 2 pörög, még jó, hogy "halottak" az egyedi sp játékok :)

[ Szerkesztve ]

(#194786) .LnB válasza penge111 (#194784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

cöhh.. nem, hogy a munkádra koncentrálnál. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194787) #58978304 válasza S e t h (#194757) üzenetére


#58978304
törölt tag

A Heavy Rain megálja a helyét a mai napig is grafikában ;)
Nyugodtan told,csalódni azt biztosan nem fogsz!

(#194788) S e t h válasza #58978304 (#194787) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lejött a Deus ex, meggyőztem magam, Nioh-ra még alszom egyet, de akkor a Heavy Raint is listán tartom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#194789) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Még idén megjelenhet a The Last of Us Part II?

[link]

(#194790) Deck válasza Bencus88 (#194789) üzenetére


Deck
titán

Szerintem is reális a dolog :)

PS5

(#194791) Nescafé


Nescafé
őstag

Ps plus játékok tölthetőek :)

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#194792) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Egy érdekes adat jelent meg a 2018-as játék eladásokat illetően az Egyesült Királyság területére vonatkoztatva:

Kiemelt érdekes adatok:

Tehát míg a digitális és online játékok forgalma valamivel több, mint 20%-al nőtt (értékben), addig a dobozos eladások csökkentek (-2,6%) és a használt lemezes forgalom majd 31%-al volt kisebb mint az előző évben.

Mondhatjuk, hogy az online library, a videogame streaming alapú megoldások, vagy az optikai meghajtó nélküli megoldásoké a jövő és a használt lemez piac pár éven belül jelentőségtelenné zsugorodik?

A teljes jelentés itt: UKIE

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194793) nemorino válasza S e t h (#194757) üzenetére


nemorino
tag

A Life is Strange nagyon becsapósan kezdődik, szerintem nagyon jó sztorija van, csak át kell lendülni a csajosnak tűnő első fejezeten. Ránézésre nekem sem tűnt bejövősnek, de annyira jó volt mindenkitől a visszajelzés, hogy adtam neki egy esélyt és nem bántam meg, nekem is nagyon bejött.
A GoT a sorozatra épül, de teljesen új sztorit mutat be, két északi család viszályát, a hátteret képezi csak a sorozat. Két hónapja játszottam vele és imádtam. (Egyébként egyetértek, a könyvek minden szempontból magasan jobbak a sorozatnál.)
A Heavy Rain a leggyengébb grafikájú QD játék (a maga idejében a legszebb játékok egyike volt), de talán a legjobb a története. Annyiban marad el a Detroittól, hogy mivel egy sorozatgyilkos utáni hajsza és egy gyerek megmentése a története, az elkövető személyazonosságának ismeretében már nem adja ugyanazt az élményt az újrajátszás.

Azért ezt a négy játékot ajánlottam, mert mindegyikben személyes kötődés alakult ki bennem a szereplők iránt, ami ritka dolog nálam.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194794) FollowTheORI válasza l.skywalker (#194792) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nyilván adódik a digitális terjedéssel együtt hogy a lemez is fogy ami továbbadható. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#194795) .LnB válasza nemorino (#194793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beyond nekem minden szempontból jobban bejött mint a HR. Csak, hogy legyen ellenvélemény is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194796) l.skywalker válasza FollowTheORI (#194794) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elkopik. Szó szerint... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194797) Xaels


Xaels
félisten

Blackout-ot hol lehet lehet behúzni a próbaidőszakra?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#194798) KaitouP válasza Xaels (#194797) üzenetére


KaitouP
veterán

Store, de lehet hogy csak este 7 -től.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#194799) Woodslave válasza S e t h (#194788) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindig beírom hogy vedd meg. Ha újra kezdhetném ezzel kezdeném a "souls" karrierem. Szerintem ez a legkönnyebb (bár lehet mert nem ezzel kezdtem a souls karrierem - :U ;] ) legalábbis eddig egyetlen olyan dologgal nem találkoztam, ami durván megakasztott volna. Se pálya se boss semmi, pedig aztán én nem vagyok egy nagy játékos :K Mellesleg nagyon nagy élmény tényleg.

persze meghal az ember párszor, de minden játékban van azért ilyen. Mindig a batman arkham knight jut eszembe van egy küldetés amikor aknát kell hatástalanítani és jön vagy 36 tank, rakétás és drón. Na azt is meg kellett próbálnom párszor (pártízszer)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#194800) Mike válasza Woodslave (#194799) üzenetére


Mike
veterán

A Niohra érted?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.