Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194051) .LnB válasza marilllyo (#194047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem ebay.
De ezen a dumán nagyot nyerítettem amúgy. :D
A pénztárcám is witcher-es, de azt linkeltem itt nemrég.
Az ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194052) james001


james001
veterán

Holnap leleplezik a plus-os játékokat igaz? Sok helyen a Mortal Kombat X-et pletykálják.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#194053) .LnB válasza birorichard (#194048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem emlékszem, hogy Moby ilyen lett volna. Pedig én elég nagypofájú vagyok ahhoz, hogy az ilyen fórumtársakkal összezördüljek. Viszont vele nem történt ilyen az emlékeim szerint.
Moby-nak értelmes ízlése volt, és nem volt rest keményen le is írni azt, ahogy én is szoktam. Ráadásul normálisan ki tudta fejteni a gondolatait. Ezért biztos voltak vitái, de nem emlékszem komoly dologra. Persze ez nem zárja ki, hogy nem is volt.
De ő se volt tökéletes, csípi az xbix-ot is. :(
:D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194054) Bogyi007 válasza S e t h (#194015) üzenetére


Bogyi007
veterán

Korábbi kiszakadt-porckorong-sérvemnek az utókezeléseik valamint egyben 3 potenciális sérv kialakulásának (három kiboltosulásom is van amit néha elérik az ideggyököt) a megelőző kezeléseit csinálom...

Vizi gerinctorna, Tangentor (avagy vizi gerinc-masszázs) és gyógymasszázs kezeléseket kapok összesen 15 alkalommal...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#194055) fausto


fausto
addikt

Nem tudjátok, a SW:BF2 új járékmodját hol találom?

(#194056) zzola válasza #58978304 (#194039) üzenetére


zzola
félisten

A gyors formázás a szektorok ellenőrzése nélkül alakítja ki a fájlrendszer struktúráját a lemezen.

A teljes pedig szektoronként ellenőrzi a lemezt, ezért tart tovább. Szektorhibás vagy ismeretlen lemez esetén (pl. használt) érdemes használni...

Én használt SSD-t építettem a konzolba, a teljest választottam...

[ Szerkesztve ]

(#194057) tboy93


tboy93
nagyúr

Na, ma vegere ertem a RDR2-nek. 3 het volt a sztori, mellékküldetések egy jo reszet nem csinaltam meg. Lenyűgözött a játék reszletessege, tokeletessegre valo torekvese, latvanyvilaga, de a jatekmenetet a vége felé mar untam.

Most johet a Last of Us, mar telepedik :))

(#194058) fausto válasza fausto (#194055) üzenetére


fausto
addikt

Ez remekül sikerült :D szóval sw: bf2 új játékmódja

(#194059) #58978304 válasza zzola (#194056) üzenetére


#58978304
törölt tag

Köszönöm de ez tiszta sor számomra is.
Én világ életemben gyorsformáztam.
Ez alól a ps sem kivétel.
Majd ráérek akkor elemezgetni a hdd-t ha fagy pl.

[ Szerkesztve ]

(#194060) Domaximus


Domaximus
tag

Skacok, holnap hanykor derulnek ki a ps plus jatekok?

:P

(#194061) malystryx válasza Deck (#193992) üzenetére


malystryx
senior tag

Ezzel azért nem értenék egyet, lehet hogy nem most készül a feudális japánbéli rész, de lesz majd remélhetőleg. Ezt a képet az egyik részből vadásztam, azért a zöme már volt, de a remény még megvan :) Bocs a minőségért, de a lényeg látható. :)
14-ik századnál...

(#194062) Sordoran válasza Domaximus (#194060) üzenetére


Sordoran
addikt

Este fél 6kor azt hiszem. Vagy fél 5.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#194063) belan válasza tboy93 (#194057) üzenetére


belan
addikt

Igen a látvány világ pazar , én direkt csak fő sztorira koncentráltam mert tudtam hogy unalomba fog fulladni egy idő után , 5 fejezettől nagyon jó .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#194064) zzola válasza #58978304 (#194059) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#194065) #58978304 válasza zzola (#194064) üzenetére


#58978304
törölt tag

Amúgy igen használt Hdd-n ahogy írtad érdemes a lassút alaposat választani :R
De én ehelyett gépre kötöm a konzol vinyókat is Hddsentinell rá, azt ha ok, akkor had szóljon a gyors :)
Nincsenek nekem óráim egy Hdd re :D

[ Szerkesztve ]

(#194066) RangerFox válasza malystryx (#194061) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Meg az AC3-ban már teaselték az egyiptomi, a görög és a japán AC-t is. Az első kettő bejött, így én biztosra veszem, hogy a következő rész Japánban fog játszódni.

(#194067) markknight


markknight
veterán

Holnap jó kis Mortal béta kezdõdik :D

(#194068) Deck válasza RangerFox (#194066) üzenetére


Deck
titán

Sok pletyka van rá, hogy Róma lesz.

PS5

(#194069) Carlos Padre válasza Deck (#194068) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdekes, mert adná magát a téma a görög után, könnyen meg is lehetne csinálni, de nem lenne nagy előrelépés = garantált bukta. Már így is kopipésztnek hívják a haterek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194070) Moby válasza #58978304 (#194034) üzenetére


Moby
addikt

Nem, mennek még (legalábbis ps4+switch, x nincs).

.LnB: nem, biztos benézek jövőre is (talán még az idén is) :)

Fura látni, hogy vannak, akik évek múltán is fájdalmakkal küszködnek :D Nekik jobbulást, a többieknek meg jó játékot! :R

(#194071) xkoti válasza Carlos Padre (#194069) üzenetére


xkoti
senior tag

Nálam Origins vitte a prímet :DDD Az Odyssey pedig nem jött be... :( 3-4 óra játék után se tetszett meg a dolog...Szóval remélem akkor már kicsit távolabbi dolgokba gondolkoznak mint ahogy írtátok :D

KO

(#194072) vonSux válasza Moby (#194070) üzenetére


vonSux
őstag

Welcome back! :)
Mielőtt mindent letarol a mindent is streamelő éra, remélem pár új konzolnál és revíziónál még megmondhatjuk a tutit. ;]

(#194073) .LnB válasza Deck (#194068) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, Róma, én meg írtam valamelyik nap, hogy Görög. :((( [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194074) gyuromoj válasza Deck (#194068) üzenetére


gyuromoj
veterán

Roma volt Ezio-val nem?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#194075) .LnB válasza gyuromoj (#194074) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, de az utolsó pletyka szerint megint az lesz. [link]
Tavaly márciusban még Görög-ről ment a pletyka, idén meg már Romáról.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194076) Deck válasza gyuromoj (#194074) üzenetére


Deck
titán

De az már régi, össze sem hasonlítható a 2 új résszel. Elvileg ehez jön a Róma jövőre. Alig várom :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194077) markknight


markknight
veterán

Ps4-en fel lehet venni a voice chatet, hogy szerepeljen a klipbe?

(#194078) marilllyo válasza markknight (#194077) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen, de igazán csak a tiéd fog hallatszódni. A többieké nagyon halk. Bár szerintem ez valami beállítás kérdése kell legyen...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#194079) .LnB válasza marilllyo (#194078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megkerestem neked az emailjeim között: [link]

De ha itthonról akarsz venni: [link] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194080) tboy93 válasza belan (#194063) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo volt a sztori, az epilogus története is tetszett, bar neha kicsit vontatott volt. A zene zsenialis.

[ Szerkesztve ]

(#194081) Woodslave válasza 30z.Samu (#193996) üzenetére


Woodslave
nagyúr

eladod? ;] :D olcsón ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#194082) markknight válasza marilllyo (#194078) üzenetére


markknight
veterán

Sajna az enyim sem :( Pedig volt 1-2 jó habos beszólás Apex közben.

(#194083) Woodslave válasza S e t h (#194036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezekben a játékokban el kell fogadni, hogy a halál az a játék része. Ha valaki ezt (és az ezzel járól újra megcsinálok mindent ) nem bírja azoknak tényleg nem való. Egyszerűen nem szabad hogy ez zavarjon. Tényleg nem tudom megmagyarázni mi az ami ezekben a játékokban van, az hogy a ds3-ban 6 órán keresztül próbáltam az egyik bosst megölni. (mondjuk volt aminél ezt már nem csináltam meg én se)

De talán az az érzés, hogy a miafaxezekhülyék ez lehetetlen érzésből eljuttat az igen tudom hogy kell csak elrontom addig hogy megcsinálod. Van akinek ez olyan katartikus élmény ami megéri. Meg valamiért úgy érzed annak ellenére hogy 100x meghalsz mégis van tétje. God of war meghalok kezdem 20cm-vel hátrébb mintha mi se történt volna, kit érdekel. Itt meg végig kell csinálnod ugyanazt szóval van tétje.

Sztori: Olyan mintha egy nagyon komoly művészfilmet néznél vagy könyvet olvasnál (mondjuk én egyiket se szoktam ;] :D ) ezek után a god of war (mindig ezzel állítom párhuzamba, mert úgy nevezem hogy light souls) durva sztori, jó karakterek stb és mégis tök üres a soulsokhoz képest. Lefestik szépen a történetet, de kb. ezek után lexarod. A soulsban meg akkor is ott lebeg körülötted ha mondjuk egy tárgyleírást se olvasol el és kb. lexarod az egész hátterét.

Na mindegy biztos kell ehhez egy nem teljesen normál attitűd hogy ezt élvezze vki :D Nekem nagyon bejöttek még akkor is ha nem csinálom meg ng+7 meg nem nyomom le a főboss puszta kézzel (sőt sehogy csak coopban)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#194084) marilllyo válasza markknight (#194082) üzenetére


marilllyo
veterán

Videó rögzítés beállításainál kell bekapcsolni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#194085) Gery9112 válasza Deck (#194076) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerencsére, a régi részekben volt érdemi történet/szerethető, emlékezetes karakterek és Roger Craig Smith Ezio hangjaként valamint Jesper Kyd zeneszerzőként.

Ha Lóma lesz akkor biztos maradunk az ókori korban. Nagyon nyomják most az AC-nél ezt az irányt.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#194086) penge111 válasza .LnB (#194051) üzenetére


penge111
addikt

Nekem annyira bejött az FF XV (amúgy nem), hogy ezt a kis cuccot tervezem beszerezni. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194087) 30z.Samu válasza Woodslave (#194081) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondoltam rá abban a pillanatban, de végül sikerült megnyugodni, majd leülni elé és folytatni. :D

Sic Parvis Magna

(#194088) Deck válasza .LnB (#194075) üzenetére


Deck
titán

Amúgy én egy északi mitológiai (Viking) korabelinek örülnék nagyon. :)

PS5

(#194089) .LnB válasza penge111 (#194086) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyire jó játék is az a FFXV! [link] Már elkezdtem újra, és rendesen jól esett ismét Eos-szon sétálgatni, vadászgatni.

(#194088) Deck Ciki lenne, a GoW és a Hellblade után..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194090) Deck válasza .LnB (#194089) üzenetére


Deck
titán

A gow nem multiplatform. Hellblade meg szinte egy interaktív film, nincs egy nagy gameplaye..
Szerintem tuti siker lenne :)

PS5

(#194091) .LnB válasza Deck (#194090) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erős érvek, sokat gondolkodtál rajuk? :(((
Attól még mindenki azokhoz hasonlítaná.. GoW érdekes módon exkluzív címként is szinte mindenhol év játéka lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194092) Deck válasza .LnB (#194091) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy az a GOW. De az új AC gameplay-el és vonallal rengeteget kilehetne hozni belőle. Se box-ra, se pc-re nincs hasonló. Attól még, hogy hasonlítják valamihez nem gond. Sekiro is full DS + Nioh. Ghost of Tsushima is full ezekre hasonlít. A GOW sikerét látva remélem elgondolkodnak rajta.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194093) Carlos Padre válasza .LnB (#194091) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meraszoni megvett mindenkit. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194094) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előrendelhető a Control

Control Pre-Order Edition

Control Digital Deluxe Pre-Order Edition

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194095) .LnB válasza Deck (#194092) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"rengeteget kilehetne hozni belőle."

Persze, ha egy másik stúdió adná ki, ha más stúdió(k) fejlesztené, és ha mindez egy másik univerzumba történne meg. ;] :D

De értem amit mondasz. Viszont hamarabb lesz Japán, Kínai kor benne mint Viking-es. És egy Japán, Kínai-ra még lehet vevő is lennék. Igaz a Syndicate-re is vevő lettem volna a kor, helyszín alapján, aztán mégse lettem. :)

Jut eszembe, a Assassin's Creed Syndicate nem volt esetleg még Plus-ban (ingyen)? Azt kipróbálnám azért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194096) Woodslave válasza .LnB (#194095) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem meg neked csak akkor tetszene, ha robotos dinos korban játszódna :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#194097) Carlos Padre válasza .LnB (#194094) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Újabb 10 játék kapott 10-66% leárazast, köztük a Control is, érdemes nézni a pspricest.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194098) .LnB válasza Carlos Padre (#194097) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Naponta többször nézem, de a mai 10-nek a nagy része csak pár száz forintos ajánlat. Mc'Donalds-os akciók. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194099) Deck válasza .LnB (#194095) üzenetére


Deck
titán

Ha reálisan és üzleti szempontból nézzük akkor Róma. Így meglesz a 3 nagy Birodalom és sokat nem kell változtatni rajtuk mert az alap megvan. Ehez történet + más map + skinek + Season Pass. Majd miután eltelt egy év egybe kiadni a hármat Egyiptom + Görög + Róma trilógia természetesen teljes áron.. ;]
Ezután lehetne Japán (Sengoku korszak). Ez a legesélyesebb de én akkor is szeretnék egy full open world Észak Mitológiás AC-t :P

PS5

(#194100) .LnB válasza Woodslave (#194096) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

:U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.