Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194301) #58978304 válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


#58978304
törölt tag

De!
Lefényképezzem és fel töltsem neked ide a gyűjteményem?? ;]

(#194302) mttssz válasza Deck (#194299) üzenetére


mttssz
senior tag

Ez az Anthem, csak jo(bb). ;]

(#194303) Mike válasza ImACeltic (#194253) üzenetére


Mike
veterán

Arra ott a mikrofon.

(#194304) hhenry válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


hhenry
őstag

Én még igen

(#194305) S e t h válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, mert a fogyasztói társadalom gyermekeként mindent azonnal akarok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#194306) tboy93 válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


tboy93
nagyúr

En szoktam, ha jo deal. Most is varom eppen mikor mehetek a boltba az Uncharted Nathan Drake Collection-ert 3.900Ft-ert :D

(#194307) oriic válasza .LnB (#194289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyis megveszed. ;]

Live-Die-Respawn

(#194308) sutyesz96 válasza #58978304 (#194301) üzenetére


sutyesz96
őstag

Olvass vissza, amire válaszoltam.

Még mindig várnék valami tippet vele kapcsolatban, hogy miért lehetett.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194309) penge111 válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


penge111
addikt

De, én is lemezes játékokat veszek. Az oka, hogy szeretek bizniszelni, néha tök jó fej emberekkel sodor össze az élet. Általában ha nem rohanunk, jól eldumálgatunk. Illetve ha a játék nem jön be, vagy tuti nem veszem elő még egyszer, akkor kis veszteséggel továbbadom. Meg ugye van a birtoklási vágy is, hogy látom szépen a polcomon.

Néha csak szétszórom őket az ágyon én és fetrengek köztük, mint Dagobert bácsi a pénzébe. Ugye ez nem csak az én fétisem? ;] Nyugodtan lehet tőlem venni játékot, nem töröm össze őket a hab testemmel, mielőtt privátban rám írnátok, hogy perverzkedni akartok, ez csak egy vicc volt! :P

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194310) #58978304 válasza sutyesz96 (#194308) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nálam is hol jönnek az updatek rest modban hol nem.
Viszont én abszolút nem foglalkozom az ilyenekkel :D
Ja és nem kell a lemeznek benne lenni ahhoz hogy szedje..
Szal nem tudom te minek hagytad benne :DDD

Nálam álltalában RDR2 uodatel de a lemez hónapok óta a gépben sem volt...

[ Szerkesztve ]

(#194311) sutyesz96 válasza #58978304 (#194310) üzenetére


sutyesz96
őstag

Egyébként én is 90%-ban digitálisan vásárolok ps4-re, pont ezért állok értetlenül a helyzet előtt.

Mivel UPDATE volt kiírva, és nem INSTALL, így természetesen rest mode-ba raktam, ahogy szokás updatelés közben. De a lemez viszont meg kellett volna neki, hogy pörgesse végig UPDATE alatt. Total mindfuck. :F :F :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194312) .LnB válasza oriic (#194307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leszokóban vagyok. Egy éve, mióta megvan a PS, ez az első hónap, hogy nem vettem semmit. :D Csak kaptam, az egyik nagyon-nagyon kedves fórumtársunktól a The Order: 1886-ot.

(#194309) penge111 Látom megvan a plat. Gratulálnék, de inkább "attyaúristen!" ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194313) Carlos Padre válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak ha olyan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194314) nemorino válasza sutyesz96 (#194300) üzenetére


nemorino
tag

Én jórészt lemezesen veszem, mert akkor úgy érzem, hogy ténylegesen birtoklom őket. Láttunk már megszűnni nagyvállalatokat, a library csak egy ígéret, hogy elérhetőek lesznek a játékok, a lemez meg maga a fizikai valóság. Rpg-kkel szeretek játszani, megválogatom a játékaimat, olyanokat vásárlok, amelyeknél esélyes, hogy évek múltán újra előveszem (mint most a Dragon Age Inquisitiont).

Ami online játék, azt viszont csak digitálisan, nagy akcióban (SW Battlefrontok, Division stb.), ha nem lesz online támogatás amúgy sem érek semmit a lemezekkel.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194315) Kendek válasza nemorino (#194314) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amíg ott van a játék a vinyón telepítve, addig nem kell félni a Sony bedőlésétől. A lemezes játékok meg amúgy is sokszor játszhatatlanok és hiányosak az elsőnapos patch és a további DLC-k nélkül. GotY és Complete Edition kiadások előnyben. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#194316) penge111 válasza .LnB (#194312) üzenetére


penge111
addikt

Bezony, alig várom a mai estét, Dragon Quest XI következik, úgy érzem nagyon jó kis csemege lesz, sajnos ezzel lemezesen kis is fújt az utolsó jrpg-m is. Még a FF X beszerzésén dolgozom ezerrel, de azt már kipörgettem Ps2-n, de azon kevés játékok egyike, amit simán végigjátszanék ismét. Digitálisan még van az YS VIII és a Disgaea 5 (itt várok még egy akciót). Azonban ha a fenti játékokkal végeztem, akkor számomra ki is fújt a ps4-re engem érdeklő és meg is jelent jrpg stílusú játékok listája.

Kicsit szomorú is vagyok e miatt, mert sajnos a jrpg, mint műfaj egyre inkább háttérbe szorul, egyre kevesebb, és egyre gyengébb minőségű cím érkezik már :O Azért remélem 1-2 komolyabb cím még tiszteletét teszi Ps4-en a gen vége felé, mint anno Ps3-on életciklusának a végén, a Persona 5 vagy a Tales of Berseria!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194317) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Látom senkinek nem jött át a mondandóm.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194318) .LnB válasza penge111 (#194316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Granblue Fantasy Relink és Persona5 Royal még jó kis csemegék lesznek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194319) #58978304 válasza sutyesz96 (#194317) üzenetére


#58978304
törölt tag

Hát szutyesz!
Ne tedd akkor rest modba hanem hagyd futni a gépet azt le van tudva a " problem" :D

(én van mikor napokig ki sem kacsolom hanem hagyom a menüben )
Nem flex ez vagy ipari hegesztő hogy le egye a gatyódat a villanyszámlával :D
Visszaveszi az órajeleket úgy is ha csak a menüben van... Szal szinte semmit sem csipeget ! :)

[ Szerkesztve ]

(#194320) sutyesz96 válasza #58978304 (#194319) üzenetére


sutyesz96
őstag

sutyesz96*

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194321) sp8787 válasza penge111 (#194309) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem tobb okbol vesznek emberek lemezes jatekokat. Az egyik ok az biztos ,hogy az ,hogy nem lehet csak ugy letorrentezni vagy nem akarnak ezzel veszodni es igy legalabb legalisan lehet nem fizetni a jatekokert. ;]

(#194322) #58978304 válasza sutyesz96 (#194320) üzenetére


#58978304
törölt tag

Na tessék, és még szemtelenül fiatal is vagy :D

"96"

[ Szerkesztve ]

(#194323) sutyesz96 válasza #58978304 (#194322) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem érzem, hogy releváns lenne a korom jelen szituációban.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194324) FollowTheORI válasza sp8787 (#194321) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szóval a lemezt egyszerűbb ellopni? :F ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#194325) nemorino válasza sutyesz96 (#194317) üzenetére


nemorino
tag

Nekem két hete a digitálisan vett Elder Scrolls Online patchet nem töltötte le rest módban, csak akkor, amikor este beléptem. Pedig csak emiatt volt rest módban, mindig áramtalanítom, ha kikapcsolom a gépet.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194326) erahurka válasza FollowTheORI (#194324) üzenetére


erahurka
félisten

Mi ez a negativitás? Nem lemez, hanem felmez! ;]

(#194327) penge111 válasza .LnB (#194318) üzenetére


penge111
addikt

Most kerestem rá erre a Persona 5 Royalra, hallottam már róla, de azt hittem ez valami GOTY kiadás, hogy plusz perszónak, kosztümök lesznek csak pluszba. Öröm boldogság, akkor ez egy új játék lesz :C

@nemorino : Te játszol még a TESO-val, van még online közösség, milyen maga a játék, tudnál pár mondatot írni róla.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194328) #58978304 válasza sutyesz96 (#194323) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nem, dehogy az , csak hülyültem ,be ne sértődj! :)
De legközelebb inkább hagyd futni a ps4 et ha updatel, az a tuti ;)

[ Szerkesztve ]

(#194329) nemorino válasza Kendek (#194315) üzenetére


nemorino
tag

Igen, mindig vadászok a GOTY kiadásokra, nagyon remélem, hogy a Spider-man is kijön ilyenben, meg akarom venni unokaöcséméknek.De pl. a Dragon Age GOTY kiadásánál a lemez nem tartalmazza a dlc-ket, külön kell letölteni. Pillars of Eternity, Divinity OS II. szerencsére mindent tartalmaz. A Witcher 3 mindkét verzióban megvan, előrendelt lemezes + season pass és GOTY is (érdekesség, hogy külön játéknak kezeli a trófeák tekintetében, kétszer is ki lehet platinázni :-)

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194330) .LnB válasza #58978304 (#194322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na tessék, és ilyen szemtelenül fiatalon is mennyivel jobban tud nálad írni, olvasni. ;] [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194331) #58978304 válasza .LnB (#194330) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jajj ez már szakállas téma kedves elenbé :D
Meg különben is :P Nem érdekel :P
Nálam kb mindenki helyesebben ír :D

[ Szerkesztve ]

(#194332) nemorino válasza penge111 (#194327) üzenetére


nemorino
tag

ESO-ban van magyar guild, kb. 100 tag, ebből olyan 20 napi szinten aktív, plusz lehet magyarokkal összefutni rajtuk kívül is, sok ex-WOW-os jött át az elmúlt évben.

A játék sokkal jobb, mint amilyennek a haterek beállítják. Single playerként is élvezhető, teljesen korrekt questekkel. Persze mivel mmo, a döntéseid csak látszólag befolyásolják a történetet. Tele van endgame tartalommal, a személyre szabhatóság minden általam eddig játszott játékot magasan ver.

Negatívuma, hogy rengeteg időt bele kell ölni: hogy endgame szintű legyél az fél év napi játékot igényel.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194333) erahurka


erahurka
félisten

Srácok, valakinek van infója a The Sinking City magyar és brit CUSA számáról? Lehet előrendelem, csak attól félek hogy nem tudnám aktiválni brit profilon az ajándék DLC-t.

(#194334) penge111 válasza nemorino (#194329) üzenetére


penge111
addikt

Látom nagy rpg fan vagy, nagy pacsi, én is elsősorban rpg/jrpg játékokkal játszok. Nyárra hagytam az egyik legütősebb címet, a Divinity Original Sin II-t, szeptember óta csücsül a polcomon, de tudom mennyire jó, így előtte a "kisebb" címeket pörgettem ki. Pillars of Eternity-t nem vettem meg, pedig nagyon jó akcióba volt, 3k körül nem rég lemezesen boltban, de mindenhol azt írják, hogy a játékot megölik a több perces töltőképernyők. Van olyan, hogy a kastélyunkban egyik helyről a másikra való eljutásig 5-6 percig az ember csak töltőképernyőt bámulja :U Így én elengedtem, pedig biztos nagyon jó játék. Mondjuk a Witcher III GOTY ebben a stílusban nagyon magasra tette azt a bizonyos lécet. Az Inqusitiont én digitálisan vettem meg, mert ahogy írtad a GOTY verzió letöltő kód formájába tartalmazza a sok kieget.

ui: Pont ezért próbálok ellenállni a TESO-nak, anno nagy WoW-os voltam, illetve Guild Wars 2-t is igen komolyan toltam, meg számtalan kisebb mmot is (Runes of Magic) Család mellett ezekre már nem lenne időm, de nagyon vonz a világa... Mondjuk hamarosan jön a Black Desert, hááát ott se kicsit fogok meginogni, az is egy pöpec mmorpg.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194335) libus


libus
őstag

Üdv!

Valaki megtudná osztani a RemotePlayPort v5.2 apk-t?
Mert amit találtam a Neten arra azt írja a Redmi Note 5 telóm, hogy " Gond volt a csomag elemzésekor"..
Szeretném feltenni... :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#194336) nemorino válasza penge111 (#194334) üzenetére


nemorino
tag

A Divinity OS II nálam is ott van a polcon, egyelőre nem merek belekezdeni, mert egy összetett harcrendszerű játék elég egyszerre, de el fog jönni az ideje.

Ha mégsem tudsz ellenállni, akkor nyugodtan írj, szívesen segítek az indulásban. Egyébként pont mától ingyen kipróbálható ;]

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194337) penge111


penge111
addikt

Akinek amúgy tetszett a Divinity Original Sin II, most olvasom, hogy jön egy stratégia játék is belőle, ami ugyan abban a világban játszódik és a régi szereplők is visszaköszönnek benne. Divinity Fallen Heroes, elvileg Ps4-re is jön...

@nemorino: de az első részét kipörgetted már nem? Ahhoz képest azt hiszem annyi változás van, hogy minden ellenfél valami mágikus pajzsot kap, ezt kell róluk először leverni, és csak utána lehet őket sebezni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194338) nemorino válasza penge111 (#194337) üzenetére


nemorino
tag

Az elsőnek csak pár órát játszottam az elejéből, picit lassan indul be, ezért abbamaradt. A második állitólag mindenben sokkal jobb, ha annyira bejön, mint amire számítok, akkor utólag végigjátszom az elsőt is. Akkor már jobban fogom ismerni a körökre osztott harcrendszert.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194339) Kendek válasza erahurka (#194333) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Még egyelőre ne rendeld elő, csak ha már tudni is lehet róla valamit, meg bekerül a Store-ba is mint előrendelhető játék. Addig is szerintem nem veszítesz semmit, ahogy nézem sok helyen még ár sincs feltüntetve hozzá.

<-ƘƘ->

(#194340) tboy93 válasza nemorino (#194338) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én az öcsémmel tolom az első részt, nagyjából 6-8 órát toltuk eddig és tényleg rohadt lassú a játékmenet. Vagy 100 órát biztos el fogunk molyolni vele.

(#194341) proly01


proly01
őstag

Sziasztok. Vettem egy játékot lemezesen használtan és itthon vettem észre hogy karcos a lemez. De eléggé. Elindul nincs úgy baja csak kérdésem hogy a PS ben tehet ez valami kárt? Nem fordult elő még ilyen velem...
:R

....Pr:)ly....

(#194342) #58978304 válasza proly01 (#194341) üzenetére


#58978304
törölt tag

Szerintem tutira nem lesz baja!
Már csak azért sem mert Hdd ről játszol amúgy is ha lemezes ha nem.
Szal már felmásolta ezekszerint hiba nélkül.
Meg amúgy sem lenne ha lemezről menne sem max többször fókuszálna a fej benene egyazon pontra míg ki nem tudná olvasni .
4 Db elektromágnes mozgatja a lencsét fel-le,jobb-ball szal sosem megy tönkre a fókusztól ;)

[ Szerkesztve ]

(#194343) penge111 válasza nemorino (#194338) üzenetére


penge111
addikt

Én végigvittem az elsőt, picit túl kell lendülni az első 10 órán, amikor nyomozni kell. De pl nekem az is tetszett, amúgy szuper kis játék volt, de a története azt közepesnek mondanám, minden más, küldik, zene, harcrendszer zseniálisra sikerült. A második részben a történet is már nagyon komoly lett, nem viccből kapott mindenütt szinte 90% feletti kritikát!!! Witcher III-al emlegetik egy lapon, ugyan ez crpg, de erre is azt mondják, hogy hozza azt a színvonalat rpg elemekben mint a Witcher. No, meglássuk nyáron :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#194344) hhenry válasza proly01 (#194341) üzenetére


hhenry
őstag

Nem lesz baja

(#194345) Kendek válasza proly01 (#194341) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A konzolban nem tesz semmi kárt, amíg ilyesmi hibaüzenetet nem kapsz addig nincs gond vele.

<-ƘƘ->

(#194346) RangerFox válasza .LnB (#194284) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nekem a Dishonored 2 jobban tetszett, mint az első. Az egyik kedvenc játékom lett. Az egyetlen baja, hogy rövid.

(#194347) .LnB válasza RangerFox (#194346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mostantól figyelem az akciókat. Látom volt már Plus-ban ingyen. Arról lecsúsztam. De 3k körül is volt, majd megveszem ha megint lesz annyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#194348) Wesder válasza libus (#194335) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyél Sony telefont és nem lesz gond a csomag elemzésével.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194349) sutyesz96 válasza Wesder (#194348) üzenetére


sutyesz96
őstag

Szerencsétlen azért nemá’ :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194350) _drk válasza RangerFox (#194346) üzenetére


_drk
őstag

Dishonored 2 kötelező ha valaki szereti a steampunkot és/vagy a lopakodást!
A 2 végigjátszás mennyire különböző?
Én a csajjal vittem át, szerintem szépen tovább vitték a sztorit, új játék elemekkel, egész jó kis folytatás.
Szerintem annyira nem is rövid, minden pályán el van dugva egy csomó érdekesség.
A rövidsége max akkor lehet gáz ha megunod a lopakodást és legyaksz mindenkit, úgy tényleg gyorsan végig lehet szaladgálni a pályákon.
Mondjuk a nagyobb dlc is azért van valszeg, kiegészíti a játék időt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.