Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193601) Carlos Padre válasza TazLeacher (#193598) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én bizony igen :)
Igaz az utóbbi időben rengeteg videót megnéztem róla, és nekem megtetszett. Hatalmas map lesz, igen részletesen kidolgozott, dinamikus időjárás stb... A HZD-vel szemben is állják az összehasonlítást szerintem, ami szép egy ilyen stúdiótól, de mint játék inkább a State of Decay 2 az összehasonlítási alap.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193602) #80123904 válasza Carlos Padre (#193601) üzenetére


#80123904
törölt tag

What? Videók alapján ez egy karakterközpontú story-based játéknak tűnik. A SoD2 pedig baromira nem az. Vagy csak azért, mert zombik vannak mindkét játékban?

(#193603) Carlos Padre válasza #80123904 (#193602) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát azon kívül, hogy a Days Gone-nak lesz története én nem sok különbséget látok. Megelőlegezem, hogy ez lesz a másik oldal fő ellenérve, hogy totális SoD2 koppintás az egész.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193604) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#193601) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Engem is a preview-k után fogott meg igazán. Ha csak a fele beteljesül a spekulációknak,mert ceak az elsō 5 órát látták akkor egy változatos openworld játékot kapunk. A látvánnyal nem lesz gond.
Az már mekkora,hogy ha ellenség megtalálja a motorod akkor megbontja (kilootolja?) és lehet szerelni különben nincs sebességed :)

Life, Uh, Finds A Way

(#193605) Wesder válasza hombre[EU] (#193604) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ebben semmi különleges nincs, max az hogy màs ezt nem programozta le.

Carlos
Rendesen vaknak kell lenni ahoz, hogy SoD2 copy legyen a Days Gone. Csak te szeretnéd hogy mi ezzel védekezzünk, de kb le van sz@rva hogy copy vagy nem copy.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193606) hombre[EU] válasza Wesder (#193605) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]
Ez az,hogy általában sz*rt sem programoznak le. Kiadják külsōsöknek a rajzokat,összedobják az assetteket,az 5-10 éves mechanikákra ráhúzzák és voilá,new game

Találd ki az új Tomb Raiderhez hány darab új move-szettet készítettek...

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#193607) xkoti


xkoti
senior tag

Én annyira a Days Gone-tól nem pörögtem fel egy zombis játék volt idáig ami számomra minőségi Dying Light hozz áteszem a coop az ami még pluszt is ad :D
Szóval idővel biztos be szerzem a DG-t is meg hát egész korrekt hogy magyar felirattal jön.
A sony legalább oda figyel ránk nem úgy mint a többi cég..

KO

(#193608) Carlos Padre válasza Wesder (#193605) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, mert még soha nem fordult elő, hogy lefikkantottatok egy ps exkluzív játékot ugye :)
De akkor mondj még pár egetverő különbséget azon kívül, hogy a Days Gone egy szokásos szonis sztoriközpontú játék lesz, a SoD2 meg inkább multiplayer sandbox, illetve, hogy a Days Gone egy igényesen elkészített játék lesz. Kíváncsian várom :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193609) Wesder válasza Carlos Padre (#193608) üzenetére


Wesder
félisten

Lusta vagyok kifejteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193610) wierra


wierra
senior tag

Tegnap kivégeztem a SOMA-t. Sztori, hangulat, minden a helyén volt. Igazi mestermű a saját kategóriájában. :R
A sok "fosókázás" véget kifejezetten jól érintett az az ending, amit kitaláltak a fejlesztők; pont ez kellett a végére.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#193611) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na Skacok! Kb 2,5 órába telt, mire elvesztettem souls szüzességem. :D Jó játék ez a Sekiro, csak tényleg nehéz, bár nekem elsőre szerintem bármelyik nehéz lett volna. Nem tudom mennyire jártam jól hogy ezzel játszom először, minden esetre eddig tetszik, csak a harc rendszert még tanulni kell.

Sic Parvis Magna

(#193612) wierra válasza 30z.Samu (#193611) üzenetére


wierra
senior tag

Ha ízlik, akkor Sekiro után jöhet a többi a From-tól. ;]
Igényed lesz rá. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#193613) 30z.Samu válasza wierra (#193612) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meglátjuk mennyire bírom majd idegekkel ezt. :D Bár ezt a 2,5 órát meglepően jól bírtam, sejtettem hogy sűrűn fog jönni a "Dead" felirat. :D

Sic Parvis Magna

(#193614) Carlos Padre válasza 30z.Samu (#193613) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs ízimód benne?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193615) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#193614) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ebben nincs semmi, New Game és csók. :D

Sic Parvis Magna

(#193616) wierra válasza 30z.Samu (#193613) üzenetére


wierra
senior tag

Tegnap este feltettem a DS3-at....hajnali négykor már alig láttam ki a fejemből, de úgy néz ki, hogy a Spiderman-t így jóval később fogom befejezni, mint terveztem (pedig annak ellenére, hogy a BB-t végigküldtem egyszer, estem keltem én is). :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#193617) oriic válasza wierra (#193610) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fantasztikus játék. :R

Live-Die-Respawn

(#193618) laci1117


laci1117
tag

HZD-ben hol lehet kikapcsolni a kontroller hangokat? megbolondulok a csilingelésétől... :W Továbbá, melyik grafikai beállítást érdemes választani? Pro-n full HD tv-n elég "darabocskás a pikcsör" :D Vagy csak nekem tűnik kevésbé simulékonynak a póki meg nhl után?

(#193619) Kendek válasza laci1117 (#193618) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha játékon belül nem is tudod kikapcsolni, de a kontroller hangerejét le tudod teljesen venni.
Én resolution módban toltam a HZD-t, szerintem meglepően simán fut így is, hiába a 30-as limit.

<-ƘƘ->

(#193621) Kendek válasza oriic (#193620) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem mintha ez minket eddig is annyira érintett volna. Lehet egy kezemen meg tudnám számolni, hogy itt a topikban mennyi letöltőkódos teljes játékot vásároltunk összesen. :)

<-ƘƘ->

(#193622) vg


vg
addikt

Karakterem Dragons Dogma-ban... Hehe

(#193623) marilllyo válasza oriic (#193620) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez vajon a promó kódok megszűnését is jelentheti?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#193624) zzola válasza oriic (#193620) üzenetére


zzola
félisten

Akkor megint lehet emelni a digitális tartamak árait, úgy is csak a store-ból lehet majd vásárolni...

(#193625) Carlos Padre válasza oriic (#193620) üzenetére


Carlos Padre
veterán

#193587 :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193626) Mrdevil válasza oriic (#193620) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ez baj.... :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#193627) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Srácok most cseréltem le a tv-met egy Samsung qledre... Hát nem is tudom hogy mondjam el de mintha nem is ugyanazzal a géppel tolnám a játékokat. A division 2 konkrétan fényévekkel szebb lett 😀

Give them nothing but take from them everything

(#193628) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Resi 7 PS4 Pro-n VR-ban másnál is több helyen ronda? Nyilván az élmény egészen más szint, mint TV-n, de a grafika azért sok helyen igen gyenge. Van hova fejlődni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#193629) Carlos Padre válasza Krissz1983 (#193627) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez így magában nem mond semmit, miről cseréltél? Videoton Color Star-ról? :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193630) Krissz1983 válasza Carlos Padre (#193629) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Igaz.
Egy 55 Samsung 4k-s LED lcd-ről.
Valami Mu.... Volt.

Give them nothing but take from them everything

(#193631) szilchi válasza Scholes9 (#193628) üzenetére


szilchi
őstag

Igen.Én is mint ha pár helyen azt láttam volna,hogy alacsonyabb a textúra/felbontás.De az élmény kárpótolt bőven :K

[ Szerkesztve ]

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#193632) Scholes9 válasza szilchi (#193631) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi. Igen az élmény azért kárpótol, nagyon komoly lesz ez pár év múlva majd egy következő generációs VR készüléknél. Pl. a PS5 esetében, ha tippelnem kellene :) Kezdetnek a mostani sem rossz azért :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#193633) belan válasza Krissz1983 (#193627) üzenetére


belan
addikt

Ez ilyen én már évek óta oled tv képminőségét élvezem ég és a föld a különbség .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193634) fausto válasza oriic (#193620) üzenetére


fausto
addikt

Remélem a Plus-szal nem lépik ezt meg.

(#193635) torik válasza fausto (#193634) üzenetére


torik
senior tag

Huh, most hogy mondod, tényleg :D bár kártyák formájában fizikailag is kapható szóval nem hinném.

All that and a bag of chips

(#193636) sutyesz96 válasza Krissz1983 (#193627) üzenetére


sutyesz96
őstag

Melyik szériás qledet szerezted be? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#193637) xkoti válasza oriic (#193620) üzenetére


xkoti
senior tag

Hm mivel játék letöltő kódot eddig nem vettem mindig a lemezesre törekedtem a vásárlásnál :D
Ezért annyira számomra nem para, de azért érdekes egy lépés volt.

KO

(#193638) mateo91


mateo91
tag

Sziasztok, ps4 vásárlás előtt vagyok.
Annyi lenne a kérdésem, mire érdemes előfizetni ?
Gondolok itt ps plus, psn, nem tudom mik vannak.
Az xbox világát jobban ismerem.

(#193639) Deck válasza mateo91 (#193638) üzenetére


Deck
titán

Csak ps+ ra lehet előfizetni, most akciós is. De ez is csakkor kell ha kell havonta kb 2 ingyen játék, ha multiznál és ha digitálisan akarsz vásárolni mivel ad extra kedvezményeket is.

PS5

(#193640) Kendek válasza mateo91 (#193638) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Plus-on kívül van még a Now is mint előfizetéses jellegű szolgáltatás. Ez magyar profillal még nem elérhető, de itt meg adott listából lehet szemezgetni PS2,3,4 játékokból, és ezeket lehet stream-ként vagy amelyiknél lehetséges ott telepítés után játszani.
Mindkét előfizetés opcionális, viszont ha multizni is szeretnél és nem csak Free-to-Play játékkal, akkor a Plus az elengedhetetlen.

<-ƘƘ->

(#193641) mastadoc1 válasza Rigormortiis (#193560) üzenetére


mastadoc1
tag

Pont így voltam vele én is. Zseniálisan jó játék, a végére teljesen elborul! 😁

(#193642) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,

Szeretnék segítséget kérni, gép vásárlása előtt állok és szeretném tudni, hogy
ps4 Pro modellek közt van valami figyelemre méltó különbség?
Hirdetésekben előfordul, hogy feltüntetik, hogy az adott modell, jobb, mert.... még ha régebbi modell, akkor is.
Illetve a havi PS+ játékokat meddig lehet letölteni? Már nem emlékszem, hogy mikor van a hónap forduló :F

Köszönöm előre is a válaszokat. :R :R

(#193643) #58978304 válasza Gebriel (#193642) üzenetére


#58978304
törölt tag

Tulajdonképpen zaj,hőtermelésben van külömbség.
Végül is az újabbak halkabbak de mindegy melyiket veszed ha sok gari van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#193644) Kendek válasza Gebriel (#193642) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A legújabb 7216B amit idehaza lehet venni az elvileg hűtés szempontjából kicsit halkabb mint a régebbi Pro modellek. Más említésre méltó esetleges vagy tényszerű különbség nincs közöttük.
A Plus játékok esetén minden hónap első keddjén frissítik a kínálatot.

<-ƘƘ->

(#193645) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Medievil a State of Play-en holnap?

Live-Die-Respawn

(#193646) Domaximus válasza oriic (#193645) üzenetére


Domaximus
tag

Kivancsi vagyok nagyon. Mikor is lesz holnap ez a konferencia magyar ido szerint? Remelem nem keso este..

(#193647) seniman válasza Kendek (#193644) üzenetére


seniman
addikt

Azokat gép nélkül is be tudja húzni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#193648) Kendek válasza seniman (#193647) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a Plus előfizetés kapcsán ez volt a kérdés lényege, akkor persze, azokat a konzol vásárlása előtt is be tudja már húzni. :)

<-ƘƘ->

(#193649) oriic válasza Domaximus (#193646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

22:00

Live-Die-Respawn

(#193650) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Behúztam a The Witcher 3 alapjátékot, tegnap gondoltam leülök egy 30percre belenézek, sikerült beletenni egyhelyben 2,5 órát. :D .
Nehezen szántam rá magam, de nagyon játszatja magát.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.