Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193751) #58978304 válasza .LnB (#193737) üzenetére


#58978304
törölt tag

Haha 8 db Mz vel a hátam mögött 125 Ts től a 250 Etz ig.
Bizton állítom ,hogy többet kellett tologatni őket mint berúgni 😆😂
Úgy ,hogy Feribá jó pillanataiban kapta el az emzét 😆

[ Szerkesztve ]

(#193752) Wlac válasza Madwe (#193750) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez alapján marad (bocs, telefonról nem megy a link) :

http://www.pushsquare.com/news/2018/11/bethesda_will_keep_the_same_fundamental_game_engine_for_the_elder_scrolls_vi_starfield

“The wha-"

(#193753) oriic válasza Carlos Padre (#193729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zombis Division 11k-ert, siman lesz aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#193754) S e t h válasza .LnB (#193737) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vicces dolgokon tudok nevetni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193755) Wesder válasza S e t h (#193754) üzenetére


Wesder
félisten

.LnB nem vicces?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193756) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Holnap jön a Hitman 2-höz új sniper pálya, a Hantu Port

Solo-ban ill. multiban is játszható lesz és az expansion pass része

TRAILER

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193757) erahurka válasza Wesder (#193755) üzenetére


erahurka
félisten

:U

(#193758) .LnB válasza S e t h (#193754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát most...[link]

(#193755) wesder Max amit írkálok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193759) S e t h válasza Wesder (#193755) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nem ismerem.
Te igen?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193760) Madwe válasza Wlac (#193752) üzenetére


Madwe
nagyúr

tipp: telefonokról ne a ph (vagy nem tudom lapcsalád melyik részét szoktad hazsnálni) fórumán írj, hanem a fototrend fórumáról - az az egyetlen a lapcsalád közül ami már az új reszponzív designt használja, s ott pl linkelni is szépen tudnál - nade nem is az zavart, hanem tényleg jobb onnan használni mobilról a fórumot - nameg androidra van app is amúgy, iosre nincs sajnos :)

Egyébként köszi az infot :( de ez csak az h a motor alapja mi - pl a quake 3 motorját használják a mai napig a cod részek, s ha nem is a legszebb multiplat cím, azért sokat fejlődött :D

[ Szerkesztve ]

(#193761) Xaels


Xaels
félisten

Kipróbáltam a BFV Firestorm módot, elsőre Solo módba elég hamar bedobott a matchmaking, de miután meghaltam már 5 percig keresett. Még gondolom nem játszanak vele sokan. Amúgy gyors, könnyű a cucc gyűjtés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193762) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a Japan PS Store leárazás minden évben szokott lenni? Vagy csak tavaly volt? Várom, valamikor húsvét után volt ha jól emlékszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193763) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Itt az újabb, a sorban már a hatodik ingyenes DLC a Ride 3-hoz, amiben exkluzív motorok és új event-ek vannak.

LETÖLTÉS

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193764) Carlos Padre válasza Xaels (#193761) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De irigyellek, én dolgozok, csak este tudom kipróbálni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193765) ldave válasza .LnB (#193762) üzenetére


ldave
félisten

Minden évben volt, volt hogy tavasszal, volt hogy nyár elején, de mostanában annyi akció van folyamatosan, nem tudom lesz-e ismét ilyen adott témára fókuszálva.

A Slime draws near! Command?

(#193766) .LnB válasza ldave (#193765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193767) WaterWave válasza oriic (#193721) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem rossz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193768) Xaels válasza Carlos Padre (#193764) üzenetére


Xaels
félisten

Ne irigyelj nagyon, azért tudtam csak lenyomni gyorsan 2 kört mert 3 hete felvágott a sebész.
[link] nyomiztam élőben a 2. körben. Látszik nem vagyok túl gyakorlott a műfajban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193769) marilllyo válasza Xaels (#193768) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...szebb mint a COD. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#193770) S e t h


S e t h
nagyúr

A Yakuza 6 mennyire frankó játék? Ránézésre GTA, gameplay videókat még nem néztem.

Ez a Sekiro vmi elképesztően hangulatos.
Kíváncsi vagyok mennyire rétegjáték, és ha nem csak a hardcore gamerekre lenne pozícionálva, akkor az milyen irányba befolyásolná az eladásokat.

A Nioh és Sekiro esetében van némi tartalom is, de a japán környezet önmagában is komoly vonzerőt jelent, ezt az eddigi Soul játékokról nem nagyon tudom elmondani.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193771) Woodslave válasza S e t h (#193770) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megvetted a Nioht végül?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193772) Xaels válasza marilllyo (#193769) üzenetére


Xaels
félisten

Nem játszottam még Blackout-ot így ahhoz nem tudom hasonlítani. Az a 3-4 PUBG kör meg nem nagy múlt, de ahhoz képest ez a Firestorm nagy felüdülés. Biztos fogok vele játszani még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193773) saelin válasza Madwe (#193760) üzenetére


saelin
veterán

Az a baj, hogy a TES szériának nem csak grafikailag kellene a színvonalat hoznia, hanem gameplay-ileg is. Rengeteg játékmechanika van benne, amit az előző részekből hozták át, de már nem működik jól mai szemmel nézve. Gondolok itt a párbeszédekre, a harcra, ahogy a kereskedőket kezeli a játék, a jelenleg ott dolgozó story írókat kirúgni/jobban megfizetni és ehhez hozzá jönnek a jelenleg ismert engine sajátosságai, bugjai és limitációi. Nagy a baj.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193774) .LnB válasza S e t h (#193770) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Yakuza kiwami-t megvettem. Azért nem olyan szabad a játékmenete mint a GTA-nak. És vannak benne elborult dolgok. Nekem nem tetszett a bunyó benne. Ezért félre is tettem anno. Viszont penge nagyon jókat írt róla, majd nekiállok újra egyszer. A 6 ugyan az. De azt azért nem érdemes első Yakuza játéknak megvenni, mert az az utolsó rész. (A kiwami az első, ha a nagy sztorit nézzük)

Nioh nehéz. Mint a többi souls játék. Az elején még nincs meg az a hangulat ami a trailerekből lejön. A tutorial pályán nem jutottam túl mert azt még csak "megkukkantottam". Várat még magára. Viszont tartalom az tuti van benne ha sp8787 beletett 8k órát.

Sekiro szintén nagyon bejön nekem is a videók alapján, viszont mivel megvan a Nioh, ezért nem veszem még meg.

(#193773) saelin Hol tartasz a Persona5-ben? Vagyis inkább hány óránál, hogy ne spoilerezzünk. Múltkor már kérdeztem, de nem jártál erre akkoriban.

(#193775) S e t h Diablo klón a Nioh?! Vagy félreértek valamit? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193775) S e t h válasza Woodslave (#193771) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, mert azért minimális alvásra azért szükségem van. 😂

Kevés időm van játszani, van hogy egy héten belül annyit játszok, ami kb. egy bosshoz kell a Niohban.

Maga az éra nagyon tetszik, de az hogy leplezetlenül egy kvázi Diablo klón, hát....

Mennyi egyáltalán a szintplafon?

Szerintem megvárom a Ghost of csucsimát, vagy ha egyszer nyakamba szakadna vmennyi szabadidő, akkor kipróbálom ezt is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193776) penge111 válasza S e t h (#193770) üzenetére


penge111
addikt

Minden Yakuza játékoknak nagyon erős, és jó története van. Főleg kézi tusákról szól, itt nincs vezethető járgány, taxizol. Millió meg egy mini játék van benne, sok a japán kultúrára jellemző... Ha rákattansz irgalmatlan időt lehet belepakolni. Szerintem a Yakuza játékok méltatlanul kevés figyelmet kapnak, pedig nagyon jó játékok. Ha más nem a történetük fantasztikus, de nekem minden más része is tetszett. Nem tudom mióta van ps+-od, de tavaly év vége felé a Yakuza Kiwami ingyen behúzható volt, van demo is valamelyik részről nézz bele...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#193777) Woodslave válasza S e t h (#193775) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ja ezeket a souls játékokat én csak akkor tudom abbahagyni, ha már elájulok éjszaka vagy nagyon erős külső behatás :D (de ez utóbbi ritka)

Érdekes mindig a god of war de azt simán leraktam mondjuk 11kor

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193778) saelin válasza .LnB (#193774) üzenetére


saelin
veterán

Madarame story-jánál. Be jött elé pár game és azóta nem haladtam vele.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193779) Carlos Padre válasza marilllyo (#193769) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mintha az olyan nehéz lenne :D :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193780) .LnB válasza saelin (#193778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tyúúú hát akkor pápá. Engem már utol se érsz. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193781) saelin válasza .LnB (#193780) üzenetére


saelin
veterán

Írtam is hogy nekem ez egy év lesz mire befejezem... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193782) .LnB válasza saelin (#193781) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem írtál valami olyasmit, hogy "kész leszel" ha hamarabb végzek vele mint te? Nekem valami ilyesmi rémlik. :)
Persze én se rohanok vele. Most két hét után sikerült végre leülnöm játszani. Mondjuk szombaton bele is tettem pár órácskát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193783) saelin válasza .LnB (#193782) üzenetére


saelin
veterán

Lehet írtam ilyet, már nem emlékszem. Este ezért rá is nézek a játékra. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193784) S e t h válasza .LnB (#193774) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor álljál neki a Niohnak és írjad a beszámolót!

Egyébként én is azt érzem, hogy megvenném, aztán maradna is ott a letöltési listában.

Életem párja mondta, vedd meg, aztán ha nem teszik töröld le.

Amikor mellettem kötött ki remélem nem ilyen alapon döntött, hanem kicsit megfontoltabban tette.😃

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193785) S e t h válasza penge111 (#193776) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, akkor rájuk nézek!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193786) Madwe válasza saelin (#193773) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez igaz. de én ehhez még hozzávenném a széria teljesen elkazuálosodását is, ami morrowind után jött, oblivionnal kezdve... de ez csak a régi motorosokat zavarja :D

[ Szerkesztve ]

(#193787) saelin válasza Madwe (#193786) üzenetére


saelin
veterán

Nekem anno az Oblivion egy határozott upgrade-nek tűnt a Morrowind után. A Skyrim-ről ez már nem mondható el....

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193788) .LnB válasza S e t h (#193784) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múlt héten napokig a Nioh volt a téma. És Deck, sp8787 tud neked mesélni róla bőven. Souls játékokban az én véleményem még irrelevánsabb mint más játékok esetében.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193789) ldave válasza .LnB (#193731) üzenetére


ldave
félisten

Pont tegnap kezdtem el a Horizon-t :) Kb. egy éve vettem meg az akkori akcióban, azóta csak a polcon pihent (sok más játékkel együtt...) Még a legelején vagyok, szóval sokat nem tudok mondani, de a látvány az lenyűgöző, Ashly Burch hangjába pedig Chloe szerepe óta szerelmes vagyok, szóval ha másért nem is, érte végigjátszom <3.

A Slime draws near! Command?

(#193790) .LnB válasza ldave (#193789) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A látvánnyal tényleg semmi gond nincs. A gameplay-jel sincs egy ideig. De annyira rámragadt már ez a HZD hater dolog (persze jogosan, mert tényleg nagy csalódás volt nekem), hogy a jövőben nem fogok nyilatkozni itt róla nyilvánosan. Uncsi már..
Végszónak a témában, részemről annyit, hogy ilyen sztorival, előadásmóddal, karakterekkel, nem tartom jogosak, hogy ennyire a mennybe van emelve ez a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193791) ldave válasza .LnB (#193790) üzenetére


ldave
félisten

Miért hiszed azt, hogy egyedül vagy a véleményeddel? A kevés gaming oldal egyike, amit rendszeresen olvasok, 5 pontot adott a játékra, amikor megjelent, eléggé kilógva az akkori értékelésektől.

A Slime draws near! Command?

(#193792) Wesder válasza ldave (#193791) üzenetére


Wesder
félisten

A Topikban nem sokan osztjàk az ő véleményét a jàtékkal kapcsolatban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193793) Madwe válasza Wesder (#193792) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehogynem, csak már nem merünk szólni, mert félünk olyan sorsra jutunk megítélés szempontjából, mint ő, s kivetettek leszünk ;] :B :Y

(#193794) l.skywalker válasza .LnB (#193790) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azért mert nem a sztori, az előadásmód vagy a karakterek emelik magasba a játékot, hanem a játékosok ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193795) saelin válasza .LnB (#193790) üzenetére


saelin
veterán

HZD pedig nagyon jó játék lehetett volna, de a gyenge story (a k*jó koncepció ellenére) nagyon lehúzza. Az sem segít rajta hogy a mellék küldik is meh kategória. De majd a HZD 2!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193796) .LnB válasza Madwe (#193793) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

sebaj, elvagyok én egyedül: [link]
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193797) ldave válasza Madwe (#193793) üzenetére


ldave
félisten

Ó, én rengeteg, a többség által nagyra értékelt játékot tartok ipari hulladéknak és sok olyat istenítek, amit más még bottal se piszkálna meg :) Ilyen az élet :DDD

A Slime draws near! Command?

(#193798) S e t h válasza .LnB (#193788) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pont hogy nem, mert annyi közöd van a játékhoz mint nekem.
Casual gamer véleménye mérvadóbb számomra mint egy rajongóé.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193799) .LnB válasza S e t h (#193798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja értem. Az a baj, hogy most a Person5-nek még (talán) több mint a fele hátra van ~50óra. Addig én nem állok neki semminek.
Amikor kipróbáltam a Nioh-t, akkor az eleje nekem könnyebbnek tűnt mint a BB. Viszont a BB-t meg pont, hogy félbehagytam miután belejöttem, és nem volt olyan nehéz mint vártam, nem volt katartikus élmény a boss-ok legyőzése. Viszont ha még nem játszottál ilyen soulslike játékkal, akkor elsőre pofán ver az élmény. Amíg bele nem jössz. Szóval ne ilyen könnyed kikapcsolódásként gondolj rá. Nincs időd nagyon szerintem beleélni magad a világba, a látványba. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193800) Carlos Padre válasza ldave (#193791) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Közröhely tárgya is lett a sok elmés megállapítása a csajnak :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.