Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193901) Xaels


Xaels
félisten

Még reggel kipróbáltam gyorsan a Path Of Exile-t. Pc-n is ennyit üt mellé a karakter?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193902) Wesder válasza .LnB (#193897) üzenetére


Wesder
félisten

Sony-nak lenne rà pénze?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193903) BoneDragon válasza Xaels (#193901) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van a játékban miss, szóval esélyes, de amúgy oda üt ahova klikkelsz. :D

(#193904) Carlos Padre válasza 3L1T3 (#193899) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még még mit? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193905) .LnB válasza Wesder (#193902) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vesznek fel hitelt. Egy ilyen volumenű beruházást még lehet a Japán állam is támogatna.

Irigyellek titeket, néhányotok párja szeret játszani és kocka mint ti vagytok.

A menyasszonyom meg most hív, hogy törölte a port, és véletlen bekapcsolt a PS, hogy kell kikapcsolni. :O :O

Hát ő nem "kokca". :DDD

De legalább nem húzta ki a tápkábelt rögtön. Ez is valami.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193906) ldave válasza Xaels (#193901) üzenetére


ldave
félisten

Reggeli mellé belenéztem egy stream-be és még mindig az a bajom ezzel a játékkal, mint sok éve PC-n is volt, valamiért a játék látószöge, mármint ahogy látjuk a karaktert és pályát, kellemetlen hatással van rám. Nem tudom ezt megmagyarázni, hogy miért, de ahogy nézem perceken át, egyszerűen rossz érzés jön rám... Pedig a stílust imádom, sokszáz óra Diablo 3 van mögöttem az elmúlt években.

A Slime draws near! Command?

(#193907) 30z.Samu válasza .LnB (#193905) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az én jelenlegi kiszemeltem is "kocka" :D

Sic Parvis Magna

(#193908) saelin válasza Xaels (#193901) üzenetére


saelin
veterán

*Sikítós giff*

Azt a k$*va mindenit! :Y Ha nem írod, akkor észre sem veszem hogy megjelent! Basszus francos macska seggét, hogy csak délután érek rá játszani... A pláne hogy pont hétfőre és keddre vettem ki szabit, de ha tudom (emlékeztem volna), hogy ma jelenik meg, akkor megtoltam volna még eggyel. Áh! :DDD

ldave
Mondjuk ez is mekkora hülyeség, hogy egy 3D-s játékban nem lehet állítani a kamerának a szögét.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193909) _drk válasza oriic (#193869) üzenetére


_drk
őstag

Felkeltem első dolgom volt megnézni mit villantottak este. Erre semmit...
Legalább az elsőn kellett volna valami nagyot durrantani ha már létrehozták ezt és azt akarják, hogy nézze az ember.
Vagyis a pilot-okat direkt így csinálják a sorozathoz.
Szerintem annyi van hogy ezt is magának akarja a Sony, elege van a leak-ekből meg csordogáló infókból inkább ők első kézből mondanak el mindent. Csak egy nagy valamivel kéne indítani az egészet nem vr-el. 90 millió ps-re jut 3-4 millió vr?

(#193910) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Metro Exodussal lenne pár kérdésem. Játszottam vele egy órát, hagytam pár napra, ma újra elővettem, tökre nem onnan folytattam, ez normális??? az irányítás borzalmas, mintha óriási lagg lenne, akad is folyamatosan, baromi sokat tölt, fogalmam sincs mi van, más játékok hibátlanul mennek.

(#193911) 30z.Samu válasza Bencus88 (#193910) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez sajnos ilyen, a hiba nem az Ön készülékében van.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#193912) headhunter86


headhunter86
senior tag

FullHD TV-m van, ha most veszek egy 4K-s TV-t, akkor a játékok teljesítménye romlani fog?
FullHD-ben be van kapcsolva a supersampling, nyilván ez nem lesz 4K-ban. PS4 Pro-ról van szó.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#193913) ldave válasza saelin (#193908) üzenetére


ldave
félisten

Azt írják technikailag nagyon jó lett, sima PS4-en is stabil 1080p 60fps, legalábbis még a játék elején. Később a végtelen sok ellenfél és effekt lehet ront ezen az összképen, de a fejlesztő szerint a felbontás dinamikus, szóval lehet majd akkor picit visszavesz, hogy a 60fps megmaradjon.

A Slime draws near! Command?

(#193914) l.skywalker válasza .LnB (#193905) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálunk nem igazi "kocka", de most adtam el az Xbox-ot nemrég, jelenleg semmi játék nem fut nálam, de akármikor a szeme elé kerül mindig mutatja nekem a Switch-et és kacsingat hozzá. Egyszer meglepem vele :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193915) Wesder válasza .LnB (#193905) üzenetére


Wesder
félisten

Az enyém még stream-el is.:P Igaz csak azért hogy lemenste magànak hogy hogyan jàtszott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193916) NyMRooD válasza Wesder (#193902) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az Apple, MS, Google is mindent hitelből vesz, mert a készpénzállomány szét van dobálva a világon és az adók miatt nem éri meg mozgatni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#193918) .LnB válasza NyMRooD (#193916) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az Apple nem.

(#193915) wesder Ha jó csaj akkor nézem. Dobjá' linket. Pénzt nem küldök neki, kell etetnem a családot. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193919) _drk válasza .LnB (#193905) üzenetére


_drk
őstag

Enyém se, HZD-ben kicsit vadászott a nyulakra az tetszett neki.
Viszont külön üdvözölte a Pro-ra váltást, mert az nem kapcsolt be törölgetéskor, mint a fat amit csak meg kellet érinteni.

(#193920) Wesder válasza .LnB (#193918) üzenetére


Wesder
félisten

Felesleges mert se mikrofon, se kamera. Tényleg csak magànak csinàlja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193921) Madwe válasza .LnB (#193918) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dehogynem, amerikában óriási hitelkitettségük van... Adóoptimalizálás miatt, még így is jobban megéri nekik...

(#193922) saelin válasza Wesder (#193920) üzenetére


saelin
veterán

Kb mint ahogy én csinálom. Fel-fel veszek videókat és max haveroknak küldöm tovább. Ez szerintem annyira ritka dolog (nőtől lehet), de az én gamer társaságom sűrűn csinálja.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193923) Carlos Padre válasza .LnB (#193918) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még egyetlen egyszer sem írta, hogy csaj.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193924) .LnB válasza Madwe (#193921) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tavaly volt hír, hogy 10%-os egyszeri adóteher mellett hazavihetik az összes pénzüket. 220 milliárd maradna így. És ha jól emlékszem elemzők azt írták, hogy haza is fogja vinni. Akkor volt a pletyka, hogy megveszik a Netflix-et. Na mondjuk nem vették meg az is igaz. :) De az új szolgáltatásukba szerintem közel annyi pénzt pumpáltak bele, mintha megvették volna.

(#193923) Carlos Padre Ha az, hanem, nem az én dolgom. És nekem semmi bajom nem lenne így se vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193925) saelin válasza Carlos Padre (#193923) üzenetére


saelin
veterán

Lol! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193926) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tölthető a Path of Exile

Bocsi most nézem, mintha már írtátok volna, sebaj inkább kétszer mint egyszer sem.

[ Szerkesztve ]

(#193927) sutyesz96 válasza .LnB (#193905) üzenetére


sutyesz96
őstag

Barátnőm is szeret játszani, de amikor Alienezek ő csak takaró alól mer néha kikukucskálni. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#193928) Xaels válasza BoneDragon (#193903) üzenetére


Xaels
félisten

Az ok, de idegesítő amikor benne állok a szájában a sima zombinak és 3.-ra el is találom.

Ma nem nagyon fogok játszani. Körzeti, kórház csak mert k@rva bürokrácia van...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193930) #58978304


#58978304
törölt tag

Hahaha.
Kik-ben jártam,fém tároló dobozokat találtam :D
Kettőt rögtön a kasszához toltam :)
3€~900Ft/db

(#193931) S e t h válasza sp8787 (#193929) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem egy új játékhoz képest ez nem meglepő, főleg ha azt nézzük, hogy kiket előzött meg.

Az már inkább furább, hogy hová tűnt az Anthem?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193932) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Seven kapott egy 15%os leárazast.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193933) .LnB válasza S e t h (#193931) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaz.
A tele(Di)vision 2 egy ötöde eladást produkált mint az elődje, szal' az első héten kiderült, hogy nem lesz világraszóló siker.
Az Anthem meg eszembe jutott a napokban többször is, azon gondolkodtam, hogy itt is milyen gyorsan lecsengett a téma. Kb mint ha a kutyát se érdekelné.. Ami szerintem jó jel, mert szégyen ahogy megjelent.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193934) saelin válasza .LnB (#193933) üzenetére


saelin
veterán

Mióta végig kínlódtam a bugos játékban a storyt azóta el sem indítottam. Hatalmas bukta volt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193935) Carlos Padre válasza S e t h (#193931) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért nekem a forza horizon 4 meglepő volt, "ingyé van" gamepassban. Úgy látszik otthon népszerűbb a gp, mint itt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193936) Xaels válasza Carlos Padre (#193932) üzenetére


Xaels
félisten

Láttam, de 10k még így is és nem sok vélemény van még erről a verzióról.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193937) Carlos Padre válasza Xaels (#193936) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azért tartottam említésre méltónak, mivel most jelent meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193938) _drk válasza .LnB (#193933) üzenetére


_drk
őstag

Pedig a Div 2-őt dicsérik, nekem az 1 kimaradt, erre azt mondják ez a Div 1 csak más map-on rendesen megcsinálva.

Anthem-et se szidják mert az van, hogy majd megcsinálják, de ismerős aki játszott vele igazából el volt.
A játék szép, repkedni jó, a gun-play is jó. A sztorit meg megszokhattuk, hogy nem kapunk úgyse normálisat.
A tartalomra panaszkodnak, amit elvileg hoznak majd folyamatosan. Majd fél év-év múlva lehet róla megint beszélni.

Egyébként meg csendesség van a gaming világban, nem egy játék megjelent már most, még a tavalyiak is ott vannak sok-sok órás játékidővel:pl AC RDR2.
Multizni is lehet: Apex, BO4, most BF Firestorm Div2 Anthem.

Szerintem mindenki játszik csak mi picsogunk itt! :D

(#193939) Xaels válasza Carlos Padre (#193937) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes a játék csak az eredeti verzió sok negatív kritikát kapott. Na meg így a PoE mellett nincs rá idő.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193940) S e t h válasza _drk (#193938) üzenetére


S e t h
nagyúr

"A sztorit meg megszokhattuk, hogy nem kapunk úgyse normálisat."

Biowarenél?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#193941) Woodslave válasza _drk (#193938) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon meglepődnék ha bárki játék helyett picsogna itt. Inkább munka helyettre tippelek, legalábbis magamból kiindulva ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#193942) #58978304 válasza Carlos Padre (#193923) üzenetére


#58978304
törölt tag

Többször írta,hogy a "baránőjének ajándékozott konzolt xbox one s" asdzem,olvass vissza.
Bár lehet off topicba és nem ide...
Amúgy meg gonosz vagy ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#193943) Carlos Padre válasza #58978304 (#193942) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak felvetettem ez a lehetőséget is miután elenbé kolléga úgy elkezdett lelkesedni, mint a három éves Bécike ha tortát lát :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193944) Carlos Padre válasza _drk (#193938) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én dolgozok. Ha nem dolgoznék nem fórumoznék ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193945) Deck válasza Carlos Padre (#193944) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy. Énis akkor vagyok aktívabb :P

PS5

(#193946) .LnB válasza Carlos Padre (#193943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jóvanmá'. Nekem ez a gamer jó csaj fogalom elég hihetetlen. Régen 13-14 éve ilyen csajokat még nehéz volt találni.

Egyszer haverom behozott a társaságba egy csajt. Mondták, hogy World of Warcraft-ban ismerkedtek meg. Aztán kérdeztem haveromat, hogy a csaj hordás mi? Kérdi, hogy miért? Hát mert úgy néz ki mint egy orc. ;] (nem ütött meg :D )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193947) Wesder válasza #58978304 (#193942) üzenetére


Wesder
félisten

Carlos-szal ellentétben én a hagyomànyos csalàdmodelt szeretem. Én nem követem úgy a trendeket mint ő.

.LnB
Ez jó.:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#193948) .LnB válasza Wesder (#193947) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD [link] <- ezt meg a Carlos-os "leírásra", csak közben beleszerkesztettél.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193949) markknight


markknight
veterán

Volt itt topikba ez a szakállas varázsló avataros fószer, aki mindig jól beszólt mindenkinek. Őt kirúgták vagy törölte magát?

(#193950) .LnB válasza markknight (#193949) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem rá gondoltál? [link]

Moby pihen, törölte magát önszántából. De semmi komoly dolog nincs mögötte, csak így döntött. És egyébként se szólt be mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.