Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#194501) sutyesz96 válasza .LnB (#194491) üzenetére


sutyesz96
őstag

Jólvan papi'

:P :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194502) l.skywalker


l.skywalker
félisten

JRPG rajongóknak, a készülő Azure Lane: Crosswave két karakteréről jelentek meg képek [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194503) l.skywalker válasza markknight (#194492) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha azt nézzük, hogy mennyi idős játék, igen.

De benne van az összes DLC és a Liberation Remastered is.

Tény, hogy csak AC Odyssey SP-vel éri meg igazán.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194504) Tyler Durden válasza sp8787 (#194456) üzenetére

Emiatt mondjuk agyonverném, minden szart csinál, csak a könyvvel nem halad.. Az már csak hab a tortán, hogy a sorozat meg a könyv kb köszönőviszonyban nincs egymással.. :(((

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#194505) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Shadow of the Tomb Raider új DLC tartalmak:


The Grand Caiman 1.490.- HUF

Tartalma:
- Új küldetés(ek)
- Whispering Scourge shotgun
- Reptile Hide outfit
- új challange: Zipacna's Craving

Season Pass és Croft Edition tulajdonosoknak vásárlás nélkül elérhető...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194506) nemorino válasza Tyler Durden (#194504) üzenetére


nemorino
tag

A határidő csúszása miatt én jellemzően védtem az alkotói szabadság jegyében, akkor adja ki a kezéből, ha majd megfelelőnek ítéli, de nem tudom azt mondani, hogy nincs igazad. Már túllépett minden ésszerű határidőn, ez problémákat jelez.

a sorozat meg a könyv kb köszönőviszonyban nincs egymással.
A legutóbbi évad ismeretében remélem nem is lesz. A sorozat szerintem sosem érte el a könyvek színvonalát, csak pár jó alakítás, meg a tisztességesen megcsinált első évad tetszett igazán.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#194507) markknight válasza Tyler Durden (#194504) üzenetére


markknight
veterán

Már a harmadik rész után kiégett az egész, nem tudta hova meg merre folytassa és most mivel van pénze belőle, ezért nem érdekli. Hazugság, hogy készül és halad vele, de most mit mondjon míg fut a sorozat? "-Bocs gyerekek, de nincs kedvem hozzá, sz@rok rá?" a sorozatnak is kezdett leáldozni, jobb is, hogy vége van. Majd találnak most valami befejezést aminek minden mainstream Pista örül és ennyi is volt az egész széria.

(#194508) Tyler Durden válasza nemorino (#194506) üzenetére

Persze, én már az elején mondtam, hogy egy ilyen komplex könyvet nem lehet sorozatba beleültetni. Csak tudod ezzel az a baj, hogy jönnek majd a trónok harca szakértők a sorozat után, akik a könyvet sose olvasták /ugyanez volt a LOTR filmek után is/

Számomra ez elfogadhatatlan, illetve más könyveket volt ideje megírni stb.. Totál kib@szás a rajongókkal, nem véletlen vannak rá begőzölve..

markknight: szerintem könyvben mind az 5 vállalható volt, én legalábbis nagyon élveztem. Az persze simán benne van, hogy az öreg belegabalyodott, mint majom a cérnába, és fingja nincs, hogy kellene lezárni..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#194509) l.skywalker válasza Tyler Durden (#194508) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én már az első nagyon nagy eltérés után a könyv vs. sorozat kérdésben külön kezeltem a kettőt. És ugyanígy vagyok a LOTR-al ill. a SW Expanded Univers-el is. Mindekettőből létezik egy könyv és egy film történet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194510) Wesder válasza #58978304 (#194484) üzenetére


Wesder
félisten

Anthem-re veled. A Borderlands szent és sérthetetlen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194511) #58978304 válasza Wesder (#194510) üzenetére


#58978304
törölt tag

Bocsi de ahelyett inkább köveket kacsáztatnék ,az is jobb móka :D
Jaaa meg Anthem.
Sógoromék itt vannak nálunk és azt mondja már tegnap ha visszamennek Mo ra megveszi az Anthemet 🤣
Mondom micso-micsi ???!!
Nem tartott 5 sec be se míg lebeszéltem hangos szentségelés közepette 😆

[ Szerkesztve ]

(#194512) Wesder válasza #58978304 (#194511) üzenetére


Wesder
félisten

Na én így vagyok a Metro-val. Veszek is egyet, hogy utàna kidobhassam a szemétbe.:P

Xkoti
A Borderlands mindig is ilyen volt, így szeretjük.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194513) xkoti


xkoti
senior tag

Kíváncsi leszek hány ember lesz aki azért köt bele a Borderlands játékba mert nem egy űber grafikával rendelkezik.. :D

KO

(#194514) #58978304 válasza Wesder (#194512) üzenetére


#58978304
törölt tag

Mitbánom én mit csinálsz vele :D
Csak az én lemezes példányomhoz nem érhet senki!
Még én sem csak kesztyűben 😆

És nem zavar titeket Borderlandsba hogy az ellenek miközben lövitek őket számokat köpködnek??
Az a halálom, pl. Destiny 2 is ment a lecsóba többekközött az miatt is..

[ Szerkesztve ]

(#194515) KaitouP válasza xkoti (#194513) üzenetére


KaitouP
veterán

Én csalódott vagyok, mert inkább egy új Brothers in Arms játékot fejlesztett volna a Gearbox. A Hell's Highway óta várok rá, az pedig baromi régen volt. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#194516) Deck


Deck
titán

Assassin's Creed III Remastered = 65GB
Nem kicsit lepődtem meg mennyit foglal :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194517) wierra válasza Deck (#194516) üzenetére


wierra
senior tag

A kiváló, klisémentes sztorinak sok hely kell. ;] :P

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#194518) xkoti válasza KaitouP (#194515) üzenetére


xkoti
senior tag

Ez is egy meglátás de én személy szerint azért örülök neki mert a borderlands egy nagyon jó coop játék és igazából az ilyesmi fajta nagyon ritka lett :D Amibe azért lehet órát is tölteni igen keményen.

Psfanboy : Engem valahogy ez sose zavart, sőt még jó is számomra legalább is látni azt, hogy az adott fegyver amit majd szerzel mennyivel többet sebezz :D

KO

(#194519) Wesder válasza Deck (#194516) üzenetére


Wesder
félisten

Benne van a Liberation is, azért ennyi elvileg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194520) Tyler Durden válasza l.skywalker (#194509) üzenetére

Én is tudom külön kezelni a kettőt, csak azt nem szeretem mikor a film alapján érzi vki szakértőnek magát :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#194521) james001 válasza l.skywalker (#194505) üzenetére


james001
veterán

Hány dlc jött már ki ehhez a játékhoz? :Y :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#194522) sutyesz96 válasza james001 (#194521) üzenetére


sutyesz96
őstag

És az miért gond?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#194523) Deck válasza sutyesz96 (#194522) üzenetére


Deck
titán

Season Pass miatt nem kell megvenni őket külön. Én örülök, hogy jönnek.

PS5

(#194524) l.skywalker válasza Wesder (#194519) üzenetére


l.skywalker
félisten

+ az összes DLC.

(#194521) james001: ha nem költői volt a kérdés, akkor ez a hatodik. A többi csak fegyver+outfit

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#194525) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#194483) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kétlem, eddig sem azért tartották fenn mert jól ment. Stratégiai fontosságú.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#194526) Wesder válasza Carlos Padre (#194525) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt kifejthetnéd bővebben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194527) james001 válasza l.skywalker (#194524) üzenetére


james001
veterán

Csak olyan "soknak" tűnik,facsén is mindig reklámoznak egy újabbat lassan már hetente... Volt ez a Forge,Nightmare,stb.
Nekem ez nem gond egyáltalán,csak "fura" hogy ennyi dlc-t ki tudnak adni ehhez a játékhoz. Bár gondolom csak 1-2 órásak ezek,és nem tesznek hozzá semmit a sztorihoz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#194528) torik


torik
senior tag

Rendeltem médiából egy éves előfizut de rá kellett jönnöm hogy régiózár van ezen is így az angol accountomon nem tudtam aktiválni :D van erre valami kiskapu vagy veszett fejsze? :D

All that and a bag of chips

(#194529) Wesder válasza torik (#194528) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy I.J.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194530) tboy93 válasza torik (#194528) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nincs kiskapu. Vagy csinálsz magyar acc-ot vagy eladod a plust.

Plus megosztodik azonos gepen levo acc-ok kozott ;)

[ Szerkesztve ]

(#194531) Madwe válasza tboy93 (#194530) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak ha az ingyenes játékok is érdeklik +ból akkor bukó: az csak addig érhető el amig él a + azaz ha eddig uk +a volt most meg magyar lesz az eddig uk játékokat nem éri el. Ha lejár a magyar s visszamegy uk-re, akkor megint eléri őket - de akkor meg a következő 1 évben bespájzolt magyar címeket bukja :D

(#194532) torik válasza tboy93 (#194530) üzenetére


torik
senior tag

Van magyar accom, ha azon aktiválom be akkor ugyan úgy tudok multizni az angolon? Tehát semmi megkötés, ugyan azt tudja mindkét fiók?

(#194531) Madwe válasza tboy93 (#194530) üzenetére

Uhh, akkor inkább hagyom :d azért köszöntem :D elpasszolom akkor ezt és szerzek brit kódot :)

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#194533) #58978304


#58978304
törölt tag

Há' most nem azért de miért is nem használtok saját Országotoknak megfelelő acc ot? :D
Mert ilyen problémákba biztosan nem ütköznétek akkor...

(#194534) Wesder válasza #58978304 (#194533) üzenetére


Wesder
félisten

Mint többen is írtàk kezdetben nem volt magyar account.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#194535) Madwe válasza #58978304 (#194533) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amikor a ps3 itthon kapható volt nagyon sokáig nem létezett magyar account, sőt. Miután az embernek az adott profilján vannak a trófeái, játékai, barátai stb ezért váltani nem feltétlen éri meg csak azért h többet fizessen az ember nyugodtabb lelkiismerettel - szerintem :D

(#194536) kovsol


kovsol
titán

Magyar lemezes horizon zero dawn mentését tudom folytatni az US digitális verzióval?
Gondolom a válasz nem.

May the Force be with you!

(#194537) Kendek válasza kovsol (#194536) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egészen biztosan nem.

<-ƘƘ->

(#194538) torik válasza #58978304 (#194533) üzenetére


torik
senior tag

Én például nemrég költöztem haza :U

All that and a bag of chips

(#194539) #58978304 válasza torik (#194538) üzenetére


#58978304
törölt tag

Akkor én fordítva csináltam mint te.
Ps3 megjelenéskor.
Szinte autómatikusan Német profilt csináltam és 8 éve itt is élek ...
Basszus,lehet tudat alatt előre láttam a jövőm :D

(#194540) felixo


felixo
őstag

Üdv !
Days Gone előrendelést fontolgatok. Aki előrendelte már, az írja meg lécci, hogy honnan rendelte.
Konzolok szervize mennyire megbízható ? Itt adnak ajándékba DLC-ket hozzá.

Redmi Note 9

(#194541) james001


james001
veterán

MK11 béta amúgy milyen? Van aki tolja itt?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#194542) belan válasza felixo (#194540) üzenetére


belan
addikt

Megbízható bolt nyugodtan vásárolj tőlük . Hivatalos Sony forgalmazó amúgy .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#194543) rio92 válasza felixo (#194540) üzenetére


rio92
csendes tag

Igen, nyugodtan vásárolhatsz tőlük, mint említették hivatalos forgalmazók.
Nem beszélve arról, hogy nagyon korrektek, nekem még nem volt problémám velük.

PSN: RioBeast92

(#194544) Bétaville válasza felixo (#194540) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én is rendeltem már tőlük több mindent. Megbízható, korrekt csapat. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#194545) Gebriel válasza Bétaville (#194544) üzenetére


Gebriel
veterán

Valóban azok.
Azért kíváncsi leszek mi lesz a konzolboltokkal, ha a Google Stadia és ehhez hasonlók teret hódítanak?

[ Szerkesztve ]

(#194546) WaterWave válasza Gebriel (#194545) üzenetére


WaterWave
veterán

Tönkremennek, ahogy a videotékák is a dc-vel és torrentel :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#194547) madkiller


madkiller
őstag

Ac3 remasteredbe bekerült a magyar nyelv? Az eredetibe benne volt.

(#194548) Deck válasza madkiller (#194547) üzenetére


Deck
titán

Megnéztem neked. Sajnos nincs benne magyar felirat.

PS5

(#194549) hombre[EU] válasza Gebriel (#194545) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nyugi, a cloud gaming örülni fog,ha életben marad miután megjön a nextgen :) az emberek sorban fognak állni ps5/xbox 2 ért míg a Stadiat lassan elfelejti mindenki. Mark my words
Életképes lehet a Stadia, ha nagyon olcsón tudja biztosítani a Google az olyan országokban,mint pl. India. Hardcore gamer nem fog vele szórakozni, a casual meg nem fog AAA-t játszani

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#194550) torik válasza hombre[EU] (#194549) üzenetére


torik
senior tag

Látom nem csak én állok kétkedve a sok ember felett akik a stadia bejelentését követően máris temetni kezdtek minden mást :D

All that and a bag of chips

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.