Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193851) Carlos Padre válasza Xaels (#193848) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most mentem pár kört csapatban, de mikor random csapattársaim hagytak meghalni mert a loot fontosabb volt azután, h kétszer is felszedtem a seggüket inkább a vacsora-filmnézés-alvás szentháromság mellett döntöttem. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193852) WaterWave válasza Carlos Padre (#193851) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez csapatjáték, nyilván akkor van értelme...
De az a helikopter gyerekek, hát az valami kegyetlen :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193853) Carlos Padre válasza WaterWave (#193852) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tény. Legközelebb látlak játszani csatlakozom. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193854) Xaels válasza Carlos Padre (#193851) üzenetére


Xaels
félisten

Ezért játszottam eddig csak Solo-t, sokszor van sima multiban is, hogy a medic ott áll a fejemen de nem húzna fel.

(#193852) WaterWave azt csak a földről tudtam meglesni, meg a víziautót is mikor hátbalőttek belőle egy harc kellős közepén.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193855) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2021-ben új Gyűrűk Ura játék jöhet Gollam főszereplésével és szorosan kötődne az Amazonon megjelenő TV sorozathoz. A német Daedalic Entertainment kiadásában a játékosok a ronda kis teremtmény kalandjait követhetnék végig onnantól, hogy megtalálja az Egy Gyűrűt, odáig, hogy Bilbó elveszi tőle azt. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193856) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elindult State of Play

Live-Die-Respawn

(#193857) belan válasza oriic (#193856) üzenetére


belan
addikt

Holnap vissza lehet nézni YouTube?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193858) Scholes9 válasza oriic (#193856) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megy ám a VR fika. De ez a jövő, nagyon remélem, hogy a Sony még jobban ráfekszik majd és igazán minőségi játékok jönnek, engem meggyőztek :) Amitől pedig a legjobban tartottam, a hányinger illetve rosszullét hála égnek egyáltalán nem jelentkezett :D Blood and Truth remélem frankó lesz, nagyon jónak tűnik :)

belan: persze.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#193859) oriic válasza belan (#193857) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze.

Live-Die-Respawn

(#193860) Bencus88 válasza belan (#193857) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Perdze

(#193861) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hahahaha ez ennyi volt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193862) sutyesz96 válasza oriic (#193856) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hát, sok újat nem láttunk. Mondjuk ez a graffitis kissrác VR-ban egész ütős lesz szvsz. :)

Többi nem újdonság.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#193863) oriic válasza .LnB (#193861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most erre mit lehet mondani? :D Kicsit sokat vártunk ettől az egésztől szerintem. :U

Live-Die-Respawn

(#193864) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hát, jóvót. Idén nem bízták a Microsoftra, hogy bemutassák milyen játékok jönnek Playstationra :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193865) belan válasza oriic (#193859) üzenetére


belan
addikt

Köszi infót mindenkinek

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#193866) callmeakos válasza .LnB (#193861) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez tuti direkt trollkodás volt, nincs az az isten hogy ezt így ebben a formában valaki komolyan gondolta :D

All→M8

(#193867) Domaximus


Domaximus
tag

Hat ez gyenguszka volt :D na nem baj nemsokara pax east ott lesznek azert nagy durranasok,ha nem is ps exkluziv cimek (remelem lesz tenyleg Borderlands3 )

(#193868) Nayrobi válasza oriic (#193863) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem a Sony tehet róla, hogy akár itt is vagy máshol is mindenki death stranding meg tlou2 videókat várt, én örülök a sok vr bejelentésnek, szerintem frankó volt, bár nem mk11 videóval kellett volna lezárni, az kicsit megölte a bulit

(#193869) oriic válasza Nayrobi (#193868) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó nyilván, de azért a Sony is elcseszte ezt kicsit, főleg így, hogy mindenki tudja, hogy E3-on nem lesznek ott. (Emiatt minden kis bejelentésre ugrásra készen állnak a userek)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#193870) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az Iron Man azért engem így is megfogott 😬

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193871) Carlos Padre válasza Nayrobi (#193868) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én pont ezt vártam, írták, hogy Nintendo felé műsorra lehet számítani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193872) oriic válasza l.skywalker (#193870) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem az űrállomásos cucc, na az frankón nézett ki.

Amúgy VR fanoknak bejött az előadás úgy olvasom, egyedül a Mortal 11-es befejezés (Illetve leginkább a zene) lógott ki az egészből.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#193873) callmeakos válasza Nayrobi (#193868) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát de akkor mégis mivel? Hónapok óta csak arról megy a duma, hogy nem mennek ki E3-ra, nem csinálnak PSX-et, nem mondanak semmit, lassan itt a konzolgeneráció vége, lóg a levegőben 3 nagyon durva exkluzív cím amiből egyet pletykálnak hogy idén (TLoU2), egy amiből egyetlen videó létezik, azóta síri csönd (Ghost of Tsusima) meg egy Death Streanding, amiről még Kojima se tudja hogy mit akar kezdeni vele, csak tolja a raw gameplayt a stúdióban, de se előre se hátra.

Persze, türelmesnek kell lenni, valóban a Sony elmúlt pár éve nagyon húzós volt, és nagyon nagyon magasan van a léc, de amit az elmúlt majdnem fél/egy évben csinálnak, hogy fosunk mint a pelikán bárminemű infót is kiadni akár egyetlen egy játékról is, az már picit zavaró. És nem is azzal van baj hogy nem mutatnak semmit, mert oké, ha nincs mit akkor nem kell erőltetni. De a hozzáállás, hogy nem csinálunk semmit mert nincs mit mutatni, de majd bedobnak egy livestreamet amit leírnak hogy ilyen izgalmas bejelentések lesznek meg hű, aztán 20 perc VR hókamóka, az bosszantó. Mert úgy tudják hogy ha úgy adták volna elő hogy VR meg indie címekre fókuszál ez a szösszenet, a kutya se nézte volna.

Nem haragszom, mert gyorsan vége lett, nem az hogy 1 órás a stream 40 perc pofázással, csak jelen helyzetben jobb kommunikáció nem lenne ennyire bosszantó.

Ja, és most szálltam le a hypevonatról miszerint a TLoU2 idén jelenik meg. Mindvégig állítottam hogy az bizony nem jön idén, majd majdnem a csapból is az folyik hogy de, én meg benyeltem mint kacsa a nokedlit, de hagyom is. Jobb a lelkemnek :DDD :D

Na meg még annyit, hogy ez tuti kicsapta sokaknál a bizosítékot, és a Sony egy ideig nyögni fogja a mai "fiaskót" :U :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#193874) Nayrobi válasza callmeakos (#193873) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jó de érted, nem mennek ki e3ra mert nincs mit mutatni, ezekután sokan azt várták, hogy random hétfő este jönnek a AAA címek trailerei dátumokkal. Volt days gone, arra összpontosítanak most, jött is új sztori trailer. Az meg meg hogy kinek mi az érdekes vagy izgalmas tök relatív, engem megvettek azzal, hogy kaptunk blood&truth, everybodys golf vr meg troyer megjelenési dátumot, lesz no mans sky vr update, iron man vr, meg a többi apróság.

(#193875) hhenry válasza l.skywalker (#193870) üzenetére


hhenry
őstag

Engem is

(#193876) saelin válasza oriic (#193872) üzenetére


saelin
veterán

A felvillanó két mondatból nekem az jött le, hogy nem a nőt fogjuk irányítani, hanem mi leszünk a station.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#193877) WaterWave


WaterWave
veterán

Nah első csapatgyőzelem megvan a firestorm-ban :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#193878) felixo


felixo
őstag

Ez nem tudom, hogy mennyire lesz igaz, de én örülnék neki. :))

Redmi Note 9

(#193879) l.skywalker válasza callmeakos (#193873) üzenetére


l.skywalker
félisten

Death Stranding-ről április 25-én jön részletesebb infó, ha minden igaz. [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193880) .LnB válasza l.skywalker (#193879) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy filmfesztiválon? Elég esélytelen. Beszélni fognak csak róla, nem lesz az túl részletes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193881) bandi0000 válasza felixo (#193878) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Teljesen igaz, sőt annyira, hogy akiknek nincs előfizujok, és konzoljuk, azoknak ad a sony egyet-egyet, hogy ezeket a remek ingyen játékokat le tudják szedni

Xbox One: bandymnc

(#193882) l.skywalker válasza .LnB (#193880) üzenetére


l.skywalker
félisten

We will see...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193883) oriic válasza saelin (#193876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, igen, közben leesett, hogy a játék már tavaly októberben bemutatkozott és ott már szó volt róla hogy az AI-t irányítjuk. Observation

Live-Die-Respawn

(#193884) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Lehet, hogy ezért is nyomják ennyire a VR-t:

Már 4,2 millió VR egységet adott el a PlayStation - ebből 1,2 milliót az elmúlt 7 hónapban (tudom VGChartz... :D )

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193885) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ghost Recon Wildlands dlc rengeteg közül melyiket érdemes megvenni, ami egyjátékos plusz tartalmat ad?
:R

[ Szerkesztve ]

(#193886) l.skywalker válasza ProEvoFan (#193885) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az első story DLC a Narco Road, a következő pedig a Fallen Ghosts

szerk: de ha jól emlékszem, a Season Pass-ban is vannak plusz küldetések

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193887) sutyesz96 válasza ProEvoFan (#193885) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mit élvezel abban a játékban, ha szabad kérdezni? :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#193888) l.skywalker válasza sutyesz96 (#193887) üzenetére


l.skywalker
félisten

Neked nem tetszett? Nekem az egyik legjobb játék volt az elmúlt 2 évből, csak a 2 AC-vel játszottam többet és multikkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193889) sutyesz96 válasza l.skywalker (#193888) üzenetére


sutyesz96
őstag

Számomra egy nagy nulla. Érdektelen karakterek és pongyola történet, játékmechanikailag megkérdőjelezhető. Számomra egy nagyon gyenge játék volt, gyorsan abba is hagytam.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#193890) marilllyo válasza sutyesz96 (#193889) üzenetére


marilllyo
veterán

Ippen 30fps és gigamega input lag :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#193891) l.skywalker válasza sutyesz96 (#193889) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mások vagyunk. Ez tény. :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193892) Carlos Padre válasza sutyesz96 (#193887) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tipukus ubi, megjelenésekor nem tetszett, aztán egy év múlva megvettem és addigra nagyon jól megcsinálták.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#193893) l.skywalker válasza Carlos Padre (#193892) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni. Én is megjelenés után szerintem egy évvel kezdtem neki kb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193894) .LnB válasza sutyesz96 (#193889) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én még anno megvettem PC-re, akciósan. Egyetlen dolog maradt meg bennem, hogy a játék gyönyörű. Nem tudom, hogy PS4-en hogy néz ki, de PC-n néha az államat kapargattam a földről. Egyedül játszogattam vele, végig sem játszottam. De szép volt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193895) Deck válasza marilllyo (#193890) üzenetére


Deck
titán

Nekem is ez a bajom vele. Nem is értem egy lövöldözős játéknál, hogy gondolták ezt.. :/

PS5

(#193896) 3L1T3


3L1T3
addikt

Lehet a T2 megvásárlása még sem hülyeség?

Take-Two founder Ryan Brant dies

Ha ezt tudták előre, akkor ezt követheti az, hogy a SONY végül megvásárolja.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#193897) .LnB válasza 3L1T3 (#193896) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig nehezen hiszem el, hogy ez megvalósulhat. De belegondoltam, hogy mennyire laza lenne ez a Sony-tól. A Microsoft bevásárolt kisebb stúdiókat. A Sony meg "Aha, igen, mi meg megvettük a Take Two-t" /vállrántás/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193898) ldave válasza 3L1T3 (#193896) üzenetére


ldave
félisten

Az adott úriember 2006 óta nem dolgozott a Take Two-nál, szóval a halála (nyugodjon békében!) semmilyen hatással nem lesz a cég jelenlegi helyzetére.

A Slime draws near! Command?

(#193899) 3L1T3 válasza ldave (#193898) üzenetére


3L1T3
addikt

Ugyanakkor látva a többi piaci szereplő megoldásait simán lehet, hogy a SONY ebbe az irányba szeretne elmozdulni.

Google Stadia, és Xcloud legnagyobb data centerekkel rendelkeznek SAJÁTTAL. A Sony bérelt AMAZON szervereken futtatja a PSN-t is.

Na mind1, majd kiderül! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#193900) .LnB válasza 3L1T3 (#193899) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez hogy jön ide? A Take Two-nak akkora szerverparkjai vannak szerte a világban? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.