Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) krx21 válasza kovsol (#18249) üzenetére


krx21
nagyúr

Igazából, pont azt,,, ;] Egyébként nem rossz, mert ma már harmadszorra akarom bekapcsolni...
De nekem picit árkád... Ha nem megy el akkor legalább végigjátszom...
(Ja büntit kaptam érte, hogy megemlítettem... :F )

(#18252) Mister_X: Nagyon messze állt a hirdetéstől... Ha megemlíted, hogy a Samsung tévédet lecseréled egy Sony-ra, akkor már hirdetsz??? :F Inkább a kulturálatlan irományokra kellene ugorni, úgy talán a tényleges színvonal lenne a prioritás...

[ Szerkesztve ]

(#18252) Mister_X válasza krx21 (#18251) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Talán mert tilos hirdetni szakmai topicban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18253) Bagan


Bagan
aktív tag

Project Cars-rol tudtok valami pontosabb megjelenesi darumot?

(#18254) Madwe


Madwe
nagyúr

Úgy tudom idén november.

(#18255) sittes79


sittes79
addikt

Na ez azért első napos lenne.

[link]

(#18256) Madwe válasza sittes79 (#18255) üzenetére


Madwe
nagyúr

+1, és akkor már nem is érdekel a psnow, semmi mást nem akarok ps3ról :)

[ Szerkesztve ]

(#18257) ImpersonatoR válasza sittes79 (#18255) üzenetére

Legyen így. Nekem is kimaradt mert nem volt ps3 -om. Azért is vettem PS4 et hogy majd azon tolom felhőből de ahogy nézem hamarabb átírjak mint, hogy lenne psnow.

(#18258) lukirobi


lukirobi
tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy ezt mikortól lehet majd megvásárolni? Vagy nincs hasonló már, ami jü lenne a gépbe?
Most mondjuk áprilisban nem sok minden jön, de májusban lesz 3 game is, ami kell, és már most is 100gb alatt vagyok helyügyileg.. :S

Sony 55w805+ps4+xone

(#18259) Mister_X válasza sittes79 (#18255) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konzolt is vennék, hogy multizhassak 1080p@60FPS-sel - ellenkező esetben ez is csak egy "hádésítsunk már valamit a sok gyökérnek" produktum lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18260) jófiú90 válasza ImpersonatoR (#18257) üzenetére


jófiú90
tag

ps now bukó lesz...késleltetéssel nem lehet játszani.

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18261) Madwe válasza jófiú90 (#18260) üzenetére


Madwe
nagyúr

psnow nem cod meg bf4re való... mezei single játékoknál pedig nem annyira létkérdés a latency egy bizonyos szint alatt (nomeg ott nem adódik hozzá a tickrate latencyje valamint a ping 2x-e) - eleve sokaknak 60+os ilagos tv-re van kötve a történet s fel se tűnik nekik :) Beszámolók alapján teljesen játszható, minimálisan észlelhető ilagról beszéltek, én azt olyan 30-50ms-re teszem... Egy gtav, last of us, god of war teljesen ok annyi laggal... vitával játszva is fellép kb annyi mégis sokaknak ez teljesen ok - single játékoknál szerintem is belefér. ideális ha nincs annyi se, de tolerálható ha van...

(#18262) Mister_X válasza jófiú90 (#18260) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mert a mostani BF4 szervereken lehet? ;] Én abban csalódtam egy picit, hogy most a multiért is pénzt számítanak fel... Holott mire föl? Legalább jönnek a szolgáltatások.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18263) Madwe válasza Mister_X (#18262) üzenetére


Madwe
nagyúr

BF4 multija 10hzes EA szervereken fut, az a fő gondja, nem a psn...

[ Szerkesztve ]

(#18264) barcabome


barcabome
aktív tag

Nem tudom tegnap volt-e front, de kivételesen jó volt a BF4, elég sokáig játszottam, de 1-2 kivételtől eltekintve nem laggolt, játszható volt, sőt kifejezetten élvezhető volt még a 64 fős conquest is. Régen volt már ilyen, ha volt, tán igaz se volt... :DDD

(#18265) Def26 válasza barcabome (#18264) üzenetére


Def26
félisten

Este volt. Lehet álom volt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18266) Ps Vita válasza Def26 (#18265) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DDD

(#18267) zzeN


zzeN
aktív tag

Hali!

Tanácsért jöttem:) Összeszeretném kötni a PS4-et a monitorommal és az 5.1-el. Ugyebár HDMI, az nem gond. Viszont az 5.1-et hogy tudom rákötni a konzolra? Találtam egy leírást a redditen, érdekelne, hogy van-e egyszerűbb megoldás és az oldalon leírtak működnek-e faszányosan:D

(#18268) Madwe válasza zzeN (#18267) üzenetére


Madwe
nagyúr

Optikaival ps4ből mindenféle gond nélkül, ha van az erősítőn. Ha van hdmi in és outja akkor meg úgy, ekkor pcmbe is tud menni a hang ami jobb mint a bitstream, ugyanakkor kis input lagot ad hozzá - vagy válaszd az optikait s bitstreamet input lag növekedés nélkül... Ha se optikai se hdmi bemenete nincs az erősítődnek, akkor eleve kérdéses mit tudsz rákötni :)

[ Szerkesztve ]

(#18269) WaterWave válasza zzeN (#18267) üzenetére


WaterWave
veterán

Nálam ez úgy fog kinézni, hogy PS4 hdmi kábellel összekötöm az Onkyo 607-es erősítővel... Game hdmi porton keresztül... Ebből meg hdmi-vel átküldöm a tv-re...

Így az 5.1 hangot lekeveri az erősítő, a képet meg küldi a tv-re...

Azért írtam, hogy így fog kinézni, mert minden adott, de a ps4 -et áprilisra tervezem, viszont a rendszert már kiépítettem. Ha gondolod lövök képet róla mert amiket olvastam itt a 2.0 vagy 2.1 vagy ilyen-olyan fejhallgatók az bővicc

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18270) gianni85 válasza Madwe (#18268) üzenetére


gianni85
veterán

létezik olyan házimozi erősítő, amelyiken nincs optikai bemenet? :) Max valami brutál sokpontegy végerősítő RCA/XLR bemenetekkel. Szerintem itt valami PCs aktív hangfalrendszerről lesz szó, rossz esetben csak analóg bemenetekkel

(#18267) zzeN
pontosítsd az 5.1-et... erősítő? aktív hangfalrendszer? márka, típus?

[ Szerkesztve ]

(#18271) Madwe válasza gianni85 (#18270) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudtam hogy valami spéci erősítője van és azért kérdezi e s talált egy ilyen spéci hackes megoldást, vagy csak nem ért hozzá. Szerintem mindegyiken kell legyen, de láttam én már furcsa termékeket :) Vagy ahogy írod az is lehet nem erősítőt használ :P

[ Szerkesztve ]

(#18272) jófiú90 válasza Mister_X (#18262) üzenetére


jófiú90
tag

make believe :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18273) jófiú90 válasza Madwe (#18261) üzenetére


jófiú90
tag

Van olyan amit te nem tudsz?Majd kiderül,de tuti összeomlik a rendszer :)

[ Szerkesztve ]

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18274) WaterWave


WaterWave
veterán

Íme :

[link]
Két első front középső + hátsó kettő

Valamint a Sub
[link]

Amit a sony új fülhallgatója ad hangzásilag az konkrétan vicckategória...

Kábelezéssel mondjuk valamit kezdenem kell mert az bűnronda.

Ps4 menne hdmi-vel erősítőbe game portján. Ott lekeveri nekem a DD hangot, és adja tovább a hangszóróknak, majd a képet továbbküldi a tv-re... Tv-t meg összekötöd vagy monitort HDMI kábellel.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18275) zzeN válasza gianni85 (#18270) üzenetére


zzeN
aktív tag

Csak egy Logitech X-540, szóval nem egy nagy valami:)

(#18276) Madwe válasza jófiú90 (#18273) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az elején? fix, napokig szar lesz mint minden online terméknél :) de utána müködöképes lesz gondolom, különben miért költenének rá csomó pénzt, erőforrást, hype-ot.

Csupán interneten fellelhető információk, videók alapján írtam le a véleményem, nem használtam. Véleményem azért csak lehet :) Nomeg ITban dolgozok pár éve, webprogramozás, cloud computing és rendszergazdai profillal, uh kicsit konyítok is hozzá hogy véleményt formálhassak... ettől függetlenül az csak egy vélemény :)

[ Szerkesztve ]

(#18277) gianni85 válasza zzeN (#18275) üzenetére


gianni85
veterán

ezzel sajnos nem fog menni az 5.1 mert csak analóg bemenetei vannak, PS4-nek meg csak digitális kimenete. 5.1 digitál analóg konvertálás nagyon költséges lenne... max sztereót tudsz kihozni egy olyan átalakítóval, amit a reddit-en is linkelnek

(#18278) zzeN válasza gianni85 (#18277) üzenetére


zzeN
aktív tag

Érik már egy csere, jó pár éve meg van már. Lehet hogy pl. a Z906 lesz az utódja, gondolom azzal már menne minden:) Köszi az útba igazítást!

(#18279) jófiú90 válasza Madwe (#18276) üzenetére


jófiú90
tag

Ez érdekes,mert eddig mindent megmagyaráztál XD Cloud,ps4 mindent.
Az hogy dolgozol az tök8...ez a sony cucca.Láttad mit,hogy oldanak meg a sonynál?Láttad élesben a rendszert?Ja hallottad csak.Értem.Ez cloud nagyon új még,szóval teszter nem leszek :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18280) gianni85 válasza zzeN (#18278) üzenetére


gianni85
veterán

az már jó lenne hozzá :K

(#18281) Madwe válasza jófiú90 (#18279) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ettől függetlenül én érvekkel és néhol tényekkel próbálom alátámasztani amit írok, te meg csak fröcsögsz :) Pl mi a problémád azzal, hogy a psnow single játékokhoz lesz optimális? s hogy annál elviselhetőbb egy kicsit nagyobb lag? s hogy a ps vitara streamelesnél is van ez mégis sokakat nem zavar egyáltalán? Mellesleg nem azért írtam hogy mit dolgozok merthogy akkor biztos tudom a tutit Sony mit hogy berhel, hanem azért mert akkor talán kicsit nagyobb rálátásom van a dolgokra...

Abban viszont igazad van hogy a cloud új cucc s sok gyerekbetegséeg lesz. Ott viszont tévedsz hogy béta teszter nem leszel, ugyanis van egy ps4ed, uh min fél évig az vagy :D Valamint az is biztos hogy a psnow első pár hónapja szopás lesz valszeg. Szerencsére mi abból úgysem kapunk csak usákok...

BTW mondtam már hogy a bf4 a legjobb vígjáték?

(#18282) Gijon válasza zzeN (#18278) üzenetére


Gijon
senior tag

Veszel egy ilyet , és máris megoldottad. 2-2 db digitális bemenete van, opt., és coax.

(#18283) zzola


zzola
félisten

Fosfield 4 másnak is lost connection egyfolytában?

(#18284) ndave92 válasza zzola (#18283) üzenetére


ndave92
tag

Fosfield 4, ezt még nem hallottam. :DDD

5800X3D | 7900XTX | 32GB 3600 CL16

(#18285) WaterWave válasza zzola (#18283) üzenetére


WaterWave
veterán

egész jó áron adod a konzolt... miért válsz meg tőle ha nem indiszkrét?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18286) Remi1234 válasza zzola (#18283) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ha jól sejtem PSN maintenance van már egy ideje, ez lehet a gond. Nekem pl el se indult a multi.

PSN ID: RemiFungus

(#18287) zzola válasza WaterWave (#18285) üzenetére


zzola
félisten

Kell a zsé! :DDD

(#18286) Remi1234
Network-re pedig feljelentkezik...

[ Szerkesztve ]

(#18288) Drizzt


Drizzt
nagyúr

No, holnap végülis beszállok a lubba egy alapgép + Infamous + Fifa 14 kombóval. Ha nem jön be, akkor sincs tragédia, legfeljebb eladom.

I am having fun staying poor.

(#18289) jófiú90 válasza Madwe (#18281) üzenetére


jófiú90
tag

Igen,teszter vagyok mivel ilyen a ps4.Ilyen fapados :)
A szakmai részt hagyjuk,te sem tudod én sem mit csinál a drága sony.Viszont a papírforma más,mint a gyakorlat.
Sony a 80-90-es években volt toppon...Persze most is odarakta magát mivel csak 2 fő konzol van.
Viszont 2011-ben is odatette magát,a psn ugye :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18290) gyuribácsi88 válasza jófiú90 (#18289) üzenetére

Szerintem neked a másik konzolt kellett volna venned :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18291) jófiú90 válasza gyuribácsi88 (#18290) üzenetére


jófiú90
tag

Ott nincs Gran Turismo :)

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18292) kovsol válasza jófiú90 (#18291) üzenetére


kovsol
titán

Itt se. :(

May the Force be with you!

(#18293) Madwe válasza kovsol (#18292) üzenetére


Madwe
nagyúr

:C :O

Az egyetlen játék, ahol zavarna hogy 8 óra alatt lemerül a kontroller, mert ha nagyon akarja, tovább is ott tart. :B Szerencse hogy kormány nem merül le - csak derülne már ki mikor jön a GT és megy e vele a DFGT kormányom!

(#18289) jófiú90 Azért a 2011es támadás nem feltétlen akkora bűn Sony részéről, nem sokat tehettek már - kárpótlás részemről ki is elégített - sebezhetőség viszont minden rendszerben van.

[ Szerkesztve ]

(#18294) gyuribácsi88

Na közben megelőztek :DDD, igen ezt akartam én is hogy még itt sincs, és ki tudja mikor lesz.

Nem baj reménykedek a Driveclubban, meg a The Crew-ban.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.