Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) Dexar007 válasza gianni85 (#18580) üzenetére


Dexar007
veterán

Szamla nelkul nem fogjak elfogadni? :F

Give me your cum,bull!

(#18602) Madwe válasza Dexar007 (#18601) üzenetére


Madwe
nagyúr

Úgy tudom nem kell számla, de hívd fel őket :)

[ Szerkesztve ]

(#18603) gianni85 válasza Dexar007 (#18601) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem nem lesz gond, de hívd fel őket. Hívhatod egyből a camcorderkft-t, én anno hívtam a T-t, azok a garanciajegyes számra utasítottak, azok a központi Sony szalonhoz, azok meg a camcorderkft-hez :D

(#18604) Drizzt válasza kovsol (#18597) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Es visszavonni lehet primarysagot? Pl. Ha eladnam a konzolt, de kesobb vennek masikat?

I am having fun staying poor.

(#18605) fricci válasza bolha23 (#18566) üzenetére


fricci
tag

Istenem, de nagyon fincsi lesz ez. Ráadásul tán év vége fele jön a The Division is, nem igen fogunk unatkozni...

(#18606) gianni85 válasza Drizzt (#18604) üzenetére


gianni85
veterán

igen deaktiválhatod a profilt a konzolról. Elvileg csak a konzolon keresztül, de félévente a SEN-en keresztül is deaktiválhatod az accountod alatt regisztrált összes konzolt egyszerre. Nekem pont most volt erre szükségem, mert úgy adtam el korábban a gépet, hogy primary maradt

(#18607) lukirobi válasza gianni85 (#18606) üzenetére


lukirobi
tag

Sőt, ha felhívod a Sony Magyarországot, elég csak a mail címedet megadnod,és máris deaktiválják :)

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#18608) gianni85 válasza lukirobi (#18607) üzenetére


gianni85
veterán

Tényleg, ha magyar az acc. Nekem azt mondták nem látnak mögötte semmit, mert USA volt :) Mondták, hogy USA supportot kellene zaklatnom, aztán keresés közben megtaláltam a support oldalon a SEN megoldást

(#18609) Gabor244


Gabor244
csendes tag

Sziasztok! a ps4 ezt a hiba üzenetet irja ki miután regisztrálni probálok a PSN re. Ez már a második gép. az internetemmel elméletileg nincsen baj, ps3 tökéletesen müködik most is. remélem tudtok segíteni. a playstation hivatalos info vonalán azt mondták a szerverrel nincsen baj.
An error occured during communication with server.

(#18610) Madwe válasza Gabor244 (#18609) üzenetére


Madwe
nagyúr

Network test alatt meddig jutsz el (settingsben lesz valahol)? Próbálj meg gépen itt regelni: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/
S utána ps4en csak felvenni az accot, hátha...

(#18611) Gabor244 válasza Madwe (#18610) üzenetére


Gabor244
csendes tag

a settingsbe , test internet connection-ban mind 2 sor successful. megprobálok pc-n regisztrálni hátha ott jó.

(#18612) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok! Samsung es6100 tip. Tv.-el hasznàl valaki ps4-t? 36 ms az input lagja, az érdekelne menyire làtszik. Érdemes e ehez a tv-hez ps4-t venni, vagy maradjak a pc-nél.

(#18613) Gabor244 válasza Gabor244 (#18611) üzenetére


Gabor244
csendes tag

Sikerült, köszönöm a segítséget!! :C

(#18614) gyuribácsi88 válasza legenda007 (#18612) üzenetére

Ezt most nem értem, a pc-nél nincs input lag ha a tv-re kötöd, csak a ps-nél? ;]

Amúgy meg ha nem vagy hardcore játékos akkor nem fog zavarni a 36ms.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18615) Madwe válasza gyuribácsi88 (#18614) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gondolom pchez van monitorja. Ha nem tetszik a tvn az input lag, akkor ott a monitor. Egyébéknt 36 ms legtöbb játékhoz tökéletes. Ha esetleg van a tv-n gaming mode ami 30ms alá viszi akkor meg bármire :) Online fps-hez meg amugy is azt javasolnám hogy akkor monitorra kösse ember fia lánya, sokkal jobb lesz úgy :)

[ Szerkesztve ]

(#18616) ImpersonatoR válasza legenda007 (#18612) üzenetére

Samsung UE40ES6100 -el használom PC HDMI/DVI- modban és tökéletes mindenfajta játékra. Samuk között egyébként is ennek a típusnak van az egyik input lagja. De egyébként honnan veszed hogy neked konkrétan 36 ms? Kimerted?

Annyi hogy érdemes kalibrálni a TV-t (bar mindegyiket) mert gyárilag valami szemégetően világos meg érdekes színeket produkált nekem pc módban.

Tegnap voltam 576 ban mondom a sracnak, hogy jönnek ki a gumi darabok a bal oldali joybol. Találkoztatok mar ilyennel? Azt mondja persze vigyem be nyugodtan (mármint csak a kontrollert + számlát) és cserelik egyből postafordultával. SONY nak visszaküldik ok meg egyből küldik a cserét.

(#18617) krx21 válasza lancy (#18577) üzenetére


krx21
nagyúr

" killzone, jatek kozben neha kis feher pixelmeretu pottyok jelennek meg (jo sok) mintha valami csillogo port szortak volna a levegoben, legtobbszor akkor mikor besut a nap, feny valahova. Jo minosegu hdmi kabel megy kozvetlen tv-be, csereltem de ua. zaj nem lehet mivel csak neha jon elo a leirt korulmenyek kozott"

Létezik, hogy te hibának véled felfedezni a játékban a por effektet??? :F
Ne már.... :N

(#18618) legenda007 válasza ImpersonatoR (#18616) üzenetére


legenda007
aktív tag

Samsung fórumban írták, hogy 36 ms az input lag.
PC ről váltanék vissza ps-re. Köszi a választ.

(#18619) legenda007 válasza gyuribácsi88 (#18614) üzenetére


legenda007
aktív tag

Bocsi nem írtam, PC azt monitorral használom.

(#18620) Def26


Def26
félisten

Qrva jók ezek a bf4 teszt szerverek, de ide meg idióta módon a világ minden tájáról jönnek tesztelni vágyók. A szerver stabil lenne, de a marha japán meg usa mexikói játékos, persze, hogy nem olvas, hanem ész nélkül bejön az EURÓPAI TESZT SZERVERRE! :O

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18621) hudekira0


hudekira0
tag

valaki megtudja mondani h mitől vált vissza régebbi fegyverre ha megölnek a COD GHOST ban gun game ben?
mert nem minden esetben vált vissza

[ Szerkesztve ]

(#18622) gyuribácsi88 válasza hudekira0 (#18621) üzenetére

Ha lekéselnek akkor vált vissza, ha lelőnek akkor nem. Ez mindig is így működött a gun game-ben.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18623) hudekira0 válasza gyuribácsi88 (#18622) üzenetére


hudekira0
tag

most akartam törölni pont mert rájöttem, eddig nem játszottam vele nagyon azért nem tudtam, köszönöm

(#18624) lancy válasza krx21 (#18617) üzenetére


lancy
tag

Nem hinnem, mar sok eve jatszom es csak meg tudom kulonboztetni a dolgokat, de megnezem, h lehet kepet csinalni jatek kozben es felrakom...

(#18625) A.tessz válasza legenda007 (#18612) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nálam samsung es8000 van, annak game mod alatt 31 ms az imput lagja, Nem hiszem, hogy a 36 ms sokkal rosszabb lehet.

Én ezeket a modelleket csak ajánlani tudom egyébként, nálam nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

(#18626) fricci


fricci
tag

Új (állítólag zombis) játék bejelentése ITT

(#18627) mrterminator válasza kovsol (#18518) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Szia

Matricázáson Én gondolkodtam, sokat carbon fóliáztam, DE amiket lehet kapni ilyen előre elkészített fóliákat azok mind csak lapokból állnak [link] és az élkeknél fekete marad, akárhogy rakod fel.(később remélem lesz normálisabb) behajtani széleknél kellene, hogy szebb legyen.
Venni kell matt fehér/fényes fehér autókra való négyzetméterbe fóliát és szépen meg lehet csinálni(megfelő a hely/beférni stb), szétszedés nélkül is(!), nem könnyű úgy, de úgy néztem megoldható szépen nagy odafigyeléssel, sőt még a controller is.

Még erősen gondolkodok :D mert ez üt:

(szerk: controller a kétséges fóliánál, de talán az is megoldató)

[ Szerkesztve ]

(#18628) mfranky válasza mrterminator (#18627) üzenetére


mfranky
őstag

Nekem is bejön... :D Kevesebbszer törölném a port róla... :DD :DD

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#18629) czappa válasza krx21 (#18617) üzenetére


czappa
aktív tag

Anno decemberben az elso PS4 bekapcsolasaim utan megirtam a - tobbnyire pozitiv - velemenyemet a KZrol es a CODrol, de a KZs por effekt nekem sem tetszett, amit ott en is szova tettem.
Tehat a KZ tovabbra is szep, talan a legszebb a nyito jatekok kozul, egyedul a szallo por volt az ami egy picit rosszult sikerult.
Persze nem ez a lenyeg, most is csak azert irtam, hogy megerositsem lancyt, nem csak neki tunt fel ez.

(#18630) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#18631) gianni85 válasza oriic (#18630) üzenetére


gianni85
veterán

na olcsón kap újra egy esélyt... PS3-on Philadelphia-ig bírtam, valahogy túl nyomasztó volt a játék és egyáltalán nem élvezetes.

(#18632) ldave válasza oriic (#18630) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom ez csak egy ujjgyakorlat volt nekik az új engine készítése közben :)

A Slime draws near! Command?

(#18633) Dexar007 válasza oriic (#18630) üzenetére


Dexar007
veterán

Kicsit orulok most,hogy meg nem szereztem be ps3-ra. :)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#18634) Bencus88 válasza oriic (#18630) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:C :C :C :C

pontos dátum még nincs igaz?

(#18635) sittes79 válasza oriic (#18630) üzenetére


sittes79
addikt

:C :Y :D :B

(#18636) lukirobi válasza oriic (#18630) üzenetére


lukirobi
tag

Remélem, ez már a DLC-vel együtt jön majd, mint a Diablo 3 :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#18637) Mrdevil válasza gianni85 (#18631) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én anno végig vittem PS3-on, de én sem voltam tőle elájulva, nem tetszett annyira. Uncharted széria szerintem sokkal jobb. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18638) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Az amazonon vett játék (kód) csak az us storeban felhasználható, vagy a magyar storeban is?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18639) Madwe válasza Tutu7030 (#18638) üzenetére


Madwe
nagyúr

Csak usa. már ha a .comról van szó, .co.uk meg csak uk pl.

(#18640) Dexar007


Dexar007
veterán

EsGE forumon olvastam,hogy kontrollert kizarolag az analog kar kopasa miatt nem fogjak gariban kicserelni.Valaki meg tudja erositeni? :F

Give me your cum,bull!

(#18641) oriic válasza Mrdevil (#18637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha olvastad a tesztem én oda voltam tőle meg vissza. :) Uncharted szerintem nem összehasonlítható vele, teljesen más a stílusa.

Live-Die-Respawn

(#18642) A.tessz válasza oriic (#18630) üzenetére


A.tessz
senior tag

Na végre valami, ez azonnalos vétel lesz nekem! Ps3on kimaradt, de végre bepótolom majd! :))

(#18643) H0sT|s válasza Dexar007 (#18640) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Ez engem is érdekelne, mert eddig itt a forumon azt olvastam, hogy cserélik, és pont ma foszlott le egy nagyobb darab és most már zavaró is :(

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#18644) Ps Vita válasza oriic (#18630) üzenetére


Ps Vita
őstag

:DD

(#18645) jalicsbal válasza H0sT|s (#18643) üzenetére


jalicsbal
tag

Én is kiváncsi lennék valakinek a hiteles válaszára aki már megpróbálta javíttatni/cseréltetni gariban.

Én szerintem az, hogy ennyi év tapasztalat után szar anyagból tervezik meg / gyártják le az nehogy má' az én hibám legyen. Ahogy egy új autón is a gumi kopó alkatrész de ha 280 km után szétesik akkor garanciában cseréltethetem.

(#18646) fricci válasza jalicsbal (#18645) üzenetére


fricci
tag

És ha megkérdezné valaki a szervízt? valszeg ő adná a leghitelesebb választ.

Amúgy nektek mi esik szét? az analóg karon lévő műanyag borítás foszlik?

(#18647) jalicsbal válasza fricci (#18646) üzenetére


jalicsbal
tag

igen az. atomjaira :(

(#18648) fricci válasza jalicsbal (#18647) üzenetére


fricci
tag

juj, az azé kicsit kínos...max fél év után

Mármint úgy értem maximum fél éves lehet a cucc, ennyi idő után kicsit szar hogy széthullik az ember kezében.

[ Szerkesztve ]

(#18649) Dexar007


Dexar007
veterán

Engem meg az erdekelne,hogy egy mezei kontrollernel honnan tudjak,hogy melyik garancia vonatkozik ra? A garilevelen ugye rajta van a ps4 sorozatszama,de a kontrollere nincs hozzakapcsolva.Igy akarmilyen garit is vihetek? Persze most meg konnyu,mivel decemberben jott ki a gep,igy mindenfelekeppen garis barmilyet is viszek be.

Give me your cum,bull!

(#18650) H0sT|s válasza fricci (#18646) üzenetére


H0sT|s
csendes tag

Nekem jelen pillanatban így néz ki, ma jött le az a nagy darab

Dexar007

Hátulján van egy vonalkód, nekem azt csipogtatták le anno PS3-nál, és mondták, hogy ezt nem szervizelik, mert az USA-ban került forgalomba, mikor itthon vettem (konzolvilág), de utána ők intézték a cseréjét.

[ Szerkesztve ]

PSN: bryanhostis, Butters_St

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.