Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) Madwe válasza haddent (#18399) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha ez megnyugtat én se látom :) Néha beröccen 1x, de az olyan rohadt ritka, ezt már szaggatásnak hívjuk? Ha 1 óra gameplay alatt max 1x, akkor is fél mp-ig lehet látni hogy röccen... S akkor is 25fps felett van szerintem, csak 40ről esik le és azt látni. De ritka mint a fehér holló...

(#18402) Drizzt válasza haddent (#18399) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Pedig én az Infamoust elejétől kezdve szaggatni látom, nagyon ritkán nem csak. És igen, pl. megnézni egy Diablo 3 után a mozgás akadása kiüti az ember szemét. Amúgy Fifa is akad, de csak viszajátszásokban, így annyira nem szomorít el, ott a játék teljesen folyamatos legalább. Mondjuk az irányítást szoknom kell még, nem tudom hogyan lehet hatékonyan szerelni benne. Infamoushöz egyébként elvileg tegnapi patchben jött a 30 fps limiter, de elvileg csak opcionális. Ha tudja valaki hol lehet ki/be kapcsolni, szóljon. Meglátjuk mennyire fogom használni a PS4-et, simán benne van a pakliban, hogy 1-2 hónap múlva eladom.

I am having fun staying poor.

(#18403) k4rL^ válasza Drizzt (#18402) üzenetére


k4rL^
senior tag

Tudtommal az a patch csak az elkövetkezö hetekben jön, addig nem is játszok vele.

(#18404) Mrdevil válasza haddent (#18397) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem csak akkor halt meg a játék, mikor elnyomsz egy ilyen szuper képességet, és körülötted vannak vagy 15-en, plusz járművek, stb... ( robban, repül, ég minden ) Na akkor sokszor diavetítés lett belőle, ami azért röhej nekem egy picit. Erre nem figyeltek? De lehet majd most a peccsel jobb lesz ez. /OFF]

Tegnap néztem ezt a plus-os új címünket. Ez tényleg valami áprilisi vicc a Sony-tól? Valami borzasztó, inkább ne adott volna semmit. :W Remélem a VITA-s felhozatal jobb lesz, bár a Hotline Miami szintén nem tűnik nekem túl jónak.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18405) Tutu7030 válasza Mrdevil (#18404) üzenetére


Tutu7030
veterán

Vam motogp is (vagy az csak nekem új?). Ez a ps4-es cím tényleg vicc. Inkább ne adtak volna semmit..

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18406) boost válasza Tutu7030 (#18405) üzenetére


boost
addikt

Egyetértek, ez a ps4-es cím kb 5 percig kötött le, aztán kikapcsoltam a PS4-et, és elővettem a 3DS-t.

Megint egy fos játék, megint fos a Sony. Köszönjük.

(#18407) gianni85 válasza Mrdevil (#18404) üzenetére


gianni85
veterán

bár szubjektív kinek mi a jó, de a Hotline Miami az egyik legjobb 2013as indie játék.

(#18408) Ps Vita válasza Mrdevil (#18404) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hotline Miami a legjobb vitás cím:K

(#18409) ForRedGlory válasza haddent (#18399) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nézegesd kicsit. Ha nem látod a különbséget, akkor nem a mi szemünkkel van a gond. Kolléga jól mondja, közel sem olyan folyamatos, mint lehetne. Ettől még bőven jó, de aki tagadja az nem mond igazat.

(#18410) hudekira0 válasza Mrdevil (#18404) üzenetére


hudekira0
tag

én is ajánlom a hotline miamit. :)

(#18411) Tutu7030 válasza Drizzt (#18402) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tegnap öcskössel játszottunk egyet a kosárlabdás demoval. Háát...:D A karakterek néha csináltak olyan teleportálásokat..:D Olyan volt, mintha görkorcsolya lett volna a lábán és úgy löktek volna rajta egyet. Hirtelen 2-3 lépés távolságot arrább "gurult", lépés nélkül.:D Ilyesmi utoljára a tekkenben láttam. Nem gondoltam volna, hogy az nba-ba is áthozzák ezt a combo-t.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18412) boost válasza Tutu7030 (#18411) üzenetére


boost
addikt

azaz EA NBA Live szar. a 2K14 változat viszont igazi nextgen cucc, hibátlan.

(#18413) whYz válasza boost (#18412) üzenetére


whYz
addikt

Multkor valaki pont forditva mondta, hogy NBA jo, 2K szar. :U

Jegkorongos jatek nem lesz amugy?

(#18414) pelda10


pelda10
tag

Mortal kombat vagy valami tekken játék várható még ebben az évben?

(#18415) gianni85 válasza pelda10 (#18414) üzenetére


gianni85
veterán

Injustice már kint van

(#18416) pelda10 válasza gianni85 (#18415) üzenetére


pelda10
tag

Van különbség ps4 vs pc között?

(#18417) Drizzt válasza whYz (#18413) üzenetére


Drizzt
nagyúr

En ugy tudom az nhl 15 majd jon iden a ng konzolokra. De meg ez se biztos. A 14 biztosan nem lesz kiadva.

I am having fun staying poor.

(#18418) whYz válasza Drizzt (#18417) üzenetére


whYz
addikt

Ertem, koszi. :(

(#18419) boost válasza whYz (#18413) üzenetére


boost
addikt

nézdd meg a metacriti pontszámot. 2k 85 körül, NBA Live 55 :D

(#18420) gianni85 válasza pelda10 (#18416) üzenetére


gianni85
veterán

passz :( látványban nem hinném, de PS4-re valami ultimate edition jött

(#18421) lukirobi válasza pelda10 (#18416) üzenetére


lukirobi
tag

Leheletnyit szebb a ps4-es textúrák, vannak új karakterek meg skinek, és kb ennyi :)
Sokan nem nagyon vannak online, én meg haverom kb. mindenkit ismerünk név szerint akikkel ott nyomjuk, ennyien tolják :D De mivel nincs más, ez is jó jelenleg, ha szereted ezt a stílust :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#18422) jófiú90 válasza zzola (#18391) üzenetére


jófiú90
tag

Fapad 4

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18423) bulikavagyok válasza whYz (#18413) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem tudom ezt ki mondhatta, mert nem egy kategória a két játék. :) Sem grafikában, sem játékmenetben, sem hangulatban.
Egyébként egy NHL engem is érdekelne..:)

[ Szerkesztve ]

(#18424) Dexar007 válasza jófiú90 (#18422) üzenetére


Dexar007
veterán

Add el inkabb a p..ba. Minek kell folyton hisztizni?

Mellesleg az eddigi legjobb/legerosebb konzol ami keszult,igaz jelenleg meg keves tartalommal,de ez termeszetes,mivel megjelenes utan par honappal vagyunk.

Give me your cum,bull!

(#18425) Madwe válasza whYz (#18413) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem mondta senki se fordítva, az biztos :) 2k-t két változatban írták, next genre külön motort kapott, nagyon rendbe tették, míg a live az csak egy felpolírozott, bugos ea szutyok, kb ugyanaz mint ps3ra...

(#18426) kovsol válasza whYz (#18413) üzenetére


kovsol
titán

Nem jól emlékszel valamire. Eleve mind a kettő NBA. Szóval az, hogy " NBA jo, 2K szar" így hülyeség. Rákeresve se találtam meg mire gondolhattál.

NBA Live 14 = szar, a kosárlabdától is elviszi az ember kedvét
NBA 2k14 = az egyik legjobb kosaras játék amit valaha kiadtak, és a PS4/Xbox One verzió egy teljesen újraírt játék nextgenre, nem csupán az azonos néven kiadott PC/PS3/Xbox360 verzió portja.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18427) whYz válasza kovsol (#18426) üzenetére


whYz
addikt

Oh tenyleg bocsi, felreolvastam. :)

2K NHL kellene igazan, de ahogy olvastam az EA sokkal jobbra csinalta es igy a 2K felhagyott vele, most meg az EA is lesz*rja. Nagy kar. :(

(#18428) kovsol válasza whYz (#18427) üzenetére


kovsol
titán

NHL 14 nem egy rossz játék alapvetően, bár ahogy olvastam róla kezd árkádosodni, de sajnos nem adták azt még ki az új konzolokra. 2013. szeptemberében jelent meg, szóval szerintem az NHL 15 is kb ősz körül várható majd. Remélhetőleg azt már kiadják PS4-re is.

May the Force be with you!

(#18429) Madwe válasza whYz (#18427) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezért nem szabad EA terméket venni, semmi szín alatt :) Elkorcsosult a játékos társadalom hogy azt a szar bagázst tömi pénzel - köztük velem az élen BF4+premiummal... De több pénzt tőlem csak nagyon indokolt esetben fognak látni... NHL 2k-nak én is nagyon örülnék, kedvenc szériám volt...

(#18430) gianni85 mindenképp! sőt akkor már collectors edition+premium+all shortcut (ugyanis 50-60 dollárt pluszba még lehet költeni a lustáknak, 170 dollárt simán megér, remélem lesz collectors edition is és 200+ dollárra jön ki a végén :) No meg a poénkodós cikkből merítve akkor már nem csak a season pass hanem a season patchért is fizetnék szívesen, hisz úgyis kb hetente jön egy ami tovább ront a dolgokon :P

[ Szerkesztve ]

(#18430) gianni85 válasza Madwe (#18429) üzenetére


gianni85
veterán

BF5+prémium pre-order? :D

(#18431) boost válasza Madwe (#18429) üzenetére


boost
addikt

Régen az EA név egyenlő volt a minőséggel. :U

Lenne Season Pass, 50 dolcsiért, de az tényleg Season Pass lenne, azaz csak 3 hónapig lenne érvényes, és 4szer jönne egy évben (mitn az évszakok), ergo 4szer kéne megvenni. :D

Levédetném az ötletet, de szerintem az EA már megtette :D

[ Szerkesztve ]

(#18432) Thodeus válasza Madwe (#18429) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Féltem is tőlük a dragon age, mass effect, mirror's edge meg hasonló címeket.

(#18433) Ps Vita válasza Madwe (#18429) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az a baj ott a Fifa,ami meg számomra a legjobb játék,főleg ez a nextgen változat...
És sajna minden évben meg "kell" vennem,mert olyan élvezetes számomra:)
Köcsög EA:D

[ Szerkesztve ]

(#18434) Madwe válasza Ps Vita (#18433) üzenetére


Madwe
nagyúr

Fifa legalább rendben van, bár az új ignite nextgen engines bugos természetesen :)

(#18435) Dexar007 válasza Ps Vita (#18433) üzenetére


Dexar007
veterán

En mar hanyszor megfogadtam,hogy tobbet nem inditom el.. :)

Give me your cum,bull!

(#18436) hommeros válasza Madwe (#18429) üzenetére


hommeros
őstag

Ez lassan igaz az Activision termékre is. Eddig megelégedtek a DLC bevétellel, de most már minden egyéb vackot lehet venni hozzá. Fegyverre camoflage, kutya skin (!), meg egyéb okosságok. Persze aki most megveszi online a játékot, annak tartalmazni fogja ezeket. Kicsit hátrányosan és pofátlanul kezeli a meglévő játékosokat. Kész vicc, amit művelnek. A következő DLC-t már kihagyom, sőt, a következő játékot is megpróbálom bojkottálni. :DDD EA termékeket úgyszintén.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18437) gyuribácsi88 válasza hommeros (#18436) üzenetére

Azért az új COD-ra kíváncsi leszek, de nem hiszek már én se senkinek. :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18438) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok mikor jön az a frissítés amiben ki lehet másolni a videókat (share gomb)?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18439) Elderath válasza Def26 (#18438) üzenetére


Elderath
őstag

2-3 hét. Olvastam április 8i pletykát is, de ez csak pletyka.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#18440) hrvp válasza Madwe (#18429) üzenetére


hrvp
aktív tag

Sajnos van benne valami, még ha a fifa tényleg elég jó.
Amit viszont én nagyon várok az az EA-s UFC játék, bár az szerintem csak egy szűkebb réteget érdekel.

(#18441) gyuribácsi88

Köszönjük szépen a mai COD Ghosts frissítést, játszhatatlan lett a játék, inkább ne frissítették volna ... :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18442) Bagan válasza gyuribácsi88 (#18441) üzenetére


Bagan
aktív tag

Eppen irni akartam ezzel kapcsolatban. Mi tortenhetett? Mi volt az update-be 2 giga?
Remelem hetvegere megjavul...

(#18443) Remi1234 válasza Def26 (#18438) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ez mi lesz pontosan?

Amúgy ma is elszállt az agyam, sikerült pár szép mozdulatot összehozni, mondom megy a mentés.. De egy db videó sem lett, Ugye 2x kell megynomni a share gombot? És akkor ezek szerint gyorsan egymás után? Mert 1 videót sikerült csinálni, a bélyegépen az a pillanat látszik amikor lenyomtam a gombot De a visszajátszásnál derült ki, hogy addig el sem jut a 15 perc.

PSN ID: RemiFungus

(#18444) gyuribácsi88 válasza Remi1234 (#18443) üzenetére

Ha videót akarsz felvenni akkor 2x gyorsan a share gomb, majd felvillan a jobb felső sarokban egy jelzés egy piros pöttyel, onnan tudod hogy elindult a felvétel, majd ha le akarod állítani akkor egyszer (röviden) nyomd meg a share gombot, akkor belép a share menübe és meg is állt a felvétel, és onnan a back-el vissza a játékba. Fotóhoz meg nyomb meg a share gombot hosszan, amíg meg nem jelenik szintén a jel, csak ott nem lesz piros pötty (mármint a fotó készítésnél).

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18445) kovsol válasza Bagan (#18442) üzenetére


kovsol
titán

COD Ghosts: April 3rd Update Patch Notes

May the Force be with you!

(#18446) Def26 válasza Remi1234 (#18443) üzenetére


Def26
félisten

Én egyszer megnyomom a share gombot, majd a menüben kiválasztom, hogy videó, ilyenkor elmenti az utolsó 15 percet. Mikor vége a matchnek akkor meg feltöltöm. Vahyis csak feltölteném, mert tegnap is végigszenvedtem 800MB -ot amikor a végén kiírta a facebook, hogy nem tudja rögzíte... :(((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18447) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#18444) üzenetére


Tegla80
addikt

Maradjunk annyiban,h ez az alap beállítás,de ezt lehet másképp is állítani . ;)

Sony® & PlayStation®

(#18448) Remi1234 válasza gyuribácsi88 (#18444) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én azt hittem, hogy az utolsó 15 percet menti el, és nem te indítod a felvételt. Na otthon majd jól kipróbálom, mert egyszer sikerül kétszer nem :)

@Def: én mostanában trimmelem a videót, mert úgy sokkal kevesebbet kell feltölteni. Eddig még nem volt gondom a 800MBos fileokkal sem, bár nem mostanában töltöttem.

PSN ID: RemiFungus

(#18449) Madwe válasza Remi1234 (#18448) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha 1x nyomod meg az elmúlt 15 percet veszi fel, ha 2x akkor onnantól kezdve vesz, ha hosszan akkor meg fényképez alapesetben.

(#18450) barcabome


barcabome
aktív tag

Töltöttem fel 60 dolcsit, szerintetek COD Ghosts, vagy Infamous Second Son?

Infamous érdekelne, csak félek hamar megunnám. :U

Akinek meg van az Infamous írna, hogy mennyire repetitív a játék? Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.