Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18551) vg válasza Madwe (#18550) üzenetére


vg
addikt

gaming mode? akkor vegyen inkább egy sima, minden extrától mentes 50hz-es tv-t, mert az a mód úgyis visszakapcsolja rá a 200hz-es tv csúcs panelú tv-t... a oled tv tipp meg jó vicc, csak éppen nem nevetek rajta.

(#18552) Dicker válasza Dani82 (#18548) üzenetére


Dicker
őstag

A Sony W8xx-sorozatától felfele minden jó. (805,828,905,955 stb.)
Én is egy 55-ös W905-öt vettem, bár még nem volt a kölyök születésnapja, így ps egyenlőre nincs neki, meg nekem se... :))
De általában a Sony input lagja a legjobb, ezek ha jól rémlik mind 20 alatt vannak, van ami 10 alatt is, az enyém is azt hiszem valami 7-8 lett a teszteken. Viszont előtte nézd meg a tv-ket valahol. Érdemes.

(#18553) hudekira0 válasza Dicker (#18552) üzenetére


hudekira0
tag

én is amikor vettem a tv-t addig keresgéltem hogy hol próbálhatom ki, és a tescoban sikerült letesztelni hogy érezhető/zavaró-e a lag, és nekem az alap beállítással sem érezhető csúszás.

(#18554) gyuribácsi88 válasza Dicker (#18552) üzenetére

Így van, azok a tv-k a legjobbak a játékra.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18555) Madwe válasza vg (#18551) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem azt mondtam hogy csak azt kell nézni, hanem hogy a normális tv választási preferenciák mellé még azt az egy plusz tényezőt érdemes figyelembe venni hogy alacsony legyen az input lag. a legtöbbnek egyébként alacsony, uh nem nagyon limitál, de örülök hogy ma is adhattam kötözködési alapot neked, ez mindig feldob ;]

+1 a Sony w8 és felfelére, illetve lg la 660 és fölfelé se rossz, Samsungot elvből nem ajánlok de biztos ott is van jó széria :B

[ Szerkesztve ]

(#18556) gianni85 válasza Dani82 (#18548) üzenetére


gianni85
veterán

Ha oda tudsz rá figyelni és együtt tudsz élni a technológia hátulütőivel, akkor én plazmát vennék. Jobb a mozgásmegjelenítése, a színei, a fekete szintje még a nála sokkal drágább csúcs lcd-knél is.

[ Szerkesztve ]

(#18557) lancy


lancy
tag

Sziasztok!

Adot egy ps3 magyar store-val, par vasarolt jatekkal. Hirtelen itt termett egy ps4, gondolom siman meg a regi acc-al, de ha regisztralok egy ujat (mindketto rajta lesz) usa store-ba akkor mindket accal tudok jatszani a ket kulonbozo helyen vett jatekokkal?
Jott meg egy 90 napos ps plus elofizetes van kulombseg ha az usa v magyar store-ban hasznalom el?

Koszi a segitseget!

(#18558) Madwe válasza lancy (#18557) üzenetére


Madwe
nagyúr

90 napot játékhoz kaptad? vagy ps4hez ami magyar? mert mindkét esetben azt csak magyar storeban tudod használni. Először használhatod azt majd utána az usat, bár akkor az addig kimenő ingyenes játékokat elveszted. USa store szerintem olcsóbb annyival hogy ezt a 90 napot kukázd - én így tettem.

A 2 acc simán megy, ha te használod egyedül mindkettőt akkor végképp: mindkettő primary, akkor bármelyik játékát használhatja a másik acc, illetve a ps+-t is megosztja a gépen a primary acc mindegyik másikkal - de ingyenes játékot akciót természetesen csak valóban ps+al rendelkező accon tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#18559) Dani82 válasza Madwe (#18550) üzenetére


Dani82
senior tag

méret a lényeg :DDD
nagyon szeretnék 139cm vagy afelett.
LG -k nem jók? ár értékben elég jónak tűnnek

Gianni85: a ghostra gondolsz? nem játszanék és tvznék hc módon, második tvnek venném, átlagos user szinttel nem igazán lehet beégetni a képet nem?

[ Szerkesztve ]

(#18560) Madwe válasza Dani82 (#18559) üzenetére


Madwe
nagyúr

LG LA 660 és felette szériűt pont írtam hogy nem rossz szerintem :) 640 és 620 se rossz de 660 az igazi... Én lm szériából használok egy 660ast, az egy évvel ezelötti, célnak tökéletesen megfelel, sőt!

Plazmánál a ghosting-beégésre gondol szerintem, s azért játék esetén ha 1 adott játékban benne vagy 2-3 órát akkor a hud elemei könnyenbeéghetnek. Ghost ellen meg nem sokat lehet tenni, csak azt h ne égjen be örökre tudtommal. Plazmát játékra én sose vennék mert fene se akar folyamat foglalkozni ilyenekkel, nekem annyit megér egy kicsivel világosabb fekete képernyő hogy csak használjam...

(#18561) Remi1234 válasza Dani82 (#18559) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem még egy LM660-os van, és nem rossz játékra sem.

Ha nem HC módon tolod, én tuti szétnéznék plazma fronton, mivel nagy méretnél a gyártási technológiából adódóan a méret/ár arány sokkal kedvezőbb mint az LCDnél. Csak állítólag oda kell figyelni az elején, hogy ne hajtsd túl. Az újak fogyasztása sem annyira durva már az LCDhez képest, mint pár éve.

De nézz szét a plazma/LCD topicban, biztosan sok okosságot tudnak mondani a hozzáértőbbek.

PSN ID: RemiFungus

(#18562) Mrdevil válasza Dani82 (#18559) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én pl egy LG LM620s-t használok, és teljesen jó játékra. ( is ) :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18563) hommeros válasza Dani82 (#18548) üzenetére


hommeros
őstag

Függhet még attól is, hogy milyen távolságról játszol, hogy mivel és hogy játszol. Én FPS-t monitoron játszok, casual játékokat tv-n. TV kapcsán már volt jó pár ajánlás is, érdemes visszakeresni.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18564) gianni85 válasza Dani82 (#18559) üzenetére


gianni85
veterán

igen arra gondoltam, meg a végleges ghost-ra, a beégésre. Én pár hónapig használtam egy Pana plazmát, de gyorsan tudatosult bennem, hogy nem bírok kellőképpen vigyázni rá, így mennie kellett. Nagyon sajnáltam, mert mocskosul jó volt. Az 42es volt, utána azonos árban egy 47es belépő LG led-et vettem, és képelemzések nélkül azt is boldogan használom. Sőt, ha cserélnék, inkább a méretet növelném, nem (feltétlenül) a minőséget.
Valaki javasolta a W8-as Sony-t, az "annyira" nem drága, jó vétel lehet

(#18565) Dexar007 válasza Dani82 (#18559) üzenetére


Dexar007
veterán

Egyertelmuen plazmat,ha meg tudsz szerezni akkor Panasonic ST50.Sajnos az ST60-nak nagy az input lagja. Vagy ott van a GT60,ami referencia szintu,nagyon alacsony input laggal,cserebe Europaban sajnos csak 50-es/ 42"-os meretben kapni. :(
1 eve tavasszal egy 60"-os E530-as Samsungot adtam el 210 ezerert,az is rohogve verte az osszes mai fel millio alatti ledes-elcedet,es ar/ertek aranyban ilyen aron az egyik legjobb tv,de sajnos ilyet mar nem igen fogsz kapni,maximum hasznaltan.
Beegesre tulzottan mar annyira nem kell figyelni,nalam 5-6 orat is nyugodtan elmegy akarmilyen logoval.A lenyeg,hogy utana kapjon egy kis valtakozo tartalmat,amivel eltunteted a "nyomat" ( Amit mellesleg csak bizonyos szinu hatter mellett lehet latni,es csak ha nagyon figyeled)

Give me your cum,bull!

(#18566) bolha23 válasza Def26 (#18538) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ezek a legfrissebb infók, dátum még nincs.

Pedig várom, mint a messiást.

(#18567) hrvp válasza Dicker (#18552) üzenetére


hrvp
aktív tag

+1
W905 is marha jó tv, játékra meg kifejezetten jók ezek a Sonyk.
Dani: Vegyél 65"-os 905b-t :)

[ Szerkesztve ]

(#18568) Dexar007 válasza hrvp (#18567) üzenetére


Dexar007
veterán

Egy kis lcd-plazma vita? ;]

Az a baj,hogy az 55"-os valtozata felmillioba kerul,egy 65"-os ST50 is szinten annyi,csak eppen nem egy liga a ket tv.
Dani,plazmat vegyel! Ha majd legkozelebb hozol nekem feherje koxot,akkor mutatok egyet elesben. :B

Give me your cum,bull!

(#18569) Herczi válasza Dexar007 (#18568) üzenetére


Herczi
senior tag

+1 plazmára. én Samu Ps51E550-en tolom, gyönyörű, éles, lag mentes, ghostot még egyszer nem láttam rajta.

(#18570) Tatyla


Tatyla
őstag

Offical PS magazin UK reklámozza az új ps pluszos mercenary kingset hát odakommenteltem amit érzek :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#18571) Mrdevil válasza Tatyla (#18570) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jól tetted, én is tudnék nekik ez ügyben odakommentelni egy szép kereket. :K :C

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18572) bajormisi válasza Dexar007 (#18568) üzenetére


bajormisi
csendes tag

Én Pana (50GT60) Plazmával tolom Playstation 4-en. Szuper képe van. Feketéje tökéletes. Csak a világos szobát nem szereti. De ez plazmák baja. :)

(#18573) bajormisi válasza bolha23 (#18566) üzenetére


bajormisi
csendes tag

Driver club,Destiny-t a népnek.

(#18574) phgergo válasza bajormisi (#18573) üzenetére


phgergo
aktív tag

Diabloval és Divisionnal keverve.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18575) Thodeus válasza phgergo (#18574) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Meg egy csipetnyi dragon age 3-mal esetleg még megfűszerezve egy gta 5-tel.

(#18576) Dexar007


Dexar007
veterán

Szetment kontrollert eleg bevinnem egy Sony Centrumba es adnak egy masikat? Egy Sony garipapirt kaptam a gep melle kitoltve,szeriaszammal es datummal,T-s pecsettel,de szamla nem jart melle.

Give me your cum,bull!

(#18577) lancy


lancy
tag

Elso benyomasok:

- vartam a vasarlassal eddig, meg kellett volna varni
- szoftver jo de kepes belassulni
- neha nem nyitja a meg a store-t csak kek kepernyo semmi, ujraindit es akkor jo
- magyar store draga es alig van tartalom. pl exclusive offer v discount semmi...
- fuso "videoteka" alkalmazas valami uber ronda es havi 3000ft akar...
- meg mindig sokat toltenek a jatekok (talan ssd-re csere segit)
- map-pack letolt es beragad installalas alatt felirattal, ujraindit es akkor mar telepitvet ir
- haromszor magasabb es 4x szelesebb elol, hatul nyitott tvpolcon csak letoltes kozben is megy a venti, a tetejere rakva sokkal kevesebbet megy

- aprilis havi ingyen jatek egy vicc es ez a kis "fos" tolt, helikopteres toltokepernyo!!! miert???

- killzone, jatek kozben neha kis feher pixelmeretu pottyok jelennek meg (jo sok) mintha valami csillogo port szortak volna a levegoben, legtobbszor akkor mikor besut a nap, feny valahova. Jo minosegu hdmi kabel megy kozvetlen tv-be, csereltem de ua. zaj nem lehet mivel csak neha jon elo a leirt korulmenyek kozott

ennyi, kicsit huzom a szamat...

(#18578) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Mondanátok olyan viszonylag megbízható oldalt ahol vannak használt ps4 játékok?

(#18579) Def26 válasza zenwalk (#18578) üzenetére


Def26
félisten

hardverapo, jatekaim.hu

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18580) gianni85 válasza Dexar007 (#18576) üzenetére


gianni85
veterán

Számla a rá következő hónapban jött TV/Internet/Telefon számládon van feltüntetve (én december végén kaptam a gépet, és a februári számlán volt)

(#18581) fricci


fricci
tag

Sziasztok!

A http://uk.playstation.com/ps4/features/entertainment/ alatt fel van sorolva néhány lehetőség amivel filmek/műsorok nézhetők. Nem igen találom sem a store-ban sem a gépen. Szinte 99% hogy a probléma az hogy innen a balkánról ezek nem elérhetők, de adok annak az 1%-nak esélyt: szóval én rontok el valamit és elő lehet őket varázsolni?

(#18582) boost válasza fricci (#18581) üzenetére


boost
addikt

Ez az UK oldal. UK kontód is van?

(#18583) fricci válasza boost (#18582) üzenetére


fricci
tag

hát a ps4 sima magyarországon vásárolt gép, psn meg en-hu-s szóval gondolom a válasz NEM.

Lehet utólag csinálni (és a gép azt használja?). Vagy a gép regiózáras ilyen szempontból? Ha lehet, érdemesebb-e USA acc-ot csinálni?
Van erről valami leírás, FAQ?

(#18584) czappa


czappa
aktív tag

Tudom mar sokszor volt szo rola, de kerlek megegyszer irjatok le, ne kelljen tobb hszbol osszevadasznom a valaszt.

Szoval, US accountom van, es volt egy COD-om (2-es regio koddal), amit elcsereltem BF4-re ami (mint kiderult) szinten 2-es kodos. A lemez szempontjabol mindegy, hogy milyen az accountom, de mi van ha megtetszik a jatek es szeretnek DLCket hozza. Ha csinalok egy magyar (vagy jo az UK is?) accountot es a PS+ az US accountomhoz tartozik, akkor tudok majd DLCket venni es neten is jatszani a magyar vagy UK accounttal?

Elore is koszi!

(#18585) Def26 válasza czappa (#18584) üzenetére


Def26
félisten

USA játék = usa dlc
EU játék = EU dlc (néha még országra lebontva is). PL. osztrák dlc nem jó Magyar játékhoz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18586) czappa válasza Def26 (#18585) üzenetére


czappa
aktív tag

Ezt ertem, de ha csinalok magyar ACCot, akkor tudok venni DLC hozza. A kerdes az, hogy ilyenkor tudok-e neten jatszani vele, ha a PS+ elofizetesem az US ACComon van.

(#18587) Def26 válasza czappa (#18586) üzenetére


Def26
félisten

Ha usa játékod van ahhoz csak usa profillal tudsz usa dlc -t venni az usa store -ból. :D Ha Magyar profillal szeretnél játszani az usa tartalommal akkor az usa profilt beállítod aktívnak és így látja a tartalmakat a Magyar profil is. Régiós dlc korlátok vannak, ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18588) czappa válasza Def26 (#18587) üzenetére


czappa
aktív tag

OK, koszi!
szerk.:
Madwe: neked is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#18589) Madwe válasza fricci (#18583) üzenetére


Madwe
nagyúr

USA-t érdemes, sokkal olcsóbb. Pénzt rá amazon.com-on keresztül tudsz bankkártyával tenni.

(#18584) czappa Működik. Nekem pl usa accom a fő, van egy magyar Killzone-om. "Megvettem" hozzá az ingyenes dlc-ket a magyar accountommal (szintén primary) s így az usa accomon is elérem a letöltött dlcket.

(#18590) Def26 válasza Madwe (#18589) üzenetére


Def26
félisten

Hogy érted, hogy az usa acc. a fő? 2 acc. is lehet aktív egy konzolon?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18591) fricci válasza Madwe (#18589) üzenetére


fricci
tag

Jól értem? Van a magyar PS4-eden két acc: egy USA meg egy normál UK-s vagy magyar vagy akármi. Így a dobozos magyar játékokkal is tudsz játszani és az USA store-ból is tudsz vásárolni. Sőt ha jól értem, a kettő keverhető is: magyar játékhoz USA store-on veszel DLC-t.

A PS Plus-t az USA Acc-ra aktiváltad? Így tudsz a magyar játékkal is multizni?

(#18592) n000rbi válasza fricci (#18591) üzenetére


n000rbi
senior tag

"magyar játékhoz USA store-on veszel DLC-t."

Nem, a játék és a dlc régiójának egyeznie kell. Az más kérdés, hogy más régiójú acc alól is eléred és játszhatsz vele.

(#18593) Madwe válasza Def26 (#18590) üzenetére


Madwe
nagyúr

Úgy értem hogy főleg azt használom, arra veszek usaban játékot, azzal multizom. Bármennyi account lehet primary egy ps4en, viszont egy adott account összesen csak egy ps4en lehet primary.

(#18591) fricci Igen usa és hu accom van, magyar korongoshoz hu-ban veszek tartalmat.

"Sőt ha jól értem, a kettő keverhető is: magyar játékhoz USA store-on veszel DLC-t." Ez a rész pont nem működik, ezért kell magyar acc is a korongosokhoz: megveszem a magyar storeban a dlc-t s használom az usa accountommal.

PS+ usa-n van mert kb fele annyi, s miután primary az usa acc is ezért a magyarral is tudnék multizni - de én erre usa-t hsználom mert ott jobban tetszik a nevem :)

(#18594) fricci válasza n000rbi (#18592) üzenetére


fricci
tag

Igaz, benéztem

(#18595) vg válasza Madwe (#18593) üzenetére


vg
addikt

"Bármennyi account lehet primary egy ps4en, viszont egy adott account összesen csak egy ps4en lehet primary."

Elolvastam ötször, tízszer, de nem értem.

(#18596) Def26 válasza vg (#18595) üzenetére


Def26
félisten

Ez új infó nekem is. tehet lehet aktív egy uk és egy usa profil is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18597) kovsol válasza vg (#18595) üzenetére


kovsol
titán

Pedig tökre egyértelmű amit ír.
Példa:
Van egy géped amire te csinálsz egy magyar, amerikai, angol accountot, ez mind lehet elsődlegesre rakva.
Viszont ha van tesódnak is egy gépe, és te is szoktál vele játszani ezért be van állítva a saját profilod, akkor ott már nem lehet elsődleges, mert a sajátodon már be van állítva elsődlegesként.

Egy példa arra hogy miért van mondjuk több profilja valakinek: van egy magyar lemezes játékod amihez kaptál egy ajándék dlc -t, de a fő profilod amerikai. Oda nem tudod az EU kódot aktiválni, de a magyar accountodra igen, de mivel az is elsődleges profil, így az amerikai accal belépve is tudod használni majd a dlc-t.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18598) fricci válasza Madwe (#18593) üzenetére


fricci
tag

Na, hazamegyek ezt mentem kipróbálom.

Az árak valóban sokkal jobbak az USA psn-en...

(#18599) fricci


fricci
tag

Felső PH név = PSN ID részbe beraknátok:

fricci = fczina,fricczi

Köszi az illetékesnek előre is!

(#18600) vg válasza kovsol (#18597) üzenetére


vg
addikt

Ja értem, csúdás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.