Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#18742) üzenetére


gianni85
veterán

Angol ebayen érdemes ilyen splittereket beszerezni. Ez pl csak 10font, HDCP compliant (bocs, mobilról vagyok)
http://www.ebay.co.uk/itm/HDMI-Splitter-1-Input-2-Output-Amplifier-Switch-Hub-1x2-Switcher-HDTV-1080p-UK-/321350394874?pt=UK_Computing_Sound_Vision_Video_Cables_Adapters&hash=item4ad1f9e3fa

(#18752) boost válasza Jakesz (#18750) üzenetére


boost
addikt

Szerintem még nem adtak el annyi PS4-es címet, hogy megérje. Talán idén már lesz egy magyarított Fifa.

(#18753) Neoteric válasza gianni85 (#18751) üzenetére


Neoteric
addikt

Elvbe ez is kiüti a HDCP-t, rendelek egyet, aztán meglátjuk.

PSN: ne0teric_sAN

(#18754) gianni85 válasza Neoteric (#18753) üzenetére


gianni85
veterán

Találtam párat 8 Font körül ingyen postával, de Kínából... Szerintem én is kipróbálom ezt a 10 fontosat Angliából. :) Megéri azt a plusz pénzt, hogy egy hét alatt érkezzen meg és ne egy hónap

[ Szerkesztve ]

(#18755) Tutu7030


Tutu7030
veterán

A store-os beyond is magyar feliratos, vagy csak a lemezes kiadás kapott lokalizációt?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18756) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha már volt, nem kérek elnézést ;]

19 játék jön a PlayStation Now-ra

[ Szerkesztve ]

(#18757) boost válasza ForRedGlory (#18756) üzenetére


boost
addikt

Hát, ezek közül EGY SEM érdekel. :D

(#18758) gyuribácsi88

Kösz a válaszokat, ezt a 10 fontos verziót kipróbálom szerintem.

Elvileg most majd az új frissítéssel kilövik ezt a HDCP-t, akkor lehet jó lesz valami egyszerűbb elosztó is? Csak mert látom hogy ennek külön áram kell.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18759) haddent válasza gyuribácsi88 (#18758) üzenetére


haddent
addikt

Valószínűleg mindnek kelleni fog külön áram, ami kicsit is komolyabb dolog. Ami meg nem azzal nem érdemes próbálkozni sem szerintem.

(#18760) caska1991


caska1991
tag

Sziasztok !

PS4 vásárlás előtt állok. :DD Afelől érdeklődnék tőletek, hogy melyik bolttól érdemes beszerezni. Esetleg elérhetőek még most is gépcsomagok amiket megéri megvenni, és játék is van benne ? Multiznék is vele mindenképp, sokat olvasok hogy néha nem enged fel stb. ez mennyire gyakori/problémás ? KÖszi előre is ! :R

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#18761) ForRedGlory válasza caska1991 (#18760) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem külön vedd meg a gépet, a játékot itt hardveraprón olcsóbban megkapod és összességében jól jössz ki belőle. Ha pedig fontos a gari, akkor MediaMarkt, ott vehetsz akár 2-3 év plusz GOLD garanciát, ami még attól is véd, ha leesik vagy eláztatod. Nekem 2 éves GOLD van, igaz 16000 Ft, de ennyit megér, nem beszélve, hogy eladásnál bizony sokat fog számítani, ha esetleg arra kerül a sor. Csórik árulják az 1 hó garis PS4-et fillérekért, amikor nekem még 1 év és 1 hónap lesz rajta. Persze nem tervezem eladni.

(#18762) caska1991


caska1991
tag

Köszi a választ, valszeg akkor így is lesz ahogy mondod ! Még egy kérdés: Ha megveszem hardverapróról használtan és szeretnék vele multizni, akkor az előző tulajdonos nem tud visszaélni vele bármilyen formában ? (gondolok itt arra hogy régen volt ilyen hogy telepítőkód stb. :) Egyébként a ping hogy alakul általában ? külföldi szervereken is szépen lehet játszani normális net mellett ?

[ Szerkesztve ]

"...nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik...."

(#18763) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#18758) üzenetére


gianni85
veterán

Hát figyu, amit linkeltél, én olyat próbáltam, de nem az olcsó kínai változatot, hanem a drága márkás Delock-ot. X1en nincs HDCP probléma, mégse bírta a 2x 1080p-t. Ezek után az olcsót tuti nem venném. Ezt a külön táposat viszont megrendeltem, próba szerencse.

[ Szerkesztve ]

(#18764) gyuribácsi88 válasza gianni85 (#18763) üzenetére

Jól van, meggyőztetek, veszek én is egy ilyen külső táposat :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18765) gyuribácsi88

Jut eszembe, a konnektor csatlakozó része az jó lesz? Mármint kint Angliába más a szabvány nem :F

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18766) Mister_X válasza gyuribácsi88 (#18765) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy kenyér áráért kapni átalakítót.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18767) haddent válasza Mister_X (#18766) üzenetére


haddent
addikt

De az elég gányul néz ki. Tök sima szabvány tápkábel, sztem érdemesebb 2 kenyér áráért venni vagy ingyen kukázni egyet máshonnan. Aha, nem a ps4 -ről van szó. Bár sztem akkor is szabvány acdc cucc.

[ Szerkesztve ]

(#18768) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#18765) üzenetére


gianni85
veterán

most olvastam el még1x... nem jár hozzá alapból tápkábel. Notice: This switch is compatible with most devices, such as laptops or PCs. However, to export HDMI signal from low power device, such as iPad or iPhone, extra power supply might be needed. It is compatible with common 5V output DC power plug.
Valszeg PS4-hez se lesz szükséges tápkábelre, de gondolom filléres dolog lehet egy 5V-os beszerzése.

ehhez jár tápkábel is, de Kínából jön, így garantált az 1 hónap várakozás. Én beválaltam a kábel nélkülit

(#18769) gyuribácsi88 válasza Mister_X (#18766) üzenetére

Annyit nem adok érte, max egy zsömle árát :DDD

Na jól van akkor megrendelem aztán lopok hozzá egy adaptert.

Szerk: most nézem hogy 1000 Ft egy adapter ;] Akkor már csak az a kérdés hogy te hol laksz, ahol 1000 Ft a kenyér :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18770) Mister_X válasza gyuribácsi88 (#18769) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi, ami 110V-ból 220-at csinál? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18771) varsam


varsam
őstag

sziasztok,

a hétvégére hozzám került egy PS4 (nincs rajta semmi játék jelenleg). Van rá mód, hogy pár játékot kipróbáljak? Milyen demo-kat tudtok ajánlani? Leginkább valami FPS-t vagy autóst szeretnék, de két napra nem veszek játékot.

köszi

(#18772) gyuribácsi88 válasza Mister_X (#18770) üzenetére

Elbeszéltünk egymás mellett, én egy komplett adapterre írtam az ezrest. Erre gondoltam :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18773) gyuribácsi88 válasza varsam (#18771) üzenetére

Store-ban elérhető pár ingyenes játék (ha van psn+ előfizu a gépen)

Blacklight, Warfame, War Thunder, stb.stb.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18774) lukirobi válasza varsam (#18771) üzenetére


lukirobi
tag

Illetve még 2 LEGO játék demot tudsz kipróbálni, meg egy Fifa14-et. (ha us ps+ van a gépen, akkor nba demo-t is)

Sony 55w805+ps4+xone

(#18775) Madwe válasza lukirobi (#18774) üzenetére


Madwe
nagyúr

Trine 2 demo se rossz ha még van belőle...

(#18776) gianni85


gianni85
veterán

Most szóba került a War Thunder... USA account alatt nem találtam, erre google azt mondja EU account-tal tölthetem le. Kérdés... a letöltött játékot is csak EU accounttal lehet használni, vagy USA-val is? Most nem tudom kipróbálni, azért kérdezem

(#18777) lukirobi válasza Madwe (#18775) üzenetére


lukirobi
tag

na azt nem is tudtam, hogy van demo, mert azt első-nap megvettem asszonynak,és mégis én gyógyultam rá egy platina erejéig :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#18778) Neoteric válasza gianni85 (#18768) üzenetére


Neoteric
addikt

"However, to export HDMI signal from low power device, such as iPad or iPhone, extra power supply might be needed."

Ez arra vonatkozik, hogy ha pl iPadet akarsz kikötni ezzel, akkor kell neki külön feszkó. Viszont a lightning - hdmi átalakító eleve olyan, hogy bele kell még dugni az iPad usb-s töltőjét is, tehát tulképp nem kell hozzá semmi, mert hacsak nem lopott a pad, akkor olyanod alapból van. A splitter viszont UK aljzatos, szal egy átalakító elkélhet. PS4 viszont nem igényel extra áramforrást ahhoz, hogy hdmi-n menjen a kép kifele, mivel alapból úgy megy és amúgy is hálózatról működik a gép, ellentétben a telefonokkal és tabletekkel.

PSN: ne0teric_sAN

(#18779) Madwe válasza gianni85 (#18776) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha primary a magyar acc is akkor usa is használhatja - én pl használtam már vele

[ Szerkesztve ]

(#18780) Tegla80 válasza gianni85 (#18776) üzenetére


Tegla80
addikt

a gépen lévő összes accod legyen "primary" és akkor oda vissza megy minden játék.
Én UK-n játszom az US en vett BF4 et és a HU accról szedtem a KZ hoz a "free map pack-ot" amit szintén az Uk-n tolok.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#18781) gianni85


gianni85
veterán

csak azért gondoltam, hogy gáz lesz, mert ezek szerint USA régióban kint sincs a játék, így nem csodálkoztam volna, ha USA accounttal nem menne. Na majd jövő héten kipróbálom.
Más...
Sokan mondtátok, hogy nem hangos a PS... Hát nálam most már a második van, Made in Japan, Digital játék... és egy 250W TDP-s R9-290 videokártya silent módban halkabb volt. Nyilván relatív, kinek mi a hangos... a sütő füstelszívója hangosabb, de ez minden, csak nem halk. Nem hiszem, hogy már a második hibás gép van nálam :( És szabadon van a tv állvány tetején, csak alulról tudnám még megemelni és kitámasztani, hogy onnan is kapjon levegőt, de szerintem az se segítene

[ Szerkesztve ]

(#18782) lukirobi válasza gianni85 (#18781) üzenetére


lukirobi
tag

Nálam egyedül a rohadt COD az, ami miatt pörgeti a ventit rendesen a gépben, de amúgy abszolúte csendesnek mondható. (főleg X360 után!! )
Alulról meg levegőt nem kapna semmit, lévén az ilyen szükségleteit oldalról szerzi be a kicsike :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#18783) Dexar007


Dexar007
veterán

Most szereztem be az nfs rivalst!Krvajooo ;] Valaki szokott jatszani meg vele?

Give me your cum,bull!

(#18784) Mister_X válasza Dexar007 (#18783) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyet is ritkán hallani :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18785) Takashi válasza Dexar007 (#18783) üzenetére


Takashi
aktív tag

Jelen :))

七転八起

(#18786) lukirobi válasza Dexar007 (#18783) üzenetére


lukirobi
tag

Én el is felejtettem, hogy a gépemen vagy, de ma akkor tolhatjuk :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#18787) boost


boost
addikt

Én becsomagoltam a gépet, és feltettem a szekrény tetejére. majd talán egy jó hónap múlva lesz rajt mivel játszani újra. Elővettem a laptopom, Steamen letöltöttem a Skyrimet, rákötöttem a TV-re, és minimum grafikán (Intel 3000HD) tolom XB360 kontrollerrel, és ÉLVEZEM. Végre egy normális játékkal játszok, és piszkosul nem érdekel a grafika. Ez az, amire a PS4 most nem képes. Utoljára az AC4 kötött le azon, az első két héten.

(#18788) lukirobi válasza boost (#18787) üzenetére


lukirobi
tag

Az igen :D
Én most a COD+BF4+FIFA+Infamus+Lego Hobbit vegyes csomaggal tolom, és még van egy csomó, amit ki kellene platinázni, szóval unatkozni meg porosodni nincs ideje a gépnek :)
(Májusban meg jön ugye a pókruhás, a watch dogs,meg a wolfenstein is, szal rengeteg game lesz hirtelen.. :) )

Sony 55w805+ps4+xone

(#18789) Remi1234 válasza boost (#18787) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Miért vettél PS4-et egyáltalán?

PSN ID: RemiFungus

(#18790) boost válasza Remi1234 (#18789) üzenetére


boost
addikt

Hogy lecseréljem a PS3-at, hogy további jó játékokkal játsszak, ahogy PS3on is tettem. :D

(#18791) Dexar007 válasza lukirobi (#18786) üzenetére


Dexar007
veterán

Tenyleg fent vagy nalam? ;]

Esetleg a regi profilomat lathatod,mert az ujon per pill osszesen 2 ember van. :)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#18792) boost válasza lukirobi (#18788) üzenetére


boost
addikt

Tudom, hogy van kb 20 játék már PS4-re, de 31 évesen szarokkal nem szívesen játszok abban a napi-háromnapi másfél órában, amit rá tudok fordítani az éjjel. Egy minimum 80as metascrore kell, hogy belekezdjek. De ez enm sznobság, hanem tapasztalat, 80-85 pont alatt egyszerűen nem elég jó a játék. Az elején érdekes, aztán a felénél már kiderül, hogy miért csak 65-75 pontokat kapott. Nekem nem az a hobbim, hogy boldog-boldogtalan játékot kiplatinázzak.

2013ban végigvtitt játékaim: GTA5 (PS3), Hitman Absolution PS3,TheLastOfUS, Persona 4 Golden (nem végig, mert időgyilkos, de azóta is hallgatom a Soundtracket a kocsiban, és bármikor szívesen folytatnám), TombRaider PS3, AC4 PS4.

[ Szerkesztve ]

(#18793) InterFox


InterFox
senior tag

Sziasztok.

Új Vita tulaj vagyok, vegyetek fel PSN-re ha gondoljátok!:)
(Később tervezem PS4 beszerzését is)
PSN ID: interfoxthedead

PSN ID: interfoxthedead

(#18794) Garada


Garada
őstag

Sony Bravia KDL-40R471A TV-t szeretnék most ps4 mellé venni nagyon megtetszett és érdekelne nektek mi a véleményetek róla esetleg mit ajánlanátok helyette :)

(#18795) Neoteric válasza Garada (#18794) üzenetére


Neoteric
addikt

Sony tvk input lagja nagyon jó, szerintem mellélőni nem nagyon tudsz vele, egyik legjobb vétel most az a tv. (ha nem kell smart funkció + 3D + a többi szirsz@r)

PSN: ne0teric_sAN

(#18796) Newyorker


Newyorker
addikt

Bf4 kérdés: Igaz már múltkor kérdeztem, de most rápontosításként ismét kérdeznék, mert DLC vásárlÁsa előtt állok! Olyan pályát keresnék mint a Golmud Railway, azaz ahol sok main battle tank van, mert a Golmudba 5 db is. Nos?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#18797) eames


eames
tag

Sziasztok!

Van arról valami info, hogy Skyrim lesz-e PS4-re?

(#18798) gyuribácsi88 válasza eames (#18797) üzenetére

Szerintem nem lesz, de lesz Elder Scrolls online, Shadow of Mordor, Bound by Flame, stb.stb. Szóval nem maradunk játékok nélkül, az egyszer biztos.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18799) Bagan


Bagan
aktív tag

Bongeszos youtube A hatso hangfalakra miert nem kuldi ki a jelet? Erosito aktivnak latja a hangfalakat. Jatek alatt tokeletes

(#18800) Jakesz válasza eames (#18797) üzenetére


Jakesz
őstag

PS Now-on keresztül valószínűleg játszható lesz idővel, de PS4 portot biztosan nem fog kapni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.