Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183729) S e t h válasza #10186752 (#183717) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mondok egy újdonságot.
Nem veszek olyan játékot, ami tudom, hogy nem jön be, urambocsá távol áll az általam preferált stílustól.
De mondok még mást is.
Vannak olyan helyek a neten, ahol lehet nem csak trailereket(ÚRISTEN, ILYEN TÉNYLEG LÉTEZIK?!?#sikolyéselalélás#) nézni hanem teszteket, végigjátszásokat és akkor az ember elkerülheti a wtf érzést, amivel szembesülne a bekapcsolást követő rövid időn belül.
Vannak e hibái az AC sorozatnak? Persze, még csak hiba nélküli játék sem létezik.
Azt hogy te híg fost kortyolgatsz az vajon kinek a hibája?
a, a gyártó
b, meg a marketingesek, beszopattak
c, a userek, mert megveszik
d, mindenki. Mindenki is.
e, én, nincs netem, meg áram se, nem tudtam utána nézni.

Tudom hogy neked ez felfoghatatlan, mert a te ízlésvilágod az origó, az alfa és omega, de hidd el, van akinek tényleg teszik. Én örülök a kritikának, de a folyamatos nyafogó hangnem érthetetlen. Olyan mintha minden egyes nap spenótot kérnék az étteremben, aztán sopánkodnék, hogy ez de milyen xar már.

Adok még egy tippet, ez egy ilyen nap, ma sem talál rajtam fogást az ördög.
Van az Odysseynek saját topikja. Oszd meg ott a többiekkel a véleményed, persze ne ilyen formában, mégsem egy rejtői kocsmajelenetben vagyunk és pro és kontra ki lehet fejteni a véleményeket.
Ahogyan ez már kb ezer hozzászólása zajlik. Itt egy kicsit olyan, tudod, olyan flamelős-trollkodós íze van, de persze nem szeretném elvenni a kedvedet a szórakozástól.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.