Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184351) 30z.Samu válasza #58978304 (#184350) üzenetére


30z.Samu
félisten

És közben imádkozol, hogy tényleg jöjjön egy ilyesmi játék. :D

Sic Parvis Magna

(#184352) Tyler Durden válasza ProEvoFan (#184349) üzenetére

Azt nem értem, hogy mi a gond vele? Ha sokat olvasol, amiatt nem szól senki, vagy ha zenét hallgatsz, vagy ha filmezel. A videójáték viszont sok embernek szúrja a szemét.. Nyílván én sem hagyom, hogy pl a gyerekem napi 10 órát játszon /hétközben nálunk pl nincs játék/, illetve aktívan sportolok + szocializálódom a gémerkedés mellett. Viszont mikor szabad időm van, akkor engedtessék már meg, hogy eldöntsem mivel kötöm le magamat../itt vki fel is dobta, hogy jobb lenne ha az ember a kocsmába járna?/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184353) Mike válasza Tyler Durden (#184352) üzenetére


Mike
veterán

Oké, és napi 10 órát olvashat? Mert ha jó egy könyv, ez simán előfordul

(#184354) Tyler Durden válasza Mike (#184353) üzenetére

Hát lányom napi 3-4 órát letol, imád olvasni (: Viszont a gyereknél nem elsődlegesen amiatt nem engedem a gépezést, mert ellenezném ezt a fajta kikapcsolódást. Inkább amiatt, mert szeretném ha sportolna, illetve IRL is élné az életét nem csak a gép előtt kockulna. 9 éves gyereknél én úgy gondolom ezt még a szülőnek kell irányítania, a gyerek nem képes rá önállóan..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184355) .LnB válasza #58978304 (#184346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg örülök neki, hogy nem gamer. Nálam a nő fogalma, nem egyeztethető össze a kockasággal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184356) Tyler Durden válasza .LnB (#184355) üzenetére

Ez nem azt jelenti, hogy heti szinten 20+ órát játszik, inkább azt hogy ő is játszik, nem tartja ördögtől valónak. Amúgy is szerintem a nőket a kockulás nem veszélyezteti, az én párom is pl 1-2 órát spyro-zik hétvégén és nála ennyi elég, nem ül oda 6-8 órás sessionre..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184357) Bétaville


Bétaville
senior tag

Én anyámmal lakom. Azt mondja, hogy függő vagyok, pedig nem sokat játszom. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#184358) #58978304 válasza Tyler Durden (#184356) üzenetére


#58978304
törölt tag

+1

[ Szerkesztve ]

(#184359) .LnB válasza Tyler Durden (#184356) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ki lehet fogni, és nem baj ha gamer, de nálam ez párválasztásnál nem szempont.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184360) ruti válasza Tyler Durden (#184352) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én mindig a horgászattal példálózom:
"mennék el inkább egész napra, vagy akár éjszakára horgászni? az ugyanolyan pénznyelő! vagy az a hobbi, ami nem otthon történik, az támogatott, ami meg szem előtt van, elítélendő?" ;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#184361) F-ECT$ válasza nsrking (#184316) üzenetére


F-ECT$
titán

Most 6k, akcióban 4k volt, szerintem ez utóbbit megéri.

Dive ever, work never.

(#184362) #58978304 válasza ruti (#184360) üzenetére


#58978304
törölt tag

Én régen rc modell helikoptereztem.
Volt sokszor egész napokra eltűntem.
Haverokat összeszedni aztán irány az Rc Repülő tér.
Azt a hobbit egyáltalán nem tolerálta!...
( És drága hobby is egyépként )

(#184363) Bordó válasza ProEvoFan (#184349) üzenetére


Bordó
csendes tag

Hát igen, szerintem se jó, ha valaki túlzásba viszi. Úgy vagyok vele, ha egy-két hétre beszív valami, akár éjszakás játékra is, az oké, de ha hónapokig, évekig tart, akkor bizony elvette az időt valami fontostól, ha mástól nem, akkor az elegendő alvástól, és persze tudjuk, hogy a nem elegendő alvás kihat a nap közbeni teljesítményre. A gyerekeknél pedig a játék tartalma a meghatározó, és biztosítani kell az elegendő mozgást.

[ Szerkesztve ]

(#184364) #58978304 válasza .LnB (#184359) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nálam sem volt szempont csak extra ként jött.
Nekem elég lett volna az is ha csak tolerál :D
De így h több játékot együtt toltunk ki azt mondom nagyon jó érzés a feleséggel együt játszani "is" :D

(#184365) WaterWave


WaterWave
veterán

Uhh gyerekek, azért ez nem rossz:

Mortal Kombat 11

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#184366) 30z.Samu válasza WaterWave (#184365) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó lesz, jó lesz! :D

Sic Parvis Magna

(#184367) WaterWave válasza 30z.Samu (#184366) üzenetére


WaterWave
veterán

Kivégzés a végén nagyon beteg...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#184368) headhunter86 válasza #58978304 (#184362) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én is RC heliztem három évig. Rohadt drága hobbi. Főleg, ha van egy Goblin 550-ed is :)
Én mondjuk egyedül vagyok, így nem szólt érte senki se :)

VR Megapack vételen gondolkodom e-magtól. Sehol máshol nem látom ilyen jó árban. Szerintetek meg merjem onnan venni?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#184369) 30z.Samu válasza WaterWave (#184367) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az egész játék az. :D

Sic Parvis Magna

(#184370) #58978304 válasza headhunter86 (#184368) üzenetére


#58978304
törölt tag

Az szép :)
Én egy T-Rex 500 Dfc-t hajtottam és építettem jópárszor ismét repképessé :D
Mindig is szerettem volna egy Goblint a bordás szíjas rotorhajtása miatt (állítólag nagyon halk).
Nade ez a múlt most már csak hébe -hóba szimulátorozom...
2 éve finish és az irányok sincsenek már meg még talpon sem mindig ha szembe áll :(

(#184371) wolf13 válasza headhunter86 (#184368) üzenetére


wolf13
őstag

Én sok mindent rendeltem már emagról. Gondom még nem volt, igaz garanciát sem kellett intéznem itt.
De könyvtől a tv-ig mindig minden rendben volt.

(#184372) Tyler Durden válasza WaterWave (#184367) üzenetére

Uhh ez a vidi elég odab@szósra sikeredett (: Az a bajom, hogy az ilyen bunyós játékokkal én csak akkor játszom, mikor haverok átjönnek és megy az egymás elleni hentelés.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184373) F-ECT$ válasza WaterWave (#184365) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit átestek szerintem a ló túloldalára. Nem a vérrel / erőszakossággal van bajom, hanem olyan mozdulatok vannak benn sima támadásként, amik lazán halálosak, itt meg levisznek 10% hp-t. Értem én, hogy ez egy játék, de egy kicsit több realitás jó lenne, aztán a kivégzésekhez meg mehetne az elborult hentelés.

(Mondom ezt úgy, hogy az MK1-4-et rongyosra játszottam, de azóta elengedtem a sorozatot.)

Dive ever, work never.

(#184374) Madwe válasza Tyler Durden (#184372) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem ezzel az a bajom, h egy MK esetében memorizálni kell a kombókat rendesen, mert nehéz előhozni őket (irány össze vissza plusz gombok). Így egy random összeülő társaságnál nem tud működni. Egy tekken de méginkább egy smash tök más tészta, azelé leül az ember s hozza a kombókat - easy to learn, hard to master. na az mk az hard to learn :D

(#184375) Bétaville válasza WaterWave (#184365) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én nem szeretem a verekedős játékokat. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#184376) WaterWave válasza F-ECT$ (#184373) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet, de ha így nézzük egyik játék sem reális... Codtól kezdve az MK-n át.
Ők picit elrugaszkodtak, de ez egy ilyen műfaj... Össze vissza töröd a csontjait, és akkor a fele élete megvan... De codban is, 3 as péncélt felveszed, lősz egy fejest, és botorkál tovább, úgy hogy 150-ről levitte neki 120-ra... Életben egy fejlövést nehezen hordanál ki lábon...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#184377) 30z.Samu válasza Madwe (#184374) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Egy tekken de méginkább egy smash tök más tészta, azelé leül az ember s hozza a kombókat"

Meg a Dragon Ball FighterZ :D

Sic Parvis Magna

(#184378) .LnB válasza F-ECT$ (#184373) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

-Képzelj el egy nagyon hosszú vonalat.
-A vonal bal végére az van írva, hogy Mortal Kombat.
-A vonal jobb végére pedig az, hogy realitás.

Szóval szerintem, írhat bárki, bármit arra a vonalra. A végeredmény így is, úgy is vicces lesz. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184379) WaterWave


WaterWave
veterán

Látom vitát indítottam... mindegy nekem tetszik a Mortal 11... egy próbát megér...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#184380) F-ECT$ válasza Madwe (#184374) üzenetére


F-ECT$
titán

El kell kezdeni 1 karakterrel, aztán pár 10 meccs után már szerintem menni fog, utána meg úgyis gyakorlás kérdése, hogy meddig jutsz vele.

Az MK XL-t tervezem megvenni, ha már van hozzá gépem (azért is akadtam le a sorozatról, mert az MK4 után nem jött ki PC-re sokáig), csak megvárom hogy 2k legyen az ára :)

Az MK 11 meg majd szintén akcióban pár ezerért, ha bejött az MK X.

Dive ever, work never.

(#184381) Viper26 válasza WaterWave (#184379) üzenetére


Viper26
nagyúr

"egy próbát megér"

Szerintem is, csak majd 5 ójróért, akciósan. :D

Pixel 7 | FR955

(#184382) mike1334


mike1334
veterán

A Last of Us végig lopakodós, rejtőzködős játék? Egy órát toltam eddig, de az ilyesmi nem nagyon jön be :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#184383) 30z.Samu válasza mike1334 (#184382) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most nehogy abbahagyd, ha már odáig eljutottál. :D Kb 1,5-2 óra után kezd érdekes lenni. Legalábbis az én érdeklődésemet akkor keltette fel.

(#184384) Bad Pritt: Csak a story elkezd beindulni, úgy hátha érdekesebb lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#184384) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#184383) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk ha nem jön be a lopakodás, akkor egészen az end credits-ig tolhatja, akkor se fog tetszeni neki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#184385) .LnB válasza WaterWave (#184379) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem mondom, hogy rossz, vagy bármi.

De bakker, ha a Far Cry, AC, COD, és még nagyon sok játéknál szóvá tesszük, hogy rókabőr szintűek. Akkor a MK mi? Kicsit szebb, kicsit más... de ugyan az az összes.

Én bunyós játékra legutoljára a DoA esetében kaptam fel a fejemet, mert ott ki lehetett ütni egymást a "ringből"..Az érdekes volt.

De alapjaiban ugyan az az összes, ec-pec-kimehetsz kiválasztasz egyet és bunyózol. Persze vannak játékmechanikai különbségek azoknak, akik erre rá vannak feszülve.

(#184382) mike1334

Csukd be a szemed, képzeld azt, hogy Phil Spencer kéri tőled, hogy bízzál benne és játszd végig. Most nyisd ki a szemed és folytasd a játékot.

;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184386) Madwe válasza F-ECT$ (#184380) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ne érts félre, tudom, h ki lehet tanulni, MKX megvan nekem is s egész jó vagyok benne. De amikor átjönnek MK szűz emberek, akkor nem tud jó szórakozást adni nekik, mert minden karakter tök más, de ha még ugyanazt hozzák se fogják minimálisan kiismerni az arcot, max a session végére. Persze lehet kinyomtatni movelisteket s memorizálni meccsek közben, de a többi játéknál nincs erre szükség, egy a játékot nem ismerő ember is hozzá tud rögtön szagolni, h értelme is legyen (s most nem a buttonsmashingről beszélek :D)

Szóval nem akarom bántani az mk-t mert tök jó, de - mint ahogy más is írta - nekem egy verekedős játék az ilyen átjönnek haverok s hülyülünk valamivel szituknál jön elő, amire nem jó választás... Ha valaki egyedül nyomja, vagy online, vagy olyan haverjai jönnek át akik otthon egyedül szintén tolják, akkor nincs baj :)

(#184387) Deck válasza .LnB (#184385) üzenetére


Deck
titán

Az új AC-k és az új COD is kurva jó. :)

PS5

(#184388) .LnB válasza Deck (#184387) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Létezik olyan összehasonlítási alap, amely szerint igen... Reálisan nézve viszont nagyon nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184389) #10186752 válasza Deck (#184387) üzenetére


#10186752
törölt tag

Az új AC minden, csak nem kurva jó, a tavalyi viszont jól össze lett rakva, arra akár rá is illik a jelző. A COD-ról nem tudok nyilatkozni.

(#184390) mike1334 válasza 30z.Samu (#184383) üzenetére


mike1334
veterán

No akkor adok neki még egy órát, aztán meglátjuk...

.LnB

Ő max azzal tudna rávenni, hogy a kedvéért folytassak egy játékot, ha megígérné, hogy akkor a Playground Games a Fable 4-en dolgozik és még idén kijön :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#184391) #10186752 válasza mike1334 (#184382) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor még nem játszottál vele. Adj még időt neki, amúgy én sem estem hasra tőle, de rá lehet érezni az ízére.

igen, végig ilyen amúgy.

(#184392) Tyler Durden válasza Madwe (#184374) üzenetére

Ne is mondd, nagyon hiányzik a smash nekem, annál jobb bunyós játékot ilyen haveri körben még nem toltam (: Bocs még 1 eszembe jut, anno ps2-es korszakból, amit ronggyá játszottunk Def Jam: Fight for NY, ps1-es korszakból meg a tekken volt ilyen.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184393) 30z.Samu válasza mike1334 (#184390) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd írj mire jutottál. :D

Sic Parvis Magna

(#184394) Deck válasza .LnB (#184388) üzenetére


Deck
titán

Odyssey lett pedig az eddigi legjobb AC. Egyszerűen imádom. :)

Nem hiába eladási rekordot is döntött.

PS5

(#184395) Bad Pritt válasza Deck (#184394) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De hát nem érted, hogy szar??? Ubisoft, futószalag, AC, meg amúgyis hát nem lehet jó!!4négy! Istenem, hát nézd már reálisan azt a játékot, amit imádsz, hát lássad már, hogy fillért sem ér, hát hihetetlen már, futnak meg másznak az ellenségek, meg fejlődés, meg szinteznek a farkasok is és amúgyis szar... :U

Komolyra fordítva, engem ott vesztett el az Odyssey, hogy nincs benne pajzs, ez elég fail szerintem egy ókori görögös játéknál. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#184396) .LnB válasza mike1334 (#184390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Há' azért vannak elvárásaid. :D Egyébkén azon dolgoznak, mobilos game lesz. :U

(#184394) Deck

Na látod, akkor remek eladásirekorddöntő.
A Nier: Automata meg nem döntött rekord eladásokat. Mégis egy remek játék.

A siker nem egyenlő a minőséggel én úgy veszem észre. Mutatok egy példát: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184397) Deck válasza Bad Pritt (#184395) üzenetére


Deck
titán

Az egyetlen negatívuma számomra is, hogy nincs pajzs. De az egész hangulat, atmoszféra, grafika, sztori (angoltudás kell persze), görög mitológia, meg ugye az új fajta hardcrendszer, folyamatosan frissítések.. Nagyon egyben van a cucc, letenni se tudom :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#184398) Gery9112 válasza Deck (#184394) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát azért ezt így deklarálni eléggé ........nem jó ötlet.

Játékmenet szempontjából lehet jobbnak hat mint a régi címek de ez a szegény ember túlárazott Witcher 3-a. :DDD

Sehol egy több részen átívelő karakter, történet (már nem csak a jelenkori szálat kukázták, hanem kvázi a múltbélit is).

Attól, hogy számodra tökéletes a TPS nézetű Far Cry, attól még kőkemény hiányosságokkal küzd az előző részekhez képest vagy csak szimplán nem játszottál velük.

A játékmenet jó (hozza az Ubi szintet)
A sztori, küldetések kidolgozottsága pedig szégyen

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#184399) Deck válasza Gery9112 (#184398) üzenetére


Deck
titán

Játszottam mindel. Jelenkori szál nem érdekelt sosem. Black Flag volt az eddigi kedvenc AC-m. A Witcher 3 nem volt rossz játék tetszett is de eléggé túl van hypolva.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#184400) Gery9112 válasza Deck (#184399) üzenetére


Gery9112
őstag

A Black Flag tényleg kiváló cím volt, ügyesen ötvöztek új játékelemeket a régi AC hangulatával. Még a gyengébb sztorit is simán el lehetett neki nézni. Sajnáltam is, hogy Edward nem szerepelt több részben.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.