Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184101) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nier: Automata

Helyzetjelentés:

C végigjátszást tolom. Odáig jutottam, hogy most kellett választani, hogy kit akarok irányítani, nyilván A2-t választottam.
Na szóval, én imádom a mindfuck dolgokat, nagyon. De bazdki ez a játék!? Ez ad az agynak rendesen. Most is már azért léptem ki mert pihennem kell kicsit. :) jó mondjuk egy seggel letoltam kb most a "B" - t. De akkor is.. Konkrétan véleményezni se tudom, mert azt se tudom mivan. :D Hát nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a vége ennek.
Borzasztó egyedi játék. Borzasztó szokatlan és formabontó nagyon sol elemében..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184102) felixo


felixo
őstag

TOM CLANCY'S THE DIVISION nem akciós (pár ezer forint) volt a store-ban ?

Redmi Note 9

(#184103) Rigormortiis válasza .LnB (#184101) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jó gyorsan haladsz vele :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#184104) gyuromoj válasza felixo (#184102) üzenetére


gyuromoj
veterán

19.-ig volt az. Én csütörtökön húztam be, 3090 forintért. Éjszaka szépen leszedte, aztán péntek délután már lehetett is csapatni.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184105) amtibacsi


amtibacsi
aktív tag

Új vagyok itt, kérdeznék. A PS4 milyen es mennyi partíciót hasznal? Semmit nem csinal, pendriverol sem hajlandó elindulni a telepítés, azt mondja nincs rajta. Már többféle pennel is kisérleteztem, formaztam, de nem látja a tartalmat. Fat32-nel sokaig olvas, de kiírja, hogy nem talal adatot. Ötlet ? Köszi előre is

(#184106) felixo válasza gyuromoj (#184104) üzenetére


felixo
őstag

Akkor erről szépen lecsúsztam :-(

Redmi Note 9

(#184107) Rage47 válasza rendzso (#184031) üzenetére


Rage47
veterán

TF2-vel mostanában is játszogatok és egyből talál játékot.

(#184108) Kendek válasza amtibacsi (#184105) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS4 belsőleg elég sok partíciót használ, de nem értem, hogy ez miért lényeges. Ha telepíteni akarod a firmware-t pl. vinyócsere miatt, akkor egy FAT32-es pendrive megteszi. Ezt a fájlt kell elhelyezned rajta a PS4 nevű mappán belül létrehozott UPDATE alatt.

<-ƘƘ->

(#184109) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Éjjel végigjátszottam a GoW történetét.Ez tényleg fantasztikus játék lett.Minden nagyon egyben van.Spilert tartalmazhat.A "mehetsz amerre akarsz látszat játékmenet" pont jól áll neki.Persze open worldben is meglehetett volna csinálni (meg?), de akkor lehet nem lett volna ennyire erős az apa fia kapcsolatú story, mert az open world rákfenéje - a sok üresjárat - lehet tönkretette volna.Mirmir és a két törpe frappáns karakterek, remek és sokszor humoros dumával.Sindri a kevencem :B Ebben a vad világba egy ilyen steril karakter sok vicces helyzetet szült.A történet vége ugye kiált egy folytatásért, amivel mát azonnal játszanék.Hazamentem aludni....és ami utána jött az beszarás.Mondom végre agyonverem Thort...de csak egy jövőbeli álom volt.Uh...jöhetne már a kövi rész :K

(#184110) Forrest Gump válasza Tatyla (#184080) üzenetére


Forrest Gump
tag

Egyelőre nem úgy néz ki.
Linkeltek itt lejjebb petíciót érte.

(#184111) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#184112) Dvix


Dvix
senior tag

Megígértem magamnak, hogy ebben az évben ki platinázom az összes PS4-es játékomat. Ehhez képest tavaly Július óta vettem vagy 20 at ! :DDD És nem rég kezdtem a Bloodborne-t. Hááát. :U

(#184113) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Ahh, BF V-ben valami irtózatosan béna vagyok jelenleg. Bár inkább amiatt, hogy nem ismerem a mapokat és egyszerűen nem tudom hogy adott helyzetben merre kellene nézni. Tegnap volt olyan hogy futok futok, leguggolok fedezékbe, aztán egyszer csak hátba szúrtak. Ja mondom oké, akkor nem jó fele nézek. :DDD
Viszont WWII-ben találkoztam olyannal aki szintén nem volt nagyon képben. Körbe körbe futottam egy kis helyen, mert 3 irányt is néztem hogy honnan jönnek. Néha egy bizonyos irányba húzott a "kurzor" amit nem tudtam mire vélni... Aztán egyszer csak így nézem: Jééé, hát egy ellenfél körül futkároztam 5 percet. Azt gyors leszúrtam. :B

(#184114) Wesder válasza ProEvoFan (#184109) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel úgysem fogom végigjàtszani, azt àrulja màr el valaki, hogy ez hogy lett reboot és folytatàs egyben? A RE7-nél még megértem, mert remekül megoldottàk, de itt ez nem tudom elképzelni. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184115) ProEvoFan válasza Wesder (#184114) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem reboot.Ez Kratos életének a folytatása.

(#184116) Wesder válasza ProEvoFan (#184115) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor meg végképp nem értem.
A 3 végén öngyilok lesz, akkor meg hogy?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184117) malystryx


malystryx
senior tag

Srácok, olyan problémám van, hogy tesóm fiának szeretném megvenni valahonnan az Unravel játékot, lehetőleg mindkét részt, de ugye a boltokban a lemezes verzió drága. Mindenképp lemezes verzió érdekelne, mert a digitális megvétellel az a baj, hogy mindkettejüknek a férjével olyan kártyájuk van amivel nem tudnak fizetni. (MasterCard kell és Maestro van nekik, azzal meg nem enged)
Nézegettem még a hardveraprót ahonnan én is elég sok játékot beszereztem, egyszerűen nem találok. Mindenki digitálisan vette meg, vagy nem adja el??? :D Előre is köszi a válaszokat.
Ha más nem lesz, veszek egy feltöltőkártyát neki, és megoldjuk úgy.

[ Szerkesztve ]

(#184118) 3L1T3 válasza Wesder (#184114) üzenetére


3L1T3
addikt

3. Resz vege utan van stablistas jelenet! Go youtube es megerted

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#184119) hombre[EU] válasza Wesder (#184116) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Volt holttest a végén? ;) Szándékosan hagyták "nyitva" a storyt a 3.rész végén. Hogy mi történt vagy elmesélik a következō rész(ek)ben vagy nem

Life, Uh, Finds A Way

(#184120) Wesder válasza 3L1T3 (#184118) üzenetére


Wesder
félisten

Megnéztem. Így màr oké, de szerintem faszsàg.
Mondjuk a GoW is csak addig érdekelt míg görög mitológiàt dolgozta fel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184121) Tegla80 válasza Wesder (#184116) üzenetére


Tegla80
addikt

Siman,mint pl ahogy Ő-t is visszahoztak .:DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#184122) 30z.Samu válasza Tegla80 (#184121) üzenetére


30z.Samu
félisten

:DD :DD Vagy az Argo-ban a Tyson-t. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#184123) Xaels válasza Wesder (#184114) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy lett reboot, hogy az egész világot átrakták az Északi mitológiába és magát a játékmechanikát is teljesen átdolgozták. Egyedül Kratos maradt meg és az idővonalat tekintve sok évvel később kapcsolódunk be mint ahogy a 3 véget ért így azt nem indította újra, sőt el sem felejtette ami történt göröghonban. Tehát nem olyan Reboot mint a TR esetén, hogy az idővonalat is újrakezdik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#184124) marilllyo válasza Wesder (#184120) üzenetére


marilllyo
veterán

Na én pont úgy voltam vele, hogy ha marad a görögösdi akkor elengedem... A skandináv mitológia sokkal jobban bejön. De hát ez ízlés kérdése csupán.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#184125) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#184109) üzenetére


hombre[EU]
veterán

És neked melyik harcrendszer tetszett jobban, Spider-man vagy GoW?

Life, Uh, Finds A Way

(#184126) hhenry válasza malystryx (#184117) üzenetére


hhenry
őstag

Inkább storeban veszik meg most is 1090 FT az első rész

(#184127) malystryx válasza hhenry (#184126) üzenetére


malystryx
senior tag

Most így ennyi idő elteltével már okés, nekem is ennyiért volt, de a megjelenésekor valaki csak megvette lemezen :)

(#184128) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#184125) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem oké mind a kettő.

(#184129) hhenry válasza malystryx (#184127) üzenetére


hhenry
őstag

Korábban se volt túl sok fent Hardveraprón

(#184130) d@vee


d@vee
őstag

Ekkora fost mint ez a Sony...itt az akciós PS Plus US storban. Feltöltöttem direkt az accomat pénzzel, hogy vegyek, erre nem engedi megvenni. Mindenáron hozzá akartat kapcsoltatni paypalt vagy bankkártyát, hiába van elég pénzem a fiókomon. De ez meg lehetetlen, mert semmiképp sem enged magyart hozzákapcsolni. Csak ezért csináltam.egy ugyanúgy US paypal fiókot, de azt se engedi hozzáadni. Hát gyerekek beszarok. Rég húzott fel ekkora idiótaság amit ezek leművelnek.
Most ha én pl. elköltözöm az USÁból, akkor külföldi kártyával ne is vásárolhassak vagy mi?
Van valami mód hogy a pénzem visszakérjem? Inkább vennék akkor sima PS plus kódot neten.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#184131) malystryx válasza hhenry (#184129) üzenetére


malystryx
senior tag

Értem, köszönöm :)

Más. A napokban végeztem az Uncharted 2-ik részével, na ez már sokkal érdekesebb rész volt, gyönyörű helyszínekkel, grafikailag sokkal szebb mint az első rész, a történet is jobban tetszett mint az elődé. Elég sokat használtam a vége felé a "kézi tusakodást", viszont itt a vége felé hajlamos volt a karakter lehetetlennél lehetetlenebb helyzetbe kerülni, több helyen bugot is találtam, meg érdekes dolgokat csinált Nathan. Összességében jobb. Végre megtudhattam hogy Chloe kicsoda és hogy ismerte meg Nathan, a közös kaland Elena-val is egészen jól összehozta őket, pechére bukta Chloe-t. :) Amikor Shambala-ba értek, leesett az állam, már-már a 4-ik részt idéző csodálatos látképpel fogadott a helyszín, az élet fája meg ismét egy szép helyszín.
Másnap elkezdtem a 3-at, kíváncsian vártam most hova fogunk utazni, 5 chapter-en vagyok túl, egyelőre a grafika hasonló, talán picit jobb, de a helyszínek egyelőre csak "elmennek", igazán szép helyen még nem voltunk. A történet viszont nagyon izgalmas, nem gondoltam hogy a gyűrű ami Nathan nyakában van, azt úgy lopta, de igazából nem el-, hanem vissza :) Meg ahogy Sully-val megismerkedett, az nálam mindent visz eddig.
A verekedés sokkal jobb lett, ha tehetem csak ezzel operálok, jó nézni hogy ez is mennyit fejlődött az első rész óta, a lövöldés része nem változott merőben. Még 4 nap és folyt. köv., alig bírom ki, aztán jöhet az igazi nagyágyú, a 4-ik rész. :C

(#184132) wolf13


wolf13
őstag

(#184133) tretyak válasza wolf13 (#184132) üzenetére


tretyak
aktív tag

Jól néz még mindig ki, de valahogy ez az állandó menekülés nem tudom hogy nem lesz majd egyhangú pár óra után.

(#184134) Zoleee83 válasza tretyak (#184133) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én úgy vagyok vele hogy abban az időszakban semmi értelmes játék nem jön ami engem érdekelne, uh ha kicsit le is ül 1-1 résznél, akkor is végigtolom majd.:)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#184135) Xaels válasza Zoleee83 (#184134) üzenetére


Xaels
félisten

Azért előtte is van bőségesen megjelenés. Gondolom nem tudsz mindent kivégezni 1-2 nap alatt illetve mindet meg is venni megjelenéskor. Az idei PS4-es megjelenések közül nagyon hátul van nálam ez a Days Gone.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#184136) wolf13


wolf13
őstag

Engem az zavar , hogy nem nagyon mutattak olyan gameplayt ahol normálisan futott volna.

(#184137) Wesder válasza d@vee (#184130) üzenetére


Wesder
félisten

Megnyugtatlak, Xboxon is így működik.

Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz lesz a hülye:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184138) seniman válasza tretyak (#184133) üzenetére


seniman
addikt

Egészen biztosan az lesz.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#184139) marilllyo válasza wolf13 (#184136) üzenetére


marilllyo
veterán

Engem nem győztek meg egyébként. Már eleve....valahogy ez a marketinghadjárat sem dübörög. Mutatnak pár gameplay-t... az is olyan, amilyen. Talán a legelső 2 ingame trailer az ütős volt. De ezek az újak...
Bízom benne, hogy a Sony presztízs kérdést csinál ebből is. Nem adhat ki gyenge exkluzív címet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#184140) Zoleee83 válasza Xaels (#184135) üzenetére


Zoleee83
addikt

Sajnos csak a Metro van előtte nálam, az is februárban.:)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#184141) gyuromoj válasza Wesder (#184120) üzenetére


gyuromoj
veterán

linkelnéd, mert amit én találtam, ott nem igazán jön át hogy mi a válasz. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#184142) fausto válasza d@vee (#184130) üzenetére


fausto
addikt

Nem lehet, hogy kevés a pénz, mert még adót is akar hozzácsapni? Mennyi a Plus és mennyivel töltötted fel?

#184131 malystryx Hát egy kicsivel később elég epic helyszínek és jelenetek lesznek :)

[ Szerkesztve ]

(#184143) NoOne1976 válasza Xaels (#184135) üzenetére


NoOne1976
őstag

Te miket vársz jobban? Illetve azok multi vagy PS4 exkl.címek?

(#184144) Xaels válasza NoOne1976 (#184143) üzenetére


Xaels
félisten

DMC5, Anthem, Path Of Exile, Kingdom Hearts 3, Resident Evil 2, Sekiro. Meg vannak kisebb címek is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#184145) fausto


fausto
addikt

Van itthon egy noname pc-s kormány, USB-s. Azt tudom, hogy a PS4 finnyás és nem hajlandó, csak pár típussal együttműködni.
De korábban egy eladós csoportban találtam olyan adaptert, amivel elvileg mindenféle kormányt és controllert rá lehet kötni a PS4-re - sajna nem emlékszem mi a neve. Találkoztatok már ilyesmivel, mik a tapasztalatok?

(#184146) hhenry válasza fausto (#184145) üzenetére


hhenry
őstag

Nem hinném,hogy lenne ilyen

(#184147) seniman válasza fausto (#184145) üzenetére


seniman
addikt

Chronusmax.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#184148) Wesder válasza gyuromoj (#184141) üzenetére


Wesder
félisten

Annyi hogy eltűnik onnan Kratos teste. Nem nagy cucc. Annyit írtam be hogy End Credit Screen

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184149) TXT


TXT
őstag

Store regisztracio nelkul is update-eli automatikusan a lemezrol telepitett jatekokat a gep, ha wifi-n van a PS4 Pro? Mar ha vannak javitasok persze a jatekokhoz.
Azt egyebkent honnan tudni, hogy van e update hozzajuk? Egyaltalan vannak javitasok PS4-en? Eddig nem vettem eszre egyiknel sem, hogy updatelte volna a rendszer... Lemezes jatekaim vannak csak es egyenlore nem csinaltam Store regisztraciot, ezert kerdezem.
Koszi elore is!

(#184150) fausto válasza seniman (#184147) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, hát ez nem sokkal olcsóbb, mintha néznék egy rendes kormányt :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.