Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183717) #10186752 válasza S e t h (#183684) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hagyjuk már ezt a kihívás dolgot, olyan silány érv ez, amin még az imbecillisek is ráncolják a homlokukat!

A véleményed szerint könnyebb Origins is bűzlött az olcsó húzásoktól: a szarógalamb pózba hátrafelé sprintelő íjászoktól, a villámgyors, bugris paraszt katonáktól, a 20 kilós páncélban is épületek tetejére pehely könnyűséggel felmászó zsoldosoktól. Ez nem nehézség kérdése, senki nem beszélt a játék nehézségéről, hanem az unfair, a játékost szándékosan hátrányba hozó harcrendszerről.

A játék nem kihívásról kell, hogy szóljon, hanem szórakozásról. Ha kihívás kell, mászd meg az Everestet, vagy csináld meg az ultratriatlont! Na az, kihívás. Egy játék nem az, nem is kell, hogy az legyen. Az szórakoztasson.

Tudom, hogy a játékosok többsége benyeli a híg sz@rt, és bármilyen játékmechanikát elfogad, sőt, még repetát is kér az adagból, amit az igénytelen fejlesztők örömmel nyomnak le a torkukon. Sőt, még tapsikolnak is hozzá.

Én nem ilyen vagyok, kritikusan szemlélek egy játékot, amivel játszom és fizetek, és közben gondolkodom is, nem csak nyelek és nyelek, lelki szegények módjára!

Számomra ez olcsó, unfair húzás a játékfejlesztő részéről, attól függetlenül, hogy te erről mit gondolsz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.