Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184651) markknight válasza Madwe (#184649) üzenetére


markknight
veterán

A grafika az pont az a szint mint a God of War. Nem kiemelkedően szép, inkább a környezet az ami jól fest és jól van megtervezve. Az arcmimikához meg csak annyit mondok, hogy ha igazán rossz mimikát szeretnél látni, akkor nézd meg bármelyik Assassins's Creedet, az aztán mégjobban le van maradva. + A Red Deadben is voltak olyan karakterek akik nagyon gázul néznek ki. A lopakodás viszont nekem sem tetszett én mindenkit szétvertem a bottal.

Nekem csak az volt a problémám, hogy sokat dumálnak benne. De megállás nélkül. Még a legutolsó NPC is 100 sorban mondja el, hogy eltűnt a testvére.

[ Szerkesztve ]

(#184652) #58978304 válasza Madwe (#184649) üzenetére


#58978304
törölt tag

Nekem kb 10-12 órám van benne több mint egy éve...
Szerinted valaha ki fogom tolni majd? :D
Én eluntam az egészet a csá ba...
Még meg van a polcomon de szerintem nem sokáig fogja foglalni a helyet a ténylegesen odaillő játékok elől...

[ Szerkesztve ]

(#184653) Domaximus válasza #58978304 (#184652) üzenetére


Domaximus
tag

En vegigtoltam a gamet hihetetlen uncsi volt amugy a story meg parbeszedek is.. at is hajtottam parat.. maga a kornyezete szep jo hat a texturak nincsenek mindenhol kidolgozva osszegeben szep, a photomoddal lehet loni vagany kepeket. De am ez a game 9pont feletti ertekelesi is max az miatt volt mert ps4 exkluziv.. egyebkent sok ps exk. cimnel van ez legalabbis en ezt latom.

(#184654) .LnB válasza Madwe (#184649) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnyugtatlak, ahogy egyre többet haladsz majd előre, ez csak egyre rosszabb lesz. :D És a sztori ok? Hát ezt majd kidumáljuk pár óra után, vagy ha a végére értél..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184655) Zoleee83 válasza Domaximus (#184653) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam meg a kedvencek között van a HZD, sorban az RDR2 után, a legjobb játélményeim egyike.
Ezért jó hogy mindenkinek más a preferált jó játék.
(A GOW például az utolsók között van, rettentően untam Boooi, credit után instant del lett.. :D )

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#184656) Domaximus válasza Zoleee83 (#184655) üzenetére


Domaximus
tag

Persze hat kinek mi. De ettol fuggetlen se egy nagy eresztes a game. Vannak nala sokkal jobb exkluziv cimek :)

(#184657) #10186752 válasza Madwe (#184649) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én kiplatináztam, belevertem vagy 80 órát, az utolsó 20 óra már grindelés volt a platina miatt, kín volt.

Szerintem nagyon szép a játék, az arcmimika még így is kategóriákkal az RDR2 vagy bármelyik AC felett áll, de valóban nem egy Detroit.

(#184658) Tyler Durden válasza Madwe (#184649) üzenetére

Kieg vége fele vagyok cirka 60 óra játékidővel. Azt kell mondjam a végére én is eluntam egy kicsit a játékot, szép meg jó, de túl van nyújtva vhogy. A sztori nem rossz, de tényleg nem kellene mindenhol fél órákat dumálni, mikor egy semmitmondó mellékszálról van például szó. A harc nekem spec tetszett, a gurulással távolabb is lehet azért kerülni a gépektől, engem ez nem zavart. A sokadik menj ide hozd el ezt, öld meg ezt sideq-k viszont annál inkább, így a játék vége felé már sok ilyen sallangot nem csinálok meg. A grafika nekem bejön, ami nem tetszik azok az esti részek, kb barlangban kell játszani, hogy lásson az ember valamit (: Mondjuk ennek ellenére nekem összességében olyan 7/10 a játék, mert csak elszórakoztam vele..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184659) markknight válasza Zoleee83 (#184655) üzenetére


markknight
veterán

A GOW sajna nálam is utolsó helyen van, szerintem az életbe nem veszem elő többet.

[ Szerkesztve ]

(#184660) Zoleee83 válasza markknight (#184659) üzenetére


Zoleee83
addikt

Tegnap értem a végére a Red Dead 2-nek, ez az a játék ami az 50. óra után is végig fent tartotta a feszültséget, azt kell mondjam hogy 10/10 a játék, nem véletlenül kapott Metacriticen is 90% fölött.
Hihetetlenül jók a dialógusok, a szinkron ahogy a karakterek fejlődnek úgy változik, a honor rendszernek hála a játék vége pedig pontosan olyan, ahogyan viselkedtél másokkal.
Nincsenek átgondolatlan dolgok a történetben sem, mindennnek oka van.
Kinézetre is abszolút rendben van, soha nem fotóztam ennyit játékban, sokan vannak akiknek nem jön be, ők valószínüleg a chapter 2 körül unták meg, mert lassssssaaan indul be, de onnantól igazi őrület, pedig majdnem én is abbahagytam.
Nagyon nehéz lesz story szinten hasonlót találnom jelenleg, elkezdtem a GTA5-öt mert az kimaradt.
(Vagy megvan az RDR1, lehet azt kellene pont sorban jönne :D )

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#184661) saelin válasza .LnB (#184630) üzenetére


saelin
veterán

25-én este adok egyet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#184662) headhunter86 válasza Madwe (#184649) üzenetére


headhunter86
senior tag

Én 70 órát raktam bele kieggel együtt. Viszont ezek a dolgok engem is zavartak. Nekem amúgy a lapos sztori nagyobb baj volt. RDR2 sokkal inkább nekem való, hiába lassú és sokszor türelmetlen vagyok, itt el tudok veszni a játékban.
Valamiért HZD elé le-leültem, pedig volt mellette más cím és nem is voltam rákattanva annyira, simán félrerakhattam volna.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#184663) .LnB válasza saelin (#184661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#184664) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#184635) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi köze van Kojimának ehhez a videóhoz?

Life, Uh, Finds A Way

(#184665) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Srácok valaki tudna pár szót ejteni a senua Sacrifice-ról? Megéri megvenni? Milyen játék ?

Give them nothing but take from them everything

(#184666) wierra válasza Krissz1983 (#184665) üzenetére


wierra
senior tag

Audióvizuálisan nagyon erős játék. Játékmenet (harcok, fejtörők) tekintetében szerintem jó, de nem kiemelkedő. A pályadesign is változatos, hangulatos.
Nekem kicsit olyan "interaktív film-érzésem" volt végig. A történet-mesélés is egészen jó, bár hatalmas csavarokra nem kell számítani.
Összeségében kellemes játékélmény, de az egyszer végigjátszós fajtából.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#184667) 3L1T3 válasza #10186752 (#184657) üzenetére


3L1T3
addikt

RDR2 felett áll a HZD arcmimikája? Oké! :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#184668) vg válasza Krissz1983 (#184665) üzenetére


vg
addikt

Felfoghatod a god of war mellékágaként is.

(#184669) Krissz1983 válasza wierra (#184666) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Köszi megvéve.
Kíváncsi vagyok rá milyen lesz.
Nagyon vártam a trailerek után de valahogy elfelejtettem hogy van 🤣

Give them nothing but take from them everything

(#184670) #58978304


#58978304
törölt tag

Aki digitálisan vásárolja a RE2 őt az éjféltől töltheti /játszhatja is ??
Mert ha esetleg igen akk lehet megérne 2 karikás szemet holnapra :D
(Mondjuk ezt még át kell gondolnom)

[ Szerkesztve ]

(#184671) xkoti


xkoti
senior tag

Hát srácok nem tudom ti , hogy vagytok vele de nálam speciel a gow óta nem volt olyan hű de jó játék :D
Nagyon magasra tette a mércét :D

KO

(#184672) Wesder válasza hombre[EU] (#184664) üzenetére


Wesder
félisten

Death Stranding az új jàtéka Kojima-nak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#184673) Domaximus válasza #58978304 (#184670) üzenetére


Domaximus
tag

Mar lehet preloadolni! Ejfeltol jatszhato! Nekem mar lejott bar hnap csak delutan tudok nekiallni...

(#184674) KüLÖNc válasza Krissz1983 (#184665) üzenetére


KüLÖNc
tag

A feljebb lévő God of Waros párhuzammal egyetértek, és a sztorija (és a főhősnő állapota) is magával ragadó, a vége pedig zseniális és teljesen szembe megy azzal, amit játékokban megszokhattunk.

A parry animációja pedig szerintem nagyon látványos! Anno PC-n játszottam ki, de tervezem, hogy megveszem PS4-re is, mindenképpen ajánlott!

(#184675) Carlos Padre válasza Madwe (#184649) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ha ezek zavarnak téged a RDR2-t inkább el se kezd ;) (viccvót)

Ebből is látszik, hogy mennyire más tud lenni egy játék egyéntől függően.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#184676) mike1334 válasza Krissz1983 (#184665) üzenetére


mike1334
veterán

Legyen ellenvélemény is..nekem egyáltalán nem jött be, a felétől untam, meg maga a téma és megvalósítás is elég nyomasztó, nem ilyen "élményre" vágyok egy játéktól. Cserébe legalább rövid, 8 óra max.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#184677) #58978304 válasza Domaximus (#184673) üzenetére


#58978304
törölt tag

Jaj tényleg hiszen írtad h 20 on valahány gb ...
Lemezesen terveztem de azt még át kell rágnom magamban h túlélem-e a holnapi melót 2-3 óra alvással ha digitben vinném :D

(#184678) S e t h válasza Krissz1983 (#184665) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem játszottam vele, de engem egyszer sem tudott megfogni egyik trailer sem.
Nem hatott úgy rám, hogy kialakuljon bennem a must have érzés, és nem a kinézet miatt, vmiért ez a depresszív, belső vívódásos utazást nem éreztem magaménak.
Nézz meg pár videót róla, aztán döntsd el, hogy te vagy-e a célközönség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#184679) Madwe válasza .LnB (#184654) üzenetére


Madwe
nagyúr

A sztori ok kifejezés nálam annyit jelent, h nem szar, elmegy, nem zavar :) de lehet laposodni fog, sok újdonságot nem adott eddig az tény meg annyira nem is érdekfeszítő, de mint scifi setting miatt már "ok" nekem :D bár lehet inkább a setting ok és a story meg élménytelen, talán ez pontosabb :D

A witcher3/hzd/gow párosból meost ez került elő, nagy ingerenciám még nem volt h otthagyjam, mert elvagyok vele, de félek el fog fogyni a lelkesedésem s másikhoz nyúlok :D (releaseek idején mindegyikbe belenyaltam 1-2 óra erejéig... mondjuk most erről próbálok leszokni, h van 10+os backlogom, de mindent megveszek releasekor, belenézek kicsit majd lehet 1-2 évvel késöbb elkezdem rendesen... szerintem ha csak ezeket okosan csinálom a pénzbeli különbségből már egy 200nmes belpesti ingatlan tulaja lennék :D)

[ Szerkesztve ]

(#184680) wierra válasza Krissz1983 (#184669) üzenetére


wierra
senior tag

Arra azért készülj fel, hogy a hangulata - mivel a pszichózis tüneteinek széles spektrumát produkálja főhősnő - nem egy könnyed délutáni séta lesz a parkban.

Hogy bármilyen párhuzamot vonnék Senua és Kratos legutóbbi kalandja között...hááát nem, nagyon nem.
A nézőpont, a mitológia és a kard-alapú harcon kívül nulla a közös nevező.
A GoW-ban különös hangsúlyt fektettek a kidolgozott harci mozgások sokszínűségére, kombókra stb., addig Senua-ban kb. csak azért van harc, hogy legyen (valami, ami megszakítja a mászkálást).
Senua-ban végigkísérheted a főhősnő belső vívódását, agóniáját és gyötrődését, a fejtörők és a harcok csakis ehhez asszisztálnak.

Szerintem.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#184681) eisento


eisento
addikt

Powerpyx mar tolja ELOBEN a resident evil 2-ot Resident Evil 2 Remake Full Game Walkthrough Speedrun S+ - Standard Difficulty (0 Deaths)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#184682) #58978304 válasza eisento (#184681) üzenetére


#58978304
törölt tag

Pont most vitte végig 2 óra 7 perc alatt...
Nem szórakozott :D

[ Szerkesztve ]

(#184683) szallasi007 válasza #58978304 (#184682) üzenetére


szallasi007
őstag

Na most akkor érdemes megvenni avagy sem?

(#184684) Woodslave válasza szallasi007 (#184683) üzenetére


Woodslave
nagyúr

reménykedek hogy gyorsan zuhan az ára :D

más: days gone is úgy nézem a 18-19k-s árral indít

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184685) Zoleee83 válasza Woodslave (#184684) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én inkább a Days Gone-ra várok, abba azért elég sok órát bele lehet majd tenni az open world miatt, még ha single akkor is. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#184686) Mike válasza Krissz1983 (#184669) üzenetére


Mike
veterán

majd írj róla, hogy tetszik, mert engem is érdekel

(#184687) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Prologue 2 perc után:
Cinematic leader:
Balázs Kalazdy.
Yeah ott vagyunk mindenhol 😅

Give them nothing but take from them everything

(#184688) Bétaville válasza Woodslave (#184684) üzenetére


Bétaville
senior tag

Jó drága. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#184689) #58978304 válasza szallasi007 (#184683) üzenetére


#58978304
törölt tag

Persze h érdemes !
Ő speedrunner-ként játszott.

(#184690) RangerFox válasza Bétaville (#184688) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mármint?! Szinte kivétel nélkül minden AAA játék ennyibe kerül.

(#184691) #10186752 válasza wierra (#184680) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tökéletesen írtad le, Bloodborne-betyár, pont ezt gondolom róla én is szóról szóra.

(#184692) Woodslave válasza Bétaville (#184688) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem is. (mármint úgy értem nekem) Nem tudom miért (mert még soha nem vettem ennyiért se) de valahogy az ilyen új játéknál a 14.900Ft amin nem azt mondom nem agyalnék de mondjuk hamarabb megvenném...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184693) #10186752 válasza eisento (#184681) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ennek aztán sok értelme van, LOL!

(#184694) Mike válasza Woodslave (#184692) üzenetére


Mike
veterán

most vettem meg pre orderben a KH3-mat 21-ért, szóval miről beszéltek?

jó, már megkaptam, hogy gazdag 8 éves vagyok :D

(#184695) hombre[EU] válasza Wesder (#184672) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) Igen,de ez a videó nem a játékból van.

Life, Uh, Finds A Way

(#184696) wierra válasza Mike (#184694) üzenetére


wierra
senior tag

Richie Mickey Rich? :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#184697) danielgalaxy válasza Krissz1983 (#184687) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Jaja, a fazon be is kommentelt itt egy magyar Hellblade cikk alá. Jó játék egyébként, nagyon ajánlom mindenkinek. Ráadásul nagyon jól néz ki, amit pro-n 60 fps-sel hoz.

[ Szerkesztve ]

(#184698) Tyler Durden válasza Tyler Durden (#184658) üzenetére

Nahh hát akkor itt a vége fuss el véle a HZD-nek kieggel együtt. Jó volt jó volt, de a végén már nagy repültem volna más játékra rá. Lvl55-n végeztem, nyílván lehetett volna grindolni a maxos szintért, de megmondom őszintén 0 kedvem volt hozzá. Platinához is kéne még 20 óra játék biztosan, így ez kimarad. Összességében nem rossz játék ez, inkább csak túl sok baromi jó cucc van ps4-re, így az inger is nagyobb, hogy másba kezdjen az ember.. /részemről ha leraktam volna és beleugrottam volna vmi másba, akkor tutti nem kezdem el ismét/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#184699) Krissz1983 válasza Mike (#184686) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Vedd meg!!!
Olyan hangulat és atmoszféra árad a játékból hogy ideragadtam a kanapéra.
Aztak@rva....

Give them nothing but take from them everything

(#184700) dinostaRR


dinostaRR
tag

#184689 Pedig nem olyan hosszú, 8 óra az A story, aztán másik karakterrel durván 3 a B review alpján.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.